שרון דטנר תתארח בתפוז מחר ב 17:30

naor107

New member
היי שרון

היי שרון שמי נאור ורציתי לשאול אותך שאלה העם הדמות שאת משחקת איתה דומה לך במציאות ותמסרי ד"ש לי נאור

שרוניי--->כנסיי....

שרונווששש..... מה קורה נשמה...?? יש לי כמה שאלות אלייך... 1. יש לך אחים או אחיות?? 2. יש לך חבר 3. למה לא ענית לי בפרטי..?? (זאת שאלה שמאוד מטרידה אותי..)... 4. איך זה להיות מפורסמת?? 5. החברים או החברות מתייחסים אלייך ביחס שונה??--בגלל שאת מפורסמת וכל זה... 6. את הבטחת לי ד"ש.... פלייזזז... תמסרי לי ד"ש ל-> ספיר קרני....... אוהבת אותך המוניי...!!!!!!!!!!!!: ספירושששששש........... שר!ן--->ט2ע* שלא תשל!ט 2עצמך....

שאלה לשרון../images/Emo39.gif

איך זה לשחק ילדה דחויה? את משלימה אם כך? יש לך חבר? אם את יכולה למסור ללילוש ד"ש.... תודה --------------------------------------------------- לילוש-------> מי שמתעסק--> מתרסק
רועי-------> מי שמסתכל--> מתבלבל

לירןןןן

New member
שרוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן (שאלות)

1:מה את אומרת על זה שמשווים אותכם למורדים? 2: אבא שלך (נתן דטנר) נותן לך עצות איך לשחק? 3:איפה את רואה אותך בעוד 10 שנים? 4:והדייט שלנו עדיין בתוקף?

כולם..כנסו...

היוש.. רציתי להגיד ששרון מהממת וגם מוכשרת ובקיצור מושלמת.... מה קורה מאמי?? הקומונה על אדם הירש ורועי וינברג ההורסים..כנסו..!! מחכה לראות תגובות.... אוהפת אתכם המוני: ספירושש...!!!

שרונו'שש..

טוב אז קוראים לי עדי..ו..השאלה שלי היא.. איך זה לשחק בדרמה יומית???האים זה מפריע ללימודים.. ואם היית יכולה לבחור דמות אחרת לשחק..באיזו דמות היית בוחרת?? חולה עלייךךךךךךךךך..
מסרי לי ד"ש קטן.. ממני עדייידו'ששששששששששששששששששששששששששששש!!!

Ben LeVi 232

New member
אני ../images/Emo26.gif

איך זה להיות כוכבת בגיל צעיר?
איך את מתייחסת לההערצה אליך?

שאלות...

שרון... את באמת ממש שחקנית מ-ד-ה-י-מ-ה!!!
אז לשאלות, 1. איפה עוד שיחקת/הופעת? ואיפה היה הכי טוב? 2. מה הדבר הכי מטורף שמעריצים עשו לך? 3. את מתחברת לדמות שאת משחקת? 4. אם הייתה לך אפשרות לשחק דמות אחרת, איזה היית בוחרת? אז... את ממש ממש ממש מדהימה!! בבקשה תמסרי לי ד"ש...

ayeltush1

New member
לשרון המקסימה!!!../images/Emo23.gif../images/Emo140.gif../images/Emo23.gif

מחכה בטרוף למחררררר את ממש מדהימה,יפה,כישרונית ומתוקההה ואני מתה על כל הסצינות שלך ושל יהונתן אתם הכי מדהימים בעולםםםםםםםםםםםםם לאב יו חח יש לי שאלה איך היה לשחק עם יהונתן? (נכון שהוא מושלם
?) ואת יכולה בבקשה למסור לי ד"ש מאיילת!! אוהבת המון המון המון איילת

היי שרון מה קורה?

קודם כל רציתי להגיד לך שאת שחקנית נפלאה-כל הכבוד! אני מאוד אוהבת את הקטעים של עם יונתן(ריקרדו)
ועכשיו מספר שאלות: 1.רציתי לשאול איך זה להיות בת של מישהו מפורסם? האם זה משפיע עלייך בחיי היום יום ובכלל? 2.עם מי את בקשר הכי טוב מהשחקנים? 3.איך זה לשחק עם שחקנים מוכרים כמו איציק כהן? 4.האם נהנית מהצילומים לסדרה?

inbaroshit

New member
לשרונייייייייייייייי../images/Emo70.gif

היי שמי ענבר ואני ממש אוהבת אותך ואיך שאת משחקת! איפה את לומדת? בת כמה את? ובאיזה עיר את גרה? אהה ותמסרי לי ד"ש חיחי..
אהה ואת ממש ממש יפה! את מועדעת לזה נכון?! כי לא אז עכשיו את כן!.. חיחי... LoVe YoU
ענברו'ששש

inbalz4

New member
לשרון המהממת

רציתי לשאול אם את באמת נכנסת לפורום של תפוז או שזה סתם אנשים ? ועוד משהו בסדרה את משחקת לא הכי מקובלת איך את עובדת על התפקיד? לוב יו ענבל

ספיר91

New member
תשובה...

כדי לראות את האירוח את צריכה להכנס לאתר מתי שהאירוח יהיה (מחר ב-5:30) ולהכנס בדף הראשי לצ'אט.

למעלה