שאלון היכרות

ק ר ח

New member
שכחתי להגיד בתמונה זה אני ואחי הגדו

ל שיידי זה אחי הקטן אייל ג'ונה זה אחי הגדול

ras21

New member
ras21

שם מלא: יוסי כינוי(אם יש): בצבא- "בושקפה" (בהשראת הסרט "עיר האלוהים") ולפעמים ג'חנון כמו כל תימני מצוי גיל:בקרוב 22 מיקום:מושב ברקת- אם שמעתם על המקום (ממש קרוב לנתב"ג) הטיון האחרון שמתנגן אצלי ברגע זה: police in helicopter- john holt התאהבתי בשיר מחדש זמר רגאיי אהוב: alpha blondy וכמובן robert nesta marley מסר לאומה(זיינו בשאלה הזו בשכל חופשי): משפט יפה ששמעתי ואהבתי: "היום הוא המחר שאתמול כל כך פחדתם ממנו......" ועוד משהו יפה (קצת רוחניות): "אדם שאינו מרוצה מהנהגת ה' איתו בעולם אומרים לו אם אינך מבין מדוע כל מה שעושה עימך ה' הוא לטובתך ואתה רוצה דווקא לראות זאת? בוא לשמיים!! שם מלא: יוסי כינוי(אם יש): בצבא- "בושקפה" (בהשראת הסרט "עיר האלוהים") ולפעמים ג'חנון כמו כל תימני מצוי גיל:בקרוב 22 מיקום:מושב ברקת- אם שמעתם על המקום (ממש קרוב לנתב"ג) הטיון האחרון שמתנגן אצלי ברגע זה: police in helicopter- john holt התאהבתי בשיר מחדש זמר רגאיי אהוב: alpha blondy וכמובן robert nesta marley מסר לאומה(זיינו בשאלה הזו בשכל חופשי): משפט יפה ששמעתי ואהבתי: "היום הוא המחר שאתמול כל כך פחדתם ממנו......" ועוד משהו יפה (קצת רוחניות): "אדם שאינו מרוצה מהנהגת ה' איתו בעולם אומרים לו אם אינך מבין מדוע כל מה שעושה עימך ה' הוא לטובתך ואתה רוצה דווקא לראות זאת? בוא לשמיים!! שם מלא: יוסי כינוי(אם יש): בצבא- "בושקפה" (בהשראת הסרט "עיר האלוהים") ולפעמים ג'חנון כמו כל תימני מצוי גיל:בקרוב 22 מיקום:מושב ברקת- אם שמעתם על המקום (ממש קרוב לנתב"ג) הטיון האחרון שמתנגן אצלי ברגע זה: police in helicopter- john holt התאהבתי בשיר מחדש זמר רגאיי אהוב: alpha blondy וכמובן robert nesta marley מסר לאומה(זיינו בשאלה הזו בשכל חופשי): משפט יפה ששמעתי ואהבתי: "היום הוא המחר שאתמול כל כך פחדתם ממנו......" ועוד משהו יפה (קצת רוחניות): "אדם שאינו מרוצה מהנהגת ה' איתו בעולם אומרים לו אם אינך מבין מדוע כל מה שעושה עימך ה' הוא לטובתך ואתה רוצה דווקא לראות זאת? בוא לשמיים!! שם תראה שהכל לטובה........." (רבי נחמן מאומן) ולא אני לא דתי.........

ras21

New member
הגרסה המתוקנת ....

שם: יוסי כינוי: בצבא- "בושקפה" (בהשראת הסרט "עיר האלוהים") ולפעמים ג'חנון כמו כל תימני מצוי גיל: בקרוב 22 מיקום: מושב ברקת אם שמעתם על המקום (ממש קרוב לנתב"ג) ולא זה לא מהקוסם מארץ עוץ........ הטיון האחרון שמתנגן אצלי: police in helicopter- john holt ממש התאהבתי בשיר מחדש זמר רגאיי אהוב: alpha blondy וכמובן robert nesta marley מסר לאומה: משפט יפה ששמעתי: "היום הוא המחר שאתמול כל כך פחדתם ממנו........" ועוד משהו יפה ששמעתי: (קצת רוחניות) "אדם שאינו מרוצה מהנהגת ה' איתו בעולם אומרים לו: אם אינך מבין מדוע כל מה שעושה ה' הוא לטובתך ואתה רוצה דווקא לראות זאת?? בוא לשמיים!! שם תראה שהכל לטובה........." (רבי נחמן מאומן) ולא אני לא דתי........

REL YESAYA

New member
אז ככה .......

שם:אריאל ישעיה!! כינוי:yesaya'ארול.ועוד.... גיל:22 מיקום:תל אביב קלאט הטיון האחרון ששמעתי??????golden hen איך הגעתי לפורום: נסעתי באיילון דרום ....עליתי בהלכה פנייה ראשונה שמאלה......!!!!! זמר אהוב: סיזלה קולונג'י מסר לאומה:לכו עם ראש מורם!!!!!!!!!!

OceaND

New member
אממ

שם מלא: דודי גלבנדורף גיל: 18 מיקום: קרית ביאליק הטיון האחרון ששמעתי: damian marley - welcome to jamrock זמר רגאיי אהוב: דמיאן, וגם ג'נטלמן סיזלה וקפלטון! איך הגעתי לפורום?: הוא נפתח בדיוק כשהתחלתי לשמוע רגאיי :) מסר לאומה: יום אחד, הבטחתי לעצמי, אני אגיע לג'מייקה! ואם הצלחתי להעלות את התמונה אז היום אני כבר בלי שיער ארוך :/

באמת אממ..

שם מלא: כשף יצחקי כינוי: כש, כשי, כשה, מכשפופה, מכשף, מכשוף. אלה שלא זוכרים ת'שם שלי: חושן, שחף, קשב, חשק, מכשפה, מכשפת וכו'.. גיל: התחלתי ת'רבע השני של גיל 19 :) מגורים: קדימה (בין כפר סבא לנתניה) הטיון שאני שומעת עכשיו: איך הגעתי לפורום?: אממ.. נראה לי מהודעה של שיידי בוואלה. זמר הרגאיי האהוב עליי: כמובן שאלפא בלונדי (כן כן אפילו יותר מבוב) ויש עוד מלא זמרים שאני אוהבת, אבל בשבילי אלפא שולט!! מסר לאומה: אל תעשו מה שאני הייתי עושה!! חחח צחוקים.. אני אומרת תמיד להיות סבלנים ואוהבים, מסטולים, מצחיקים, חייכנים ומאושרים. תמיד תגידו תודה לאלוהים על מה שיש לכם, ואם נכשלתם במשו תגידו שזה לטובה!! כי וואלה אולי באותו רגע אתם לא רואים את זה ככה אבל זה לטובה!! אל תהיו בדיכאון או בבאסה!! זה לא יעזור כל כך לאותו מצב, רק יבאס ויחפור יותר. תמיד תהיו גאים במי שאתם! ותפרגנו לחברים!! לפחות פעמיים ביום תיתנו מחאמה לאמא/אבא/דודה/חבר/חברה/ידידים/סבתא/שכנה/או סתם שאפה ברחוב :) תחייכו כמה שיותר!! תהיו לפחות במסיבת רגאיי אחת בשבוע! תנו כבוד למכרים שלכם או בכלל לאנשים וכמובן כמובן לאמאבא!!!!! חשוב!!! אל תעשנו כל יום כל היום באנגים/צינגלה - זה מאבד כבר ת'עניין- דופק ת'מוח ברמות מפחידות, בכללי לא בריא!! (קיצר, אתם יודעים ת'השלכות) וואי מזה?? באמת הבאתי אותה בהודעה חופרת חח! אבל הכל בא למסר חיובי!!! שיהיה יום מוצלח, שמייח, מלא בסאטלה ככה צבעונית עם פול חיוכים וקרקרות! -כשף!

חח מזה שכחתי טיון--->>>>

Shaggy - Big Up (feat. Rayvon בן זונה של שיר!!!!!! ואיך מעלים לכאן תמונה כוסאכטק חח -כשף!

Dtiup

New member
בחוראני לומד בביאליק באורט..

סיימת שנה שעברה לא?

פרייי

New member
Oi

שם מלא:יונתן יוני פרי כינוי(אם יש): פרי גיל: 15ומשו :( מיקום: 09 הטיון האחרון ששמעתי/מתנגן אצלי ברגע זה:vybz cartel-picture איך הגעתי לפורום:אהה..לא יודע.. זמר רגאיי אהוב: אהה..לא יודע.. מסר לאומה: גיל הלףלף

tulikon

New member
../images/Emo41.gifאני../images/Emo41.gif

הממ אני לא בדיוק חדשה אני גולשת פה כל יום כבר מלא זמן פשוט לא כותבת הרבה רק מתעדכנת.. קוראים לי טל ארזי, כינוי טולי, טוליקון, ארזי. בת 16.5 מרעננה, כרגע אני שומעת ROOTS, ROCK, REGGAE-BOB MARLEY איך הגעתי לפורום? המממ גלשתי עוד כשהייתה הקומונת רגאיי, ואליה אני לא זוכרת איך הגעתי... זמר רגאיי אהוב? למה זה לא הרכב או גם זמרת?.טוב נו,לא נהיה קטנונים.. אני אוהבת כרגע מאוד את FUNSET,ALPHA BLONDY, MATISYAHU... מסר לאומה? אל תפסיקו לחייך, תאהבו, תהיו שמחים, ואל תאמינו לכל מה שאומרים לכם כי לכל אחד יש אינטרסים שונים והם לא תמיד לטובתכם. KEEP ON WITH D GOOD MUSIC. Tulikon.

sister sheva

New member
גט טו נו מי בטר

שם מלא: נוי גלמן כינוי: ממ אין? גיל: ואללה בקרוב נושקת ל17. מיקום: כפר סבאאאא יאללה . הטיון האחרון ששמעתי: ועוד יום של מוש בן ארי איך הגעתי לפורום: ואללה שידן. מסר לאומה: ואללהההה . live and let die תמונה? רק ללא הראסטות

‡ Levo ‡

New member
אני ..

לא רושם כאן הרבה אבל נכנס לעיתים קרובות .. שם מלא : לב אינדמן כינוי : Levo גיל : 17 וחצי מיקום : באר שבע טיון : damian marley - road to zion איך הגעתי לפורום : לא זוכר .. זמר רגאי אהוב : סיזלה ובוב מארלי מסר לאומה : אממ Judge not

../images/Emo6.gif

שם : ריטה גיל: 16.5 מיקום: פ"ת מתנגן אצלי ברגע זה: הדיסק של אריק איינשטיין ופיטר רוט... איך הגעתי לפורום:ענבר |עוקפת מלמעלה| זמר רגאיי אהוב:אממ אני עדיין חדשה בעניין... אבל אני אוהבת את בוב מארלי...ואת התקוה 6 ואת קנגורו.. מסר לאומה(זיינו בשאלה הזו בשכל חופשי): אם אתם רוצים לגרום לילד להפסיק להסתובב על רגל אחת אתם מפסיקים לצחוק וממסמרים לו את הרגל השניה תמונה מי שרוצה: http://img266.imageshack.us/my.php?image=120050318bw.jpg

טובא

New member
טוב....אז אני...

שם מלא:רז פרץ כינוי:טובא גיל:21 ו7 חודשים.... הטיון האחרון ששמעתי/מתנגן אצלי ברגע זה:"כמה כמה"-קנגורו איך הגעתי לפורום הזה:מזאת אומרת איך??? מהקומונה... זמר רגאיי אהוב:מממ כול כך הרבה.טוב ההרכב המטורף WARD21 ללא ספק!!! מסר לאומה:רק אהבה לכולכם אנשים.ואל תשכחו שבסוף כול לילה חשוך מגיע הזריחה!!!!

8Shanty8

New member
אני חדש...

שם מלא:עידו פלד כינוי:EJ גיל:16וחודשיים הטיון האחרון ששמעתי\שמתנגן אצלי ברגע זה:Ghetto youth איך הגעתי לפורום:הודעה ממערכת תפוז אנשים... זמר רגאיי אהוב: ביום שאני אצליח להחליט אני יודיע לכם... מסר לאומה:הכי אמיץ להיות אמיץ!

ZeusMan

New member
יא מאן טובא...

אני מקווה שזה לא הקישון שם ברקע...

למעלה