שאלון היכרות

MASHNEK69

New member
תכירו זה אני..

שם מלא:שמעון ישראל ויינטרוב כינוי(אם יש):שימי , משנק. גיל:אני חי הרבה זמן. מיקום:צור יגאל (נו זה כזה חור 15 דק' מכפ"ס) הטיון האחרון ששמעתי/מתנגן אצלי ברגע זה:Gregory Isaacs - Night Nurse איך הגעתי לפורום:הייתי עוד מתקופת הקומנה. זמר רגאיי אהוב:barrington levy בזמן האחרון. מסר לאומה(זיינו בשאלה הזו בשכל חופשי): חברס משקורה פה...בארצנו זה שכל נשימה שאתה נושם אתה מפסיד 10 ש"ח בשביל היחצנ"ים. (תאורית ש***) (אני האמצעי בתמונה)

Nechi Nech

New member
di original HaBuB-Chik! ../images/Emo6.gif

שם מלא: רביד פלוטניק כינוי(אם יש):נצ'י נץ' AKA אליק בליק בום. גיל: אוטוטו 18 מיקום: פתח תקווה הבבלית. הטיון האחרון ששמעתי/מתנגן אצלי ברגע זה: Junior Kelly - Sick A Dem Story איך הגעתי לפורום: דרך הקומונה, איך הגעתי לקומונה? דרך הרגאיי, איך הגעתי לרגאיי? דרך גיל דגן החשגזן. זמר רגאיי אהוב: קפלטון מסר לאומה(זיינו בשאלה הזו בשכל חופשי): אוטוטו מגיע חופש

גמצלי מתנגן השניה הזאתי אותו הטיון!

Junior kelly -sick of them story איזה קטע....
שני.

fleaboy

New member
שאלון תשובון

שם: נדב גיל: מתקרב ל18 מיקום: נטף טיון שמתנגן כרגע: keith & tex - stop the train זמר רגאיי אהוב: ג'ה קיור מסר לאומה: reggea bring back love אין לי כוח לחפש תמונה... בהזדמנות

../images/Emo79.gif

שמי: ענבר. כינוי: NATTY למרות שאין לי ראסטות אבל אומרים שהראסטות האמיתיות זה בלב, אז טוב נו
. גיל: עוד חודש 16. מיקום: פתח תקווה. הטיון האחרון ששמעתי: שאבה רנקס, טינג א לינג, מאמא רידים. איך הגעתי לפורום: גיל אמר שהוא פתח קומונה, באתי לקומונה, ואח"כ זה נהיה פורום אז עברתי לפה :) זמר רגאיי אהוב: זה לגמרי בנאלי להגיד בוב מארלי? אני אגיד עמרי כי היום קניתי את התקווה6 ואני כל כך נהנית! מסר לאומה: אני נורא מתגעגעת לחופש. אבל נורא.

burgulization

New member
בז'

האמת שזאת ההודעה הראשונה שלי פה אבל מה זה משנה? עוד חבר טראבין אחד בפורום, פחות חבר טראבין אחד בפורום, ביג דיל... חוץ מהעובדה שאני מאוד רוצה להכיר עוד רגאיי כי זאת מוזיקה עם הרבה מאוד מה להביא שם מלא: רון זילברשטיין כינוי: רון והטרומבון (הכינוי הכי טיפשי מאז "The Artist Formely Known As Prince" גיל: התשובה לחיים, הייקום וכל השאר פחות 27 הטיון שמתנגן אצלי ברגע זה: Curtis Fuller - Newdles איך הגעתי לפורום: שיידי האחד והיחיד זמר רגאיי אהוב: כנ"ל לגבי בארינגטון ליוואי בזמן האחרון מסר לאומה: מי שטוב לו ושמח כף ימחה

glass vegas

New member
שאלון שאלון שבפורום היפהיפה

מי זי מי זה הדי ג'יי הזה???? פרץ 16 וחצי זכרון יעקוב סיטי!!!!!ולא שום מקום אחר..(אולי קצת ראש פינה) איך הגעתי? שאלה טובה... שומע-ביט בוקס מטורף של מתיסיהווווווווווווווווווווווווו אמן ראגאי...נלך כל התקווה 6 אין עליהם בן זונה של הרכב זיוני שכל:כן כן אני די ג'יי בקרוב בראד'ר סאונד סיסטם גם אצלכם... ויש לי גם הרכב שבנתיים נקרא 04...(כי אנחנו מהצפון וזה האיזור חיוג) (ולשואלים זה הרכב ראפ..) חיים טובים לכם אחים שלי!!!

ron massive

New member
לא אחר ולא בטיח!

הרי בנאדם לבנאדם סיביליזציה אחת שלמה הלא כך? חחחחיייייייייב להראות לך משהו בחזרה הבאה...אני לא חושב שאחרי זה תרצה להאמין לעוד משהו בחייך הנוכחיים....

s h i d a n

New member
יאלללה רוןןןןןןןןןן

ברוך הבא יא סטל!!!!! לאט לאט אנחנו משטלתים על האומה!!! יאללה בלגאןןןן

Funky Giraffe

New member
אה

שם מלא:עידו בן יהושע כינוי(אם יש):ג'ירFאנקי גיל:15 באמצע אפריל מיקום:כפר סבא בא בא הטיון האחרון ששמעתי/מתנגן אצלי ברגע זה: Sizzla - Be strong איך הגעתי לפורום: אני? קומונה. זמר רגאיי אהוב: באונטי קילה, דמיאן ואבא שלו מסר לאומה(זיינו בשאלה הזו בשכל חופשי): התחלתי להתעייף. לילה טוב, מחר בצפר. אריק איינשטיין שולת. הייתי מוותר על התמונה אם שיי-די לא היה משכנע כל כך יפה, אז תסבלו בשקט בבקשה. אני באמצע, יאללה הפועל.

RastaTzlila

New member
אהלן ח'בריה...

שם מלא: צליל רבקה קיטיביץ'. כינוי: צ'יל, צלילה, טינקי. גיל: 18 וחצי מיקום: נגב צפוני רולס. איזור דרום. הטיון שמתנגן אצלי ברקע: Basque Dab Foundation - Fade Away Dub איך הגעתי לפורום: בדרך הישר, וגם בשל הפצרות חוזרות ונשנות... זמר רגאיי אהוב: משתנה מעת לעת. פייבוריטס' אין לי. מסר לאומה: אני מזיינת לכם בשאלה הזו בשכל חפשי.

ק ר ח

New member
יש להכניס נושא להודעה

שם מלא:עדי כהן כינוי(אם יש):קרח,ביצה,סטלן גיל:21 מיקום:תל אביב/דימונה/אשדוד/אילת הטיון האחרון ששמעתי/מתנגן אצלי ברגע זה:האדמה בוכה-יובל בנאי ומוק התותח איך הגעתי לפורום:גיל שיידי הוא אחי הקטן אז שמעתי מהמשפחה זמר רגאיי אהוב:אני לא מכיר ממש הרבה נראה לי שזה כמו של הרב שכאילו לא מבינים ברגאיי יהיה בוב מארלי מסר לאומה(זיינו בשאלה הזו בשכל חופשי): תלכו לצבא רק אם אתם באמת שלמים עם זה,אם אתם לא יודעים את האמת בקשר לסמים קלים(גראס,חשיש) תנסו בעצמכם ותשפטו,זה לא באמת סמים,אם זה לא בא לכם טוב תעברו לאלכוהול-הסם של הסאחים-בגלל זה הם מגעילים והמסר הכי חשוב אל תיקחו את מה שאמרתי פה ברצינות,תנסו לצחוק כמה שיותר ולחייך זה הכי כיף ככה תשאלו את גיל! יא מאן,רגאיי פורום,שיהיה לכם אחלה וויבז ותעשו חיים ראסטמאנים קטנים

למעלה