שאלון היכרות

../images/Emo112.gif

שם מלא: מיכל גיל: במאי 22 מיקום: חדרה
הטיון האחרון ששמעתי/מתנגן אצלי ברגע זה:Mr Vagas - She's A Ho איך הגעתי לפורום: מהקומונה זמר רגאיי אהוב: אין מישהו ספציפי. מסר לאומה(זיינו בשאלה הזו בשכל חופשי): תהיו אמיתיים ונאמנים לעצמכם תמונה? מי שממש סקרן שיכנס לכרטיס אישי

vigiman

New member
יאלה אני

שם מלא:שוהם גיל:14 מקום:הרצליה הטיון שמתנגן השניה זה JAH JAH never fail-gentleman הגעתי לפורום דרך הקומונה ..כתבתי שם קצת חח ולקומונה הגעתי דרך ראסטה אורג איי אל(לא כתבתי אבל קראתי) נראה לי שאליה הגעתי מתישהוא שחיפשתי דברים על דרדלס בכלל. זמר רגאיי אהוב- קשה קשה וזה גם בתקופות אז עזבו מסר לאומה: סקייטבורד זה אומנות שדי מתחברת לרגאיי לדעתי, זה אחלה דבר ו MUSIC IS THE MOST HIGH JAH GUIDE

AeroPeek

New member
אממ

אני לא כתבתי כאן, ואני קורא כאן גם בערך 5 וחצי שעות... אבל שיהיה
שם מלא: מתן כינוי(אם יש): שאול
הטיון האחרון ששמעתי/מתנגן אצלי ברגע זה: ממש לא רגאי.. אבל שיהיה Entheogenic - Spaced (Shulman remixed) מומלץ דווקא.... איך הגעתי לפורום: אממ סתם שוטטתי תפוז, כפי שאני עושה כמעט כל יום מזה 3 שנים
זמר רגאיי אהוב: אני לא מכיר יותר מידי... אז מניח שבובי? מסר לאומה(זיינו בשאלה הזו בשכל חופשי): אני לא טוב בזה... \=

AeroPeek

New member
אה כן, ואני אוהב את - ../images/Emo3.gif

ויש גם תמונה קצת לא מעודכנת (סוכות האחרון) אבל שיהיה...

ron massive

New member
לא ממש חדש...

אבל בהחלט שלא כותב כאן באופן קבוע...רק מדי פעם כשאריק איינשטיין מתגלה אלי ומוביל אותי בדיוק לכאן...ושאנוכי אומר לא לאריק איינשטיין?! אז שמי הוא רון קלינגר מאסיב, בן 17 וכמעט שנגיעה ל18 הטיון הנוכחי שאני מתעטף בו הוא הblack cafe riddim הגעתי לכאן במהלך הלכתי ברחוב כאשר זקן ניגש אלי ושאל אותי איך מגיעים לרחוב ויצמן...מאותו רגע הבנתי שלא אוכל להשלים את חיי בלא הגעתי לכאן.. זמר הרגאי האהוב? בוב מארלי... המסר שלי אליכם לזמן רלוונטי זה... "שתו קפה טורקי כי אם לא תשירו אז מי ישירו אז מי?" המשך יום מענג ומפנק לכולכם באשר אתם!

Lagzieli

New member
גם אני יוסיף

שם מלא:אלי לגזיאל כינוי(אם יש):לגזי גיל:17 וחצי מיקום: רמת גן הטיון האחרון ששמעתי/מתנגן אצלי ברגע זה: i wayne - Cant Satisfy Her איך הגעתי לפורום: מהקומונה שהייתה לפני. ולקומונה אחרי ההופעה של התקווה6 בחופש הגדול... זמר רגאיי אהוב: אין אחד מועדף,שומע מה שנשמע לי טוב. מסר לאומה(זיינו בשאלה הזו בשכל חופשי): שאני אראה את אומה אני אמסור לו באופן פרטי...

SaBaGMaN

New member
well

שם מלא:יקיר סבאג כינוי(אם יש):סבאג-מאן או sound boy בזמנו היינו עושים מן מסיבות רחוב בשכונה אז אני תמיד הייתי זה שלוקח פיקוד על הסיסטם וכל מה שקשור במוזיקה והייתי הכי קטן בחבר'ה היום רובם נשואים + גיל:18 מיקום:באר שבע-החיד"א הטיון האחרון ששמעתי/מתנגן אצלי ברגע זה:hollow point - come in קצת די ג'יי סטיילי ליכבוד השבת.. איך הגעתי לפורום:אני מהזמנים של הקומונה.. זמר רגאיי אהוב:יש המון אין אחד כזה.. מסר לאומה(זיינו בשאלה הזו בשכל חופשי):"חיה ותן לחיות" הייתה תקופה בחיים שלי שהייתי ההפך מיזה ועושה המון שטיות אבל מיתבגרים ולוקחים את כל האנרגיות למקומות יותר טובים בקיצור תנסו כמה שיותר בדרך הישר תעזרו כמה שיותר לאנשים ותנו כבוד. ו... !!!Don’t let the system get you down אני הבחור עם הכחול.. and jah bless u all

PULL UP ../images/Emo42.gif../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif

שם מלא: יעל כהן (שמישהו יעז לאמר שהשם לא מקורי!) כינוי(אם יש): יעלית, אנג'י, ליידי, פונקץ' גיל: שיידי! מיקום: מרכז תל הבאבילון, בשכונה שקטה (יחסית לת"א)
הטיון האחרון ששמעתי/מתנגן אצלי ברגע זה:turbulance & sasha-we got the love איך הגעתי לפורום: ממ הייתי מאז הקומונה ואליה הגעתי כי גיל אמר לי לכתוב שם ו.. אם גילוש אומר - אני עושה :) זמר רגאיי אהוב: קאם און, זה כמו לשאול את מי אני אוהבת יותר-אמא או אבא. יש המון אמנים נפלאים וכולם מוערכים וזהו!
מסר לאומה(זיינו בשאלה הזו בשכל חופשי): האני אני לא יודעת מה איתך אבל שכל איז נוט מיי קאפ אוף סקס.. מקווה לראות אתכם בסלואו משה היום :) סופ"ש קסום לכולנו ואהבה ללא גבולות ותנאים יעל/אנג'י/ליידי

למעלה