ע"פ בקשתה של סיוון....

dragon17

New member
ע"פי בקשתה של סיוון?

הלו סיוון, אל דוגמה אישית לא שמעת? UP UP...לשים תמונה

Paranoid Eyes

New member
קודם כל

נראה לי שאתם צריכים כמה סטירות עד שתפנימו שסיון זה וו עם וו אחת. דבר שני, זה לא בדיוק בקשתי.. בשרשור הכרות היא כתבה שם משהו בסגנון של :" יאללה אולי גם תצרפו תמונות.." אז כתבתי לה שכבר תפתח שרשור חדש לתמונות כי השרשור ההוא כבר היה מלא בתגובות ללא תמונות. קאפיש? אף אחד לא ידע מי אני

dragon17

New member
קודם כל...

אומרים בוקר טוב! ב. בכוונה אני רושם סיוון עם שני וו
וחבל שאי אפשר לרשום במילעל
ג.לא הייתי כאן כמה ימים אז אין לי מושג על מה את מדברת. ד.זה לא פוטר אותך מלשים תמונה

park17042007

New member
מנסיוני לגבי החלפת תמונות באתרי הכרויות

מנסיוני לגבי החלפת תמונות באתרי הכרויות : אז ככה , יש אתרי הכרויות באמת שדואגים לסנן מיני מתחזים , ויש אתרים שאין את זה ( את האפשרות לעשות בדיקה לגבי אותנטיות התמונות) , אבל זה לא תמיד עובד הסינון הכי טוב , הוא פשוט לבקש תמונה עכשוית מהמצלמת רשת או משהו כזה באם מי שבקשתם ממנו תמונה ( היא או או) מתחמק , או לא יכול להביא צילום אמיתי , אז תדעו שיש שם בעיה. את זה עדיף לעשות לפני שנותנים פרטים או מספר טלפון , ואם הם באמת רציניים אז אפשר לבקש מהם שילכו לחנות הקרובה ויקנו מצלמת רשת זה היום לא עולה הרבה , אבל זה יכול לעשות את ההבדל בין ביזבוז זמן על מתחזים למינהם ... לבין באמת לראות אם אוהבים את המראה של מי שמדברים איתו/ איתה :) פארק הכרויות

ET2k

New member
אני

היום הזקן קצת יותר עבה, אבל זו התמונה היחידה שיש לי באיכות נורמלית (אני לא סובל תמונות מטושטשות)

park17042007

New member
מנסיוני לגבי החלפת תמונות באתרי הכרויות

מנסיוני לגבי החלפת תמונות באתרי הכרויות : אז ככה , יש אתרי הכרויות באמת שדואגים לסנן מיני מתחזים , ויש אתרים שאין את זה ( את האפשרות לעשות בדיקה לגבי אותנטיות התמונות) , אבל זה לא תמיד עובד הסינון הכי טוב , הוא פשוט לבקש תמונה עכשוית מהמצלמת רשת או משהו כזה באם מי שבקשתם ממנו תמונה ( היא או או) מתחמק , או לא יכול להביא צילום אמיתי , אז תדעו שיש שם בעיה. את זה עדיף לעשות לפני שנותנים פרטים או מספר טלפון , ואם הם באמת רציניים אז אפשר לבקש מהם שילכו לחנות הקרובה ויקנו מצלמת רשת זה היום לא עולה הרבה , אבל זה יכול לעשות את ההבדל בין ביזבוז זמן על מתחזים למינהם ... לבין באמת לראות אם אוהבים את המראה של מי שמדברים איתו/ איתה :) פארק הכרויות

gabrielr

New member
עכשיו תורי?

דיי חדש כאן... אני ליאור, 21 (למרות שזה הולך להשתנות בקרוב), מהמרכז תמונות אפשר למצוא בכרטיס שלי, אני פשוט לא בבית בינתיים (עבודה...)

jangobango

New member
אני עידן בן 24 .. והתמונה

טוב.. אז אשמח להכיר אתכן בנות 20 - 25 מאיזור המרכז בפרטי

vmeytal

New member
היי אני חדשה

שלום לכולם.... שמי מיטל בת 22 וחודשיים לומדת עיצוב גרפי ובניית אתרים כרגע אני בפלאש!!ועוד מעט מסיימת... אוהבת את המחשב הזה...לגלוש בפורומים וכאלה...לראות סרטים,תוכניות מצחיקות...ואוהבת בית,טוב גם קצת לצאת אבל גם לא למועדונים יותר בתי קפה.... זהו מקווה להשתלב פה בינתיים לילה טוףף ותמונה שלי...מחר

HaifaMan

New member
ברוכה הבאה :)

עוד חיפאית לאוסף זה תמיד מבורך
(קריות אצלי זה מספיק קרוב לחיפה
)

slider244

New member
"מלאך האהבה", בתור מנהל אתה חייב

להראות דוגמא ולשים תמונה שלך.

למעלה