רצח שש בני אדם בגלל דכאון?

רצח שש בני אדם בגלל דכאון?

קראתי מעט על המקרה הזה וראיתי כמה סרטונים של הרוצח שמראה תמונה די עגומה של אדם שנדחה על ידי נשים, אומלל בגלל שהוא ללא חברה, ללא סקס, ללא קרבה ונראה שהרוצח לא מבין למה בחורות לא נמשכו אליו מעולם אלא ל"בריונים מבחילים".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4523257,00.html

במקרה כזה, הרוצח כנראה לא הלך לקבל עזרה רפואית מקצועית (לא יודע מה הסיבה), אבל אני רוצה לשאול את השאלה הבאה - האם יכול להיות שחברות בסגנון אלה שמלמדות איך להתחיל עם בחורות היו יכולות לעשות איזשהו שינוי אצל הרוצח ואולי מונעות את הדבר הנורא שקרה? יכול להיות שיש מקום ל"אמנות התחלה עם בחורות" בגלל שזה כן רלוונטי לחלק מבני האדם?

Michael1991

New member
זה שהוא מאשים, לא אומר שזה נכון

האדם הזה כנראה היה מאוד חולה בנפשו, וכמו שצפוי במקרים האלו, מצא לעצמו "סיבה" לכל צרותיו, במקום פשוט להתמודד איתן.
במה הוא שונה מכל גזען נגד יהודים, או אנס כנגד נשים?

לא טוען שזה נכון

וסיכוי טוב שהוא באמת היה עם בעיה נפשית והיה צריך לקבל עזרה מאנשי מקצוע. אבל זה לא קרה.
השאלה היא האם זה לגיטימי להשתמש בשירותים של כאלה שמלמדים איך להתנהג בסביבת נשים כשיש בעיה ואי יכולת ליצור איתן אינטרקציות?

שום דבר לא מצדיק פגיעה באנשים חפים מפשע גם אם האדם הוא הכי מתוסכל בעולם.

Berethor

New member
השאלה אם אנשי מקצוע היו יכולים לעזור לו

או שהוא "חשוך מרפא", מה שבטוח אדם כזה מסוכן שיהיה בסביבת אנשים, ועדיף או שישב בכלא או שימות, אפילו אם זה נשמע עונש "אכזרי" זה הדבר הנכון, אם הוא פסיכופט לדעתי הוא אפילו יותר מסוכן מרוצח שיש לו סיבות יותר הגיוניות למעשים שלו.

http://www.youtube.com/watch?v=E7g6NLgqC5M

אני לא חושב שצריך לכלוא או להרוג

אדם עם בעיות נפשיות בלא שביצע שום דבר רע כלפי אחרים. אם אין טיפול מקצועי שיכול לעזור לאותו אדם לחיות בחברה נורמטיבית, זה לגיטימי למצוא לו מקום שבו יוכל לחיות בלי לפגוע בעצמו\אחרים.

לא יודע לגבי אנשי המקצוע, השאלה שלי הייתה יותר בכיוון התסכול החברתי-מיני שלו והתהייה אם שירותי קואוצ'ינג או אפילו שירותי מין היו עוזרים לו, האם זה הופך אותם ללגיטימיים?

Michael1991

New member
לא,

כי הם ישכללו את המניפולציות והעליונות שהוא מרגיש כלפי נשים. זה רק יעשה אותו יותר חולה.
פסיכולוגים ייתנו לו כלים להתמודד מול התחושות האלו.

בדיוק כך, מיכאל. ואני חושבת שלדאבל תפוח (איזה

כינוי משונה) יש ודאי בעיות בתחום הזה (בעיקר רצון לעליונות על נשים) ואינני יודעת אם הוא הולך לייעוץ נפשי.

Michael1991

New member
תמיד כדאי, גם בלי בעיה ספציפית

נשבע שזה לקח שנלמד אצלי בדם.

Michael1991

New member
אוי!

התלוצצת ולא הבנתי את זה

אבל כן, חחח, יכול להיות...

למה? לא התלוצצתי.....

אם הוא מעלה את הסיפור הזה, ואם הוא רואה את הצד של הרוצח, ולא רק זאת אלא שמצדד בנתעבים כמו יוזמי ה"בית ספר" "אמנות הפיתוי", אין לי ספק שיש לו בעיות נפשיות בתחום הקשר עם נשים ורצון לעליונות. והוא זקוק בהחלט לטיפול נפשי.

Michael1991

New member
מי יודע...

את מכירה אותו מקודם כאחד שמגיע לפה לעצבן? אני פה רק יומיים (ורוצה להישאר, דיונים מעולים וברמה גבוהה יש פה).
לא מכיר אותו מספיק כדי לקבוע, לי הוא נשמע עם שכל ישר אבל מניע עקום לבוא לכאן עם סיפור כזה ולשאול שאלה שהוא עונה לה בעצמו, כי בסופו של דבר לא נראה לי קשור לפורום הזה לשאול על בתי ספר לאיך משיגים בחורות, ובטח לא על שונאי נשים שרוצחים כי הם מרגישים נחותים.
לא זיהיתי משהו מרתיע מידי בתחום הזה...אבל אי אפשר לדעת רק ממילים...

תודה על האיבחון הפסיכולוגי הוירטואלי

זה רק מראה מי את כשאת כותבת שטויות חסרות שחר כאלה.

אין ממה להתגונן, את כותבת שטויות

ולא מכירה אותי. אנשים שלא מכירים אותי ומטיחים בי כל מיני האשמות הם כאלה שאני רק צוחק מהשטויות שהם טוענים

shookata

New member
אז למה באת לפה?

מה לא ברור לך בכך שהילד הזה חולה? אתה כותב מתוך הזדהות איתו או שסתם בא לך לקומם אנשים בפורום פמיניזם?

Michael1991

New member
נכון :)

דיברנו פה יותר על פסיכולוגיה ופחות על הקשר המינורי לנשים...באמת מה הקשר לפורום הזה, חוץ מללחוץ על עצבים חשופים...

Berethor

New member
פספסתה תפואנטה

מישהו שרצח לא "רק" אדם 1 אלא אפילו 6 "סתם ככה" הוא לא מישהו "שלא ביצע שום דבר רע".

הכוונה הייתה לכאלה שלא רצחו

אלא רק נמצאים במצב נפשי כמו הרוצח במקרה הזה, לפני שפגעו באחרים.
אבל כן, קצת פספסתי את הכוונה :)

למעלה