שלום

אזרח111

New member
אויש, זה שאומרים עלייך שאת זונה

זה לא בהכרח נובע מכך שאת רוסייה

OfekOfek1

New member
להצחיק נהיה אופנה

בוא/י נראה : הצבא גורם לאדם פריצת דיסק , בנאדם שלא ידע לפני הצבא מה זה רופאים פתאום מתחיל ללכת לרופאים כמו משוגע , נזק תמידי שיצטרך לשאת עד סוף החיים עם הגבלות באיכות החיים , צורך בניתוח , התעללות נפשית , מה אני אגיד לך , אז אגיד לך: " שדרוג ברמת החיים והתנגדות להתעללות בכל המובנים" נהיה אופנה.

מה קשור להצחיק?

למה על ההתחלה לצאת אהבל? חכה עם זה קצת אתה מדבר כמו בנאדם כזה קטן שלא שמע בחיים שלו על המונח ראיה כוללת...כמו איזה ילד קטן שלקחו לו ת'צעצוע אז הוא שונא ת'עולם. אתה לוקח את המקרה הפרטי [?] שלך והופך אותו לסיבה למה לא להתגייס לצה"ל. אנחנו מדברים פה על טענות קצת יותר מוצקות וכוללות, עם כל הצער על המקרה שאתה מציין. גם אליי הצבא לא התנהג כמו דובון אכפת לי במצבים מסויימים. אני אמנם רחוק מלהיות שיא הקרביות אבל קיבינימאט, יש אנשים שממש מאבדים ת'חיים שלהם בצבא הזה. ולא כדי לשרת גנרלים, כדי להגן על אמא ואבא שלהם שיושבים 5 ק"מ משם במטולה, או בקריית שמונה, או בשדרות... הצבא מטבעו כמערכת גדולה, גוזר על עצמו להיות מסורבל ולפעמים זה בא על חשבון החיילים. אבל הצבא הוא הגוף היחיד במדינה הזו שבו עדיפה טובת הארגון על טובת הכלל, כי בסופו של דבר אם הוא לא יפעל כמו שצריך, חיי הכלל יפגעו. כ"כ הרבה שירתו לפניך, כ"כ הרבה ישרתו אחריך, כ"כ הרבה נהרגו ונפצעו בצבא הזה, ואתה מתבכיין לי על פריצת דיסק?! ועוד משהו קטן לסיום...אם כל חייל שסתם לא התחשק לו לקום בבוקר לצבא לא היה הולך ומוציא על זה גימלים, אולי היחס של הרופאים היה קצת פחות חשדני והיו "מתעללים בך נפשית" פחות...

Shay Style

New member
בתכלס

סעיף אי התאמה או נפשי, תאמיני לי שזה בדיוק אותו חרטא, משמע, לא עשית צבא! מזה משנה לעזאזל מאיזה סיבה? לא יודע, כל מי שאני שואל אומר שזה לא פוגע, אבל לדעתי זה כן פוגע, אין לך סיכוי לעבוד בשום עבודות ממשלתיות, ומניסיון חברות כגון בזק, חברת החשמל, וכו' גם לא. ורק שתדעי שצבא (בסופו של דבר!!), עושה רק טוב. ומדבר איתך הקבניסט הכי גדול בצה"ל. תודה

למעלה