צעד שני... חשוב חשוב

DeniDen

New member
אני אומרת שזה סתם

כאילו וגם הפאקין בלונד צ'יקס האלה שבאות אלי ואומרת "אבל יש לך מגן דודדדדדדדדדדד
" אז יש לי מגן דוד כאילו חח אני אוהבת את הנעל
בטח מי שגילה את זה בא לכתוב ואנס באנגלית וזה היה על עברית חח כמו שפעם אחת באתי לרשום מיוז באנגלית וזה היה על עברית ויצא לי "צודק" חחח.

Shot To Pieces

New member
זה לא מדוייק

חברה שלי טסה לגרמניה בחופש והיא שאלה את המוכר אם יש איזשהו קטע עם ה"מגיני דוד" האלה והוא אמר שזה לא סמל או משהו כזה זה פשוט אמור לתת אחיזה יותר טובה עם הסקייטבורד- וכשחושבים על זה.. ואנס זאת חברת סקייטבורד.. זה דיי הגיוני שבנעל שלהם יהיה משהו שיעזור לרכיבה על הסקייטבורד..

לוטמוש

New member
אמ...אוקי..

יכול להיות. (גמינ הייתי בגרמניה) -לא קשור. לאדעת מה להגיד. אפשר לנסות....זה לא יזיק. הבעיה היא להגיע אליהם

GUILTY

New member
גם אני בפנים. אני מוכנה לעשות הכל

כדי להביא אותם. כל הכבוד לך על ההשקעה והמעמץ

i love TAI

New member
אני מוכנה לעזור!!

באמת חשוב לי שיותר להקות יבואו לארץ בעיקר שאני אוהבת! אז אם את צריכה משו תגידי!!! ונראה לי שיותר מ-2000 אנשים יבואו!!

MCRRuLeS

New member
אניאניאנייי^^

אני גם אעשה ה-כ-ל בשביל שהם יבואו[או בשביל שאמא שלי תרשה לי לטוס להופעה במרץ/טקס של קראנג=\\]

אוקע יש לי רעיון

קודם כל נעשה מפגש פורום (כנראה בחנוכה..החופש הכי קרוב ) נעשה סירטון שלנו ,של המעריצים ...ששירים שירים שלהם וכו' וכו' וכו' עם חומרים עליהם וכל אלה אז ...כדאי מאוד שזה יצא גם על מפגש ישראבלוג כדי שנעשה עצומה ונבקש שיחתמו על העצומה להביא אותם לארץ מה דעתכם?

Stansfield

New member
לא...

1. עצומות זה חרא ולא עוזר בגרוש 2. מפגש פורום זה לא אפשרי מבחינתי בחנוכה וחוץ מזה שזה ממש רחוק, ואני קיוויתי עד אז שכבר נזיז את הגלגלים יותר
חוץ מזה שאני לא חושבת שוידאו יעזור בהרבה.

קרניjack

New member
והדבר הכי חשוב

שכבר יש לנו במילא סירטון שהכנו, 2 גירסאות יפות וערוכות שצילמנו לוידיאו מעריצים, אפשר לבחור אחת מהן ולהשתמש בה במידה שצריך. אה, וגם אני לא אוכל בחנוכה לבוא

למעלה