פדיחות מיתחת לסדינים

תכףאשוב

New member
בטבע ...?

ניסינו בכינרת. היה קר, היא התכווצה ... (מזל שאין שיניים מאחורי השפתיים התחתונות). ביערות ירושלים - מי שהולך לעשות את זה, כדאי מאד להביא שמיכה עבה. נורא כואב לשלוף מחטי אורן מהישבן, מהברכיים ומהסנטר.

NOA139

New member
יש לי חברה שהפליצה בזמן ה../images/Emo226.gif

היא אמרה שהיא רצתה לקבור את עצמה מתחת לאדמה והכי קטע שהלוץ יצא לה מהנרתיק ולא מפי הטבעת..

תכףאשוב

New member
זה קרה כמעט לכל זוג

כשעושים את זה מספיק זמן, נכנס קצת אויר פנימה (נדחס מתנועת ה"בוכנה"), אז בדרכו החוצה עושה מעט רעש. תגידי לה שזה טבעי, לא מסריח (זה אויר שנדחס לשם כמה שניות קודם) וסימן להתאמה טובה (מידות תואמות) בינו לבינה.

nice and sleazy

New member
זו הייתה חברה שלך ?

קרה לי פעם , שמשהי הפליצה אני צחקתי , היא כמעט בכתה .

לאור ההישתתפות הרבה, פדיחה מס' 2

בסביבות גיל 16, פעם ראשונה עם קונדום אחרי מאבק קל להכניס אותו (מחליק מפה מחליק משם) סוף סוף הצלחתי!!! וקדימה לעבודה, אחרי כמה דקות שנינו הבנו שקונדום זה ממש לא אותו דבר. טוב, יאללה להוציא את הקונדום, חשבתי שזה פשוט וקל. תופס אותו בצ'ופצ'יק מלמעלה, מלפף כמה סיבובים באצבעות...ומושך... הקודנום נימתח...נימתח, עד שהחליק לי מבין האצבעות וחזר בסלינג-שוט חזרה לזין שלי אוווווץ' זה כאב, ובידיוק מול החברה של אז פדיחה לא מהעולם הזה מיותר לציין שבאותו ערב לא היה סקס ולא נעליים

G Cat

New member
../images/Emo6.gif

מעניין, אף פעם לא עבר לי בראש איך מורידים אותו.

G Cat

New member
אני דווקא רואה לזה שימושים מעניינים וחשובים

למשל אם הוא מעצבן אותי עכשיו יש לי עוד דרך להכאיב לו (פולניה, נולדתי כדי שאחרים יסבלו)

למעלה