פייסבוק האוגדן !

Shiri from the block

Active member
אפשר עוד שאלת פייסבוק?../images/Emo113.gif היי שלום, יש לי בעיה קטנה והפנו אותי לפה.. אני רשומה לפייסבוק והכל, אך יש בעיה שכשאני מחפשת אנשים זה מוצא לי אותם אבל לא נותן לי להיכנס לפרופיל שלהם אלא אם כן אני מוסיפה אותם כ"חבר". ולאנשים אחרים זה כן עובד גם מבלי להוסיף כחבר.. אולי יש משו בהגדרות שעשיתי לא נכון? אני פשוט כבר לא יודעת מה לעשות, זה נורא מציק..

The Damned

New member
כל זאת, כמובן

בהנחה שאתה רוצה לשלוח בקשת חברות לכל אנשי הקשר שלך בדואר האלקטרוני. אני אישית יודעת שבגוגל אנשי קשר יכולים להיות אנשים שרק שלחת להם משהו זניח מאיזשהי סיבה, ופתאום הם חברים שלך בפייסבוק למרות שאין ביניכם שום קשר.

gesus

New member
עזבו, זה לא בשבילכן

יש רשתות חברתיות בעיברית שבהן יהיה לכן קל לנווט. תנסו שוב כשתדעו אנגלית.

Superboi

New member
אני בן, אבל לא נורא...../images/Emo59.gif

ואני טוב מאוד באנגלית (מה הקשר בכלל בין רשימת בתי הספר להבנת אנגלית?), וגם יש לי פייסבוק (תחת שם של בצפר אחר) ואני מסתדר איתו.

perrinat

New member
לא הבנתי מה את מנסה לעשות

להרשם לפייסבוק? לכתוב את הביצפר שלך?

Superboi

New member
אם יש לה את הבעיה שלי-../images/Emo59.gif

כשנרשמים לפייסבוק צריך לבחור בית ספר מהרשימה. אם הבי"ס לא ברשימה, יש אפשרות לשלוח את שמו לפייסבוק (בצירוף האימייל של בית הספר, דבר שדי בעייתי בישראל) והם יוסיפו אותו. שלחתי להם את פרטי בית הספר שלי 3 פעמים, אבל הם לא מוסיפים אותו... מה עושים?

אני בכלל לא יודעת את האימייל של הבצפר שלי.

אז אולי תיתנו לנו את הפרטים שלכם? ועדן אם יש לך כבר פייסבוק אחד, למה אתה צריך עוד אחד?

Superboi

New member
לא עוד אחד, פשוט לעדכן את שם ביה"ס.../images/Emo59.gif

אני יודע שזה קטונוני, אבל זה מציק

Superboi

New member
מישהו...?../images/Emo59.gif

בתי הספר של כולכם מופיעים בפייסבוק?

ailag

New member
נראה לי שלרובנו אין בי"ס כבר

וכן, האוניברסיטה הפתוחה מופיעה בפייסבוק. (אבל אי אפשר להרשם אליה כי פייסבוק ה #%)*%&)*&% דורשים שנרשם עם תיבת מייל רשמית של האוני') (והפתוחה לא נותנת תיבות מייל לסטודנטים)

ממש לא

סתם את האימייל שלך, זה שאת משתמשת בו ביומיום (או חדשדש, אם בא לך), ותבחרי ססמה. לא צריך שום דבר נוסף.

ICE Radio

New member
הרשמה עם דוא"ל אישי ולא דרך בית ספר

בהרשמה, בסעיף I am יש לבחור none of the above. ובEmail להכניס את האימייל שלך, המשך יום נעים.

Superboi

New member
אבל הם כותבים שרק מעל גיל 18 אפשר../images/Emo59.gif

לבחור none of the above.

למעלה