שאלון התפקדות מגניב ^_____^

AsagiSama

New member
../images/Emo176.gifלדיסני יש תמיד אותו קנספט בסרטים-

ילד/ילדה מתעסקים במשהו קשוח, סטייל אגרוף, ואז פתאום מתעוררת אצלהם התשוקה..לרקוד/לשיר/לקפוץ/חבל. אחד מההורים שלהם מת ויש להם אח קטן או אחות קטנה מעצבנים, וההורה שנשאר, כמובן, לא תומך בהחלטה לשיר/לרקוד/לקפוץ בחבל והילד צריך להסתיר את זה ממנו, ואז, איך לא, התחרות בשני הדברים האלה באותו היום, ואומייגאד, מה הוא יעשה אז?! הילד בוחר, כידוע, ללכת לתחרות הלא קשוחה, ואז ההורה בא ותומך בו. וכולם שמחים. הנה לך כמעט כל סרט דיסני..D:

AsagiSama

New member
../images/Emo176.gifגם ג'אמפ אין. והייסקולמיוזיקל, רק ששם

האבא תומך. והעלילה קצת יותר שונה

../images/Emo15.gif אני

שם: ניצן תאריך לידה: 26.6 got it memorized?! מקום מגורים: חור בעמק חפר שיר אהוב: כרגע זה קראמלדראנסן שמתנגן לי בראש סרט אהוב: יותר מדי >> תוכנית טלוויזיה אהובה: נשואים + זמר אהוב: אין זמרת אהובה: אין יום אהוב בשבוע: שבת דיסק אהוב: אין תאריך אהוב: 13\8- יום האקורוקו. משעשע להחריד ומלווה בהצפה של ארטים טובים. או ו4.4- יום החנונים. האם אי פעם עישנת? נופ האם אי פעם שתית אלכוהול? מודה ומתוודה, אבל רק טעימה מסאקה שוקולד שחילקו בחנות. יאמי! האם אי פעם לקחת סמים? נוור אוור! האם אי פעם עברת על החוק? על החוק לא להפריע בין 2 ל-4 XD האם אי פעם נשבר לך הלב? לא יצא לי האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? מלא פעמים. ה האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? בארור האם אי פעם בכית על מישהו? כע האם אי פעם בכית על מישהי? כע האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? אה, לצערי לא. האם אי פעם שיקרת? כמובן, אני אנושית לע? יש\אין חבר: פנויה. לצערי. גובה: מטר שבעים ושתיים מידת נעלים: ארבעים ואחת פריסינג: אין קעקועים: אין ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כמובן. ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? אהא ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? אני עושה שטויות 24-7 ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? לצערי לא הדבר שהכי קשה לך איתו: בגרויות >> מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? הייתי רוצה להיות אחת מבנות קלאמפ. להמשיך את טסובאסה גאדמיט! האדם האחרון שהתקשר אלי- רוני האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אייסיקיו שטן המקום האחרון שהייתי בו: בי"ס הסטיה שלי היא: אני אוטאקו. וזה אומר הכול. הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- תרצחו אותי רק אל תיקחו ממני את המחשב שלי. זו דרכי לתקשר עם העולם. תכונה טובה שלי: אני חכמה? תכונה רעה שלי: אין לי תפיסה חברתית האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? אייסיקיו שטן האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא יצא לי. אבל אני מניחה שיש אופציה כזאת. קודם תנו לי לחשוק במישהו, קיי? האם צחקת על מישהו בעל מום? לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? אה, כן. הרבה פעמים. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? הזקנות בסביבה שלי ירביצו לי תרמת פעם לקבצן? כע האם גנבת משהו במכולת? לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? לא שאני יכולה לחשוב כרגע אכלת משהו לא כשר? כע אתה שומר כשרות? לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? כן. התמוטטות עצבים... בכיתה ו' XD הפרת הבטחה שהבטחת? יותר מדי פעמים השתכרת עד אבדן חושים? לא. ראיתי אחרים עושים את זה. לא נראה סימפטי, אבל מאוד משעשע לצפיה. מה צבע החדר שלך? סגול באיזה בושם אתה משתמש? לא זוכרת את השם. בקבוק תכלת מסוגנן כזה וגבוה עם ריח צמחי נעים. אתה אוהב לענוד תכשיטים? כע מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? אממ, לא זוכרת. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי שמוכנים לזה מנטלית. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? מעולם לא. חיבקת מישהו/י? היום בבוקר מישהו/י חיבק/ה אותך? היום בבוקר עישנת? מעולם לא ולעולם לא. שתית משקה אלכוהולי? יום שישי. סאקה 3> השתכרת? מעולם לא. שכבת עם מישהו/י? הי, תנו לי להתנשק קודם הוקיי? היית במועדון? שנה שעברה? אני לא טיפוס של מועדונים. לבשת חצאית? עכשיו אני בחצאית XD קנית בגד? שבוע שעבר אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לא זוכרת הקדישו לך שיר? מעולם לא שיפרו לך את המצברוח? המצברוח שלי טוב מאוד. אז אני מניחה שבסופ"ש היום: באיזו שעה התעוררת? פאקינג שש >> מה/מי העיר אותך? שעון מעורר מזורגג מה היה הדבר הראשון שאמרת? "אעההה.... בלעעעע.... שעון מזורגג" מה היה הדבר הראשון ששמעת? את השעון המעורר מה היה השיר הראשון ששמעת? לא זוכרת מה אכלת? כלום איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? הבוחן בבגרות היה בסדר? איזה כיתה את: י' הבנאדם הכי יפה שראית: לא יודעת. העולם מלא באנשים וכולם יפים לפי דרכם. את חושבת שאת יפה? אני לגמרי בסדר. לא מכוערת אבל גם לא יפיפיה מדהימה את חושבת שאת צבועה? משתדלת שלא את חושבת שאת קנאית? לא את חושבת שאת קרצייה? ...אולי. את חושבת שאת עקשנית? מאוד. את אוהבת את עצמך? כן. בזבזנית או חסכנית? תלוי מתי ואיפה ועל מה. בנאדם ש: שונא/ת: אין לי כרגע אוהב/ת: כנ"ל מתגעגע/ת אליו: אח שלי? חסר לך: האח השני שלי. עושה לך טוב להיות איתו: אתי-סאמה הכי מצחיק: נקוסנפאי הכי דפוק: רוני XD סורי הכי מוזר: עומר. הכי כיף לדבר איתו: רוני , דפוקה דפוקה אבל באמת שכייף לדבר איתה. יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? להורים איזה צלצול יש לך? סקוטי דוזנט נאו. הקול הכי יפה ששמעת? אני מאוד אוהבת את הקול של הזמרת של ווטיאין טמאפטשן. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? ילדה שועלה עזאת עם שלושה זנבות ושיער לבן לובשת קימונו ורוד-אפרסק. את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כע כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן איפה את רוצה פירסינג? לא רוצה. זה גם כך ייסתם. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? הולכת וקונה לעצמי דברים שאני באמת רוצה. פורום אהוב: אה, קשה, קשה. באיזה פורומים את כותבת: פה, בליץ', קלאמפ, מאנגה ואנימה, ובפאנפיקים ופנארטים מדי פעם. יש לך חברים בפורומים? כמובן מי האדם האחרון שדיברת איתו? רוני מה את עושה עכשיו? עונה על זה את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן מה את/ה שומע/ת? קראמלדאנסן מה הסרט האחרון שראית? ... אליס בארץ הפלאות של דיסני ... ^^;XD מה התוכנית האחרונה שראית? CCS מה הדיסק האחרון ששמעת? אינלישמץ מה החלום שלך? להפוך לחוקרת מוח. אבל כרגע אני אצטמצם ללמצוא בית ספר שיתאים לי לגמרי. האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? כן שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא בנית טירה מחול? כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? כן נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? כן היית בחקירה משטרתית? לא

NoAmItA ChAn

New member
BTW, red and grey are not the new black

שם: נעם, כמובן. תאריך לידה: 30.10.92. מקום מגורים: ת"א - עיר הפשע וה.. פשע? שיר אהוב: My Chemical Romance - I'm Not Okay סרט אהוב: שודדי הקאריביים, ברור. ג'וני 333333333333333333333> תוכנית טלוויזיה אהובה: הפיג'מות, גור ואוח וזינה (!). זמר אהוב: ... "זמר".. יותר נכון לומר "סולן". הובכן, יש המון. ג'רארד, פטריק, ברנדון, וילה, ג'ארד, שטרייפי, ג'ימי... ועוד כל מיני שאני לא זוכרת את שמם XD;;;; זמרת אהובה: X~ יום אהוב בשבוע: שישי, ללא ספק. וגם שני. דיסק אהוב: הרבה. תאריך אהוב: לא 'דעת. האם אי פעם עישנת? חס וגראס. האם אי פעם שתית אלכוהול? טעמתי. וזה מגעיל. האם אי פעם לקחת סמים? חס וחלילה. האם אי פעם עברת על החוק? עברתי באדום במעבר חצייה. האם אי פעם נשבר לך הלב? נופ. האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? סביר להניח שכן. האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כמובן. האם אי פעם בכית על מישהו? כן. האם אי פעם בכית על מישהי? כן. האם אי פעם שברת למישהו את הלב? כן. האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? נבר. האם אי פעם שיקרת? כן, אך אני נוטה שלא. יש\אין חבר: ניין. גובה: 1.67 נדמה לי. מידת נעלים: 39. פריסינג: ניין. קעקועים: אין. ב24 שעות האחרונות בכית? רק על מר גורלי. ב24 שעות האחרונות צחקת? כמובן. ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? בארור. ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? ... אני? שטויות? פחיח!@$<?@!%<#@$5 ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? הממ.. *מחשבת* לפני 24 שעות לא XP ב24 שעות האחרונות קנית משהו? יאפ. בימים אלו אתה מאוהב? לא ולא. הדבר שהכי קשה לך איתו: המוח שלי. מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אני מסתפקת במה שיש לי. האדם האחרון שהתקשר אליו- אמא שלי. האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: מה זה? המקום האחרון שהייתי בו: מחוץ לבית? כי אם כן אז ברחוב. הסטיה שלי היא: .. יש מצב שלקלף את העור שמסביב לציפורניים XD; הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- החיים שלי 3: אובג'תכונה טובה שלי: הממ.. הייתי אומרת שאני "טובת לב". אבל אני לא. תכונה רעה שלי: פחדנית, חסרת סבלנות, מתעצבנת מהר לעיתים. האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? מה, אין לי חיים? כן. האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? משהו סתמי לגמרי. האם צחקת על מישהו בעל מום? ייתכן, אך אני משתדלת מאוד מאוד שלא. האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא XD עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא זוכרת. תרמת פעם לקבצן? יכול להיות, אך אני לא עושה זאת יותר. אם מישהו מקבץ נדבות משמע יש לו זמן ללכת ולחפש עבודה. למה לתת לו כסף אם סביר להניח שהוא יבזבז אותו על סיגריות? האם גנבת משהו במכולת? בטח. מי לא? יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? חיים של אנשים שאני שאוהבת. אכלת משהו לא כשר? כן. אתה שומר כשרות? לא. שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? אולי כשהייתי קטנה. אני עוד עושה את זה, אגב. הפרת הבטחה שהבטחת? כנראה. השתכרת עד אבדן חושים? לא. מה צבע החדר שלך? לבן וקיר אחד בצבע כתום-אפרסק. באיזה בושם אתה משתמש? פרש אייר. אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא יותר מדי. שרשרת, שעון ולאחרונה הצטרף גם צמיד החוטים שהכין לי בן דודי. מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא זוכרת. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? 18-20. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? לעולם לא. חיבקת מישהו/י? אתמול בלילה. מישהו/י חיבק/ה אותך? אתמול בלילה. אהובי הנסתר, פאץ'. עישנת? נבר. שתית משקה אלכוהולי? לא זוכרת. השתכרת? לעולם לא! שכבת עם מישהו/י? עדיין לא. התיכנון הוא להיום בערב. היית במועדון? לפני כמה הרבה שנים טובות. לבשת חצאית? בקוספליי בפורים. קנית בגד? יום שלישי. אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? אתמול. הקדישו לך שיר? לא זוכרת. שיפרו לך את המצברוח? היום בבוקר, נראה לי. היום: באיזו שעה התעוררת? עשר. מה/מי העיר אותך? השעון המעורר ששמתי. מה היה הדבר הראשון שאמרת? "היי, אמא". מה היה הדבר הראשון ששמעת? כלום. מה היה השיר הראשון ששמעת? הדמו של "איטס טיים טו דאנס" של פאניק, "Boys Will Be Boys". מה אכלת? קורנפלקס עם כלום חלב. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? "קר לי". איזה כיתה את: עולה ליא'. הבנאדם הכי יפה שראית: ראיתי כמה וכמה. את חושבת שאת יפה? לא, לא ממש. את חושבת שאת צבועה? לא נראה לי. את חושבת שאת קנאית? כן, אך אני מקווה שלא יותר מדי. את חושבת שאת קרצייה? .. אני? קרצייה? פחיח. את חושבת שאת עקשנית? כשצריך, כן. את אוהבת את עצמך? לפעמים כן, לפעמים לא. בזבזנית או חסכנית? חסכנית. בנאדם ש: שונא/ת: אף אחד. אוהב/ת: כולם. מתגעגע/ת אליו: אמא שלי (היא בסופר
). חסר לך: ליסה 3> עושה לך טוב להיות איתו: ליסה? X3 וגל ונטע. הכי מצחיק: גל, ליסה ואבא שלי. הכי דפוק: אח שלי
הכי מוזר: הייתי אומרת שעטר. הייתי. הכי כיף לדבר איתו: אבא שלי, אח שלי, ליסה, גל, נטע ועוד מלא. יש לך פלאפון? שמו: סמי מייקי סמסונג. למי אתה מתקשר הכי הרבה? אמא שלי. איזה צלצול יש לך? לכל אחד זה משהו אחר: הצלצול הרגיל שלי זה דאנס דאנס של פו"ב, כשגל מתקשרת זה הצרחות של קונאטה ב-"צ'ה לה הד צ'ה לה", כשליסה מתקשרת זה מהפיג'מות, כשחברה שלי עטר מתקשרת זה לאבסונגס של סינמה ביזאר, כשחברה שלי קארין מתקשרת זה קילינג לונלינס של הימ ויש עוד שני צילצולים מיוחדים לשני אנשים, אך הם חסרי חשיבות. הקול הכי יפה ששמעת? המון. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? כרגע: לבן, כשמברכז ישנה תמונה של ריימו וכתוב בענק "FAIL". את רוצה להיות זמרת? רציתי, וברגע ששמעתי את עצמי, עבר לי. את רוצה להיות שחקנית? רציתי, אך עבר. אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? אכן. כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? תמיד. איפה את רוצה פירסינג? לא רוצה, אני מפחדת ממחטים. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? מחפשת למי הוא שייך. פורום אהוב: זה ופורום מכ"ר, פו"ב, פאניק וג'.ד. באיזה פורומים את כותבת: ^. יש לך חברים בפורומים? לא. אני בדד בעולם הזה. מי האדם האחרון שדיברת איתו? לישוש 3> מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון הזה ומתכתבת עם לישוש. את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא. מה את/ה שומע/ת? איטס טיים טו דאנס. מה הסרט האחרון שראית? התחלתי לראות אתמול אינדיאנה ג'ונס 2, והיום אסיים אותו. מה התוכנית האחרונה שראית? לא זוכרת. מה הדיסק האחרון ששמעת? כשחברה שלי קארין ישנה כאן, את Black Holes and Revelations של מיוז. או את American Psycho של דה מיספיטס. מה החלום שלך? שכל מי שאני אוהבת יהיה מאושר. האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? קיימת אפשרות כזו. רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא. שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא. בנית טירה מחול? לא. חפרתי בור מחול, אם זה משנה. היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? כנראה. נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא. סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?| לא שידוע לי. היית בחקירה משטרתית? לא. מוקדש ללוליסה המושלמת, האחת והיחידה!

השם שלך זה נעם?! ../images/Emo2.gif

שטרייפי בווווווווו
והגורל שלך מאוד מר. תוסיפי קצת תבלינים מאמי! מון אמור, אין אדם מאושר יותר ממני עכשיו
אני גם יודעת את כל מה שכתוב פה (מעבר לכך שאת הולכת לעשות הערב סקס, השאלה עם מי) ואני גם כתובה בכל פינה ופינה באזור!!! דאייסקי, מון שרי 3333333333333333333333333333333333333333333333333333>

NoAmItA ChAn

New member
איתך, כאילו ברור!

ושטרייפי זה שלמות. גרמנים זה שלמות. וכן, אני אוסיף פלפל, מלח, סוכר ולימון, ככה שיהיו לי כל הטעמים שעולים לי לראש עכשיו כי אני מתעצלת להיזכר בעוד ושיט חזר לי הכאב ראש! את כתובה על הקיר. הכתובת על הקיר: "בס"ד. בוטל הבינגו יום שלישי". דאייסוקייייי 3333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333>

CardboardBox

New member
ווש. נחשו מי.

שם: חסוי ביותר. לא צריך גם שם אמצעי, נכון? תאריך לידה: 4.5.0000 מקום מגורים: אי שם מעבר לקשת, בחורבה ששמה באר שבע. שיר אהוב: כרגע...אממ...לא ממש בטוח, אבל הקטע המוזיקלי האהוב עליי הוא ההתחלה של stairways to heaven. לגבי שיר מלא, לא בטוח. סרט אהוב: אין ממש. לא ראיתי כל כך הרבה סרטים. תוכנית טלוויזיה אהובה: מגוון. זמר אהוב: הזה עם השפם. זמרת אהובה: הזאת בלי השפם. יום אהוב בשבוע: שבת? ם_ם; דיסק אהוב: יש לי הרבה, אני הכי אוהב את הזה עם השריטה הקטנה בצד שמאל. 3> תאריך אהוב: 7.7, כל שנה. האם אי פעם עישנת? לא. האם אי פעם שתית אלכוהול? יין, בריזר, לגמתי בירה. האם אי פעם לקחת סמים? הרבה, כל יום. זה יסביר את ההתנהגות שלי. לא. האם אי פעם עברת על החוק? אני מודה, חציתי באור אדום! האם אי פעם נשבר לך הלב? כן. האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן. האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן. האם אי פעם בכית על מישהו? כן. האם אי פעם בכית על מישהי? כן. האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא נדמה לי. ם_ם; בכל מקרה קשה לי להאמין שאני יכול לשבור למישהו את הלב. האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן. האם אי פעם שיקרת? לא. (ראה אירוניה) יש\אין חבר: אין. אין גם חברה. גובה: שלי? אממ, 1.60, אולי יותר. מזמן לא מדדתי. מידת נעלים: 42, אם אני לא טועה. פריסינג:בפטמה. אין. קעקועים: אין. ב24 שעות האחרונות בכית? עיניי דמעו, אבל לא בכיתי במובן הרגשי של המילה. ב24 שעות האחרונות צחקת? אהא. ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? אותי ואת החבר הדמיוני שלי, אבל נתתי לעצמי סטירה אחרי שחיבקתי את עצמי. לא, לא ממש. ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? תלוי בהגדרה שלכם של שטויות, אבל כן. ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? עם עצמי, כפי שציינתי. ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא. בימים אלו אתה מאוהב? מילה חזקה מדי. אני מרגיש...מלא חיבה. הדבר שהכי קשה לך איתו: מקקים? ם_ם; או זומבים. לרוב. אבל מקקים יותר. :D מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? כל אחד, חוץ מעצמי. הממ, לא יודע. יש הרבה. האדם האחרון שהתקשר אלי-ידיד שלי. האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: ידידה שלי. לא כל כך אוהב אייסיקיו בכל מקרה. המקום האחרון שהייתי בו: בבית. חוץ מזה, בבריכה. הסטיה שלי היא: להלביש גברים בטייטס וחצאיות בלט, לדחוף להם משפך לפה ותפוח אדמה לתחת. אין לי כל כך. הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- המממ. אמממ.. הממ. השיער הארוך? 3> *יש כמה דברים, אבל זה יהרוס את כל ההיבט הקומי של התגובה* תכונה טובה שלי:...ם_ם; ... השיער? תכונה רעה שלי:הערכה עצמית נמוכה, שומנים, שפם, אופי, דרך התנהגות, פאראנואיזם, כל דבר חוץ מהשיער. האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? קשה להאמין, אבל יש לי חיים. (שזה די מצחיק, בהתחשב בשעה בה אני כותב את זה) האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? ייתכן. האם צחקת על מישהו בעל מום? ...מום? האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא :ם אבל זה נשמע נחמד, תודה על העצה. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא, לצערי. תרמת פעם לקבצן?כן. האם גנבת משהו במכולת? אממ, לא שזכור לי. אולי פעם סחבתי איזו לחמניה קטנה. אבל לא שמעתם את זה. יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? מי שמכיר אותי יצחק מהשאלה הזו. אכלת משהו לא כשר? כן. אני לא שומר על כשרות. אתה שומר כשרות? *שאלה אחת למעלה, בבקשה. למה זה לא בא לפני השאלה ההיא?!* שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? בכוונה לא. הפרת הבטחה שהבטחת? כן, לצערי. השתכרת עד אבדן חושים? בחיים לא ממש השתכרתי. ם_ם מה צבע החדר שלך? צבעוני. לא, באמת. באיזה בושם אתה משתמש? לא. אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא. מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? ...זו שאלה מכשילה? באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי שמתאים, אבל מעל גיל 13. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? לא. חיבקת מישהו/י? ...10? XD מישהו/י חיבק/ה אותך? זה לא אותו דבר? עישנת? לא. שתית משקה אלכוהולי? 12. השתכרת? לא. שכבת עם מישהו/י? גיל אפס. כלומר, לא. היית במועדון? הגדר מועדון. לבשת חצאית? ...אני מעדיף שלא לדבר על זה. קנית בגד? 6? O_ם אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? להורים נחשב? הקדישו לך שיר? 12, אם זכור לי נכון. שיפרו לך את המצברוח? 12. היום: באיזו שעה התעוררת? 12:10 מה/מי העיר אותך? אמא. מה היה הדבר הראשון שאמרת? "אוקיי." מה היה הדבר הראשון ששמעת? *בום* *צרחה* *צליל ספלאט* "הצילו, הקוטג' נפל!" כלומר, "קום". מה היה השיר הראשון ששמעת? משהו בטלויזיה, נדמה לי. מה אכלת? טוסט. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? "עד כמה הומו מפגר אפשר להיות? אולי שברתי שיא. אני אתקשר למחלקת ביטוח. או לגינס, הזה עם הספר." איזה כיתה אתה: עולה לט'. הבנאדם הכי יפה שראית: ...איני יודע. אתה חושבת שאתה יפה? שוב, זה מצחיק למי שמכיר אותי. *השארתי את ה'חושבת' בכוונה* אתה חושבת שאתה צבועה? לא. אתה חושבת שאתה קנאית? לא. אתה חושבת שאתה קרצייה? מאוד. אתה חושבת שאתה עקשנית? מאוד. אתה אוהבת את עצמך? אני חושב שכל מי שמכיר אותי יכול לענות על זה. בזבזן או חסכנית? חסכנית. או בזבזן. לא יודע. בנאדם ש: שונא/ת: יש כל כך הרבה. אוהב/ת: יש כל כך... כן. מתגעגע/ת אליו:הרבה :D חסר לך: הרבה :D עושה לך טוב להיות איתו: הרבה :D הכי מצחיק: ידיד שלי. (אחד מהם. כן, יש לי יותר מאחד. מה כל כך מפתיע?) הכי דפוק: אני. הכי מוזר: אני. הכי כיף לדבר איתו: אני. רגע, לא. לא יודע, עוד לא ממש מצאתי מישהו שאוכל לנהל איתו דיון מתורבת. יש לך פלאפון? אכן. למי אתה מתקשר הכי הרבה? ידיד שלי. איזה צלצול יש לך? שיחות נכנסות: God knows *אני אוהב את השיר 3>* הקול הכי יפה ששמעת? הממ. לא בטוח של מי. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? כחול. את רוצה להיות זמרת? לא, אני לא רוצה להיות זמרת. לא אתאים. אתה רוצה להיות שחקנית? נשמע מעניין דווקא. אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? כן, כל עוד זה בחינם. זה מעניין חלק מהזמן. XD אמרו לך פעם שאוהבים אותך?כן. (ואני מקווה שהתכוונו לזה. אני לא בטוח. אני גם לא בטוח אם זה אפשרי XD) כשאתה אומרת אני אוהב אותך את מתכוונת לזה? כן. איפה אתה רוצה פירסינג? לא. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? המממ. פורום אהוב: לא עד כדי כך גולש בפורומים. באיזה פורומים את כותבת: כן (פעם ראשונה מזה המוווווווווווווון זמן. כשהייתי יותר מטומטם מעכשיו. קשה להאמין, נכון?) יש לך חברים בפורומים? כן. אני מקווה. מי האדם האחרון שדיברת איתו? בפורום? ם_ם מה אתה עושה עכשיו? כותב. אתה שומע מוסיקה עכשיו? לא. מה אתה שומע? את המחשב. מה הסרט האחרון שראית? אמממ, שליחות קטלנית 3. מה התוכנית האחרונה שראית?samurai 7. מה הדיסק האחרון ששמעת? אני לא זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה ששמעתי דיסק עם מוזיקה. מה החלום שלך? לא. האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? אממ, כן, האמת. רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? כן. שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא. בנית טירה מחול? פעם או פעמיים, זה היה נחמד. 3> היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא. נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא. גם לא על הברכיים של אבא. סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא שזכור לי. היית בחקירה משטרתית? לא. אבל נשמע מעניין :D כן, פעם הייתי כאן. כן, אני כותב בשעה כזו. אבל יש לי חיים. בערך. בוקר טוב(? :D)

CardboardBox

New member
מתקן.

היה כתוב 'פעם אחרונה', לא 'פעם ראשונה'. טעות שלי. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? לא. חיבקת מישהו/י? לפני תחילת החופש. מישהו/י חיבק/ה אותך? זה לא אותו דבר? עישנת? לא. שתית משקה אלכוהולי? אין לי שמץ. השתכרת? לא. שכבת עם מישהו/י? אתמול. כלומר, לא. היית במועדון? הגדר מועדון. לבשת חצאית? ...אני מעדיף שלא לדבר על זה. קנית בגד? שנה שעברה. אני לא זוכר מתי כל כך. אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? להורים נחשב? הקדישו לך שיר? בגיל 12, נדמה לי. שיפרו לך את המצברוח? לא מזמן.

mikokikyo

New member
טל צ'אן ^________________^

ניחשתי שזה אתה ^-^ למרות שדי קיוויתי שזו טעות, כי אתה לא נשמע מאושר במיוחד>; אבל, עקב כך שזה כן אתה- מה שלומך?^________________________________________________^ אני מקווה שלא רע>: אני מעדיפה שלא תשקר במידה ובכל זאת לא משהו, אבל בכל זאת, אני מעדיפה ששלומך טוב מאוד עד מצויין פלוספלוספלוס DDDDDDDD: ^-^

CardboardBox

New member
היי D:

אני בסדר, תודה. שכחת כבר את ההערכה העצמית הנמוכה שלי? ם_ם וואי, כמה זמן לא שמעתי ממך :D (בכללי מכולם כאן, אבל עדיין)~ 33>

mikokikyo

New member
^_______^

לא, לא שכחתי, אבל הי, מותר לקוות לשינוי ^-^ כנ"ל ם: אתה עדיין מתחבר מדי פעם? לא שמים לב אם כן ם: 33333>

למעלה