רצח שש בני אדם בגלל דכאון?

אני ממש לא תומך בהונאה

אבל הונאה ואונס אלה דברים שונים. הונאה ושוד גם כן שונים. בכל המעשים האלה בוצעה פגיעה באדם אחר אך הם שונים ברמת חומרתם. לא מספק גם שום לגיטימציה או הצדקה לאף אחד מהדברים האלה.

Berethor

New member
יותר דומה מאשר שונה

הרעיון מאחורי למה הונאה מינית היא אונס היא פשוטה, אם "ההסכמה" התקבלה במרמה, זה לא בדיוק הסכמה אמיתית.

אנחנו צוללים לעומקי הסובייקטיביות...

ולכן גם לא נגיע להסכמה בגלל שכל אחד מחזיק בערכים ותפיסת עולם שונה בנושא הזה. אתה תטען שזה יותר דומה ואני אטען שאני לא יודע אם זה יותר או פחות דומה\שונה

אנחנו צוללים לעומקי הסובייקטיביות...

ולכן גם לא נגיע להסכמה בגלל שכל אחד מחזיק בערכים ותפיסת עולם שונה בנושא הזה. אתה תטען שזה יותר דומה ואני אטען שאני לא יודע אם זה יותר או פחות דומה\שונה

Berethor

New member
בנוסף העיקרון שם הוא כזה

לעלות תביטחון של הנבלים ששם על חשבון הנשים שהם מנצלים, הם כמו עלוקות, הם לא מעלים אותו בעצמם אלא על חשבון נשים.

Michael1991

New member
למה לא לדבר על זה עם נשים?

תישאר פה, בהתחלה ירדו עליך קצת, כי יש כעס לשמוע דברים מסוימים, אבל בסוף תלמד המון :)
מבטיח :)

לא תמיד יש נשים שאפשר לדבר איתן

באופן כללי, אינטרקציה עם המין שאני נמשך אליו אני מעדיף לעשות בעולם המציאותי ולא לטחון מים בפורום שהרבה מגולשיו יתקעו לי סכינים בגב בגלל דעותיי. זה מה שקורה כאן בדרך כלל ואת העוינות מרגישים

aaa123

Member
ממה שקראתי הם לכל הפחות נותנים לגיטימציה

להטרדות של נשים.

Berethor

New member
וזה עוד 'במקרה הטוב'

הם גם יכולים לעשות הרבה יותר מהטרדה תהיה בטוח בזה. הם "אמנים" אחרי הכל.

Berethor

New member
אני זוכר סיפוק בפורום אחד פה

שהייתה בחורה שניצלה בנס מאמן פיתוי, לפי ההתנהגות שלו היה ברור שמדובר באחד כזה, אז למזלה הוא "רק" הטריד אותה וכמעט הצליח לבלבל לה את כל הראש ולגרום לה לפול ברשת שלו, אבל זה לא נגמר כמו שהוא רצה ולא קרה שום דבר מעבר לזה איתם. עכשיו יכול להיות כי הבחורה הייתה מספיק ערנית למרות ההשפעה של הנוכל עליה, או שהיה לה מזל יחסי, או שהנוכל הזה היה עדיין רק "מתלמד" ולא "אמן מומחה" או המורה שלו.

aaa123

Member
אני לחלוטין מסכים בנושא של מרכזי הפיתוי

ולדעתי מראש צריך לפסול ארגונים שמנסים ללמד רק את אחד המינים "כביכול" לפתות את השני.

אין לי התנגדות למרכז שמלמד איך לפתות את המין השני בתנאי שהוא פתוח ל2 המינים שלומדים בו יחד,וגם נשים לומדות שם איך לפתות גברים.

Berethor

New member
או שאתה מיתמם או שיש לך הרבה בורות בנושא

מרכז הפיתוי זה אחד המקומות הכי שוביניסטים ופוגעניים לנשים שקיימים בחברה שלנו, זה שבשיח מחוץ לפורומים והמפגשים שלהם הם מנסים להציג את זה כמשהו טוב לא אומר שזה באמת כזה. כל התורה שלהם מבוססת על שוביניזם, מלמדים אותם שנשים "נחותות" וכמו צעצוע בידי "האמן" ושכל אישה אפשר לכפות עליה או בעזרת כוח או בעזרת מניפולציות. זה תורה של מרכז הפיתוי על רגל אחת. תפוז גם פעם אחת אירחו "אמן פיתוי" באחד הפורמים שלהם, ואפשר היה לראות בברור עבור אנשים מספיק חשדנים ונבונים, שמדובר בנוכל מרושע עם לשון חלקה, לא יותר מזה. גם במקרה שבחרוה שאלה אותו האם מותר לה להתחיל עם בחור שהיא רוצה בו, הנוכל אמר לה שלא ושזה "תפקיד" הגברים בלבד, כנראה שלנוכלים ואנסים מפריע אם אישה מעוניינת באמת, או שהם פוחדים שאם נשים יקחו יוזמה לאומני הפיתוי ישארו בלי הרבה קורבנות פוטנציאלים. אתה יכול לראות הודעה של הנוכל של אומנות האונס במו עניך.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=93&messageid=160292745

Michael1991

New member
בעייתי...

איך הם חוזרים לנקודת השווים במערכת היחסים שלהם? הרי לאחר "ההצלחה שלו", לאחר המיטה, הוא יתפרק. איזה כלים הוא מקבל ליום שאחרי? האם הם נותנים שיטות למה עושים כאישה דומיננטית יותר מהם? או שזה פשוט לא מתקבל על הדעת?

כל הבסיס של השיטה הזאת הוא לחפש נשים במצב פגיע, לא?

Berethor

New member
מי אמר שהם צריכים נקודת שווים?

הרעיון הוא להפוך תאישה לשפחת מין שלו או לחלופין להשכיב כמה שיותר נשים בכל דרך מפוקפקת אפשרית.

Berethor

New member
בדרך כלל זה האפשרות השניה אגב

כי "אמן" אמיתי לא יכול לשקייף את כישורי "הפיתוי" שלו אם הם מאבדים חלק מהרלוונטיות שלהם.

Michael1991

New member
אז מה אמן בו?

הוא מזיע, מתאמץ, מפעיל כל כך הרבה טריקים, והכל למען סקס לילי.
או גבר רגיל שהולך לאותו מקום כמה פעמים, מכיר מישהי שהם באמת מעוניינים אחד בשני, ונשאר איתה לכל אותם לילות שה "אמן" מתרוצץ לו...

לא קצר יותר לפתח אישיות?

Berethor

New member
ככה זה

אבל בדרך כלל אלו שבאים ללמוד את זה הם טיפוסים נואשים וחסרי מצפון, בדיוק כמו הרוצח מהכתבה פה, הוא בקלות היה יכול להיות גם "אמן פיתוי" אם היה לומד את זה, יש לו את כל הנתונים שצריך.

למעלה