רק 4.3% מהעולים מרוסיה מאז 2012 יהודים לפי ההלכה

SupermanZW

Well-known member
לא נכון

https://en.wikipedia.org/wiki/Ukrainian_nationality_law
If a citizen of Ukraine acquires citizenship (nationality) of another state or states, in legal relations with Ukraine, the person is recognized as a citizen of Ukraine only. If a foreigner acquires the citizenship of Ukraine, then in legal relations with Ukraine, the person is recognized as a citizen of Ukraine only.

זה היה לפני המון זמן ולא אני אלא ההורים התעסקו בזה,

כך שאני לא זוכר בפרוטרוט מה היה שם, אני רק יודע שעלינו מאוקראינה ואין לננו אזרחות אוקראינית, כאשר אלא שעלו מרוסיה מחזיקים באזרחותם הרוסית. לא שאזרחות רוסית או אוקראינית היא מציאה גדולה וחסרה לי איכשהו.

beatman

Member
רוב הסיכויים שהיא קיימת, אתם פשוט לא יודעים

תוכל לברר בשגרירות אם זה מעניין אותך.

SupermanZW

Well-known member
רומיתם

אוקראינה אינה מכירה באזרחויות נוספות של אזרחים אוקראינים אך אינה מאלצת אותם לוותר על אזרחותם האוקראינית במידה והם משיגים אזרחות/יות נוספת/ות.

SupermanZW

Well-known member
גם באוקראינה, הטעות במילה "כל"

חוץ מזה, ישראל לחצה על מהגרים לוותר על אזרחותם הזרה לא רק אם היגרו מברה"מ, רוסיה, אוקראינה ושאר חבר המדינות, אלא גם ממדינות פוסט-קומוניסטיות נוספות כגון רומניה, פולין, בולגריה, ועוד.

157cm

New member
זה לא משנה

מדינה שבנויה על שקר, שקר בעצמה. לדעתי זו יריה ברגל, מי שבא לפה בגלל סגירת גבולות או בגלל רמאות של הסוכנות היהודית, מתמרמר ומוליד ילדים ממורמרים שבבוא העת, כשהם יבינו שאין להם כבר מה לאבד - וזה יקרה לפחות כפי שזה היה נראה בשכונה שבה חייתי בישראל, יעשה מרד ויפנה לקיצוניות נגד המדינה. תזכור.

כנראה שיש דבר אחד שבו הדתיים צודקים בגישתם:

אם רוצים שיפור דמוגרפיה יהודית (או לצורך העניין כלשהי), יש לסמוך רק על עצמינו ובמקום לייבא במרמה אנשים לא קשורים שלא רצו לבוא לפה יש להתמסר למען מטרה זו למצווה פרו ורבו. אם אתה רוצה שמשהו יעשה, תעשה אותו בעצמך!

157cm

New member
"ואם אתה רוצה שמשהו יעשה, תעשה בעצמך!"

את העצה הזאת תביא למי שעושה פרו ורבו על חשבון אזרחי ישראל. במקום לדאוג למי שכבר קיים וזקוק לעזרה, המדינה מכלכלת חרדים וחרדיות ונשים דתיות עם מוח אטום שלא יוצאות ברובן לעבוד. ומי יחזיר את השנים העבודות לאותם שבאו לפה במרמה? מה זה עוזר עכשיו?

beatman

Member
חלק מהם יעזבו

והחלק שימרדו יאכלסו את בתי הכלא ויהיו תקועים ברמת חיים נמוכה.

beatman

Member
ההגיון שלך נכון, עליה בד"כ לא כדאית כלכלית למדינה

בטווח הזמן הקצר.
כך גם היה כאשר אנחנו עלינו בתחילת ה-90', מחירי הדירות התחילו לעלות ונדרשה הרבה עזרה כלכלית לעולים מבוגרים למשל.
בטווח הארוך יותר, העליה שלנו תרמה הרבה ידע והכנסות למדינה.
&nbsp
המדינה לא מותאמת לעומס האזרחים מבחינת היצע דירות, מערכת הבריאות ותחבורה ציבורית.

beatman

Member
גם באשדוד חלק נכבד מעולי צרפת חובשי כיפה או מסורתיים

beatman

Member
תיקון הנתונים

61.5% מעולי רוסיה ו-66% מאוקראינה אינם יהודים, ולעומתם 96% מהעולים מצרפת ו-95% מעולי ארה"ב הם יהודים. בקרב כלל העולים נמצא כי 37.5% אינם יהודים.
מדובר כמובן על העולים שהגיעו מאז 2012.
&nbsp
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5648100,00.html

SupermanZW

Well-known member
זה שקר, אבל גם לו זו הייתה אמת

זה לא היה מפריע לאזרחים הפרודוקטיבים.

PeteSampras

New member
עם ישראל לא למד לקח - הרי כתוב "הן עם לבדד ישכון"

להושיב גויים בארץ ישראל זו היפך דעת התורה.

למעלה