שרון דטנר תתארח בתפוז מחר ב 17:30

לשרון ☻ הפצצה ☺ ../images/Emo70.gif

א. נכון כותרת מקורית
ב. מה השאיפות שלך לעתיד
ג. מה דעתך על הרעיון של מפגש המעריצים
נ.ב : לא להקריא את זה
: קוראים לי אלינה...

לשרונושש

שרוניי יש לי כמה שאלותת טוב נתחילל 1) איך זה לשחק את איריס? 2)יש לך אחים או אחיות? 3) יש לך חיית מחמד כל שהיא? טוב קוראים לי ליהי ואני בת 14 מסביון אז בבקשה תמסרי לי דש מתה עליךךך

שאלות לשרון.........

דבר ראשון את שחקנית ממש טובה ויפה!! המ...איך זה להיתנשק עם יונתן על הסט?? כאילו איך את מרגישה וזה..... ואיך מתייחסים להערצה שלך החברים שלך?????? ותימסרי לי ד"ש לנעה........ ביי חולה עלייך!!

לשרונוש....

ממצב???? 1}איך זה ליהיות מפורסמת??? 2}האם החברים שלך מקנאים בך???או להפך???? וזהו....ורציתי להגיד לך שאת מותק של ילדה...ושיחקת אותה בגדול אז בה ביייי זוהר....

שני ממן

New member
../images/Emo41.gifהשאלות שלי../images/Emo41.gif

1.האם זה קשה לשחק מישהי שמנה,מכוערת,וללא פורפורציה?...למרות שאח"כ את תשתני? 2.האם נזכה לראות אותך...בהמשך?...ז"א האם את מופיעה בעוד מקומות כרגע? 3.איזה רינגטון יש לך? כרגע...חחח 4.מה את אוהבת לשמוע? 5. ספרי לנו קצת על עצמך.מה אתה עושה בזמנך הפנוי? מהם התחביבים שלך? 6.מהם המקצועות שאת הכי אוהבת ללמוד בבית הספר? 7.מיהו מושא הערצה שלך ? 8.אם היית יכולה להחליף עם מישהו מקומות ליום אחד במי היית בוחרת? 9.האם יש לך הרגלים מגונים? 10.איזה תכונה את הכי שונאת באנשים? וזהווו תמסרי לי ד"ששש בבקשה!!!!....פליזזזזזזזזזזזזזזז ואנשים אל תעתיקו...{בלעדי לשני ממן הכוסית!!!}

sapir161

New member
שרונו'שש

טוב אז ככה אין לי כל כך שאלות לשאול כי כולם שאלו את השאלות האלה אז ככה אני רוצה להגיד לך ש.. תגישימי לי חלום ותמסרי לי שלום!! חחחח.. פליז מסרי לי ד"ש חולה עלייך ספיר ביטון...

denisvardi

New member
שאלה לשרון דטנר המקסימה

רציתי לשאול איך היה להתנשק עם יונתן בפעם הראשונה מול המצלמות
?בת כמה את? את יכולה למסור לי ד"ש...

לשרון דטנר!!

טוב יש לי כמה שאלות: יש לך סוכנת שממנה הגעת לאודישנים של הסדרה? איך הייתה הנשיקה הראשונה עם יהונתן - ריקרדו על הסט? כשחזרת עייפה הבית מיום צילומים מה הדבר הראשון שעשית? אהה ואם תוכלי למסור ד"ש לי נטלי ליבני

liaaa

New member
כמה שאלות

איזה מוזיקה את אוהבת איזה זמר או להקה איך זה לשחק אם יהונתן האם את בקשר אם השחקנים את ויונתהן באמת חברים איך היה להתנשק איתו ו זהו תמסרי לי ד''ש ואת שחקנית ממש טוב מתה אליך

שרון דנטר

קודם כל את אחלה שחקנית !! ואת ממש ממש ממש ממש יפה עכשיו בסדרה ואת ויונתן (ריקדו) ממש מתאימים ואתם חמודים ביחד בסדרה...

לשרון...

יש לי כמה שאלות.... איך זה פתאום ךהיות מפורסמת ושכולם מסתכלים עלייך...כי את הייתי לא מזמן "אנונימית" ועכשיו כולם אומרים כזה בלחש למי שלידו "היי הנה איריס הזאתי מראש גדול.." אולי זה קצת קשה אולי זה קל כיף ומהנה..ספרי לי על זה... שאלה שנייה.. איך זה להתנשק על הסט??שכולם רואים אותך..ועוד עם מישו שאת לא אוהבת???

yanakoz

New member
לשרונו'ש ה-../images/Emo59.gif ../images/Emo70.gif

יש לי שאלות.. מה את עושה בזמן הפנוי שלך? מה התחביבים שלך? אם יש לך חבר? איך זה לשחק בראש גדול...? שלחי לי ד"ש פליזזזזז
אז ביי שרון חולה עלייך
ורק שתדעי לך שאת

אליך

שרון או איריס לא משנה איך זה להיות עם גשר אל כל הפרצוף למשל לי יש גשר ומה גם לי יסימו אל כל הפרצוף הא וגם זה אמיתי הגשר? ליתנשק עם ריקרדו זה באמת או שזה סתם? אתם באמת חברים? אירים תתקשרי אליי אולי??? פליזי 0546369997

שאלות לשרון דטנר

1. איך הגעת לסידרה ? 2. את מתחברת לדמות שאת משחקת ? 3. מתייחסים אליך שונה מאז שהתחלת להיות מפורסמת ? 4. את יכלה למסור לי ד"ש ?

כרממלי

New member
היי שרון

שרון תמסרי לי דש קוראים לי נטלי כרמלי מתה עלייך את שחקנית מוווושלמת תמשיכי כך... איך הגעת לתוכנית???(פרטים) איזה בית ספר את איפה????

שרונו'שששששששששששששששששששש ../images/Emo92.gif

שרונו'שששששששש אני אוהבת אותך תאמיני לי את השחקנית הכי אמיתית שם ואני מזה שרופה עלייך ורק שתדעי שאת יפיופהההההההה לא לזלזל בך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני LOVE אותך !! ואני מקווה שתמסרי לי ד"ש בצ'אט פליזזזזזזזזזז קוראים לי ספיר אבידן תודה !!

למעלה