רק מטורפים מגדלים ילדים בישראל

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בתגובה זאת שלך הוכחת שאתה אוטיסט,
מ.ש.ל
עובדה שלא. עובדה שבתגובתי זאת שוב פעם הוכחתי את ההפך הגמור, כאשר שוב פעם פרסמתי את תוצאות המבחן שמראות שאני לא. אבל הכול בסדר נשמה. כבר הבנו שאת לא איזה איינשטיין ;)
הערה: סתם התפקעתי מצחוק שצירפת תמונת מסך לשרשור שהוציא אותך פיתה, החל מתגובה #29 שבדף 3.
נראה שאת חיה במציאות אלטרנטיבית. כמו מה שהוכחתי שאני לא אוטיסט בדיוק באותה תגובה שטענת שמוכיחה שאני אוטיסט, כך גם השרשור על חוח לא מוציא אותי פיתה, אלא אם כבר, ההפך הגמור, מוכיח שאני הבן-אדם הכי חכם בעולם.

images.jpg

עובדה שלא. עובדה שבתגובתי זאת שוב פעם הוכחתי את ההפך הגמור, כאשר שוב פעם פרסמתי את תוצאות המבחן שמראות שאני לא. אבל הכול בסדר נשמה. כבר הבנו שאת לא איזה איינשטיין ;)

נראה שאת חיה במציאות אלטרנטיבית. כמו מה שהוכחתי שאני לא אוטיסט בדיוק באותה תגובה שטענת שמוכיחה שאני אוטיסט, כך גם השרשור על חוח לא מוציא אותי פיתה, אלא אם כבר, ההפך הגמור, מוכיח שאני הבן-אדם הכי חכם בעולם.

צפה בקובץ המצורף 112879
עובדה שאתה לא מבין את אשר אתה מפרסם, לא מפליא בכלל לאינפנטיל ולאוטיסט בהתקפת אמוק.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
עובדה שאתה לא מבין את אשר אתה מפרסם
עובדה שכן. לאחר שלא הבנת את תוצאות מבחן האוטיזם שעשיתי לאחר ההאשמות של הגברת מצויה באוטיזם/תכונות אוטיסטיות, הסברתי לך את תוצאות המבחן, אך נראה שאת ממשיכה להיכשל להבין אותן. עוד יותר עצוב שאת כל-כך לא מבינה לא רק את תוצאות המבחן אלא גם את ההסבר שלי אותן עבורך, שאת אפילו לא מסוגלת להצביע על מה בהסבר שלי את התוצאות לא הבנת, ובכך את מונעת על הסף כל אפשרות להמשיך ולספק לך עזרה נוספת.
לא מפליא בכלל לאינפנטיל ולאוטיסט בהתקפת אמוק.
היחידה כאן בהתקפת אמוק זאת את, שמקנאת בי יותר מרגע לרגע.

סה"כ אני מבין.

אני צעיר שכל החיים לפניו. את כבר בישורת האחרונה ;)

אני חכם, את לא חכמה.

אני עשיר, את מעמד ביניים במקרה הטוב.

אני חתיך מהמם, ולמרות שאני לא יודע על מצבך בנושא זה, את כבר גיל שלישי, אז אפילו שאני לא באמת יודע, מה כבר יכול להיות ולמה אפשר לצפות?

אני לומד תואר ראשון, לך אין השכלה גבוהה.

אז סה"כ אני מבין, זה לא שאני לא מבין.

הדבר הבאמת עצוב פה, הוא שאני אפילו לא דוחף בפרצוף שלך, או של כל אחד אחר לצורך העניין, את כל התכונות הנהדרות שלי (חוץ מאולי השכל?) ולכן אלו אתם, המתנגדים שלי, שאתם מצדכם כה קטנים, ולכן כה רגישים, שמספיקה עבורכם רק נוכחותי, מספיקה רק התחושה הכללית באוויר של גדולתי ועליונותי כדי שתיטרפו.

כמה שזה עצוב...:confused:

תיזהרי עם הקנאה הזאת שלך בי. אם תמשיכי במסלול הזה, את עוד עלולה להגיע לאותה רמת קנאה של דיברגנט חדש, שהקנאה שלו בי כה קיצונית ומוקצנת, שהוא פיתח אליי אובססיה חולנית של ממש.

האם לשם הרגעת הרוחות והקנאה גברתי תרשה לי להציע לה איזושהי אלוורה מרעננת?

7290102740376.jpg

עובדה שכן. לאחר שלא הבנת את תוצאות מבחן האוטיזם שעשיתי לאחר ההאשמות של הגברת מצויה באוטיזם/תכונות אוטיסטיות, הסברתי לך את תוצאות המבחן, אך נראה שאת ממשיכה להיכשל להבין אותן. עוד יותר עצוב שאת כל-כך לא מבינה לא רק את תוצאות המבחן אלא גם את ההסבר שלי אותן עבורך, שאת אפילו לא מסוגלת להצביע על מה בהסבר שלי את התוצאות לא הבנת, ובכך את מונעת על הסף כל אפשרות להמשיך ולספק לך עזרה נוספת.

היחידה כאן בהתקפת אמוק זאת את, שמקנאת בי יותר מרגע לרגע.

סה"כ אני מבין.

אני צעיר שכל החיים לפניו. את כבר בישורת האחרונה ;)

אני חכם, את לא חכמה.

אני עשיר, את מעמד ביניים במקרה הטוב.

אני חתיך מהמם, ולמרות שאני לא יודע על מצבך בנושא זה, את כבר גיל שלישי, אז אפילו שאני לא באמת יודע, מה כבר יכול להיות ולמה אפשר לצפות?

אני לומד תואר ראשון, לך אין השכלה גבוהה.

אז סה"כ אני מבין, זה לא שאני לא מבין.

הדבר הבאמת עצוב פה, הוא שאני אפילו לא דוחף בפרצוף שלך, או של כל אחד אחר לצורך העניין, את כל התכונות הנהדרות שלי (חוץ מאולי השכל?) ולכן אלו אתם, המתנגדים שלי, שאתם מצדכם כה קטנים, ולכן כה רגישים, שמספיקה עבורכם רק נוכחותי, מספיקה רק התחושה הכללית באוויר של גדולתי ועליונותי כדי שתיטרפו.

כמה שזה עצוב...:confused:

תיזהרי עם הקנאה הזאת שלך בי. אם תמשיכי במסלול הזה, את עוד עלולה להגיע לאותה רמת קנאה של דיברגנט חדש, שהקנאה שלו בי כה קיצונית ומוקצנת, שהוא פיתח אליי אובססיה חולנית של ממש.

האם לשם הרגעת הרוחות והקנאה גברתי תרשה לי להציע לה איזושהי אלוורה מרעננת?

צפה בקובץ המצורף 113069
טוב תינוקי, אשאיר לך לכתוב את הטקסט האחרון, כי ברור שאני לא יכולה להתחרות מול אוטיסט אובססיבי בהתקפת אוטיזם.
יאללה, הבמה שלך |מוצץ|

נערך לאחרונה ב:
טוב תינוקי, אשאיר לך לכתוב את הטקסט האחרון, כי ברור שאני לא יכולה להתחרות מול אוטיסט אובססיבי בהתקפת אוטיזם.
יאללה, הבמה שלך |מוצץ|
למה את חושבת שהוא אוטיסט(יותר מקללה אלא בתור אבחנה רפואית)?

הוא חברותי,לא מתכנס בעצמו,אין לו פחדים חברתיים.

אין לו גם יכולת מתמטית או פנימית מיוחדת הוא סתם מקיא רעיונות של אחרים +הבזקים אינטואיטיבים של רעיונות

עם חפירת יתר.

האם בגלל שלא רוצה לעבוד בחברת אנשים אלא מקשקש מול המחשב בגיל 26?

נראה לי זה יותר הדור שלו - הרבה מול המחשב/הטלפון.

אין לו גם יכולת מתמטית או פנימית מיוחדת הוא סתם מקיא רעיונות של אחרים +הבזקים אינטואיטיבים של רעיונות

עם חפירת יתר.

שפה סטריאוטיפית וכתיב חזרתי, אקולליה (מיידית, מאוחרת), כתיבה תבניתית ושימוש בשפה אידיוסינכרטית.

אתרגם לשפת עמכה :) חזרתיות וחוסר שליטה עצמית עד שמסיים את התקפת האוטיזם.
זה לא אוטיזם זה אובססיה,הוא מורח באין סוף מילים בשביל שנחשוב שאם הוא מדבר

כ"כ הרבה סימן שהוא חכם וצודק.

זה כמו מלחמת התשה מילולית.

הטענה של גברים לחלק מהנשים,טוב יאלה תפסיקי לדבר קבלי מה שאת רוצה כי אין לי כוח כבר לשמוע ;)

בבית ספר זה הצליח לו,הוא ניסה גם עכשיו ומאוכזב כועס וניפגע שלא "נפלנו בקסמיו".

בקיצור כמו מהמר שרוצה להרויח כסף בלי לעשות מה שצריך,

ככה הוא רוצה להרויח כסף עם לקשקש אין סוף מילים.

למה זה הצליח בבית ספר?

הגברים לא מספיק מפותחים יחסית לנשים יש פער של שנה שנתיים מנטלית,הוא התפתח מהר או שנולד קודם

יחסית לשנת הלימודים ז"א לא בדצמבר הכי קטן אלא הכי רחוק מזה.

הוא טוב בלדבר וכנראה היה נאה אז עם כסף,לבן ועוד ו... זה הצליח לו רק עם לדבר בלי לעשות.

הוא לא מבין שבבגרות זה ניגמר וצריך לעשות.

עוד הוכחה למה הוא לא אוטיסט,אוטיסט מתקשה לקרוא סימנים חברתיים והוא לא מתקשה בכלל,

למה הוא מתעקש "להרויח מדיבורים",

למרות שזה נראה מגוחך?

הוא מפונק,ההורים שלו לא הכריחו אותו לעבוד בשביל דמי כיס,לשטוף כלים הרבה פעמים וכד'.

בגלל זה יש טענה שהוא אינפנטיל,ז"א נשאר תקוע בילדות.

זה לא אוטיזם זה אובססיה,הוא מורח באין סוף מילים בשביל שנחשוב שאם הוא מדבר

כ"כ הרבה סימן שהוא חכם וצודק.

זה כמו מלחמת התשה מילולית.

הטענה של גברים לחלק מהנשים,טוב יאלה תפסיקי לדבר קבלי מה שאת רוצה כי אין לי כוח כבר לשמוע ;)

בבית ספר זה הצליח לו,הוא ניסה גם עכשיו ומאוכזב כועס וניפגע שלא "נפלנו בקסמיו".

בקיצור כמו מהמר שרוצה להרויח כסף בלי לעשות מה שצריך,

ככה הוא רוצה להרויח כסף עם לקשקש אין סוף מילים.

למה זה הצליח בבית ספר?

הגברים לא מספיק מפותחים יחסית לנשים יש פער של שנה שנתיים מנטלית,הוא התפתח מהר או שנולד קודם

יחסית לשנת הלימודים ז"א לא בדצמבר הכי קטן אלא הכי רחוק מזה.

הוא טוב בלדבר וכנראה היה נאה אז עם כסף,לבן ועוד ו... זה הצליח לו רק עם לדבר בלי לעשות.

הוא לא מבין שבבגרות זה ניגמר וצריך לעשות.

עוד הוכחה למה הוא לא אוטיסט,אוטיסט מתקשה לקרוא סימנים חברתיים והוא לא מתקשה בכלל,

למה הוא מתעקש "להרויח מדיבורים",

למרות שזה נראה מגוחך?

הוא מפונק,ההורים שלו לא הכריחו אותו לעבוד בשביל דמי כיס,לשטוף כלים הרבה פעמים וכד'.

בגלל זה יש טענה שהוא אינפנטיל,ז"א נשאר תקוע בילדות.

כפי שכתבתי תגובה קודמת (#61), אתה לא קורא מה שכותבים לך וחוזר על אותו פזמון,
תהנה עם עצמך או לחלופין עם האוטיסט.
זוהי תגובתי האחרונה בשרשור זה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
שפה סטריאוטיפית וכתיב חזרתי, אקולליה (מיידית, מאוחרת), כתיבה תבניתית ושימוש בשפה אידיוסינכרטית.
אני רואה שמישהי פה עשתה גוגל רציני מאוד. מי שלא מכיר אותך עוד יכול לחשוב שאת באמת מבינה על מה את מדברת 😂

מיותר לציין שכמובן אין לי ואני לא מראה אף-אחד מהתסמינים האלו, אבל אני מניח שזה מה שקורה כשאדם חסר כל השכלה אקדמית כלשהי חושב שהוא דוקטור בגלל גישה לדוקטור גוגל, כאשר אפילו דוקטור גוגל בעצמו אינו דוקטור אמיתי, קל וחומר מי שנסמך עליו וחושב שבגלל שיש לו גישה אליו, אז זה עושה אותו הוא עצמו רופא.

עדיף שתשבי 😂
אתרגם לשפת עמכה :) חזרתיות וחוסר שליטה עצמית עד שמסיים את התקפת האוטיזם.
כנ"ל :)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

עם חפירת יתר.

עזוב, אין טעם. מדובר במישהי שאני בספק אם אפילו יש לה תעודת בגרות והיא חושבת שהיא דוקטורית עם שלושה תארים בגלל שהיא יודעת לחפש דברים בגוגל, לפתוח עמודי ויקיפדיה ולחזור באופן אקראי על מילים שכתובות שם.

עוד אין טעם כי ספק אם היא בעצמה מאמינה למילים של עצמה וזה לא שהיא פשוט נטו מחפשת לקלל ואז ברור שהיא פשוט חייבת למצוא משהו וזהו, ואז אם הרעיון הוא לקלל, מה שנכון או לא נכון זאת לא הנקודה יותר.

רק לצורך הדוגמה, באמת נראה לך שדיברגנט חדש באמת חושב שאני סובל משבע הפרעות נפשיות שונות שהוא ייחס לי לאורך הזמן? |יעני|

הוא, היא ועוד כל מיני סתם מחפשים לקלל אותי ולהוציא עליי עצבים, מכיוון שבעיניהם, אני המקור לעצבים שלהם, אז הם מחפשים להוציא את העצבים שלהם על מקור העצבים שלהם כביכול, אך כמובן שאני אינני המקור האמיתי לעצבים שלהם. אני הטריגר שלהם לעצבים שלהם, עם עצם נוכחותי ועצם היותי אני לבדם, כאשר המקור לאותם עצבים וכעסים מגיע מתוכם.

הסיפור האמיתי הוא שהם מקנאים בי כי יש לי היום והיו לי תמיד דברים שלהם לא היו לא אז ולא היום, או שלפחות אין להם אותם במידה מספקת, אז ללא שעשיתי להם דבר, הם מסתכלים עליי, זה ש"יש לו", ורואים מישהו שיש לו ותמיד היה לו בזמן שלהם אין ואף-פעם לא היה להם, וכך אני ולבדי וללא שאי-פעם עשיתי להם משהו, מצליח רק בעצם נוכחותי ובעצם קיומי לדרוך להם על כל הנקודות הכואבות, בגלל החוסרים שלהם בחייהם האישיים.

כל הקנאים מבלבלים בין המקומות של החוסרים שלהם ושלי, ומבלבלים בתפקידים שלנו. חושבים שהחוסרים שלהם זה הטריגר ואני הגורם, ושוכחים שהחוסרים שלהם זה הגורם, ואני הטריגר.

לא יודע אם אתה רואה "האח הגדול", אבל זה בעצם ולדוגמה היה הסיפור של הפיצוץ בעונה הזאת בין פרידה לאמילי, כשאמילי ליטרלי לא עשתה לפרידה שום דבר, ופרידה התפוצצה על אמילי בראש ובראשונה בגלל הבעיות שלה עם עצמה, ורק אחרי זה בגלל שאמילי היוותה עבור טריגר כי ללא שאמילי עשתה לפרידה שום דבר, היא ייצגה בעבורה רעיון של אנשים מסוג מסוים, ורעיון של דברים שהיא הייתה רוצה שיהיו לה וחיים שהיא הייתה רוצה לחיות בעצמה.

ברגעי האמת של הפיצוץ המקורי בין פרידה לאמילי זה היה נראה כאילו זה ענייני והכול בין פרידה לאמילי, אבל מהר מאוד נחשפה האמת האמיתית על המקור האמיתי לאותו פיצוץ.

נורא דומה אם תשים לב לאיך שתחילה, ועד עצם היום הזה ולעיתים, דיברגנט, נוסטלגיה ונוספים ממשיכים לשחק אותה איתי כאילו לא אוהבים אותי בגלל טעמים ענייניים כביכול כמו "לא מצאה חן בעיניהם האישיות שלי" או "לא מצאו חן בעיניהם השרשורים שלי" ושטויות כאלו, כאשר בפועל לא פעם ולא פעמיים "התפלק להם" ונחשפה הבעיה האמיתית שלהם איתי, הפערים הסוציו-אקונומיים בין המשפחות שלהם לשלי, שגרמה להם בין היתר להתכחש לכסף של משפחתי, גודלו של הבית שלי, סגנון החיים שלנו, ועוד דברים פאתטיים בסגנון, כמו כשלדוגמה דיברגנט המציא שאני לא גר בבית של שתי קומות ושאין לנו עוזרת כי אין לנו כסף לאחת בשעה שאיננו נזקקים לכזאת ואז נוסטלגיה חיקתה אותו בשני הטענות וטענות שקריות נוספות (כמו לדוגמה ששיקרתי בנוגע לשמי). חלק מהסיפורים האלו ניתן לראות לדוגמה בתמונות הבאות:

__צילום מסך_19-9-2024_163038_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_19-9-2024_16372_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_19-9-2024_16438_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_24-8-2024_16713_www.tapuz.co.il.jpeg

מה שהכי מצחיק אותי בסיפור הזה-זה שהם מגיעים כל-כך מהלמטה, וכל-כך מהעוני, שהם אפילו לא יודעים מה זה סממני עושר, שהם חושבים שסממני עושר אלו בתים של שתי קומות וכספים לעוזרות ומבשלות במשרות חלקיות שבאות כמה פעמים בשבוע, ככה שהם חושבים שזה מה שעליהם להכחיש אם ברצונם להכחיש את עושרה של משפחתי, כאילו שבתים של שתי קומות ועוזרות ומבשלות זאת כזאת עדות לעושר כזה גדול 😂

בית של שתי קומות, עוזרות ומבשלות זה לא סממן לעושר.

הנעליים שלי של דולצ'ה וגבאנה ב-3,000 שקל, החולצות שלי של דולצ'ה וגבאנה, פלין, ורסצ'ה ועוד כמה ב-1,000-2,000 שקל לחולצה, המשקפיים שלי של הוגו בוס ב-2,000 שקל, השעון יד שלי של רולקס ב-18,000 והטיסות שלי לחו"ל במחלקות עסקים באלפי דולרים לכרטיס ליעדים נחשבים כמו ארצות הברית ואירופה פעמיים בשנה, ולא המדינות זבל המזרח-אסייאתיות, ועוד כמה דברים, אלו סממנים לעושר.

אלו הדברים שהם היו צריכים "להתלבש עליהם" על-מנת להכחיש את עושרה של משפחתי, כביכול לפחות, כי ממילא מה הטעם ומה הערך של כל הדבר המגוחך הזה, האם לא יהיה יותר טוב אם פשוט יפנו לטיפול?

כל הסיפור הזה דרך אגב, מזכיר לי סיפור דומה נוסף, על הבדלים ביני לבין פולגאר (החרדי בשנות השבעים לחייו...) ודיברגנט (האפריקני-האתיופי-האקדמאי-החדש) בכל אשר לתפיסה של מה זה ידע מיוחס.

"ידע מיוחס" הוא מושג כללי שמשמעותו "ידע חשוב ונחשב". ידע "וואו". ידע שלא כל אחד מחזיק בו. ידע שמעיד על השכלה או חוכמה.

הבעיה היא שמעולם לא הוגדר במדויק מהו ממש, כביכול, אותו ידע מיוחס, והתוצאה של כך היא שאנשים שונים תופסים ידע מיוחס כמידעים שונים, כאשר אנשים פחות חכמים ופחות משכילים נוטים על-פי רוב לתפוס כידע מיוחס, ידע שהוא דווקא פחות "וואו" ויותר מובן מאליו בעיניהם של החוגים המשכילים יותר, כאשר אותם חוגים משכילים, שמחזיקים בהגדרות נכונות יותר של מהו ידע מיוחס, נוטים לתפוס כידע מיוחס, את הידע המיוחס האמיתי.

למה עכשיו אני מסביר ומספר לך את כל זה? כי הסיפור על הכחשתם המגוחכת של דיברגנט ונוסטלגיה את כספי ההורים, ועוד בדרך הלא נכונה, שזה כבר הכי מצחיק, ותוך כדי הכחשת הדברים הלא נכונים באורחות החיים שלי ושל משפחתי מתוך אי-הבנה של מה זה עושר, איך זה נראה ומה מעיד על עושר (אפילו "כסף חדש" יודע יותר טוב מהם בדברים האלו. הם לא כסף לא חדש ולא ישן, הם מעמד ביניים, ובעברם היו עניים), מזכיר לי סיפור על ניסיון ספציפי, אחד מתוך רבים, לא חדש אבל גם לא כזה ישן, של דיברגנט ופולגאר להכחיש את חוכמתי והשכלתי, על-ידי הכחשת החזקתי בידע המיוחס.

יש רק בעיה אחת. דיברגנט ופולגאר הם אתיופי וחרדי שמגיעים מרקע של עוני וחוסר השכלה גבוהה. הם לא רק לא מהשכבות המשכילות והחכמות, אלא אם כבר, עוד הטיפשות יחסית, כך שאין להם מושג הידע המיוחס האמיתי מהו, כך שלמעשה, ובדומה למה שדיברגנט ונוסטלגיה לא ידעו מה להכחיש ספציפית על מנת להכחיש את הכסף של המשפחה שלי (שזה כבר היה הכי מצחיק באותו סיפור), דיברגנט ופולגאר לא ידעו איזה ידע שלי להכחיש על-מנת להכחיש את הידע המיוחס שלי, והכחישו את הידע הלא נכון, ובכך, ובשעה שניסו להכחיש את החזקתי בידע המיוחס כביכול, הידע המיוחס לפי ראות עיניהם, ובכך ניסו להכחיש את חוכמתי והשכלתי, הם לא רק נכשלו במשימתם זאת, אלא אם כבר, ירו לעצמם ברגל, הראו והוכיחו באיזה ידע עלוב, חסר חשיבות ופעוט באופן יחסי הם עצמם מתגאים, ובכך חשפו מהו ידע מיוחס בעיניהם, ודרך כך חשפו שהם אינם משתייכים ואינם נמנים על החוגים המשכילים האמיתיים, גם אם בפועל ומבחינה טכנית יש להם תארים אקדמיים שאותם הם השיגו בדרך לא דרך, שזה כבר היה הכי מצחיק בסיפור ההוא.

אין מה לעשות, ככה זה עובד. אנשים מתעצבנים, מתחילים לדבר שטויות, ובכך חושפים את עצמם. או כמו מה שכתוב בתנ"ך, "אדם ניכר בכיסו, בכוסו, ובכעסו" (או משהו כזה, ייתכן שגם לא דייקתי באשר למקור הפתגם).

בכל מקרה, איזה ידע שלי הם ניסו להכחיש אותו? מה הם חשבו שהוא הידע המיוחס? איזה ידע הם כל-כך מתגאים בו? איזה ידע הוא "וואו" בעיניהם? מה הם חשבו שעליהם להכחיש כדי להכחיש את החזקתי בידע המיוחס ולהוכיח שאינני נמנה על החוגים המשכילים והנאורים? אלו האמיתיים, לא אלו שהם נמנים עליהם.

זה ממש מצחיק, אבל בעיקרון, האנגלית שלי 😂

הם הכחישו את האנגלית שלי, הם חושבים שאנגלית זה "וואו", הם גאים מאוד באנגלית שלהם וחושבים שזה הידע המיוחס 😂

זה היה הידע שהיה חשוב להם להוכיח ולטעון שאין לי אותו ובאמצעות הכחשתו, לטעון שאני אינני חכם, אינני משכיל, ואינני נמנה על החוגים המשכילים והנאורים 😂

מה אני כבר יכול להגיד לך? זה מצחיק בדיוק כמו מה שזה נשמע :)🤷‍♂️

במשפחה שלי לשם ההשוואה, שנמנית על החוגים המשכילים והנאורים האמיתיים, עם תפיסות יותר נכונות וצודקות של מהו הידע המיוחס, לא רק שהאנגלית היא מובנת מאליו, ואני יודע אותה ומדבר אותה מהבית, ולא מהבית-ספר, האקדמיה, והטיול בחו"ל של אחרי הצבא בשנות העשרים לחיי (עם כל הכבוד לדיברגנט ופולגאר על האנגלית שלהם והדרך שבה רכשו אותה, כן? 😂), אלא מה שאצלנו נחשב לידע מיוחס, זה מינימום תואר שלישי ואף יותר מכך.

במשפחות שלהם, המגזרים שלהם והעמים שלהם, דיברגנט ופולגאר יודעים אנגלית אז הם נחשבים שם למלכי העולם. במשפחה שלי, ידע מיוחס נחשב לתואר שלישי לפחות, ואולי אז אפשר לדבר אם אני מישהו ואני משהו. הבנת את ההבדלים?

דרך אגב, רק לפרוטוקול וכהערת אגב, היום התגלתה תגלית חדשה, והתגלה שבשעה שדיברגנט לדוגמה מקנא בי על הכסף והמראה החיצוני, SupermanZW לדוגמה מקנא בי על הגאונות הפיננסית בפרט, הגאונות בכלל והמראה החיצוני, ובשעה שפולגאר לדוגמה מקנא בי על הסקס והגיל, נוסטלגיה טרום קורונה, ובניגוד למה שהיה נהוג לחשוב בעבר, בסופו של דבר מקנאת בי לא רק על הכסף, כמו לדוגמה דיברגנט, אלא מקנאת בי גם על הסקס, כמו לדוגמה פולגאר:

__צילום מסך_19-9-2024_17378_www.tapuz.co.il.jpeg

שבמחשבה ראשונה זה ממש מצחיק, וזה לא נראה כאילו יש יותר מידי על מה לקנא, אני הרי הולך עם בנות וזה לא מה שהיא רוצה מן הסתם, נכון?

מן הצד השני, ובמחשבה שנייה, זה דווקא כן מסתדר, כי כנראה מה שקורה זה שהיא לוקחת את זה אל המקום האישי שלה וככל הנראה אומרת לעצמה "לא הוגן, לא פייר, למה לו יש בנות ולי אין בנים?"

אם זה המצב, אז סבבה, קיבלתי, עכשיו זה הגיוני 🤷‍♂️

הם הכחישו את האנגלית שלי, הם חושבים שאנגלית זה "וואו", הם גאים מאוד באנגלית שלהם וחושבים שזה הידע המיוחס 😂
נדמה לי שאמרת פעם שאתה לא משהו באנגלית - 4 יח' משהו כזה.

הם זוכרים את זה.

ממשיכים לשחק אותה איתי כאילו לא אוהבים אותי בגלל טעמים ענייניים כביכול כמו "לא מצאה חן בעיניהם האישיות שלי" או "לא מצאו חן בעיניהם השרשורים שלי" ושטויות כאלו, כאשר בפועל לא פעם ולא פעמיים "התפלק להם" ונחשפה הבעיה האמיתית שלהם איתי, הפערים הסוציו-אקונומיים בין המשפחות שלהם לשלי, שגרמה להם בין היתר להתכחש לכסף של משפחתי, גודלו של הבית שלי, סגנון החיים שלנו, ועוד דברים
הסיבה העיקרית שלא אוהבים אותך זה הסיפור עם המלך והתחזיות על כל הניספחים של זה.

הסיבה המשנית זה קינאה בכסף ועוד קנאות אחרות(קינאה בדברים אמיתיים לא מומצאים).

דרך אגב אם אוהבים מישהו אפשר גם לקנא בו וגם לאהוב אותו - זה יותר נדיר אבל זה קורה.

הצבא בשנות העשרים לחיי (עם כל הכבוד לדיברגנט ופולגאר על האנגלית שלהם והדרך שבה רכשו אותה, כן? 😂), אלא מה שאצלנו נחשב לידע מיוחס, זה מינימום תואר שלישי ואף יותר מכך.

במשפחות שלהם, המגזרים שלהם והעמים שלהם, דיברגנט ופולגאר יודעים אנגלית אז הם נחשבים שם למלכי העולם. במשפחה שלי, ידע מיוחס נחשב לתואר שלישי לפחות, ואולי אז אפשר לדבר אם אני מישהו ואני משהו. הבנת את ההבדלים?
זה מה שהתכוונו עם חזרתיות,

בשיעור תחביר בתיכון שאולי לא השתתפת כי היית בכיתת מתקשים לצורך "מחקר" לומדים לאחד משפטים שלא תהיה חזרתיות מיותרת.

זה עוד סיבה שלא אוהבים אותך,אתה מבזבז את הזמן לאחרים.

ברור שהוא מניה דפרסי ולכן פעם הוא ב-High ופעם ברצפה :(
תראי כל אדם עם מחלה נפשית הטווח של המצבים הרגשיים שלו יותר גדול.

"התנודתיות עולה" כמו בבורסה שהעצבנות עולה.

אגב אני לא חושב שהוא חולה קשה כרגע רק קצת הוא שיתף בקשיים הנפשיים

דווקא בגלל ביטחון עצמי וכי רצה שיותר אנשים יתחברו אליו.

נראה לי שהוא מתחיל לפתח מחלת נפש בגלל העבודה על פרויקטים דימיוניים

ולא דברים מעשיים.

ככל שהוא לא עוזב את בית ההורים יותר זמן ככה הוא יותר מפחד מזה וככה הוא

יותר מכניס את עצמו לדימיונות בשביל להסביר לעצמו שהוא יעזוב עד גיל 30 אם

לא ימצא בחורה לגור איתה.

לעניות דעתי עיקר הבעיה שהוא הכניס את עצמו לפינה.

הוא שיכנע את עצמו שהוא מלך ולפיכך לא צריך לעשות כלום או משהו בסיגנון.

האסטרטגיה הזאת אולי הייתה נכונה לבית ספר,

אבל במגע עם אנשים מבוגרים יותר זה כישלון מוחלט.

תראי כל אדם עם מחלה נפשית הטווח של המצבים הרגשיים שלו יותר גדול.

"התנודתיות עולה" כמו בבורסה שהעצבנות עולה.

אגב אני לא חושב שהוא חולה קשה כרגע רק קצת הוא שיתף בקשיים הנפשיים

דווקא בגלל ביטחון עצמי וכי רצה שיותר אנשים יתחברו אליו.

נראה לי שהוא מתחיל לפתח מחלת נפש בגלל העבודה על פרויקטים דימיוניים

ולא דברים מעשיים.

ככל שהוא לא עוזב את בית ההורים יותר זמן ככה הוא יותר מפחד מזה וככה הוא

יותר מכניס את עצמו לדימיונות בשביל להסביר לעצמו שהוא יעזוב עד גיל 30 אם

לא ימצא בחורה לגור איתה.

לעניות דעתי עיקר הבעיה שהוא הכניס את עצמו לפינה.

הוא שיכנע את עצמו שהוא מלך ולפיכך לא צריך לעשות כלום או משהו בסיגנון.

האסטרטגיה הזאת אולי הייתה נכונה לבית ספר,

אבל במגע עם אנשים מבוגרים יותר זה כישלון מוחלט.
מדיונים קודמים שלי עמך, אין לי טעם להשיב לך, כי אתה כותב תגובות מבלי לקרוא את אשר כותבים לך ומתעלם ממה שכותבים לך וחוזר על אותן שטויות,
תהנה עם עצמך או לחלופין עם האוטיסט.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מחפוש צודק. הוא אינו אוטיסט.
סוף-סוף מישהו שיודע לקרוא תוצאות פשוטות של מבחן פשוט. חוסר יכולת בוטה של חלק מהאנשים לעשות אפילו את זה, וביניהם נוסטלגיה, היא תעודת עניות ממדרגה ראשונה למערכת החינוך הישראלית, ויש יותר אנשים כאלו מאשר כפי מה שהיינו רוצים להודות.
הוא סתם אינפנטיל.
גם לא. למה נראה לך? 🧐

הוא סתם אינפנטיל.
אינפנטיל יכול להיות מ 2 סיבות

1)פיזית - משום מה נעצרה ההתפתחות מסיבה תזונתית/גנטית וכד'.

2)רגשית - משהו בחינוך היה תקול.

במקרה שלו זה מספר 2 - ולכן יש לו בעיה נפשית כל שהיא,

שהוא מרגיש צורך כל הזמן לחזור על המנטרה השקרית - הכי חכם בעולם(חוץ מישו) וכד'

רוב הזמן נח

Well-known member
זה לא פחות ממדהים כמה מלל, מאמץ וכוחות, דם יזע ודמעות אתה שופך פה על אוטו-אנטישמיות, עידוד ירידה מהארץ ועכירת ישראל. מאז הסוגד שלי SupermanZW לא ראיתי אוטו-אנטישמי ועוכר ישראל כמוך. רבין מצא את המילים המדויקות בשביל לתאר אנשים כמוכם, אבל לא אחזור עליהן כאן. זה שירדת מהארץ זה דבר אחד וזה שלך, אבל איזו תועלת אתה מפיק מעידוד אחרים לרדת בעקבותיך?
עכשיו כתבת לעניין (y)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
עכשיו כתבת לעניין (y)
תקשיב, ברמת העיקרון אני לא בן-אדם שמדבר פוליטיקה, וגם בוחר שלא להזדהות מבחינה פוליטית, ואם כבר, מעדיף להימנע מבחירת צד מלכתחילה, אבל גם אם נגיד שאני בוחר צד, אני עדיין יכול להבין ומבין את כל הצדדים וכל הדעות, או כמעט כל הדעות, ככה שאם לדוגמה נגיד שאני ימין, לא באמת יש לי בעיה עם אנשים שהם שמאל, ואם אני בעצמי שמאל, אז בטח ובטח שאין לי בעיה עם אנשים שהם שמאל, אבל אוטו-אנטישמיות, עכירת ישראל, שנאת ישראל, עידוד ירידה מהארץ, כל אלו מיהודי, שעוד מקדיש כמויות עצומות של כוחות, זמן ומאמצים לכל אלו ולכתיבת פוסטים ארוכים על כל אלו, ועוד בזמן מלחמת חובה על זכותנו האלוהית לחיות בארצנו הקדושה שאין עוד ארצות רבות שטובות כמוה, זה איפה שאפילו אני שם את הקו האדום.

איך מישהו יכול לשנוא (אבל שנאת מוות של ממש ברמה של מוות בעיניים, כן?) את הדת של עצמו? את העם של עצמו? את המדינה של עצמו? האם מדובר במחלת נפש מסוג כלשהו?

אפילו אני, עם כל חוכמתי, ועד שפתאום וביום שבת הייתה לי הארה באשר לפשר הדבר, הדבר נשגב מבינתי, עד שכאמור, הייתה לי הארה.

קודם כל, בוא נתחיל מהביקורת שכתבתי לו. ביקרתי אותו על האוטו-אנטישמיות (כלומר שנאת דתו, אנשיו, עמו ומדינתו), עכירת הישראל שלו ועידודו ירידה מהארץ.

על תגובתי זאת, לא הייתה לו כל תשובה קונקרטית או מענה הולם, וכל תגובתו הייתה התפרצות של שטף ארוך וממושך של קללות ועלבונות.

ברגע ההוא, ידעתי שני דברים.

הדבר הראשון, שצדקתי בכל מילה שאמרתי, שהרי שאם לא הייתי צודק בכל מילה שאמרתי, היה בידו ובכוחו להשיב באמצעות מענה קונקרטי הסותר את הטענות. בחוסר יכולתו לסתור את הטענות ולספק מענה של ממש על איך שהוא אינו כל מה שאמרתי, הוכח הלכה למעשה שהוא כל מה שאמרתי-אוטו-אנטישמי ששונא את דתו, את אנשיו, את עמו ואת מדינתו, שהוא עוכר ישראל ושהוא מעודד ירידה מהארץ.

הדבר השני שידעתי באותו הרגע ובעקבות תגובתו, הכל-כך רגשנית ומתרגשת, כועסת, מתעצבנת ומתפרצת, תגובה אינסטינקטיבית כאילו הוכש על-ידי נחש, כאילו מישהו דרך לו על העצב הכי רגיש שיש, הדבר השני שידעתי באותו רגע הוא שהכאבתי לו מאוד, וזאת מכיוון שכאמור, צדקתי בכל מה שאמרתי, אבל לא רק זה, אלא גם שהוא לא אהב את זה שאני צודק בכל מה שאמרתי, וזה למה זה כאב כל-כך, כי הרי בסופו של דבר, מה אמרתי? אמרתי דברים שהם נכונים, ואמרתי דברים עליו, ולכן ברגע שאנחנו אומרים משהו שהוא גם נכון והוא גם משהו על מישהו, ותגובתו של אותו מישהו היא כל-כך הרבה כאב, שמוליד כזאת התפרצות אדירה של קללות ועלבונות מכוערים מתוך צורך אינסטינקטיבי להתפוצץ על מי שהכאיב לו כל-כך, זה הרגע שבו אנחנו מבינים ולומדים שאותו אדם לא אוהב את אותה אמת על עצמו, ולכן לא אוהב את עצמו, לפחות לא את התכונות שבו שהצביעו עליהם, ושהוא לא אוהב את עצמו בצורה הזאת, עם התכונות האלו.

lemner40 הוא לא רק אוטו-אנטישמי ששונא את דתו, את אנשיו, את עמו ואת מדינתו, עוכר ישראל ומעודד ירידה מהארץ, נפולת של נמושות, גיס חמישי, בוגד במדינה שפועל על-מנת להחלישה ולקרעה מבפנים בשעת מלחמה. קשה לו וכואב לו עם זה שהוא כזה והוא לא אוהב את עצמו ככה.

כל זה נורא מעניין, אבל עדיין מותיר אותנו עם עוד שאלה גדולה מרכזית אחת-למה? למה הוא כזה אוטו-אנטישמי, עוכר ישראל, מעודד ירידה מהארץ, אויב המדינה, גיס חמישי? וגם אם הוא כזה למה הוא משקיע בכך מאמצים כה רבים וזה כה חשוב לו להיות כזה ולנהוג כך ללא הפסק? בוודאי כאשר כפי מה שהוכח, עמוק בפנים הוא לא באמת רוצה להיות כזה ולנהוג כך. שכשחושבים על זה, זה בעצם בדיוק אבל בדיוק מה ששאלתי אותו והוא מעולם לא ענה עליו קונקרטית אלא רק התפוצץ עד השמיים במחזה מרהיב מחד גיסא, אך מעורר רחמים ואמפתיה מאידך גיסא.

אז זהו, שביום שבת ולאחר כיומיים של מחשבה הבנתי את זה ופיצחתי את זה. כיצד יכול להיות הדבר. כיצד יכולה להיות כזאת פארסה, וכיצד יש כאלו אנשים, יהודים, ישראלים, אוטו-אנטישמיים, ששונאים את דתם, עמם ומדינתם, מעודדים ירידה מהארץ, עוכרי ישראל, גיס חמישי.

התשובה וההסבר הם כאלו: מדובר באנשים שתחילה כל, הם אותה נפולת של נמושות שעליה דיבר רבין, שבגלל קשיים לא באמת כאלו קשים שמדינת ישראל צריכה להתמודד איתם, ובגלל חולשתם כאנשים חלשים, ולכן בגלל היותם נמושות, ולמרות שכאמור הקשיים לא באמת כאלו נוראיים, הם "נשברו", ירדו מהארץ הנפלאה שלנו, שכאמור היא אחת הארצות הטובות בעולם, ולכן הם מפסידים כעת את כל מנעמיה ותענוגותיה של הארץ הנפלאה הזאת ושל חיים יהודיים בציון.

לאחר שזה קורה, קורים שלוש דברים:

1. לאחר שבהיותם נפולת של נמושות, הם נשברו כך, בצורה כל-כך עלובה, מעוררת רחמים ופתאטית, עכשיו יש להם ביטחון עצמי נמוך בנוגע לעצמם ובנוגע ליכולותיהם.

2. הם גם כועסים שעכשיו ולאחר שנשברו בצורה הזאת, הכל-כך עלובה ומעוררת רחמים, בגלל איזו מלחמה פעם בעשרים שנה, קצת פקקים בכבישים ומי-יודע איזה עוד שטויות שכל אחד אחר יכול להתמודד איתן, אבל אותם הן הבריחו, הם גם כועסים על כך שהם אינם זוכים עוד ליהנות מישראל הנפלאה כל-כך והנהדרת כל-כך שלנו, וכועסים עלינו כי אנחנו חזקים, בעלי יכולות ובעלי מסוגלות, ולכן נשארים פה, נהנים, עפים על החיים, מגשימים את החלום הציוני וחיים בבית הלאומי שלנו, בעודם הם נאלצים בעקבות חולשתם ועליבותם כנפולת של נמושות כפי מה שתיאר אותם רבין, אחד משלהם (רוב היורדים הם שמאל), אז אם הוא אומר, אז בכלל, ונאלצים לחיות בגולה בין הגויים, מוקפים באנטישמיות מכל עבר.

3. הם כועסים ופגועים מעצם כל מי שנשארים בישראל, כי ההישארות של שאר היהודים בישראל היא עלבון עבורם, כי היהודים הפטריוטיים ואוהבי הארץ שנשארים פה למרות מעט הקשיים, למעשה מוכיחים שאין שום בעיה רצינית או משמעותית עם ישראל, ושאלו הם, היורדים, שחלשים, שמסכנים, שחסרי כושר עמידות, שנמושות.

בעקבות שלושת אלו, קורה התהליך הבא: מה שקורה, זה שהיורדים מהארץ, שהם מלכתחילה שמאל, מתחילים לפתח נטיות אוטו-אנטישמיות ושנאה עזה כלפי דתם, עמם ומדינתם. שנאה עזה כלפי דתם כי דתם מזוהה עם עמם ושנאה עזה כלפי עמם כי בשעה שעמם יכול, מצליח וימשיך להצליח להתגבר ולהתעלם ממעט הבעיות הלא משמעותיות המאפיינות את החיים בישראל, ולכן ליהנות מישראל, תענוגותיה ונפלאותיה, היורדים מהארץ הם נפולת של נמושות שלא היו מסוגלים להתגבר על מכשולים קטנים אלו ולזכות בתגמול הגדול של החיים הנהדרים במדינה הנהדרת שלנו. לכן אותה נפולת הנמושות עליה נמנה lemner40, קודם כל מקנאת בעם של עצמה, בעקבות כך שהיא מקנאת בעם של עצמה היא מתחילה גם לכעוס על העם של עצמה, ואז בעקבות הכעס על העם של עצמה, אותה נפולת נמושות מתחילה לבסוף גם לשנוא את העם של עצמה. כמובן שזה גם לא מאוד עוזר עצם זה שכל יהודי שחי וממשיך לחיות בישראל מוכיח שאין שום בעיה משמעותית ראויה לציון עם ישראל ושהבעיה היא אצל היורדים הנמושות, מה שרק עוד יותר ממלא את היורדים בקנאה, כעס ושנאה כלפי היהודים הפטריוטים שמשנסים מותניים, ממשיכים לחיות פה, לא כזה-כזה סובלים כי הבעיות לא באמת כאלו-כאלו קשות, ואז נהנים מהתגמול הגדול של החיים הנפלאים במדינה הנפלאה הזאת.

לאחר כל זה, והנה הגענו אל הפיתרון והנה התשובה לתעלומה-היורדים מהארץ למעשה יוצאים למסע צלב על-מנת לעודד אוטו-אנטישמיות, לעודד שנאת יהדות על-ידי יהודים ולעודד שנאת ישראל על-ידי ישראלים, מכיוון שככל שיעודדו ויצליחו חלילה במזימתם השטנית והעלובה כנפולת של נמושות לעודד את כל אלו, הם למעשה גם יצליחו בתוכניתם ובמזימתם לעודד עוד ועוד ירידה מהארץ ושיבה לגלות, והסיבה שהם מעודדים ורוצים לעודד ירידה מהארץ ושיבה לגלות, זה כי כל יהודי-ישראלי פטריוטי אוהב ישראל, כלומר כל יהודי-ישראלי נורמאלי ושפוי שהוא אינו נמושה חסרת כושר עמידות מינימאלית, שהם מצליחים ויצליחו לעודד לרדת מהארץ, למעשה מוכיח ויוכיח, לפחות כביכול ולמראית עין, שהיורדים הנמושות עוכרי ישראל הם בסדר גמור, וזאת ישראל שלא בסדר, כי הנה, עוד אנשים הולכים ועוזבים. ישראל קשה! ישראל נוראית! המצב שלה מחמיר מיום ליום! בסוף כולם יעזבו! אנחנו בסדר! אנחנו לא נפולת של נמושות! זאת ישראל שעלובה ורעה וקשה! זאת ישראל שלא בסדר! זה בדיוק מה שהיורדים רוצים. זה מה שנותן להם לגיטימציה, מחזיר להם את הביטחון העצמי, מוכיח להם בפני עצמם שהם לא נמושות חסרות כושר עמידות, שישראל באמת לא כזאת נהדרת והם לא מפסידים כולם שהם לוזרים נמושות אז הם לא יכלו להישאר בגלל כמה קשיים קטנים ולא משמעותיים וכדומה'.

וזה היה ההסבר של כל התהליך וכל הפסיכופתולוגיה של אוטו-אנטישמיות, שנאת האוטו-אנטישמים את הדת של עצמם, שנאתם האוטו-אנטישמים את העם של עצמם, שנאת האוטו-אנטישמים את המדינה של עצמם, והצורך האובססיבי והכפייתי שלהם לעודד עוד ועוד שנאת יהדות על-ידי יהודים, שנאת ישראל על-ידי ישראלים, ומעל הכול, עוד ועוד ירידה מהארץ אחריהם של יהודים נוספים, על-מנת לזכות מחדש באישור שלהם את עצמם, בביטחונם העצמי, והערך העצמי שלהם, וזאת מטרת העל שלהם.

וזה הסיפור של האוטו-אנטישמיות, שנאת היהדות, שנאת העם הישראלי והשנאת ישראל של אנשים כמו SupermanZW, lemner40 ואוטו-אנטישמיים נוספים כדוגמתם.

אני כל-כך שמח שהצלחתי להבין את כל הדברים האלו, במיוחד בהתחשב בעצם כך שכאמור, lemner40 לא שיתף פעולה (מסיבות שעכשיו הן מובנות לאחר שפיצחתי את הכול בעצמי והבנתי את הבושה הגדולה והכאב הגדול שאנשים כמו lemner40 נושאים איתם) והשאיר אותי להבין הכול לבד. הגעתי להרבה הארות חשובות ואני שוקל בחיוב לפתוח שרשור נפרד בנושא.

SupermanZW

Well-known member
תקשיב, ברמת העיקרון אני לא בן-אדם שמדבר פוליטיקה, וגם בוחר שלא להזדהות מבחינה פוליטית, ואם כבר, מעדיף להימנע מבחירת צד מלכתחילה, אבל גם אם נגיד שאני בוחר צד, אני עדיין יכול להבין ומבין את כל הצדדים וכל הדעות, או כמעט כל הדעות, ככה שאם לדוגמה נגיד שאני ימין, לא באמת יש לי בעיה עם אנשים שהם שמאל, ואם אני בעצמי שמאל, אז בטח ובטח שאין לי בעיה עם אנשים שהם שמאל, אבל אוטו-אנטישמיות, עכירת ישראל, שנאת ישראל, עידוד ירידה מהארץ, כל אלו מיהודי, שעוד מקדיש כמויות עצומות של כוחות, זמן ומאמצים לכל אלו ולכתיבת פוסטים ארוכים על כל אלו, ועוד בזמן מלחמת חובה על זכותנו האלוהית לחיות בארצנו הקדושה שאין עוד ארצות רבות שטובות כמוה, זה איפה שאפילו אני שם את הקו האדום.

איך מישהו יכול לשנוא (אבל שנאת מוות של ממש ברמה של מוות בעיניים, כן?) את הדת של עצמו? את העם של עצמו? את המדינה של עצמו? האם מדובר במחלת נפש מסוג כלשהו?

אפילו אני, עם כל חוכמתי, ועד שפתאום וביום שבת הייתה לי הארה באשר לפשר הדבר, הדבר נשגב מבינתי, עד שכאמור, הייתה לי הארה.

קודם כל, בוא נתחיל מהביקורת שכתבתי לו. ביקרתי אותו על האוטו-אנטישמיות (כלומר שנאת דתו, אנשיו, עמו ומדינתו), עכירת הישראל שלו ועידודו ירידה מהארץ.

על תגובתי זאת, לא הייתה לו כל תשובה קונקרטית או מענה הולם, וכל תגובתו הייתה התפרצות של שטף ארוך וממושך של קללות ועלבונות.

ברגע ההוא, ידעתי שני דברים.

הדבר הראשון, שצדקתי בכל מילה שאמרתי, שהרי שאם לא הייתי צודק בכל מילה שאמרתי, היה בידו ובכוחו להשיב באמצעות מענה קונקרטי הסותר את הטענות. בחוסר יכולתו לסתור את הטענות ולספק מענה של ממש על איך שהוא אינו כל מה שאמרתי, הוכח הלכה למעשה שהוא כל מה שאמרתי-אוטו-אנטישמי ששונא את דתו, את אנשיו, את עמו ואת מדינתו, שהוא עוכר ישראל ושהוא מעודד ירידה מהארץ.

הדבר השני שידעתי באותו הרגע ובעקבות תגובתו, הכל-כך רגשנית ומתרגשת, כועסת, מתעצבנת ומתפרצת, תגובה אינסטינקטיבית כאילו הוכש על-ידי נחש, כאילו מישהו דרך לו על העצב הכי רגיש שיש, הדבר השני שידעתי באותו רגע הוא שהכאבתי לו מאוד, וזאת מכיוון שכאמור, צדקתי בכל מה שאמרתי, אבל לא רק זה, אלא גם שהוא לא אהב את זה שאני צודק בכל מה שאמרתי, וזה למה זה כאב כל-כך, כי הרי בסופו של דבר, מה אמרתי? אמרתי דברים שהם נכונים, ואמרתי דברים עליו, ולכן ברגע שאנחנו אומרים משהו שהוא גם נכון והוא גם משהו על מישהו, ותגובתו של אותו מישהו היא כל-כך הרבה כאב, שמוליד כזאת התפרצות אדירה של קללות ועלבונות מכוערים מתוך צורך אינסטינקטיבי להתפוצץ על מי שהכאיב לו כל-כך, זה הרגע שבו אנחנו מבינים ולומדים שאותו אדם לא אוהב את אותה אמת על עצמו, ולכן לא אוהב את עצמו, לפחות לא את התכונות שבו שהצביעו עליהם, ושהוא לא אוהב את עצמו בצורה הזאת, עם התכונות האלו.

lemner40 הוא לא רק אוטו-אנטישמי ששונא את דתו, את אנשיו, את עמו ואת מדינתו, עוכר ישראל ומעודד ירידה מהארץ, נפולת של נמושות, גיס חמישי, בוגד במדינה שפועל על-מנת להחלישה ולקרעה מבפנים בשעת מלחמה. קשה לו וכואב לו עם זה שהוא כזה והוא לא אוהב את עצמו ככה.

כל זה נורא מעניין, אבל עדיין מותיר אותנו עם עוד שאלה גדולה מרכזית אחת-למה? למה הוא כזה אוטו-אנטישמי, עוכר ישראל, מעודד ירידה מהארץ, אויב המדינה, גיס חמישי? וגם אם הוא כזה למה הוא משקיע בכך מאמצים כה רבים וזה כה חשוב לו להיות כזה ולנהוג כך ללא הפסק? בוודאי כאשר כפי מה שהוכח, עמוק בפנים הוא לא באמת רוצה להיות כזה ולנהוג כך. שכשחושבים על זה, זה בעצם בדיוק אבל בדיוק מה ששאלתי אותו והוא מעולם לא ענה עליו קונקרטית אלא רק התפוצץ עד השמיים במחזה מרהיב מחד גיסא, אך מעורר רחמים ואמפתיה מאידך גיסא.

אז זהו, שביום שבת ולאחר כיומיים של מחשבה הבנתי את זה ופיצחתי את זה. כיצד יכול להיות הדבר. כיצד יכולה להיות כזאת פארסה, וכיצד יש כאלו אנשים, יהודים, ישראלים, אוטו-אנטישמיים, ששונאים את דתם, עמם ומדינתם, מעודדים ירידה מהארץ, עוכרי ישראל, גיס חמישי.

התשובה וההסבר הם כאלו: מדובר באנשים שתחילה כל, הם אותה נפולת של נמושות שעליה דיבר רבין, שבגלל קשיים לא באמת כאלו קשים שמדינת ישראל צריכה להתמודד איתם, ובגלל חולשתם כאנשים חלשים, ולכן בגלל היותם נמושות, ולמרות שכאמור הקשיים לא באמת כאלו נוראיים, הם "נשברו", ירדו מהארץ הנפלאה שלנו, שכאמור היא אחת הארצות הטובות בעולם, ולכן הם מפסידים כעת את כל מנעמיה ותענוגותיה של הארץ הנפלאה הזאת ושל חיים יהודיים בציון.

לאחר שזה קורה, קורים שלוש דברים:

1. לאחר שבהיותם נפולת של נמושות, הם נשברו כך, בצורה כל-כך עלובה, מעוררת רחמים ופתאטית, עכשיו יש להם ביטחון עצמי נמוך בנוגע לעצמם ובנוגע ליכולותיהם.

2. הם גם כועסים שעכשיו ולאחר שנשברו בצורה הזאת, הכל-כך עלובה ומעוררת רחמים, בגלל איזו מלחמה פעם בעשרים שנה, קצת פקקים בכבישים ומי-יודע איזה עוד שטויות שכל אחד אחר יכול להתמודד איתן, אבל אותם הן הבריחו, הם גם כועסים על כך שהם אינם זוכים עוד ליהנות מישראל הנפלאה כל-כך והנהדרת כל-כך שלנו, וכועסים עלינו כי אנחנו חזקים, בעלי יכולות ובעלי מסוגלות, ולכן נשארים פה, נהנים, עפים על החיים, מגשימים את החלום הציוני וחיים בבית הלאומי שלנו, בעודם הם נאלצים בעקבות חולשתם ועליבותם כנפולת של נמושות כפי מה שתיאר אותם רבין, אחד משלהם (רוב היורדים הם שמאל), אז אם הוא אומר, אז בכלל, ונאלצים לחיות בגולה בין הגויים, מוקפים באנטישמיות מכל עבר.

3. הם כועסים ופגועים מעצם כל מי שנשארים בישראל, כי ההישארות של שאר היהודים בישראל היא עלבון עבורם, כי היהודים הפטריוטיים ואוהבי הארץ שנשארים פה למרות מעט הקשיים, למעשה מוכיחים שאין שום בעיה רצינית או משמעותית עם ישראל, ושאלו הם, היורדים, שחלשים, שמסכנים, שחסרי כושר עמידות, שנמושות.

בעקבות שלושת אלו, קורה התהליך הבא: מה שקורה, זה שהיורדים מהארץ, שהם מלכתחילה שמאל, מתחילים לפתח נטיות אוטו-אנטישמיות ושנאה עזה כלפי דתם, עמם ומדינתם. שנאה עזה כלפי דתם כי דתם מזוהה עם עמם ושנאה עזה כלפי עמם כי בשעה שעמם יכול, מצליח וימשיך להצליח להתגבר ולהתעלם ממעט הבעיות הלא משמעותיות המאפיינות את החיים בישראל, ולכן ליהנות מישראל, תענוגותיה ונפלאותיה, היורדים מהארץ הם נפולת של נמושות שלא היו מסוגלים להתגבר על מכשולים קטנים אלו ולזכות בתגמול הגדול של החיים הנהדרים במדינה הנהדרת שלנו. לכן אותה נפולת הנמושות עליה נמנה lemner40, קודם כל מקנאת בעם של עצמה, בעקבות כך שהיא מקנאת בעם של עצמה היא מתחילה גם לכעוס על העם של עצמה, ואז בעקבות הכעס על העם של עצמה, אותה נפולת נמושות מתחילה לבסוף גם לשנוא את העם של עצמה. כמובן שזה גם לא מאוד עוזר עצם זה שכל יהודי שחי וממשיך לחיות בישראל מוכיח שאין שום בעיה משמעותית ראויה לציון עם ישראל ושהבעיה היא אצל היורדים הנמושות, מה שרק עוד יותר ממלא את היורדים בקנאה, כעס ושנאה כלפי היהודים הפטריוטים שמשנסים מותניים, ממשיכים לחיות פה, לא כזה-כזה סובלים כי הבעיות לא באמת כאלו-כאלו קשות, ואז נהנים מהתגמול הגדול של החיים הנפלאים במדינה הנפלאה הזאת.

לאחר כל זה, והנה הגענו אל הפיתרון והנה התשובה לתעלומה-היורדים מהארץ למעשה יוצאים למסע צלב על-מנת לעודד אוטו-אנטישמיות, לעודד שנאת יהדות על-ידי יהודים ולעודד שנאת ישראל על-ידי ישראלים, מכיוון שככל שיעודדו ויצליחו חלילה במזימתם השטנית והעלובה כנפולת של נמושות לעודד את כל אלו, הם למעשה גם יצליחו בתוכניתם ובמזימתם לעודד עוד ועוד ירידה מהארץ ושיבה לגלות, והסיבה שהם מעודדים ורוצים לעודד ירידה מהארץ ושיבה לגלות, זה כי כל יהודי-ישראלי פטריוטי אוהב ישראל, כלומר כל יהודי-ישראלי נורמאלי ושפוי שהוא אינו נמושה חסרת כושר עמידות מינימאלית, שהם מצליחים ויצליחו לעודד לרדת מהארץ, למעשה מוכיח ויוכיח, לפחות כביכול ולמראית עין, שהיורדים הנמושות עוכרי ישראל הם בסדר גמור, וזאת ישראל שלא בסדר, כי הנה, עוד אנשים הולכים ועוזבים. ישראל קשה! ישראל נוראית! כתבתהמצב שלה מחמיר מיום ליום! בסוף כולם יעזבו! אנחנו בסדר! אנחנו לא נפולת של נמושות! זאת ישראל שעלובה ורעה וקשה! זאת ישראל שלא בסדר! זה בדיוק מה שהיורדים רוצים. זה מה שנותן להם לגיטימציה, מחזיר להם את הביטחון העצמי, מוכיח להם בפני עצמם שהם לא נמושות חסרות כושר עמידות, שישראל באמת לא כזאת נהדרת והם לא מפסידים כולם שהם לוזרים נמושות אז הם לא יכלו להישאר בגלל כמה קשיים קטנים ולא משמעותיים וכדומה'.

וזה היה ההסבר של כל התהליך וכל הפסיכופתולוגיה של אוטו-אנטישמיות, שנאת האוטו-אנטישמים את הדת של עצמם, שנאתם האוטו-אנטישמים את העם של עצמם, שנאת האוטו-אנטישמים את המדינה של עצמם, והצורך האובססיבי והכפייתי שלהם לעודד עוד ועוד שנאת יהדות על-ידי יהודים, שנאת ישראל על-ידי ישראלים, ומעל הכול, עוד ועוד ירידה מהארץ אחריהם של יהודים נוספים, על-מנת לזכות מחדש באישור שלהם את עצמם, בביטחונם העצמי, והערך העצמי שלהם, וזאת מטרת העל שלהם.

וזה הסיפור של האוטו-אנטישמיות, שנאת היהדות, שנאת העם הישראלי והשנאת ישראל של אנשים כמו SupermanZW, lemner40 ואוטו-אנטישמיים נוספים כדוגמתם.

אני כל-כך שמח שהצלחתי להבין את כל הדברים האלו, במיוחד בהתחשב בעצם כך שכאמור, lemner40 לא שיתף פעולה (מסיבות שעכשיו הן מובנות לאחר שפיצחתי את הכול בעצמי והבנתי את הבושה הגדולה והכאב הגדול שאנשים כמו lemner40 נושאים איתם) והשאיר אותי להבין הכול לבד. הגעתי להרבה הארות חשובות ואני שוקל בחיוב לפתוח שרשור נפרד בנושא.
כתבת על שלושה תהליכים שקורים לדעתך, אך זו פרשנות לא נכונה שלך ולי ברור ממה היא נובעת.

1. בשביל להגר צריך בטחון עצמי גבוה, לא נמוך. צריך לבנות את עצמך מחדש במקום חדש. רק אנשים חזקים מצליחים להגר, חלשים לא. למהגרים אין בטחון עצמי נמוך, לך יש בטחון עצמי נמוך, לכן אתה מרבה לומר שאתה גאון, הכי חכם בעולם, וכו' אתה מנסה לשכנע את עצמך. לו היית מאמין בדברים שאתה כותב על עצמך לא היית מוצא צורך לציין זאת שוב ושוב. יהללך זר ולא פיך.

2. מי שמהגר לא כועס על מי שנשאר, אלא פשוט חי את חייו במקום אחר. אתה סבור בטעות שהוא כועס בגלל דברי הביקורת שהוא כותב ואתה סבור שאני כועס בגלל דברי הביקורת שאני כותב, אבל זה לא כך. חשבת אולי שיש לו או לי קרובי משפחה בישראל ובגלל זה אכפת לנו מה קורה שם? אם לא הייתה סיבה לא היה אכפת. האם באמת צר עולמך כעולם נמלה?

3. מי שמהגר לא חש עלבון ממי שלא, כי אין שום סיבה לכך. עלבון חש מי שחושפים עליו דבר שניסה להסתיר, ואז תראה את הנעלב מתפרץ על החושף. הבנתך לקויה.

עכשיו, קצת לגביך, כתבת שאינך מאמין באלוהים, מן הסתם גם אינך מאמין ביהדות, אז מה לך ולדת? מה אתה משחק אותה? על מי אתה מנסה לעשות רושם ולמה?
כתבת שאתה רוסי, להבדיל ממי שכותב שהוא ממוצא רוסי, דהיינו אתה לא רואה בעצמך ישראלי, אתה רואה עצמך חלק מהעם הרוסי ועושה הצגה כאילו אתה פטריוט ישראלי, גם את עצמך אתה משקר?
אתה בישראל כי נולדת בה, לא כי אתה פטריוט ישראלי. ההורים שלך היגרו מרוסיה כי המצב בה יותר גרוע מבישראל, אז בשבילך זה שדרוג. ישראל נפלאה ביחס לרוסיה, לא ביחס למדינות נורמליות.

למעלה