צעד שני... חשוב חשוב

Stansfield

New member
אני יודעת ../images/Emo3.gif

עצומות זה אכן בולשיט וזה מעולם לא יהיה חלק מהתכנון שלנו
אכן מכירות זה מאוד חשוב, אבל גם הנדנודים למפיקים זה מאוד חשוב. כי גם אם MCR בעצמם היו הולכים ואומרים למנהל שלהם שהם רוצים לבוא לכאן, הסיכוי הוא שלא יקרה כלום אם המפיקים לא מעוניינים להביא אותם.

ראש 1 !

ראש 1 בקרוב יפרסם כתבה גדולה על האלבום (רשום על זה , ראש 1 באמת אוהבים את MCR) ואחרי הפרסום אני חושב שנתחיל לעבוד.

Stansfield

New member
למה אחרי?

אפשר לעשות את זה יחד עם הפרסום. להפך, אולי אפילו כדאי ליצור איתם קשר בהקדם האפשרי שהם יצרפו את זה לכתבה? (אבל כמו שאני וקרן אמרנו, אל תשלחו כלום לפני שאנחנו נותנים פה אישור.. פשוט עדיף שנעשה הכל מסודר)

וואיי לראש1 תהיה מטרה ממש ממש ממש

ממש ממש טובה!!!! להביא לישראל להקה שאשכרה תופיע!!!! ואז הם יהיו מה-זה גאים בעצמם[וגם אנחנו בהם!]! והם גם ירוויחו מזה!! זה גאוני!

ייאיי! אני טובה בלקק מכתבים ובולים

ואז לגלות שיש ספוג...חחחח סתם.. בכל מקרה! אני מוכנה לעזור בכל מה שצריך! אפילו הפגנה גדולה! הכל! ונכון ואנס ועוד כאלה חברות היו לספונסרים בהופעות של MCR...אז שמעו.. ואנס נמכר פה הרבה...יש סיכוי שהחברה אוהבת אותנו ותרצה לממן גם הופעה לישראל המקופחת? [אפילו אם נשיג ספונסר כמו טוני האריה הזה שיש על הקורנפלקס...העיקר שהם יבאו לפה!]

Stansfield

New member
חח זה רעיון...

הספונסר כאילו למרות שאין לי מושג איך מגיעים לכזה דבר חחחחח

EveDark

New member
ואנס עשו ספונסר למטאל בארץ, יש מצב

שנוכל להביא אותם להיות ספונסרים ל-MCR אבל קודם כל צריך להחליט למי פונים קודם, אי אפשר לפנות לכולם יחד...

Stansfield

New member
בטח שאפשר...

ושכולם יפעלו באותו הזמן. זה דווקא יכול להעלות את הסיכויים. קודם כל אבל צריכים לחשוב איך לפנות אליהם, מה לומר בדיוק.

EveDark

New member
לא נראה לי שזה הרעיון הכי טוב,

כי אם נפעל, לדוגמא, באותו הזמן, ואמרגן אחד ינסה להשיג אותם, והשני ישיג אותם[הלוואי] ואז נבטל את הראשון, הוא יחשוב שאנחנו לא רציניים. ואז, אם יהיו סיבוכים, ונצטרך שוב את הראשון, יהיו בעיות איתו. צריך לצפות דברים כאלה ולראות את הסיכויים שלנו מכל זווית. לא? וכמובן, קודם כל צריך לתכנן, מה נכלול, איך נכלול, וכו' וכו'.

Stansfield

New member
להפך...

אם הם יקבלו הצעות משני אמרגנים זה יותר ישפיע, לדעתי. זה בטח לא יכול לפגוע. להפך, גם אם אמרגן אחד שומע שהשני מנסה להשיג אותם הוא יכול לנסות עוד יותר. ברגע שיש ביקוש כזה זה רק עוזר.

קרניjack

New member
קודמת שאמרגן אחד יעשה משהוא

ואתן בכלל מדברות על זה שיש 2 אמרגנים

לוטמוש

New member
אמ....

בקשר לואנס.... אז כן...הם שונאים יהודים. אני בטוחה שכבר שמעת את זה...אני לא בטוחה אם להאמין לזה או לא... אבל ככה זה...ויש מגני דוד בסוליה אם תשימי לב אם יש לך...ואמ...זהו בעיקרון. אני לא סגורה על הסיפור הזה אבל ככה זה מסתכם.

DeniDen

New member
אממ ואם תשימו לב...

אז vans במקלדת בעברית זה השמד...
חח נקווה שזה צירוף מקרים..

למעלה