שבוע חלומות -
תחרות חלומות
.

innocence

New member
אני זוכרת בעיקר חלומות מפחידים.

היו לי כמה, מפורטים ברמות מטורפות ועם הרגשה סופר אמיתית על עצמי בתור מי שבורחת מרוצחים סדרתיים/מטורפים. האחד היה עם מספריים ובזמן שברחתי התחבאתי מאחורי כסא באיזו כיתה והוא, בניסיון להגיע אליי, פשוט תקע את המספריים העצומים שלו בתוך החזה של איזה ילד בן 7. מחריד למדי. וגם היה אחד עם רוטוויילרים ורוצח עם גרזן ענק שבסופו של דבר גם תופס אותי ותוקע בחזה שלי את הגרזן, ואני כשאני מתעוררת אני מגלה שממש כואב לי במקום שבו הרגשתי את החזה נפתח.

svety

New member
וואי זה קורה לי מלא!

כשאני חולמת שאני נופלת/יורים בי/שקר כלשהו אחר אני קמה עם כאבים פיזיים באותו מקום.

HouseAtreides

New member
../images/Emo122.gifאאוווווווווץ'.........../images/Emo67.gif

זה קורה גם לי מדי פעם, אבל בד"כ תוך פחות מדקה מהרגע שהתעוררתי, כל השתלשלות העניינים של החלום נראית לי פתאום בלתי מציאותית בעליל ופשוט מגוחכת, ותוך עוד דקה אני שוכח אפילו מה קרה שם בסמוך לרגע שהתעוררתי...

innocence

New member
אז זהו,

דווקא החלומות האלו המון פעמים *נורא* הגיוניים. ואיכשהו אני מצליחהלשמור על רצף די הגיוני (יחסית לחלום) וזה הופך את זה לעוד יותר מפחיד.

גם אני6

New member
תגידי תודה שלא חווית שיתוק בתוך חלום:)

כאשר האדם חולם ומנסה לזוז ולא מצליח. ז"א- שומע כל מה שמתרחש מסביב, מה שאומרים לו, מודע להכל ולא מצליח לזוז. עד שהוא מתעוררלחלוטין.

HouseAtreides

New member
זה קורה לי המון......

מזל שב- 99% מהמקרים אני לא זוכר את הסיבות שבגללן ניסיתי לברוח או לצעוק....... אני רק זוכר שזה אף פעם לא מצליח לי.

חלומות מרתקים יש לי רק כשאני חולה ../images/Emo233.gif

בדרך כלל החלומות שלי הם המשך של היום, ואני חולם על דברים שאני עושה ביום. פעם אפילו היה לי חלום שכולו הרצאה ארוכה בכיתה! והרצאה ממש גרועה, חומר משעמם בלי מצגת, והמרצה דיברה ממש מהר כך שלא יכולתי לכתוב. כך שזה היה סוג של סיוט.

innocence

New member
כשאני חולה יש 2 זסוגים של חלומות אצלי...

הנפוץ הוא מעין מערבולות כאלו, שגורמות לי לתחושות ממש ממש ממש רעות, אני לא יודעת להסביר למה. השני הוא שאני בתוך מקום כלשהו, והזמן עובר "באופן טבעי". חלמתי למשל שאני בבית של האח הגדול, ואשכרה כמו לצפות בערוץ 20, הזמן עובר לאט לאט.. זה היה נוראי!!!

HouseAtreides

New member
מזכיר לי שכמה שנים אחרי שסיימתי את התואר

חלמתי שבעצם מעולם לא קיבלתי אותו כי חסר לי ציון באיזה קורס חשוב אחד (נדמה לי שזה היה חדו"א?), ועכשיו צריך לעזוב הכל, לחזור לקמפוס וללמוד את הקורס המעפן הזה שוב
זה הרגיש גרוע כמעט כמו החלום שבו נשארתי כיתה

HouseAtreides

New member
חלום שכמו נלקח מסרט אימה ../images/Emo256.gif../images/Emo190.gif

הרקע: [Narrator: כשהייתי ילד "בער לי בעצמות" לחקור כל דבר - בעיקר את מה שקורה באותם חדרים שעליהם כתוב במפורש "אין כניסה", ותמיד נשמעים מהם כל מיני רעשים, תקתוקים וקולות מעניינים. חדרי דוודים, מרתפי אשפה, חדרי מכונות של מעליות, חדרי מיזוג אויר, וגם מקלטים ועליות גג מדי פעם.......... אם הייתי מוצא שם לוח עם מתגים, כמעט תמיד הייתי לוחץ על איזה כפתור שהשפעתו נראית לי מעניינת אך לא מזיקה (כלומר אולי תשרוף את הבניין בעוד שבוע, אך העיקר שלא תביא אלי מיידית את ההורים הזועמים)..... אפילו כסטודנט חטאתי לפעמים בירידה במדרגות למרתפי מיזוג אויר שאף סטודנט אחר (ככל הידוע לי) לא חשב לחקור מה מותקן בהם..........] איך התחיל החלום: אני ואחי הצעיר עומדים בחדר אשפה של בניין רב קומות מסויים בשכונה. אני מתבונן סביב - החדר, או בעצם אולם, נראה ממש ענק ביחס לפח האשפה שעומד רחוק באחת הפינות. הוא נראה טיפה מוזר, עם כבל שמתחבר לקיר, יותר כמו מכונה אוטומטית מאשר כמו צפרדע רגילה. [
Narrator:אי אפשר להאשים אותי - לא היה לי אז מושג כיצד באמת נראית מגרסת אשפה......]. לכמה רגעים אני מהסס האם להיכנס לחדר ולבחון את תכולתו. ברגע של היסוס כנראה התבוננתי לכיוון הלא כל כך נכון. כשהפניתי את המבט חזרה לעבר הפח ראיתי את אחי מתגלגל פנימה ואת הדלת נסגרת אחריו....
[Narrator: איך זה קרה לו בדיוק - אין לי מושג עד היום, אבל אחי באמת נהג בתור ילד "לרוץ קדימה" בהתלהבות יתר ולא אחת היה מועד לתאונות וחבטות בשל כך....] ואז החל רעש מכונות, קיטור, חריקות, וברקע אחי צורח בקול עמום דרך קירות המגרסה: "תכבה את זה!!!!!!!!!!! נו!!!!!!!!! תכבה את זה כבר!!!!! איייייייייייי!!!! איייייייייייי!!!!" ואני מנסה לרוץ מהר לעבר המגרסה ולחפש לחצן חירום, מפסק חשמל שאפשר להוריד במהירות, משהו....... וכמובן שאין שום אפשרות כזו, ואחי בשארית כוחותיו עוד צורח וצורח מבפנים, קולות של עצמות מתפצחות מתחילים להישמע. אני מנסה בכל הכוח לקרוע את הכבל שמתחבר לקיר, אבל ללא הועיל כמובן. אני מנסה בהיסטריה לצרוח, אבל לא יוצא לי שום קול (עניין קלאסי וכל כך מתסכל שחוזר על עצמו בכל חלום מהסוג הזה). ואז, רק אז צלצל השעון המעורר והתעוררתי.....................

Lion_Heart

Well-known member
חלומות...

לצערי אני לא זוכר כמעט את כולם...אני זוכר שהיה לי פעם חלום ממש נהדר...לא זכרתי ממנו שניה...פשוט שהסתובבתי חצי יום עם חיוך בגלל אותו חלום חלומות שאני כן זוכר?הרבה סיוטים בעיקר פעם חלמתי שאני הולך לשכור סרט "generation-x" ואז מישהו העיר לי שזה סרט ממש ישן ולא מעודכן ושהוא צריך ללכת ,למקום של "הדברים הישנים והרקובים" אז הלכתי לשם...היו שם הרבה פסלים וכסאות גלגלים ודברים אחרים שאני לא זוכר...או לא רוצה לזכור, לא ממש כיף

תודה רבה ../images/Emo13.gif

סוף סוף מישהו שמסכים איתי שאין על הגרסה התמימה יותר לשיר. ובכלל- רוחמה היא מלכה. אצילות אמתית, גם של הנפש וגם של הקול.

למעלה