צהריים אנשים
אח גדול על הפרק

רינתי77

Active member
לא נראה לי שההתנהגות של בני היא בגלל

תכנית סדורה ומוקפדת כלשהי. כן נראה לי שיש לו צורך כפייתי ממש
לשחק משחקים עם אנשים. אם הייתה לו תכנית, אז וודאי היה מחשב את מינון המשחקים שלו כך שלא ימאיס את עצמו על האחרים. בפועל, הוא מהר מאד הופך למעיק בעיני כולם.
הוא נראה כאילו הוא בהתקף מאניה תמידי. רק לצפות בו זה מעייף, ואם גם שומעים אותו, זה באמת טו מאצ'.

היי רינתי

למותר לציין שאני מסכימה איתך, ואולי הבעיה נעוצה בכך שהוא היפר אקטיבי שלא יכול לשבת רגע אחד במקום אחד. עודף ויטאליות או עודף אדרנלין, אלוהים יודע מה. אבל מעולם לא זכור לי דבר כזה באח הגדול

רינתי77

Active member
אין לי בעיה עם ההיפראקטיביות שלו אלא עם

המשחקים הבלתי נגמרים של העמדת פנים שנועדו לבחון את התגובות
של העומדים מולו. אנשים שם כבר קלטו שהוא משחק בהם ולא רחוק היום
שהם פשוט יפסיקו להתייחס אליו.

כן

זה מה שאמרתי קודם, כי אם הם יעמידו אותו להדחה במהירות האפשרית, אז אין בעצם שום דבר גאוני במשחק שלו למרות שעל פניו נראה שהוא משחק בגאוניות. מן פרדוקס שכזה

דיבבלעס

New member
יעמידו אותו אולי להדחה...

אבל בגלל האקשן סיכוי קטן שהקהל יעיף אותו/לא יבחר בוא להישאר...

דיבבלעס

New member
כבר ציינתי שאני מכיר אותו אישית

כחבר.
אני יודע שהוא אחד שמתכנן דברים והיו כמה פעמים שהוא הסביר לי למה הוא עושה את מה שהוא עושה איך שהוא עושה בסיטואציות שונות ובאמת שהוא יודע מה שהוא עושה ופועל בתבונה.
קחו בחשבון כולם שהוא ממציא פטנטים ומתווך דירות, תקופה הוא עסק בגרפיקה והוא גם לומד משפטים (לימודים שהוא הקפיא לשנה) הוא עוסק בתחומים שונים ותחומים שדורשים חוכמה ויצירתיות והולך לו בהם לא רע בכלל אז לי מהיכרותי ומה שאני יודע עליו נראה שהרוב כן מתוכנן ואפילו ממה שאני רואה שם שהולך לו טוב והוא יודע להסביר גם שם למה הוא עושה את שהוא עושה...

רינתי77

Active member
אז אתה בעצם אומר שהוא תיכנן להמאיס את עצמו

על האנשים בבית? למה? מה ייצא לו מזה?

דיבבלעס

New member
אני יכול לנחש מה הוא תכנן

אני מניח שהדבר העיקרי הוא האקשן שיגרור את אהבת הקהל,
הוא לפחות רמז לזה גם שם בבית כשהוא אמר שאנשים בבית מחפשים אקשן (שזה רמז עבה מאוד שאומר בעצם:אני עושה אקשן כדי לזכות באהבת הקהל)
בנוסף לכך נראה לי שאם יאהבו אותו בבית או לא זה פחות מזיז לו כי הוא יכול להתמודד עם זה שפחות יאהבו אותו אם הוא יודע שזה יוביל אותו רחוק.
מדוע?כפי שבטח ראית הוא בן אדם שלוקח את הדברים בקלות והוא לא מחפש ורודף אחרי האהבה של אנשים
כך שאם לא יאהבו אותו זה לא מה שיפריע לו כ"כ
מה שכן אני שוב-אני בכלל לא בטוח שהוא תכנן להמאיס את עצמו, אלא שהוא תכנן (לדעתי) זה ליצור אקשן אולי המיאוס (שלא בטוח שקיים, אבל נניח) יכול להיות פועל יוצא מכך ולא בהכרח מטרה...

רינתי77

Active member
זה מה שאני טוענת, שהוא לא תיכנן להמאיס את

עצמו, אבל זאת תוצאה ישירה של ההתנהלות שלו. אז נכון שהוא מיצר
אקשן, אבל לעורר אנטגוניזם של אנשים שאתה חי איתם 24/7 זה רעיון גרוע.
מה גם שלי, בתור צופה, נמאס לשמוע אותו חופר כל פעם למישהו אחר.

לא מעורה בתכנית אבל

כמעט שלא צפיתי בתכנית האח אך יחד עם זאת היה ברור לי שיניב יישאר.ניסיתי להגיב כאן לפני מס'ימים בהקשר להישארותו של יניב,אך לא הצלחתי להגיב.היום יצא לי פעם ראשונה לראות את הדו'ח היומי של 9ימים וראיתי כמה יניב היה לחוץ בעת ההכרזה על ההדחה ואיזו שאגת רווחה היתה לו כשנשאר.וואוו,חבל שלא יכולתי להעיף לשם איזו אבן עם מכתב;)להרגיע אותו שזה בסדר והוא נשאר.מצד שני מדהים היה לראות את הבטחון של דני שיישאר.אני כן מאמינה למה שדני אומר שיש קהל שמצביע יותר בסמסים ויש קהל שמצביע פחות.ולטענת דני,קהל בוחריו הוא לא הקהל המצביע.יניב מקסים בדרכו וכמובן שאהבתי(והאמנתי)כשאמר שאף אחד לא יהיה מבודד כאשר זה תלוי בו.את בני אהבתי מהשנייה הראשונה שצפיתי בו ולאחר כשעתיים צפייה נטו בתכנית עדיין אוהבת אותו.שלי עושה רושם נחמד ואני אוהבת את התקשורת שלה עם יניב.דור בעיניי חתיך אש.לא מתה על דורין וענת(בהתחלה כן היה נדמה לי שענת נחמדה)לא מצליחה להתחבר לזוהרים..(לבנה).צחקתי המונים כשביז'ו שאל את ענת אם יש לה אציטון.שמחתי כשקלטו שאת כל המריבה של בני. בנושא הסיגריות היה רק כדי ששלי תשים לב.ממש ילד בן 2 הבחור,חח,אבל נראה לי שיש לו לב זהב ואני אוהבת. אותו.זהו בינתיים לאחר צפייה של שעתיים ברוטו(לא נטו;) יניב,עברת בג. און. את המבחן הראשון.אתה בסדר. ותהיה בסדר,דוק':). הראשון..אתה

רגע רק רגע

Active member
כמו שזה יצא לך...

אולי היה עדיף שתעיפי את המכתב כשהוא קשור לפון

חג שמח, חמסתי וסיידתי

דיבבלעס

New member
משהו שעצבן אותי קצת

שענת תהתה האם יש פדופיליות (נשים שיש להן פדופיליה, לא רק גברים)
מירי אמרה שלא נראה לה שזה קיים או כמעט שלא ואז ענת אמרה שיש מצבים של מורה עם תלמיד ומירי אמרה לה בחייך הוא יהיה מבסוט
כאילו שאם תלמיד בן 11-12 יהיה מרוצה מיזה זה לא ניצול ציני ועלוב של חסר ישע שלא יודע מה טוב בשבילו

לא שמעתי את השיחה

אבל הספיק לי שבוע ימים כדי לדעת שאני לא סובלת את מירי. אני לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל. מה שסיפרת עכשיו מאשש את ההרגשה שלי שמדובר באישה סתמית לחלוטין. גם אם היא התכוונה לתלמיד תיכון בן 17 עדיין זה לא נשמע טוב...

רינתי77

Active member
אולי במקום שממנו היא מגיעה, זה מה שנהוג

לחשוב. היא דמות די פתטית. נכנסה כדי להיות במשבצת הקוגרית, אבל
בינתיים היא לא הצליחה לעורר שום עניין.

למעלה