צהריים אנשים
אח גדול על הפרק

דיבבלעס

New member
אני לא אכתוב כל מה שאני חושב

על המשחק הדי גאוני של בני כי אני אולי לא אובייקטיבי
וגם לא אכנס לעובדה שהיחס כלפי יניב כרגע כאן לא משקף את מה שהיה לפני כן ואני חושב שאולי זה קשור לזה שחלק מרגישים שהנה יש מישהו ששייך לפה שהוא שם ויותר מתלהבים שהם חלק מהמשהו הזה מאשר דואגים לו (זה הרושם שלי לפחות).
בכל אופן, אם מסתכלים על החיזור של בני אחרי שלי אני מאמין שזה ילך
בני יודע מה הוא עושה אני מכיר את השיטות שלו וברור לי שהכל אצלו מתוכנן ומוקפד
גם מוכרת לי היכולת הטובה שלו מול בחורות
מה שהיה צריך לקרות קרה-המתמודד מולו עליה דני הועף
שלי התקרבה אליו היום חיבקה אותו ונתנה לו נשיקה על הלחי, לאחר מכן הוא התרחק ממנה וכמה שנראה כהעלבות היא התרחקה ממנו (כל זה כדי להראות לה שהוא לא בכיס שלה ושלא ימאס לה ממנו)
וכעת הוא שומר על קרבה איתה מצד אחד ומאידך לא מראה לה שהוא מתחנן אליה, אלא שהוא יוכל להסתדר בין אם היא תעתר לחיזוריו ובין אם לאו...
הימור שלי-תהיה התקדמות ביניהם

גם אני חושבת שהמשחק של בני

הוא גאוני. אני עומדת נפעמת נוכח האנרגיות הבלתי נדלות שלו, אבל יחד עם זאת הוא ממש מתיש. שמע, אני שומעת אותו ברקע דרך מאקו תוך כדי שאני גולשת באתרים השונים. במשך כל היום שומעים כמעט רק אותו. במובן מסויים, אותי הוא מתיש. אני מאמינה שהוא מתיש גם את שאר הדיירים. יכול להיות שהוא משחק בגאוניות, אבל הוא לוחץ יותר מדי. אם אני כצופה מרגישה ככה, אני לא רוצה לחשוב מה הדיירים האחרים חושבים. נראה לי שבהדחה הקרובה הוא על הגריל ובגדול.
ובמחשבה שניה, מה המשחק הגאוני אם הוא מתיש את הצופים ואת הדיירים? אז מה כל כך חכם בלעלות להדחה במהירות שיא?
הוא די מבלבל אותי למען האמת

דיבבלעס

New member
זה נורא פשוט

הוא יוצר עניין
ועניין זה מה שהצופים אוהבים לרוב
מתיש את האנשים בבית?זה מה שיוצר את העניין והאקשן...ההתשה הזו
ואת זה הצופים לרוב אוהבים
לגבי מתיש את הצופים-אני לא חושב שהוא מתיש את רוב הצופים אולי רק חלק
אז חלק מותשים ואולי לא ירצו אותו אבל רבים רבים כן כי הוא יוצר אקשן וזה מה שהקהל לרוב אוהב...אקשן וצחוקים...

אני מקווה בשבילך שאתה צודק

כי אני מבינה את החיבה שלך אליו, כי אם הוא היה חבר שלי גם אני הייתי מגוננת עליו ומקווה בשבילו שיגיע רחוק במשחק.

דיבבלעס

New member
מן הסתם...

אני מקווה, אבל גם מאמין...ראיתי גם שבפורום האח הגדול יש לא מעט שאוהבים אותו כמו כמה וכמה שלא אוהבים,
אבל השם שלו מופיע בין הכי הרבה מהמתמודדים (כאשר שמות של כמה נעדרים לגמרי)
זה אומר משהו, גם בבית הוא דומיננטי, גם בפורום האח הגדול, גם רגע כתבה שהוא להיט אצל החטיבה של אחייניות שלה ...נראה לי שזה אומר משהו...אבל נחכה ונראה

רגע רק רגע

Active member
אני ממש התפלאתי...

האחיינית שלי סיפרה לי שהלהיט בחטיבת הביניים בה היא לומדת הוא לא החתיך התורן.
הלהיט הוא בני!
היא מספרת שהבחור מצחיק את החבר'ה בטירוף.

הוא יעלה להדחה

אבל בגלל שהצופים אוהבים אותו הוא יישאר ויישאר ויישאר. גם בובליל עלה להדחה מלא פעמים ונשאר ואלירז וקותי.

כן

גם זה נכון...
הצופים אוהבים אותו כי הוא מצחיק אותם והוא לא משעמם לרגע. לטוב ולרע.
מצד שני, הוא לא הישראלי האותנטי שהישראלים אוהבים להזדהות איתו. הוא לא אלירז ולא ג'קי. אפילו לא קותי. הוא יהודי אמריקאי המוכר כמי שרץ בראש מפלגת כלכלה לכנסת. הרשימה הזאת התפרסמה גם ב"זכות" הרעיונות שלה לצרף אליה את בובליל, אביבית ויובל המבולבל... לא רקורד מרשים במיוחד. הצופים זוכרים את זה. לכן אני לא מהמרת עליו לנצחון, אבל במידה ויהיה לו מזל, הוא יגיע לגמר.

ממתי רקורד מהווה פקטור כלשהו

בתוכנית הזאת. הרקורד שלו מתאים לדמות שלו.

אני לא חושבת שמי שזכו זכו בגלל שהיו ישראלים אותנטים או ערסים עממיים, הם זכו כי הם הצליחו לכבוש את לב הקהל כי הצחיקו וריגשו והכניסו מטבעות לשון לשפה העברית. מה לעשות שעד היום הביאו רק מזרחים כאלה וכל האשכנזים שהביאו היו פלצנים ומשעממים? בני הוא יוצא מהכלל במובן הזה.

שפרה היתה אשכנזייה ולא משעממת כלל וכלל

מה גם שהיא הייתה דתל"שית וזה הוסיף לה נקודות בקרב ציבור מסויים ומה גם שיכלה להתמודד עם הדתיים מבחינת ההלכה וכו'.
אבל בלי שום קשר, גם אלירז וגם ג'קי ואפילו קותי כן מייצגים את הישראלי הממוצע והצליחו לעורר את דעת הקהל לטוב ולרע. אני לא רואה את בני מעורר את דעת הקהל בנושא מסויים או יוצר ויכוח בנושא מסויים. אם הוא לא ישנה טקטיקה, הוא מהר מאוד יימאס גם על הצופים בבית ולא רק על הדיירים.

עזבי את העונה הראשונה

אז אשכנזים עוד שלחו סמסים, רוב אלה ששלחו אז היום בכלל לא רואים את התוכנית כי אומרים שהרמה ירדה.

אלירז לא עורר שום דעת קהל, להפך דווקא נמנע מלדבר על פוליטיקה. ג'קי את צוחקת עליי. הוא כל כך טיפש שלקשור שרוכים הוא בקושי יודע, הוא לגמרי זכה מההפקר. את העונה של קותי לא ממש ראיתי.

הרגת אותי עם ג'קי. אני לא כל כך מסכימה איתך לגביו. היה לו חן בלתי נגמר בכל הטפשות הזאת כביכול, והיתה לו תקשורת נדירה עם כל הדיירים. אני דווקא ראיתי משחק גאוני שלו לכל אורך הדרך. בהתחלה הייתי בטוחה שהוא משחק תפקיד אדיר שמזכה אותו באוסקר. אחר כך התברר שהוא כזה. פשוט מהאנשים האלה שאתה אומר עליהם: "אין דברים כאלה". החוט בין גאון לאידיוט הוא חוט דק מאוד.
קצת מוזר לי לחשוב שכל האשכנזים הפסיקו לשלוח אסאמאסים כאילו הם היחידים שהתפכחו מאשליית האח הגדול
אני לא הייתי ממהרת לעשות חלוקה כזאת של אשכנזים מול מזרחיים ששולחים יותר הצבעות. אני מכירה כמה אשכנזים טובים שמצביעים יותר ממני

אני חושבת שהרבה

מהצופים ה"איכותיים" לא שולחי סמסים. אולי שולחים רק בגמר. רוב אלה ששולחים הם ילדים ונוער וצופים קרועים. ככה נראה לי, לא באמת חקרתי את זה.

זה נכון שהיה בג'קי משהו מיוחד מרגש ומצחיק כמו שכתבתי. אני חושבת שבני קורץ מאותו חומר. נחיה ונראה:)

Aronsona

New member
לילוש, אנא אל תלכי למקום הזה גם כאן

אין שום חלוקה כזו במסמסים

למעלה