שבוע 18- ללא תוספי מזון??

p o o p i

New member
אני בעצמי לקחתי אלספה ולבנות נתתי נוזל של

GRAMZE אין לי מושג אם שם מצאו את זה, אבל לדעתי מצאו בכולם.
אני ממש חושבת שאומגה זה מאד חשוב, אבל אני ממש פוחדת לתת להן.
כשהקולדגה שלי לעבודה הראה לי את התביעה לפני 3 שבועות הייתי ממש בסרט שהרעלתי אותן.
הלוואי והייתי יכולה לדעת עד כמה זה נכון או לא....

Xx Leyla xX

New member
התביעה אושרה בקליפורניה כבר ב 2011

בית המשפט קיבל את טענות התובעים (תביעה קולקטיבית), הבעייה היא ממזמן כבר לא הכספית והמתכות אלא ה PCB שמכיל בתוכו כל כך הרבה חומרים שונים ומשונים שכל בדיקה וניקוי של באטץ' עולה אלפי דולרים לחומר, קשה לי להאמין שיש חברה שכלכלית מסוגלת לעמוד בזה.

ilym

New member
פופי יש אומגה 3 מצמח צ'יה

אם אני לא טועה....
בקיצור, אומרים שהוא ממש בריא וטוב ועשיר בהמון דברים שבזמנו כשקניתי את הבקבוק ידעתי להגיד לך בדיוק במה

החסרון- בקבוקון זכוכית לא גדול (לדעתי משהו כמו 300 מל גג) עולה 130 שקל!! מצד שני, אין מתכות כבדות שזה היה השיקול העיקרי שלי

p o o p i

New member
תודה! חברה מהעבודה שותה גרגרי צ'יה

אז שמעתי שיש בזה גם אומגה 3 ויש גם של אלטמן וזה באמת יקר- אבל עדיף יקר אבל בטוח

אומגה 3- אלטמן

שלום poopi

נשמח להעניק לך מידע אישי ומקצועי עבורך לגבי מוצרינו ובנוסף שובר הנחה למוצר.
במחלקת הדרכה שלנו באלטמן בטלפון 1700704701 בימים א-ה בשעות 08:00-18:00

בברכת בריאות, הילה כהן
יועצת מחלקת הדרכה, אלטמן.

krina

New member
אם שואלים את הרופא שלי - יתכן...

הוא אמר לי להפסיק עם הפולית ולפי בדיקות הדם שלי, לטעמו אין צורך בכל תוסף אחר.
היות ואומגה 3 עושה לי בחילה\הקאות, גם את זה אני לא לוקחת והוא אמר שזה בסדר גמור כל עוד אני שומרת על תזונה מאוזנת..

krina

New member
כרגע אני ב27,

עשיתי בדיקות לפני חודש וחצי או חודשיים.

NURIT64

New member
לפני שנכנסתי להריון לקחתי 3 חודשים

חומצה פולית
ואחר כך חודשים פרנטל ואז נכנסתי להריון ועד היום לוקחת פרנטל
היום אני שבוע 16 ובדיוק שאלתי את הרופא שלי מה לגבי ברזל והוא אמר לי להמשיך עדיין עם הפרנטל
ורק בשבוע 20 הוא יתן לי ברזל .

שרוני94

New member
לפני שנכנסתי להריון לקחתי ..

לפני שנכנסתי להריון לקחתי חודשיים חומצה פולית ..
ועד לא מזמן ..ועכשיו עשיתי בדיקות דם ויש חוסר ברזל ..ואני בחודש 7. אז הרופא נתן לי מרשם שאקח במקום החומצה פולית ברזל.
אז התחלתי ברזל לפני שבועיים .
שבוע 29.

סיסי 76

New member
היי בנות, עוד שאלה לגבי התוספי מזון:

אני לוקחת "פרנטל 9 חודשים" של אלטמן, ואומגה 3 בצורת "אלספה 9 חודשים" של אלטמן (הם נמכרים באותה אריזה).
פתאום ראיתי שבנוסף לחומצה הפולית שיש בפרנטל, גם באלספה יש תוסף של חומצה פולית (באותו מינון- 400 מק"ג), מה שאומר שאני מקבלת את החומצה הפולית גם מכאן וגם מכאן. זה נשמע לכן תקין?

abc190

New member
גם אני לוקחת את שניהם

נאמר לי להפריד ביניהם- אחד לקחת בבוקר ואחד בערב כי בשניהם יש חומצה פולית.

Ferbers

New member
זה בסדר..

הגוף מפריש החוצה את השאירות של החומצה הפולית..

כמות חומצה פולית במוצרי הריון

הי סיסי76

נשמח להעניק לך מידע אישי ומקצועי עבורך בקו ההריון והלידה שלנו באלטמן. בטלפון 1700704701 בימים א-ה
בשעות 08:00-18:00 לגבי מוצרינו ומידע מקצועי כללי עבורך.

בברכת בריאות, הילה כהן
יועצת מחלקת הדרכה אלטמן.

shuttles

New member
זה תלוי בתזונה שלך ובבדיקות הדם שלך

בנוסף, האם את נוטלת ויטמין פרה-נטל? יש בו גם חומצה פולית וגם ברזל.

אם רמת הברזל שלך היא בסדר ואת אוכלת בשר, אז הגיוני מאוד שלא תקבלי המלצה לתוסף ברזל.
חומצה פולית - בשליש השני למעשה אין בה צורך (לפחות לא בתוספת). אם את אוכלת תזונה מאוזנת ומגוונת, אז את מקבלת מספיק חומצה פולית מהמזון.
אומגה 3 - אם את אוכלת דגים שמכילים אותן, דוגמת סלמון וסרדינים, ולפחות פעמיים בשבוע (כ-100 גרם בכל פעם), אז את לא צריכה תוסף. הוא לא יזיק, אבל גם לא כל כך נחוץ. בשליש השלישי כבר מומלץ לקבל תגבור של חומצות אומגה 3.

כך שכן, זה הגיוני, אבל גם תלוי מאוד בנתונים האישיים שלך.

נחמד פה1

New member
זהו שכל מה שציינת לא כ"כ יכול מאפיין...

...את התפריט שלי לצערי. אני לא נוטלת שום ויטמין, לא כ"כ אוהבת בשר (אבל משתדלת לאכול כי זה חשוב), הרופא המליץ לי להפסיק עם הפרנטל כשזה עשה לי תופעות (חשש שזה מזה) ואומגה3? הכי גרוע שגם דגים שממש אהבתי לאכול פעם בשבוע- מתחילת ההריון אני לא מסוגלת לגעת בהם!
פשוט בעייתי... כשהרופא רואה אותי נוחתת עליו אוירה של בחורה שאוכלת טוב (ולא אני לא שמנה בצורה חריגה :) ) אבל אני נשארת לא רגועה כשחולפים הימים ואני ההריונית היחידה בסביבה ללא תוספי מזון..
:(

למעלה