פדיחות מיתחת לסדינים

לגמרי

יש לי ענקית

פדיחה ענקית. כל כך ענקית שאני לא אספר אותה
ואגב היא לא הייתה שלי אלא שלה.

זה לא עניין

של פחדן. ממש לא. פשוט יש גבול לרמת החשיפה. לא כל דבר צריך לראות אור.

sumerfield

New member
רק לי אין פדיחות ../images/Emo9.gif

אבל לחברים שלי יש חופשי... יש את שי החרמן שפעם נתן בחברה שלו בזמן נידה, באוטו של ההורים... (בלילה ביערות הכרמל), בבוקר כשאבא שלו רצה ללכת לעבודה, הוא חשב שמישו נרצח אצלו ברכב ורצה להזמין משטרה.. כל מה ששי היה יכול לעשות זה למלמל על "כמה מופרעים מכת השטן ששפכו לו משו לאוטו.." יש את קובי מהמילואים, שסיפר בגאווה איך היתה לו חברה מקומית בתאילנד, שהייתה מוצצת כמו קירבי טורבו (וגם בולעת), והיה תולה את התמונה "שלה" בחמ"ל, וחולם איך הוא טס אליה שוב.. אך כשהסבירו לו (אריק הרופא הגדודי) שלנשים אין כזו גרוגרת בולטת (ולא משנה כמה הן בולעות..), הוא נשבע שבלי תעודת לידה הוא לא נותן לאפ'חד לגעת לו בבולבול... אותי סתם המ"מ תפס עם החובשת במגדל שמירה... תקע אותי 6 שבועות בערבות ירוחם...

עגלשון

New member
תגיד,

כשאתה אומר תקע אותי 6 שבועות בערבות ירוחם, אתה מתכוון שהביא לך באנאלי 6 שבועות? ומה קרה אח"כ? נמאס לו?

sumerfield

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הלוואי וזה מה שהוא היה עושה.. לפחות הייתי רואה אנשים.....

עגלשון

New member
צ'מע, לא בטוח בכלל

אם בא אליך מאחור, אני לא יודע כמה אתה יכול כבר לראות אותו...

sumerfield

New member
../images/Emo107.gif

איך יבוא לי מאחור, ואני באמצע המדבר במגדל שמירה? אפילו חיפושיות הייתירואה מקילומטר (ומנסה לדבר איתן מרוב שעמום..) חוצמיזה שאין סקס בלי נשיקות, ונשיקות זה מקדימה..

עגלשון

New member
יאללה יאללה

שמענו עליך, נשיקות זה מקדימה עאלק.... לא יודע מה איתך, אבל את השינה הכי טובה עשיתי דווקא במגדלי השמירה

עגלשון

New member
הייתי פעם עם מישהי

שכבנו וכנראה שלא שמתי טוב את הקונדום, אחרי כך וכך וכך וכך דקות אני יוצא ומגלה שהקונדום לא עלי, לך תמצא אותו אח"כ, אני מקווה שהיא לא סבלה יותר מדי אח"כ מהשיטוטים שלי בפנים למציאת האבידה

בא/עסה של החיים!!!

לא לדבר שזה מלחיץ ברמות על!!! (ילדים!!!) פעם הבאה אל תתרברב ותיקנה קונדום קטן יותר עאלק "לא שמתי טוב את הקונדום" חחחחח...

עגלשון

New member
אח שלו

יותר קטן ממה שקניתי אי אפשר להשיג
, בחיי שלא שמתי אותו טוב, אין לי ולא היתה לי בעיה עם המימדים שלי

missms

New member
הסבר קטן...

קיימות שלוש מידות לקונדומים: S - small M - medium L - liar

עגלשון

New member
אני לא מבין בזה שום דבר

במידה שלי לא הצלחתי למצוא, אני משתמש בגרביונים

עגלשון

New member
בואי ואחסוך לך את הריצה

אם שפת האם של חברה שלך היא לא גרמנית והיא לא חיה בחו"ל, אז באמת שאין לך מה לטרוח...

למעלה