שרשור אוף טופיק, שהאחרון שיכתוב בו יזכה בפרס 👐🤲🙌🤟🤘✌️🤞🤝

didalf

Well-known member
וואי יצאתי סתומי רצח עכשיו:-D
שוב קפצה ההודעה המלחיצה הזאת לטלפון אז כמו ילדה טובה ירדתי למקלט. ואז רק אני ושני שכנים יושבים שם לא מבינים איפה כולם ולמה רק אנחנו אחראים עד שאחת השכנות הסתכלה שוב ומסתבר שזאת הייתה ההודעה שאפשר לצאת (פשוט כולנו יצאנו כבר מזמן מזמן:-]) ואנחנו לא אקסטרה אחראים אלא אקסטרה סתומים שלא יודעים לקרוא:-D

Lhuna3

Well-known member
שוב קפצה ההודעה המלחיצה הזאת לטלפון אז כמו ילדה טובה ירדתי למקלט. ואז רק אני ושני שכנים יושבים שם לא מבינים איפה כולם ולמה רק אנחנו אחראים עד שאחת השכנות הסתכלה שוב ומסתבר שזאת הייתה ההודעה שאפשר לצאת (פשוט כולנו יצאנו כבר מזמן מזמן:-]) ואנחנו לא אקסטרה אחראים אלא אקסטרה סתומים שלא יודעים לקרוא:-D
אנחנו היינו ילדים טובים ונשארנו במקלט עד שהרשו לצאת! (כל השכונה)

dilly snake

Active member
ואנחנו לא אקסטרה אחראים אלא אקסטרה סתומים שלא יודעים לקרוא:-D
גם לי היה התקף לב בהתחלה.
וואי כאילו עברה איזה חצי שעה מאז שיצאנו עד ששלחו את ההודעה הזאת באמת הייתי אמורה להיות שם כל הזמן הזה??
אנחנו עלינו הבייתה, אי אפשר להיות כ"כ הרבה זמן שם.

didalf

Well-known member
כ"כ!

לא איכס להיות שם כ"כ הרבה זמן. גם הייתי רעבה ורציתי קפה.
האמת זה היה הדרגתי חח
יצאתי לחדר מדרגות לחפש קליטה להודיע לאבא שהכל בסדר כי הוא נוטה ללחוצי. ולא היה גם במדרגות. אז עליתי לדירה שלי בקומה הראשונה לוייפיי ועניתי לווטסאפים. ואז שמעתי וראיתי את כולם עולים חזרה אז אמרתי טוב חח יוצאים אם צריך נחזור.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גם לי הייתה ההודעה המבלבלת הזאת.

נגמר ניק, אין לך תירוץ יותר!
היה יום עבודה ארוך, ואז אזעקות ואז גם עצירות
ועכשיו אני מרגיש שהזמן לאכול ארוחת ערב כי לא הגעתי לזה.

אבל בסדר, יש עוד 3 שעות עד סוף היום ואין לי עבודה מחר.

didalf

Well-known member
למעלה