שאלהלגבי אור...

שנה הכרתי אותך

עד שסיפרת לי על הצלקת הזאת והראית, ממש אבל ממש לא רואים אותה עד שאת לא מודיעה שהיא שם ולא מצביעה עליה. לא מרחוק, לא מקרוב ולא מצמוד, לא בשמש ולא בצל. ולא במועדוני סאדו
. לא על ראש סחי ולא על ראש מסטול, וגם כשאת מראה אותה ורואים היא חמודה לאללה ככה שדי לשנאה
! הידיים שלי מכוסות בצלקות חתולים, מחתוליי, מחתולייך ומחתולו של אמורה
.

גם אני6

New member
הממ

2 צלקות. שתיהן- איש לא יודע מה מקורן:) ואחת ברקה- נפלתי על הקצה החד של הרדיאטור מגובה. שמעתי קול פיצוח(עד היום עושה לי חררה לשמוע עצמות מתחכחות אחת בשניה אצלי) ופתאום הרגשתי את הידיים מתמלאות במשהו חם. ממש חם.. זהו.. דבר ראשון צעקתי(למקרה ואתעלף), דבר שני חיפשתי במה לתפור את עצמי. הרופא אמר(בסדר, ידעתי גם בלעדיו) שאם זה היה מ"מ ע"י או קצת חזק יותר לא הייתי כאן. lol, דם השפריף פשוט לכל מקום- קירות, דלת, רדיאטור. כל מקום שעברתי בו:) מרוב rush לא כאב לי.. רק אחרי. בבית הוריי גיליתי במשך שנים שרידי דם בכל מיני מקומות הרבה אחרי שצבעו מחדש וניקו ואנשים אחרים כבר גרו שם..

לי יש אחת ../images/Emo233.gif

פעם אחת הלכתי מכות עם אחי בכאילו, מעדתי ונפלתי והיד שלי נפלה ישר על חוד של עיפרון, החוד ננעץ לי בכף היד ונראה לי שהוא עדיין שם. כבר צמח סביבו עור. עד היום (איזה עשר שנים אחרי המקרה) יש לי סימן אפור בכף יד ימין.

komsi komsa

New member
כשהלכתי מכות עם אחותיD:

זאת באמת "צלקת קרב" חח כשהיינו ביסודי תיעבנו אחת את השניה (אולי בגלל שבתקופה הזאת היינו באותו חדרP:) בקיצור רבנו מלא והיו לה ציפורניים ארוכות כאלה ואז היא נעצה בזרוע שלי ציפורן
זאת הצלקת היחידה שיש לי לבינתיים^^

למעלה