צריך לעשות משהו בקשר לבעיית הערבים.

אלימות והתנהגות כזאת

יש אצל כל הצדדים , הדתות, הלאומים. צריך להתמודד עם הפשיעה אין ספק. אך אין שום קשר לזה שהם ערבים. יש להם את הזכות המלאה להכנס לכפר סבא, בדיוק כמו לך.

droriko

New member
אין לזה קשר לזה שהם ערבים?

את פעם נתקלת בערבי מתחת לגיל 25 שהוא לא ערס? אני לא , ואני רואה ערבים כל הזמן - ברור שיש לזה איזשהוא קשר

האמת שכן

כל אלו שלומדים איתי במכללה. מה שאתה עושה זאת הכללה והיא רק מוציאה אותך רע, לא אף אחד אחר.

droriko

New member
עזבי אותך ערבים שלומדים במכללה

אני מגבר איתך על ערבים אורגינל מהרחוב אם בא לך אז לכי תעשי סיבוב עם מישהו בטירה בערב יום שבת , אני רוצה לראות שתמצאי שם מישהו שלומד במכללה , או בכלל שלמד איפשהוא בחיים שלו

droriko

New member
את עדיין שנארת בטיעון המטופש שלך

"אבל המקום שנאי לומדת יש ערבים שהם לא ערסים" ממש עוזר לי, מאיפה אני ידוע איפה את לומדת , וגם אם אני אדע מאיפה לי שאת לא ממציאה את זה ,מה אני עושה סיבוב הופעות במכללות כל השנה שאני אמור להכיר את המכללה שלך?(אלא אם את לומדת במכללת אריאל ואז נאי אוכל להגיד לך בוודאות שאת מדברת שטויות) אני בטוח שחצי מהפורום פה לפחות ביקרו בטירה לפחות פעם או פעמיים ויעידו שלא מצאו שם צעיר ערבי אחד שהוא לא ערס

E1ad

New member
אני כן...

נתקלתי בכאלה שהם כן ובכאלה שהם לא. אני מסכים שיש ערבים בקניון שהולכים מכות גובנים וכאלה אבל זה לא כולם! מכל מגזר יש אנשים כאלה ואנשים כאלה ואנשים כאלה.

למעלה