צהריים אנשים
אח גדול על הפרק

צהריים אנשים
אח גדול על הפרק

אוקיי. אז מה אתם אומרים עד עכשיו? מה המצב? יש מה לראות? זה מעניין מישהו בכלל?
התחושה הכללית שלי היא של אכזבה. אכזבה רבתי למרות שלא התעמקתי כל כך בדמויות. אף אחד לא ממש מזמין אותי להתעמק בדמותו. לחשוב עליו ולנסות לתהות על קנקנו. אז היתה לנו הדחה אחת והיה לנו ניצוֹל אחד מהספינה המטלטלת וכולנו החזקנו לו אצבעות ואני אישית שמחה שהוא עדיין שם. מסתבר שהוא צריך את התוכנית הזאת. אני רואה כיצד כל אחד מהדיירים, כל אחד בתורו, מנסה לפרוש עליו את חסותו.
בדיוק עכשיו אני צופה איך דור מעביר שיעור כושר את יניב, אשר נראה כאילו בשנים האחרונות, הדבר האחרון שהיה לו בראש, זה לעשות התעמלות או לשמור על כושר. ופתאום הרגשתי שזה דווקא טוב שהוא שם עכשיו. לא בקטע של חוויה או בקטע של חיפוש משמעות, אלא באמת בקטע של התמודדות. התמודדות עם קשיים, התמודדות עם המראות שנמצאות מולו בכל מקום שבו הוא מסתובב. זה המקום להזדקף. להכניס בטן. להרים ראש. לצאת מהמקום של החנון עם הבטן שמסתפק בכך שהראש מפותח מספיק. להסתכל מסביב ולא רק לנסות להילחם ברוע או בגזענות. להפסיק ולחשוב רק על איך עוצרים את החרם על בני האדם. להפסיק ולחשוב רק כדוקטור גובלין או כאיש של חתולים, ולהתחיל לחשוב על עצמו, על איך אני מתחיל לדאוג לעצמי, לדאוג לגופי, לדאוג לעתידי, איך אני ממשיך בחיי בכיוון של משפחה, של אהבה, של חברה לחיים.
אני מסתכלת עליו, על יניב, על דמותו הגמלונית והמבקשת חסות, ואני גאה פתאום בעצמי, על כי הוא היה החבר הווירטואלי שלי עד עכשיו, החבר ששלח לי משחק בחינם, החבר שסיפר לי דברים בסוד כמו שמספר ילד לאימו, וגם אם הוא הכאיב לי לכמה רגעים באיזה וויכוח, אני ידעתי שזה לא ממקום רע, אלא ממקום של איכפתיות. ולמדתי, למדתי ממנו להיזהר בדברים שאני אומרת כי גם אם אני צודקת בעיני עצמי, יש תמיד מישהו מהעבר השני, שנפגע מאוד מ"הצדק" שלי.
אז כן, אני קוראת שהוא מרכל ושהוא אומר ככה או אומר אחרת, ובאמת לא איכפת לי. כולם במקום הזה מדברים על כולם. גם הוא רוצה להיות שייך. גם הוא רוצה לשחק את המשחק. הוא לא אמור להיות יותר צדיק מהאפיפיור. הוא בא לשחק בדיוק כמו כולם בדרכו המיוחדת והגמלונית מעט.

צהריים טובים ומצויינים לכולם

http://www.youtube.com/watch?v=221mohEolWc

Aronsona

New member
היום בהחלט זה היום של יניב

אחרי הלילה עם ביז'ו,
הבוקר הארוך עם דורין, שמספרת לו כמה כולם אוהבים אותו.
אח"כ עם בני שאמר לו שכדאי לו לגרום לפרובוקציות ולא להיות פרווה. יניב כמובן לא הסכים.
אח"כ עם שלי, שמצאה לנחוץ לספר אחרי זה דווקא לבני, שיש לה אינטימיות עם יניב.

בקיצור הילד מרגיש יותר בטוח.
אבל בשורה התחתונה, את צודקת, בינתיים זה עוד לא ממש מתרומם.

יונתנסקי

Well-known member
אוי אוי אוי, אומרים עליו פה דברים כה טובים

שאין סיכוי שמישהו יסמס לו.
במשחק הזה "טוב" זה "לא טוב".
תראו איך רוני מצליח.

אגב, מתי ההדחה הקרובה?

Aronsona

New member
את יודעת שלפני שמישהו זקוק לSMS הוא צריך

להיות מועמד, ולא נראה לי שיניב יהיה מועמד בקרוב.
אני מניח שההדחה הקרובה היא ביום שלישי הבא. כלומר ביום ראשון יועלו בתכנית המועמדים ותהיה הצבעה עד יום שלישי בסוף התכנית.
נראה מה יהיה

יונתנסקי

Well-known member
לא משנה מה "אני יודעת"

אנשים הם צבועים, יכולים לדבר בו טובות ולבסוף להעלותו על הגריל.
קיימת גם אופציה, וכבר היו דברים מעולם, שלאנשים לא היה את מי להעלות, (חיבורים, קשרים וכו') אז הם שמו מישהו ש"חשבו שאף אחד לא ישים אותו כי הוא נחמד..."
אם קשה לסמוך על הבטחות של אנשים - קל וחומר שזה קשה במשחק הזה.

Aronsona

New member
בואי נאמר ככה

ככל שהזמן עובר בתכנית, בעיני, יניב הופך יותר ויותר משמעותי, מעבר להיכרות שיש לנו איתו כאן.
ולכן, אני מקווה שלא רק אני רואה את זה וכך בשעת מבחן יהיה מי שיצביע.

אני לא יודעת אם הוא הופך למשמעותי

כמו העובדה שכל אחד רוצה לקחת אותו כבן ברית ובכך להבטיח לעצמו עוד דייר בטוח להצבעות. יניב לא יכול להיות ראש מחנה או ראש קבוצה. לכן טבעי במקום שיש בו כבר שני מחנות או שלושה, שכולם ירצו בו למחנה שלהם כדי לחזק את כוחם.
וכן, אני אהבתי את העובדה שהם כולם מחאו כפיים כשיניב נשאר בבית וחיבקו אותו והרימו אותו, כי כולם שם מבינים שהוא החוליה החלשה ויחד עם זאת הוא החוליה שיכולה להשאיר אותם במשחק.

Aronsona

New member
השאלה היא האם גם את חושבת שהוא החוליה החלשה?

אני לא בטוח.

אני לא חושבת שהוא החוליה החלשה

אלא הדיירים חושבים שהוא החוליה החלשה אך המאוד משמעותית עבורם.
אני באופן אישי חושבת שהוא חוליה מאוד חזקה, אבל זה לא קונץ כי אני מכירה אותו, ווירטואלית אמנם, במשך כמה שנים, ונוכחתי לא פעם שהוא לא חלש בכלל. ההיפך הוא הנכון. ההפקה ליהקה אותו על תקן החריג כמו שהיא עושה בכל עונה ועונה, אבל דווקא הוא יכול להעמיד מראות מול פניהם של הדיירים, בתנאי שגם הוא כמו שאמרתי קודם, יסתכל על המראה וידאג לעצמו.

Aronsona

New member
לא יודע אם ראית היום את הקטע שלו בנסט

שם רוני מיילי, שהיה השלישי היום, אמר לבני שהוא צריך קצת להפסיק עם הפרובוקציות ושאל את דעתו של יניב.
יניב, התחיל בתשובה שהוא מעדיף לשבת בשקט מהצד אבל בהמשך אמר לבני, נדמה לי גם כן שאתה צריך קצת להירגע בנושא.

אז ברור לו שהוא לא יכול כל כך רק לשבת על הגדר.

אני לא ראיתי במשך היום

מלבד פה ושם איזו תמונה מזדמנת כמו הקטע שבו דור ערך אימוני כושר ליניב. אבל, אין ספק שהוא לא יכול לשבת על הגדר. אם הוא ישרוד עוד כמה הדחות, הוא יוכל להרשות לעצמו לקחת צד במשחק.

Aronsona

New member
את מבינה שכאשר אני בעבודה

בדרך כלל מול הלפטופ, יש את השידור החי כל הזמן מאחור ואני מציץ די הרבה.
והיום, למרות ששבועות, אצל הקולגות שלי באירופה לא שבועות ולא בטיח, אז הלפטופ בבית פתוח כאילו אני בעבודה.
כך שראיתי היום די הרבה קטעים

בני אולי משוגע אבל לא שומעים את יניב בכלל

אם הוא ישרוד ככה בלי לעלות להדחה בזכות זה שהוא יהיה בשקט ולא יעצבן אף אחד זה משחק שאני לא כל כך מעריכה.

וכפי שאמרתי, החוכמה לא להיות חכם או אסטרטג אלא להיכנס ללבבות של אנשים.

דווקא את יניב הראו והשמיעו כל היום

קודם היה קטע שהראו אותו עם דור מדברים על יוחנן בן זכאי ומקריאים פסוקים מתוך הסידור ומפרשים פסוק פסוק. זה היה מרתק לאללה.
אני מאמינה שהוא יקבל אומץ לריב עם אנשים בשלב מאוחר יותר כשיצבור קצת יותר בטחון.

Aronsona

New member
לא לילוש. היום שמעו אותו כמה וכמה פעמים

אין לי ספק שככל שיעבור הזמן נשמע אותו יותר.
אני מכיר כאן את אופיו, הוא יעמוד על שלו ולא יוותר.

Aronsona

New member
האמת היא שלהפתעתי, אולי בגלל שראו אותו

אתמול די הרבה, יש כבר בעדו אבל גם נגדו בכל מקום שמשוחחים עליו.
נראה לאן הוא יגיע כמו גם לאן בני יגיע.

התוכנית הזו הדביקה מיליונים לבית

אין לכם מה לעשות בחיים?
להיות מרותקים
ולדוש על דני, משה, יצחק
עוד מעט לא ילכו לעבוד
או אם אין אח גדול לא יושבים בבית קפה הזה

למעלה