רק מטורפים מגדלים ילדים בישראל

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

רק מטורפים מגדלים ילדים בישראל​

כי המצב הנוכחי רק יילך ויחמיר,
הפער בן החיים בעולם לחיים בישראל הולכים וגדלים
בעולם יש אולימפיאדה, תוכניות, חופש, טיולים,
אבל בישראל
אירן לא מתכוונת לתקוף חד פעמית את ישראל
אלא להפוך את זה למצב קבוע, מלחמה תמידית בישראל
החיזבללה בלבנון, בסוריה, החותים בתימן, כוחות בעירק, ימשיכו את הפעולות שלהם
ישראל לא מתכוונת להתנתק מהפלסטינאים, ולא מתכוונת להקים מדינה פלסטינאית
אז מה שהיה ב7 לאוקטובר, ימשיך כל הזמן,
מחר זה יכול לקרות בכל מקום אחר בישראל,
המאבק עם הפלסטינאים לא יפסיק ולא יירגע,
ויהפוך את החיים בישראל לבלתי אפשרים
בעיה שלא פותרים, רק הולכת ונהיית יותר חמורה
והביטחון מתרסק ,רק בישראל חייבים לבנות מקלט (ממד) בכל בית, בכל בית ספר,
טילים נופלים על הבתים, איפה זה עוד קורה בעולם ?
ילדים גדלים עם טראומות נוראיות
ואז ילדים חייבים ללכת לצבא להלחם ולמות
ואלו שלא ימותו או יפצעו, יהיו עם בעיות נפשיות חמורות
דור שלם עכשיו עם טראומות נפשיות שאף אחד לא מתחיל להבין כמה הם חמורות או נפוצות,
83 אחוז מילדי ישראל עם בעיות נפשיות,
במקביל אנחנו רואים שכל העולם הולך ומתנתק מישראל
מדינות מחרימות את ישראל
חברות תעופה לא טסות לישראל
השקל נחלש,
הכל מתייקר,
וזה עוד לפני תהליכים עולמיים של האום ושל בית הדין בהאג,
ישראל נהפכת להיות מדינה מצורעת
וזה רק יילך ויחמיר, עוד 10 שנים
תוכלו לנסוע לנופש רק בטבריה,
יותר נכון לא תוכלו, כי גם טבריה נהפכת להיות עיר חרדית, ערבית, עניה ומלוכלכת
לא לדבר על הטמפרטורה שרק עולה, 40 מעלות בטבריה זה קיץ רגיל,
שוב, לא פתרתם את הבעיות שלכם, הם לא יעלמו.
ככל שהעולם יילך ויתרחק מישראל
ככה החיים בישראל הולכים להיות יותר ויותר קשים
יותר ויותר יקרים
עגבניה עלתה 2 שח לקילו
היום היא עולה 15
ועוד 10 שנים, רק עשירים יאכלו עגבניות
המלחמה האחרונה הולכת לעלות 300 מיליארד שח
תקציב הביטחון הולך לזנק על חשבון בריאות, חינוך ורווחה.
המיסים הולכים לזנק.
ואם תהיה מלחמה עם לבנון, העלות שלה תהיה פי 2 או יותר.
ובישראל, כל הקהילות ממשיכות לשנוא אחד את השני ולהתרחק,
ישראל מתפוררת מבפנים,
קדימה, לכו תאחדו במשהו אחד את החרדים, הערבים, המתנחלים והחילונים
הם לא מסכימים על שום דבר
הדבר היחיד שמחבר אותם זה שנאה לאחר.
החיים בישראל הולכים להיות מטורפים כמו החיים בלבנון או אירן
רק מטורפים מגדלים ילדים במקום שאין בו שקט,אין בו ביטחון וגם לא יהיה
כי בעיקר לישראל אין עתיד.
למה שמישהו ירצה לגדל ילדים בשדה קרב תמידי, מטורף, חסר היגיון,
מי שאוהב את הילדים שלו, מגדל אותם במקום אחר
לכם, החיים אולי לא יהיו יותר טובים, אתם תשארו מהגרים
אבל לילדים שלכם יהיה עתיד
מה שאין בישראל.
בעולם ילדים בגיל 18 הולכים ללמוד באוניברסיטה לא הולכים למות במלחמה
אנשים מתכננים בתים חדשים ולא בונים ממדים ומקלטים
אנשים חולמים על עתיד ולא כמו בישראל בוכים על העבר.
כן, יש כאלו כמו באוקריאנה כמו בישראל שנמצאים במלחמה, אבל אצלהם זה זמני,
מתישהוא המלחמה תגמר והחיים יחזרו , בישראל לא.
זה לא פחות ממדהים כמה מלל, מאמץ וכוחות, דם יזע ודמעות אתה שופך פה על אוטו-אנטישמיות, עידוד ירידה מהארץ ועכירת ישראל. מאז הסוגד שלי SupermanZW לא ראיתי אוטו-אנטישמי ועוכר ישראל כמוך. רבין מצא את המילים המדויקות בשביל לתאר אנשים כמוכם, אבל לא אחזור עליהן כאן. זה שירדת מהארץ זה דבר אחד וזה שלך, אבל איזו תועלת אתה מפיק מעידוד אחרים לרדת בעקבותיך?

lemner40

Well-known member
זה לא פחות ממדהים כמה מלל, מאמץ וכוחות, דם יזע ודמעות אתה שופך פה על אוטו-אנטישמיות, עידוד ירידה מהארץ ועכירת ישראל. מאז הסוגד שלי SupermanZW לא ראיתי אוטו-אנטישמי ועוכר ישראל כמוך. רבין מצא את המילים המדויקות בשביל לתאר אנשים כמוכם, אבל לא אחזור עליהן כאן. זה שירדת מהארץ זה דבר אחד וזה שלך, אבל איזו תועלת אתה מפיק מעידוד אחרים לרדת בעקבותיך?
יהיה נורא מצחיק,
כאשר ההורים שלך, שהם לא עם אוטיזם כמוך ועם שלל הפרעות נפשיות כמוך
יחליטו שצריך לעזוב את ישראל
אתה לא תוכל להשאר יום אחד לבד
אתה תמות ברחוב כמו כלב חולה כלבת
אז תעבור איתם לאן שהם יעברו,
לפחות יהיה לך תירוץ למה לא תעבוד כפסיכולוג, מה שבכל מקרה לא יקרה, אבל לפחות יהיה לך תירוץ,
זה השפה...
מבחינתם זה כנראה מאד עצוב, איך יצא להם ילד כל כך פגום

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
יהיה נורא מצחיק,
כאשר ההורים שלך, שהם לא עם אוטיזם כמוך ועם שלל הפרעות נפשיות כמוך
כמובן שאין לי לא אוטיזם ולא הפרעות נפשיות שלא אלא בדמיונך המשתולל וכמובן שגם לא הראיתי סימנים כאלו. זה די ברור שמה שקורה פה זה שלאחר שנחשפת במערומיך כאוטו-אנטישמי עוכר ישר שאין לו תירוץ אמיתי להתנהגותו, לא נותר לך שום מפלט מלבד קללות. לאחר שפנית נגדי במילים כה קשות, איני רואה עוד סיבה להימנע מלהגיד את האמת הקשה והכואבת שרבין אמר על אנשים כמוך. רבין, איש שמאל, אחד משלך, לא פחות, קרא לך ולאלו שכמותך, נפולת של נמושות, וכמובן צדק :)
יחליטו שצריך לעזוב את ישראל
הם לעולם לא יחליטו דבר שכזה כי הם לא אוטו-אנטישמים עוכרי ישראל כמוך.
אתה לא תוכל להשאר יום אחד לבד
אתה תמות ברחוב כמו כלב חולה כלבת
לא נכון. גם אם נכון, עדיין עדיף על להיות נפולת של נמושות, עוכר ישראל אוטו-אנטישמי כמוך ;)
אז תעבור איתם לאן שהם יעברו,
הם לא עוברים לשום מקום ובטח שלא אני.
לפחות יהיה לך תירוץ למה לא תעבוד כפסיכולוג, מה שבכל מקרה לא יקרה, אבל לפחות יהיה לך תירוץ,
זה השפה...
אין שום סיבה שלא אהיה פסיכולוג. אני אדם מאוד מוצלח ומאוד חשוב במדע הזה, ובכלל, אם להשתמש בלשון המעטה.

האנגלית שלי מצוינת, תודה על הדאגה ;)

לא הבנתי מה חשבת בדיוק? שרק עוכרי ישראלי אוטו-אנטישמיים יורדים מהארץ כמוך לומדים אנגלית? לשם הירידה מהארץ שלהם? גם אנשים נורמאלים צריכים לדעת אנגלית :)
מבחינתם זה כנראה מאד עצוב, איך יצא להם ילד כל כך פגום
לא רק שאני לא פגום, אלא אני זוכה למחמאות רבות כבדרך קבע על גאונותי המופלגת, שהוכחה פה בפורומים פעם אחר פעם :)

הדבר היחיד שעצוב פה הוא שראיתי אותך נכנס לשרשור הזה מיד לאחר שכתבתי ושלחתי את תגובתי, ועדיין, ולאחר עשרים דקות של חשיבה, לא הצלחת לחשוב על שום תגובה הולמת וקונקרטית מלבד שטף של קללות, וזאת מכיוון שאין לך מה לענות ולהגיד, מכיוון שאתה יודע שאני צודק בכל מילה ואין לך גם תירוץ להתנהגותך. ומה אתה כבר יכול לענות ולהגיד, בהתחשב בצדקתי? מה אתה כבר יכול לענות ולהגיד לאחר שנחשפת כך במערומיך, אוטו-אנטישמי, מעודד ירידה מהארץ, עוכר ישראל, אויב של ציון, נפולת של נמושות? :)

נכשלת לסתור את זה שאתה כל מה שאמרתי שאתה ונכשלת לתת הסבר הגיוני ולוגי למה אתה עוכר ישראל אוטו-אנטישמי ובכך רק נחשפת בתור כל מה שאמרתי שאתה.

זהו. נחשפת. פתאטי :)

lemner40

Well-known member
כמובן שאין לי לא אוטיזם ולא הפרעות נפשיות שלא אלא בדמיונך המשתולל וכמובן שגם לא הראיתי סימנים כאלו. זה די ברור שמה שקורה פה זה שלאחר שנחשפת במערומיך כאוטו-אנטישמי עוכר ישר שאין לו תירוץ אמיתי להתנהגותו, לא נותר לך שום מפלט מלבד קללות. לאחר שפנית נגדי במילים כה קשות, איני רואה עוד סיבה להימנע מלהגיד את האמת הקשה והכואבת שרבין אמר על אנשים כמוך. רבין, איש שמאל, אחד משלך, לא פחות, קרא לך ולאלו שכמותך, נפולת של נמושות, וכמובן צדק :)

הם לעולם לא יחליטו דבר שכזה כי הם לא אוטו-אנטישמים עוכרי ישראל כמוך.

לא נכון. גם אם נכון, עדיין עדיף על להיות נפולת של נמושות, עוכר ישראל אוטו-אנטישמי כמוך ;)

הם לא עוברים לשום מקום ובטח שלא אני.

אין שום סיבה שלא אהיה פסיכולוג. אני אדם מאוד מוצלח ומאוד חשוב במדע הזה, ובכלל, אם להשתמש בלשון המעטה.

האנגלית שלי מצוינת, תודה על הדאגה ;)

לא הבנתי מה חשבת בדיוק? שרק עוכרי ישראלי אוטו-אנטישמיים יורדים מהארץ כמוך לומדים אנגלית? לשם הירידה מהארץ שלהם? גם אנשים נורמאלים צריכים לדעת אנגלית :)

לא רק שאני לא פגום, אלא אני זוכה למחמאות רבות כבדרך קבע על גאונותי המופלגת, שהוכחה פה בפורומים פעם אחר פעם :)

הדבר היחיד שעצוב פה הוא שראיתי אותך נכנס לשרשור הזה מיד לאחר שכתבתי ושלחתי את תגובתי, ועדיין, ולאחר עשרים דקות של חשיבה, לא הצלחת לחשוב על שום תגובה הולמת וקונקרטית מלבד שטף של קללות, וזאת מכיוון שאין לך מה לענות ולהגיד, מכיוון שאתה יודע שאני צודק בכל מילה ואין לך גם תירוץ להתנהגותך. ומה אתה כבר יכול לענות ולהגיד, בהתחשב בצדקתי? מה אתה כבר יכול לענות ולהגיד לאחר שנחשפת כך במערומיך, אוטו-אנטישמי, מעודד ירידה מהארץ, עוכר ישראל, אויב של ציון, נפולת של נמושות? :)

נכשלת לסתור את זה שאתה כל מה שאמרתי שאתה ונכשלת לתת הסבר הגיוני ולוגי למה אתה עוכר ישראל אוטו-אנטישמי ובכך רק נחשפת בתור כל מה שאמרתי שאתה.

זהו. נחשפת. פתאטי :)

תרגע, שב, תנשום, זה לא בריא לך, המח שלך לא יכול להתאמץ מדי
הנה תקשיב לשיר יפה
שכתבו עליך
שב, תרגע ותקשיב למילים שמתאימים לך בול
קצת עצוב, קצת כמו שאר החיים העצובים שלך

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
הנה תקשיב לשיר יפה
שכתבו עליך
בדיחה חמודה :)

ועכשיו נצרף את השיר שבאמת כתבו עליי:

אתה רשאי להתחיל להשתחוות.

מלכך ממתין.

HD-wallpaper-the-king-animal-crown-lion-wild.jpg

lemner40

Well-known member
בדיחה חמודה :)

ועכשיו נצרף את השיר שבאמת כתבו עליי:

אתה רשאי להתחיל להשתחוות.

מלכך ממתין.

צפה בקובץ המצורף 112241
מממ...
במקום השתחוות
אני אעשה מה שהרוב עושים פה
אני מעביר אותך להתעלם
לך לטיפול

הנה תקשיב לשיר יפה
שכתבו עליך
כנראה שההורים שלו לא קראו את המחקר הישראלי וטרם יידעו אותו במצבו

חח לא נראה לי שהוא אוטיסט,הוא פשוט משוגע.

הוא השתגע כי הוא מפחד לעזוב את בית ההורים שלו/לעבוד וכד'

כי הוא יודע שזה יפוצץ את הבועה שלו ולכן בורח לעולם דימיוני בו הוא מלך וגאון.

אגב שימי לב לסימון של האילומינטי על העין.

חח לא נראה לי שהוא אוטיסט,הוא פשוט משוגע.

הוא השתגע כי הוא מפחד לעזוב את בית ההורים שלו/לעבוד וכד'

כי הוא יודע שזה יפוצץ את הבועה שלו ולכן בורח לעולם דימיוני בו הוא מלך וגאון.

אגב שימי לב לסימון של האילומינטי על העין.
ברור שהוא מניה דפרסי ולכן פעם הוא ב-High ופעם ברצפה :(

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כפי מה שהוכח זה מכבר באמצעות מבחן האוטיזם שעשיתי, אני כמובן אינני אוטיסט (לא מפתיע, בהתחשב בכך שאני לא מראה אף-אחד מהסימנים) :)

__צילום מסך_22-5-2024_203527_www.acisrael.org.jpeg

אמנם זה נכון שלא היית חכמה מספיק בשביל להבין את התוצאות :):

__צילום מסך_12-8-2024_15456_www.tapuz.co.il.jpeg

אבל אני מזכיר לך שעזרתי לך והסברתי לך אותן :):

__צילום מסך_12-8-2024_15468_www.tapuz.co.il.jpeg

אך נראה ששכחת או המשכת שלא להבין. חבל :)
ברור שהוא מניה דפרסי ולכן פעם הוא ב-High ופעם ברצפה :(
עוד חבל שאת לא חכמה מספיק בשביל לחשוב על עלבונות משלך :)

אחרי שבחוסר האונים האינטלקטואלי הטיפוסי לך רק יכולת לחזור על השקרים של דיברגנט כמו שלמשפחה שלי אין כסף למבשלת ושהבית שלי הוא לא שתי קומות:

__צילום מסך_12-8-2024_155217_www.tapuz.co.il.jpeg

והשקר שלו ששיקרתי בנוגע לשמי:

__צילום מסך_12-8-2024_155418_www.tapuz.co.il.jpeg

והשקר של כוכבית שאני אוטיסט:

__צילום מסך_12-8-2024_155535_www.tapuz.co.il.jpeg

כעת את חוזרת עוד ועוד על השקר של רוב הזמן נח שאני מניה-דפרסי:

__צילום מסך_12-8-2024_155735_www.tapuz.co.il.jpeg

אבל בסופו של דבר, לאיזו רמה אינטלקטואלית ציפינו ממישהי שנופלת בפח של כל שקר שמספרים עליי (למרות שברוב טובי הזהרתי אותה מספר פעמים שמה שמספרים עליי זה שקרים), קוראת לי אפסילון מהמילה אפס ולא כי זה המעמד הנמוך ביותר בעולם חדש מופלא, וכותבת שרשורים של אלפי מילים על תוכנית ריאליטי טראשית?

בנוגע לקטע של החיקוי שלך את רוב הזמן נח בטענתו המגוחכת שאני מניה-דיפרסי, הקטע מצחיק הוא שאת לא תדעי לזהות בן-אדם מניה-דפרסי אמיתי גם אם תכירי אחד כזה באופן אישי ותשוחחי איתו במשך שנים.

הקטע העוד יותר מצחיק, זה שזה באמת קרה לך, ועד היום אין לך מושג שאותו אדם הוא כזה.

מצחיק איך שהיום כל אחד הוא דוקטור מטעם עצמו :)

הבעיה זה שזה לא ממש עובד :)

800px-Barack_Obama_drops_the_mic.gif
giphy.gif

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה חוזר על השקרים שלך לגבי מה שאמרתי.
אתה מוזמן להוכיח את טענתך באמצעות קישור לאמירה שלי, עד אז הינך בגדר שקרן.
לפרוטוקול יצויין שהמתנגדת לשלטוני כמלך הפורומים, הגברת מצויה, טוענת שהיא לא קראה לי אוטיסט וזה גם לא מה שהיא התכוונה, אלא טענה שאני מגלה תכונות אוטיסטיות.

אני לא רואה הבדל כזה גדול, אבל אם היא מתעקשת, אז בסדר 🤷‍♂️

כוכבית מצויה

Well-known member
לפרוטוקול יצויין שהמתנגדת לשלטוני כמלך הפורומים, הגברת מצויה, טוענת שהיא לא קראה לי אוטיסט וזה גם לא מה שהיא התכוונה, אלא טענה שאני מגלה תכונות אוטיסטיות.

אני לא רואה הבדל כזה גדול, אבל אם היא מתעקשת, אז בסדר 🤷‍♂️
אתה מתבלבל.
מעולם לא טענתי את מה שכתבת שטענתי, הטענה לעיל נכתבה לגבי מאפייני אישיות של פסיכופט.

אתה מוזמן להביא קישור לגיבוי טענתך, עד אז אתה בגדר שקרן.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה מתבלבל.
מעולם לא טענתי את מה שכתבת שטענתי, הטענה לעיל נכתבה לגבי מאפייני אישיות של פסיכופט.

אתה מוזמן להביא קישור לגיבוי טענתך, עד אז אתה בגדר שקרן.
אנשים פה הפכו עולמות בשביל למצוא שקרים שלי ועשו כמות דו-ספרתית של ניסיונות להאשים בשקרים שלא היו ולא נבראו. עד עצם היום הזה אף שקר שלי לא נמצא, ולכן די בבירור אני לא שקרן.

אם בן-אדם כל-כך כנה כמוני אומר שקראת לי אוטיסט, אז זה מה שקרה. נקודה.

תפסיקי גם להתגונן כל-כך. העליתי את זה עכשיו כהערת אגב בשיחה עם נוסטלגיה ולא כדרך לתקוף אותך ולהגיד "היא אמרה לי, היא עשתה לי". הכול בסדר.

כוכבית מצויה

Well-known member
אנשים פה הפכו עולמות בשביל למצוא שקרים שלי ועשו כמות דו-ספרתית של ניסיונות להאשים בשקרים שלא היו ולא נבראו. עד עצם היום הזה אף שקר שלי לא נמצא, ולכן די בבירור אני לא שקרן.

אם בן-אדם כל-כך כנה כמוני אומר שקראת לי אוטיסט, אז זה מה שקרה. נקודה.

תפסיקי גם להתגונן כל-כך. העליתי את זה עכשיו כהערת אגב בשיחה עם נוסטלגיה ולא כדרך לתקוף אותך ולהגיד "היא אמרה לי, היא עשתה לי". הכול בסדר.
אתה משקר באמירה שלך.
עובדה שאינך יכול להביא קישור לדברים שאתה טוען שכתבתי.
אין שום סיבה שתשקר כשאתה מזכיר אותי כמו שעשית בשרשור זה וכמו שעשית בעבר.
אין שום קשר להתגוננות, רק לדרישה להיות נאמן למציאות, כן אני יודעת שזה קשה לך...

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה משקר באמירה שלך.
עובדה שאינך יכול להביא קישור לדברים שאתה טוען שכתבתי.
אין שום סיבה שתשקר כשאתה מזכיר אותי כמו שעשית בשרשור זה וכמו שעשית בעבר.
אין שום קשר להתגוננות, רק לדרישה להיות נאמן למציאות, כן אני יודעת שזה קשה לך...
תפנימי-אני לעולם לא משקר בנוגע לכלום ואני מאוד נאמן למציאות. מאוד עצוב שכל-כך קשה לכם להאמין. זה רק מראה באיזה עולם של שקרנים אנחנו חיים, שעד שיש מישהו שאומר את האמת, אף-אחד לא מאמין לשום מילה שיוצאת לו מהפה, כי כולם כל-כך שקרנים כל הזמן, ש"לא יכול להיות שמישהו אומר את האמת! זה לא יכול להיות! מה זאת אומרת?!".

האמת שזה נותן לי רעיון לשרשור. "הטרגדיה של האדם דובר האמת בעולמם של השקרנים". כן. אני אכתוב אותו. אחלה שרשור זה יהיה :)

אשתמש בתור אנקדוטה בסרט ההוא שמתאר מציאות הפוכה וכולם תמיד אמרו אך ורק את האמת ויום אחד מישהו מעלה את הרעיון להגיד דברים לא נכונים ולשקר ולאף-אחד אין מושג כי אף-אחד לפניו אף-פעם לא חשב על הרעיון של לשקר. כמו העולם שלנו והסיטואציה שלי, רק הפוך לגמרי.

הסיבה שאני לא מביא את התמונה שלך אומרת שאני אוטיסט או בעל תכונות אוטיסטיות, היא כי ממרחק הזמן, שכחתי מתי ואיפה זה נאמר, ואני לא יודע איפה למצוא את זה. בגלל שאני גאון רב פעלים, לוקח לי זמן להגיע לדברים. תגידי תודה שמצאנו את התמונות שלך קוראת לי פסיכופת (או אומרת שאני בעל תכונות פסיכופתיות, מה שבא לך) שנתיים לפני מה שפתחתי שרשור בנושא והוכחתי שאני לא פסיכופת. והמבחן פסיכופתיה שעשיתי הוא כן עובד והוא כן תקף. חצופה 🧐

כוכבית מצויה

Well-known member
תפנימי-אני לעולם לא משקר בנוגע לכלום ואני מאוד נאמן למציאות. מאוד עצוב שכל-כך קשה לכם להאמין. זה רק מראה באיזה עולם של שקרנים אנחנו חיים, שעד שיש מישהו שאומר את האמת, אף-אחד לא מאמין לשום מילה שיוצאת לו מהפה, כי כולם כל-כך שקרנים כל הזמן, ש"לא יכול להיות שמישהו אומר את האמת! זה לא יכול להיות! מה זאת אומרת?!".
כל פעם שאתה כותב שאמרתי שאתה אוטיסט אתה משקר. מי שמשקר פעם אחרי פעם הוא שקרן.
הסיבה שאני לא מביא את התמונה שלך אומרת שאני אוטיסט או בעל תכונות אוטיסטיות, היא כי ממרחק הזמן, שכחתי מתי ואיפה זה נאמר, ואני לא יודע איפה למצוא את זה. בגלל שאני גאון רב פעלים, לוקח לי זמן להגיע לדברים.
עוד שקר, הסיבה שאינך מביא את זה היא שזה מעולם לא נכתב.
תגידי תודה שמצאנו את התמונות שלך קוראת לי פסיכופת (או אומרת שאני בעל תכונות פסיכופתיות, מה שבא לך) שנתיים לפני מה שפתחתי שרשור בנושא והוכחתי שאני לא פסיכופת. והמבחן פסיכופתיה שעשיתי הוא כן עובד והוא כן תקף. חצופה 🧐
את התגובה בה אני כתבתי שחלק מתכונותיך מאפיינות פסיכופט אני מצאתי והבאתי את הקישור, אין שום סיבה להודות על משהו שאני עשיתי.
גם כאן אתה משקר כשאתה חוזר על מה שהוכחתי שהוא לא נכון, לא קראתי לך פסיכופט.

שלושה שקרים בפוסט אחד... מה זה אם לא שקרן?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כל פעם שאתה כותב שאמרתי שאתה אוטיסט אתה משקר. מי שמשקר פעם אחרי פעם הוא שקרן.

עוד שקר, הסיבה שאינך מביא את זה היא שזה מעולם לא נכתב.

את התגובה בה אני כתבתי שחלק מתכונותיך מאפיינות פסיכופט אני מצאתי והבאתי את הקישור, אין שום סיבה להודות על משהו שאני עשיתי.
גם כאן אתה משקר כשאתה חוזר על מה שהוכחתי שהוא לא נכון, לא קראתי לך פסיכופט.

שלושה שקרים בפוסט אחד... מה זה אם לא שקרן?
טוב כפרה 😂

כפי מה שהוכח זה מכבר באמצעות מבחן האוטיזם שעשיתי, אני כמובן אינני אוטיסט (לא מפתיע, בהתחשב בכך שאני לא מראה אף-אחד מהסימנים) :)

צפה בקובץ המצורף 112698

אמנם זה נכון שלא היית חכמה מספיק בשביל להבין את התוצאות :):

צפה בקובץ המצורף 112699

אבל אני מזכיר לך שעזרתי לך והסברתי לך אותן :):

צפה בקובץ המצורף 112700

אך נראה ששכחת או המשכת שלא להבין. חבל :)

עוד חבל שאת לא חכמה מספיק בשביל לחשוב על עלבונות משלך :)

אחרי שבחוסר האונים האינטלקטואלי הטיפוסי לך רק יכולת לחזור על השקרים של דיברגנט כמו שלמשפחה שלי אין כסף למבשלת ושהבית שלי הוא לא שתי קומות:

צפה בקובץ המצורף 112701

והשקר שלו ששיקרתי בנוגע לשמי:

צפה בקובץ המצורף 112702

והשקר של כוכבית שאני אוטיסט:

צפה בקובץ המצורף 112703

כעת את חוזרת עוד ועוד על השקר של רוב הזמן נח שאני מניה-דפרסי:

צפה בקובץ המצורף 112704

אבל בסופו של דבר, לאיזו רמה אינטלקטואלית ציפינו ממישהי שנופלת בפח של כל שקר שמספרים עליי (למרות שברוב טובי הזהרתי אותה מספר פעמים שמה שמספרים עליי זה שקרים), קוראת לי אפסילון מהמילה אפס ולא כי זה המעמד הנמוך ביותר בעולם חדש מופלא, וכותבת שרשורים של אלפי מילים על תוכנית ריאליטי טראשית?

בנוגע לקטע של החיקוי שלך את רוב הזמן נח בטענתו המגוחכת שאני מניה-דיפרסי, הקטע מצחיק הוא שאת לא תדעי לזהות בן-אדם מניה-דפרסי אמיתי גם אם תכירי אחד כזה באופן אישי ותשוחחי איתו במשך שנים.

הקטע העוד יותר מצחיק, זה שזה באמת קרה לך, ועד היום אין לך מושג שאותו אדם הוא כזה.

מצחיק איך שהיום כל אחד הוא דוקטור מטעם עצמו :)

הבעיה זה שזה לא ממש עובד :)

צפה בקובץ המצורף 112705
צפה בקובץ המצורף 112706
בתגובה זאת שלך הוכחת שאתה אוטיסט,
מ.ש.ל

הערה: סתם התפקעתי מצחוק שצירפת תמונת מסך לשרשור שהוציא אותך פיתה, החל מתגובה #29 שבדף 3.

למעלה