שב"י - יום ההזדהות עם בע"ח במשקים

פרם שי

New member
טוב שלא הגזמנו:)

לא דיברתי איתך אולי 3 שנים (וגם בזמן הזה קיבלתי עדכונים עליך). איפה עשית שנת שירות? עמותת אלון, לא?

Adidason326655

New member
טוב אני חושב ש...

בשר זה (טעים) רצח. סתם, סליחה על ההתלוצצות. אני לא דוגל בהתעללות בבעלי חיים כמובן, כמו מה שעושים לאווזים. אבל, לא לאכול בשר? זה מוגזם. זה להרוס את שרשרת המזון! (אוי לי!).

פרם שי

New member
עדי, נא קרא את שאר השרשור

כתבתי כבר מדוע אין שום קשר בין בשר קפוא לשרשרת המזון. אבל אם תרצה, אדבר איתך על זה ביום שישי הבא:) לגבי מה שעושים לאווזים - זו דוגמא מובהקת לכמה שאנשים, כשהם מפנימים מסר, הם לוקחים אחריות. מה שקורה לאווזים אינו שונה במאום ממה שקורה לפרה במשק חלב, לתרנגולת במשק ביצים, או לכל משק חי אחר. הסבל רב ומטורף בכל המשקים הללו. כבר אווז, פשוט, הוא מוצר שנצרך על ידי מיעוט, והסבל מצטלם בצורה קיצונית, ולכן קל יותר לאנשים להפנים ולהחרים. מוסר נמדד לא במקום בו אתה מחרים את מה שאתה ממילא לא צורך, אלא במקום בו קשה ולא מובן מאליו לעשות את הוויתור.

Adidason326655

New member
זאת שאלה של סדר עדיפויות

האם אתה מעדיף את בריאותך, איכות חייך, או את חייו של בעל חיים. אני לא מחדש כלום. נכון?

enbalush

New member
גם אנס מעדיף את סיפוקו על פני סבלה

של הנאנסת או הנאנס.

פרם שי

New member
לא, אבל אתה שואל שאלות של טעם.

אני מעדיף את בריאותי - תזונה צמחית בריאה לאין שיעור מתזונה ממזון מהחי. איכות חיי - לא, אני מעדיף את חיי בעל החיים.

munge88

New member
אני לא מכפר סבא ובכל זאת

מעדיפה את בריאותי, זה נחשב?

למעלה