שלום

all about eve

New member
שטויות

א. "התנהגות לא קשורה בכלל בבעיות נפשיות" אתה ממש מצחיק אתה יודע? תתפלא התנהגות גרועה לא מחייבת בעיות נפשיות. בעיות נפשיות יכולת לגרום להתנהגות גרועה. מבין את ההבדל? יש מספיק אנשים בריאים בנפשם ומפורעים בהתנהגותם. לא ברור לי מאיפה הגעת למסקנה המוזרה הזאת. דר"כ אגב בשביל לצאת על אי התאמה לא חייבים להיות מופרעים כל כך גדולים, לכמה מהאנשים הספיקו בעיות בבית ונפקדות. ב. "נפשי או לא נפשי, הדרך לצאת היא דרך הקב"ן..." [פה כבר מודבר לא רק בטעות אלא גם בהטעיה. אני מכיר באופן אישי אנשים שיצאו מהצבא על אי התאמה והיה להם פרופיל 97 בשיחרור ובכלל לא נפגשו עם קב"ן. הייתי נוכח בוועדות הללו, וחלק מהאנשים אני מכיר באופן אישי

Krishi

New member
../images/Emo13.gif

א.התכוונתי שבעיות נפשיות גורמות להתנהגות גרועה. בעיות נפשיות לא בהכרח אומר שהבן אדם הוא משוגע... מלבד הבעיות הנפשיות הגדולות והמוכרות יש המון פאקים נפשיים קטנים שיש בעצם אצל כל אדם בעולם שמשפיעים על התנהגותו ככה שאין אדם שהוא 100% בריא בנפשו. ב. פה כנראה טעיתי, מודה

Krishi

New member
בוא אני אגיד לך משהו..

וואלה באמת אנשים שמשתמטים ועדיין גרים פה ואוהבים את הארץ זה באמת די לא בסדר... אבל אנשים שלא רוצים אפילו לגור פה, כמוני, אין להם שום סיבה להיגעל מעצמם...

אין להם גם שום סיבה לגור פה

אבל הם עדיין גרים פה
הם עדיין נתמכים ע"י המדינה וחיים על התשתיות שלה
הם עדיין צריכים לתרום את חובם כאזרחים.

Krishi

New member
זה עדיין לא אומר..

שזה לא 3 שנים מבוזבזות מהחיים שבהן יכולת להתקדם הרבה מאוד באזרחות...

זה בדיוק פירוש המילה "תרומה"

כשאתה תורם אתה בד"כ לא עושה את זה מתוך איזושהי ציפיה לתמורה או פיצוי על המשאבים שאתה מקריב. אלא מה, תרומה היא משהו שאתה עושה מרצונך החופשי ולכן מה שאנחנו עושים בצה"ל זה שירות צבאי. אתה משרת את המדינה שלך. אם כל אחד היה חושב על התחת של עצמו ועל כמה שהוא היה יכול לקדם את עצמו באזרחות, לא הייתה לנו מדינה. פה זה לא שוויץ, אלה לא סתם קלישאות נבובות שמספרים לילדים בבי"ס. אנחנו באמת נלחמים על הקיום שלנו כאן ואנשים משום מה בשיא חוצפתם עושים חישובים אישיים. מי שואל אתכם בכלל? זאת אחת הבעיות של הדמוקרטיה. מרוב דיבורים על זכויות אזרחים שוכחים שיש להם גם חובות.

Krishi

New member
ושוב

עדיין, למרות כל מה שאמרת, יש אנשים שזה פשוט בזבוז של 3 שנים מהחיים בשבילהם. ואל תגיד לי שלשבת במשרד כל היום ולא לעשות כלום תורם למלחמת הקיום שלנו... סתם דוגמא...

Krishi

New member
ואני בוגד כי אני עוזב את הארץ?

אלפי אנשים שירדו מהארץ צריכים להיזרק לבונקר של נסאראללה? תסביר לי, הו חכם וגאון הדור שכמוך... מה זאת הבגידה הנוראית הזאת של לעבור למדינה אחרת? הפרימיטיביות חוגגת...

אזרח111

New member
זה מתחלק ...

חלקם אגואיסטים, חלקם בוגדים, חלקם נפולת של נמושות.

Krishi

New member
אוי נו באמת...

בגלל שאני יהודי אני פתאום מחוייב לעבור לישראל ולסבול ביחד עם כולם? מה זה השטויות האלה? אנחנו כבר לא חיים בעולם כזה.. כל אחד יכול לעשות את הבחירה שלו ואין שום דבר רע בזה...

Shay Style

New member
Krishi

לך תיזדיין אתה יודע מה זה יאללה תעוף תעוף מהמדינה יא אוכל חינם לא מיתבייש לדבר ככה על ארץ ישראל? הלוואי ותעבור לחול תיתקל באנטישמיות שמה, תיהייה מת לחזור לארץ, ואז תחזור בידיעה שאתה בן אדם חרא! תודה.

Krishi

New member
אתם רואים?

בדיוק בגלל אנשים כאלה אני רוצה לעזוב... אני אוהב מאוד את הארץ.. אבל לא אוהב את המדינה, זה 2 דברים שונים. מלבד זאת, בחו"ל אני יהודי.. פה אני רוסי... בשני המקומות מתנכלים אלי בגלל משהו אחר. ותודה, אני אלך להזדיין.. אולי אפילו היום

למעלה