שאלה לאלון בנוגע לתשלום בדייט

deathOrat

New member
גם להגיד A קב' מוכלת *ב-A זה מגוחך למרות

שמתמטית זה נכון. *כמובן שמדובר על מוכלת בלבד ולא מוכלת ממש

deathOrat

New member
האם A=A או A דומה A ? כן, כנ"ל שווה ערך

עשרה שקלים שווי ערך לעשרה שקלים למרות שזה אותו דבר

חייבת להתפרץ

רק כי לי ולחברה שלי היה ויכוח די גדול על זה לפני משהו כמו שבוע. סיפרתי לה שלפני כמה זמן הייתה בארומה וקניתי משהו לאכול, ואז גיליתי שהבחור ששרת אותי הוסיף לי עוד כל מיני דברים סתם ככה("בגלל החיוך שלך". אה טוב). אני לא ממש קיבלתי את זה בטוב, אבל היא אמרה שכל פעם שבחור רוצה לשלם עליה בסיטואציות כאלה(אני לא מדברת על דייט ראשון אלא יותר במקרה של הזמנה בפאבים וכו') היא פשוט נותנת לו ומתנדפת, כי מבחינתה אם גברים רוצים להתנהג בכזה טמטום שהם ישאו בתוצאות של הטמטום שלהם.

Thumpers

New member
זה לא יותר טוב.

זה שמישהו חושב שהוא יכול לקנות אותך, זה עוד מילא - חלק מהגברים הם אכן חזירים, אבל זה שהיא נותנת לו לרגע לחשוב שהוא הצליח ואז הולכת לה? זה סתם אכזרי. זה ניצול.

אני אמנם לא מצדיקה את מה שהיא עושה

אבל אני גם לא ממש מבינה איך אפשר להגדיר את זה כ"מילא"; את נמצאת בפאב, קמה להזמין משקה ליד הבר ובחור שמעולם לא החליף איתך מילה מחליט לשלם עלייך רק כי את נראית טוב. זה זול ודי נוראי לדעתי.

Thumpers

New member
זה היה אמור להיות...

במרכאות. אני ממש לא חושבת שזה מילא. אבל אני חושבת שעוד יותר גרוע להוליך מישהו שולל ולנצל אותו.

זהרה12

New member
חייבת להוסיף לזה!!! (סמויה בפורום...)

גברים בפאבים הזמינו אותי להרבה משקאות ולא בגלל שאני נראית טוב (משקפופרית ונמוכה) אלא בגלל שהם בודדים ובא להם לדבר עם משהיא וזאת הדרך שלהם להזמין אותה לשבת איתם ולהתחיל בשיחה אני לא יודעת עם הם ציפו לסקס אבל היו שיחות מעניינות שנגמרו אחרי חצי שעה ויותר ולפעמים גם 2 דקות והופ - זהו, לילה טוב וממשיכים הלאה. דרך אגב גם בנות הזמינו אותי למשקה ולא הייתה לי איתן בעייה בכלל. בקיצור הזמנת משקה בפאב היא דרך להכרת אדם חדש ולא רק לצורך דייט או סקס או זוגיות אלא לצורך העברת זמן.

מבחינה אבולוציונית, אקדוחן צודק.

תקראו את ה
"כיצד פועל המוח" מאת סטיבן פינקר... יו, הרסתם אותי, החננתם אותי, אני ממליצה על
. איזו נפילה
... בשטח אין לי כל התנגדות לעמדתו של אלון בעניין, לדעתי הדרישה היא זכותו ומי שתסיק קמצנות מהדרישה הזאת טועה.

StriX Starlight

New member
לקרוא כן, אבל לא דברים שלא רשמת בכלל.

אתה דיברת על לשלם על אישה בדייט. על הארוחה או המשקה או מה שזה לא יהיה שעולה יותר מ50 שקל מן הסתם. לא אמרת מילה על מחווה כמו פרח. פרח זה לגיטימי. להחליט שאתה משלם על הדייט מבלי להתייעץ או לשאול זו סתם כפייה.

אבל למה את חושבת שזה בכפייה../images/Emo13.gif

זה יהיה ממש מצחיק לראות את זה אתה שולף את הארנק ורוצה לשלם ואז הבחורה שמולך צועקת עליך אל תשלם עלי! אני לא אתן שישלמו עליי! תרגעי את באה למלחמה או לדייט אה?

אלון יש לי בשבילך שידוך../images/Emo13.gif

דבר עם סטריקס סטרלייט הניק הנשי העקשני שמתווכח איתי עושה רושם שנועדתם זה לזו.

StriX Starlight

New member
זה בכפייה כי את מציג את זה כעובדה מוגמרת.

הרי מבחינתך זה עיקר מה שיש לך להציע לבחורה: "תשומת לב כלכלית". סביר להניח שאין לך הרבה מעבר לזה, ואתה נאחז בזה ככקרש הצלה. אז לתת לה לשלם ולאבד את היתרון הזה? חס וכרפס.

ואללה ההיגיון שלך שתהיי בריאה

עכשיו את גם ממציאה דברים שלא אמרתי ומגיעה למסקנות מופרכות בעליל. כשתיצמדי לעובדות ולא לדימיונות, דברי איתי, בסדר?

למעלה