שלום

אזרח111

New member
מה אתה רוצה?

אתה תוקע סכין בגב של המדינה ואתה רוצה שאנשים יחבקו אותך?

Danihell1

New member
על מה אתה מדבר בכלל?

הוא שירת בצבא. רוצה לספר לי מה אתה עשית, שאתה מרגיש כ"כ טוב עם עצמך שאתה צריך להטיף לאחרים? ולבנאדם מותר להרגיש איך שהוא רוצה, ולא לאהוב או לאהוב את המדינה כמה שבא לו, בלי שלך תהיה זכות להחליט בשבילו מה לעשות. ואם לך יש בעיה עם זה, חבל. אם תוכל להסביר לי בבקשה.. איך בדיוק הבנאדם פה תקע סכין בגב של המדינה? אה..בזה שהוא היה בצבא כמו כולם? וואלה, תמצא לי הסבר קצת יותר הגיוני.

Krishi

New member
../images/Emo6.gif

כן. אני אהיה הסיבה לירידת המורל של כל עם ישראל... עזוב... כל הודעה שלך מוציאה אותך רק יותר ויותר מפגר, עדיף שתפסיק..

Krishi

New member
ולא על זה שתקעתי סכין בגב

כי לא עשיתי שום דבר כזה.. שיכבדו רצון אדם לזכות מחשבה לגיטימית וזכות החלטת החלטות לגיטימית. בעצם למה אני חושב שאני יכול לשכנע פאנאט כמוך... תחשוב מה שבא לך...

"בחו"ל אני יהודי, פה אני רוסי"...

אם כבר מדברים על דברים שעבר זמנם, זה אחד המשפטים שראויים להתמודד על תואר "הדיקלום הכי פאסה"... אני בטוח שאם תצטרך תדע להסתיר מצויין את היהדות שלך בחו"ל. דיי עם הצביעות

Krishi

New member
סליחה

אני עניתי לתגובה של הבן אדם בה הוא ציין שאני אתקל באנטישמיות בחו"ל. אני הסברתי לו שזה לא משנה איפה אני אהיה תמיד ידביקו לי איזו תווית (גם בישראל) שבגללה מישהו יתנכל לי. רק לפני שבועיים נסעתי באוטובוס ושמעתי 2 נשים מעדות המזרח מדברות על זה שהרוסים הרסו את המדינה. אז נכון, זה כבר במינון הרבה יותר נמוך ממה שהיה בתחילת שנות ה-90... אבל זה עדיין קיים, ולא רק כלפי רוסים אלא כלפי כל עדה אחרת שיש במדינה הזאת. בעניין מה שאני אסתיר או לא אסתיר בחו"ל, אני יהודי גאה ורוסי גאה ואני לא מפחד להראות את זה ולא מתכוון להסתיר את זה... אתה לא יכול לקרוא לי צבוע אם אתה לא מכיר אותי מספיק טוב... זה יהיה סתם ילדותי מצידך...

אזרח111

New member
תפסיק עם השטויות שלך ....

יש לי כמה וכמה חברים רוסיים, ואף אחד לא מדביק תווית על רוסים, אלא אם כן הם מתעקשים כמוך לקרוא לעצמם רוסים.

Krishi

New member
אז אני לא יודע איפה אתה חי..

מה? אתה לא מכיר את הסטיגמות? כל הרוסים שתיינים כל הרוסים האלה אוכלי החזיר השחיטו את המדינה כל הרוסיות האלה רק זונות יש פה... שוב, אני לוקח את הרוסים בתור דוגמא יחידה, קיימות תוויות וסטיגמות לגבי כל עדה ועדה שיש במדינה הזאת.

atrac3

New member
מצטער חבר אבל הוא צודק

אל תהיה צבוע, כולם יודעים שיש תוויות בלי סוף על הרוסים. אז מה אם לך יש חברים רוסים? אז אתה בן אדם נפלא. אל תגיד דברים שאתה יודע שהם לא נכונים

bubble6

New member
אולי זה אצלך ככה..

אבל לרוב(!) בסביבה שאני הכרתי,גם באזרחות,וגם בצבא עצמו,מי שלא התבדל והיה בתוך 'החברה הרוסית' ממש התחבר עם שאר האנשים. מעולם לא נתקלתי בתופעה של דחייה של מישו בגלל המוצא הרוסי שלו(למרות שחברה טובה שלי סבלה מהיותה 'עולה חדשה' בילדות,אבל עכשיו זו תקופה שונה,ואנשים לא פוסלים אותה עקב היותה רוסיה),אולי אתה בעצמך עושה את ההבדלה הזו,אבל אנשים נורמלים מתחברים לאחרים לפי קריטריונים שונים. חוצמזה,שתדע,שאתה אומר שדוחים אתכם מהחברה הישראלית,ובתכלס,למרות מה שאמרתי למעלה, יש את החבר'ה שבעצם לא רוצים בכלל להיות חלק מה'ישראליות' הזו,אני רואה חבורות שלמות של אנשים(ממוצא רוסי) שיושבים ומדברים ביניהם בלי רצון בכלל להתערות,וטוב להם עם העניין הזה....אם לא היה טוב הם לא היו מתבדלים ככה.

atrac3

New member
עשית סלט שלם

א.אני לא רוסי ב. כל מה שאמרת נכון אבל גם היום, שהרוסים שרוצים מסתדרים יופי בחברה, עדיין יש סטיגמות ועדיין יש דברים שלא צריכים להיות (רוסי מסריח,רוסי שיכור, רוסיה זונה וכו' וכו' וכו') ואת זה אי אפשר להסתיר ולהגיד שאין.

למעלה