שרשור בוקר היום ה111 בבית עדכונים

mariamma 86

Well-known member
כבר הרבה זמן רואה רק פרקים
וגם זה בדילוגים
שלישייה האחרונה
הדר פרידה אור
מאוד רוצה שהדר תנצח
הכי לא רוצה שאור ינצח
רוב הסיכויים שפרידה תנצח
אני ממש שלמה עם זה

אזרחית שקופה

Well-known member
מה פרידה עושה בחיים שהיא יכולה להרשות לעצמה את כל הניתוחים שהיא עשתה.
הם עולים הון עתק. עיני לא צרה, סתם מסקרן אותי.

רותרות7

Well-known member
כל הניתוחים שהיא עשתה? אמרה באחת ההזדמנויות שעשתה רק את הישבן, ואת השפתיים לפני שנתיים. אפילו את האף לא עשתה.

דפניה34

Well-known member
שלום. בניגוד לדעה שמופיעה פה ושם אני לא חושבת שאור אלים. פרט לפעם אחת שהוא נכשל בלשונו מול הוריה של אחת הדיירות , הוא לא עשה שום מעשה שהוא אלים. אלא אם אני טועה ולא מודעת למשהו משמעותי שקרה בתוכנית. אם כן, אתם מוזמנים להביא דוגמאות קונקרטיות,ולהשוות להתנהלות של דיירים אחרים. בעיני 'אור אלים' זה סוג של קמפיין לא צודק שעשו נגדו מתגנדיו . לכן, החלטתי להצביע לאור. בשם העקרון.

tarimulu

Well-known member
שלום. בניגוד לדעה שמופיעה פה ושם אני לא חושבת שאור אלים. פרט לפעם אחת שהוא נכשל בלשונו מול הוריה של אחת הדיירות , הוא לא עשה שום מעשה שהוא אלים. אלא אם אני טועה ולא מודעת למשהו משמעותי שקרה בתוכנית. אם כן, אתם מוזמנים להביא דוגמאות קונקרטיות,ולהשוות להתנהלות של דיירים אחרים. בעיני 'אור אלים' זה סוג של קמפיין לא צודק שעשו נגדו מתגנדיו . לכן, החלטתי להצביע לאור. בשם העקרון.
הוא אכן לא אלים, לא יותר אלים מדיירים אחרים בבית שהתבטאו בדיוק כמוהו רק עם טונים טיפה יותר נמוכים וקצת פחות תנועות ידיים. ה"חזות" שלו מציגה אשליה של אלים בעיני חלק מהצופים. בפועל יש בו אפילו צדדים נשיים

גליה 1211

Well-known member
אלים במובן של צורת דיבור, הרמת קול, השתקה כפי שעשה לחיים, מבט מזרה אימה, והתנהלות שמביאה את הצד השני להתכווץ, לוותר או להימנע.​
זה יותר גרוע מהכל כי זו אלימות סמויה.
אנשים לא מבינים כמה חרא לחיות עם אחד כזה. מה המשמעות של אדם כזה שזוכה.
חוץ מקונטרה להדר שהוא מיתג כ"ילדת שמנת" כאילו שהוא רובין הוד בכבודו ובעצמו
אין בו כלום. כלום.
אדם רגיל וערס.
על זה לקבל מיליון? בהצלחה לנו.

גליה 1211

Well-known member
ראיתי את החיים שלי אהבה שלי
החברה של אור
וואלה היא בעצמה לא יודעת מה להגיד לו
מה הייחוד של חיים שלי אהבה שלי.
בקיצור ערס על מלא חסר ייחוד שיקבל כסף לקנות עוד מותגים.
כנל פרידה שתקנה עוד ניתוחים.
כולם עדיפים רק לא הם.

דפניה34

Well-known member
לא הבנתי מה קשורה חברה של אור. היא לא העמידה את עצמה לשיפוט הקהל, ולכן זה לא משנה למה היא תומכת באור.ובכל מקרה, זכותה לתמוך באור ולרצות בהצלחתו רק מהטעם "הפשוט " שהוא בן הזוג שלה..

גליה 1211

Well-known member
לא הבנתי מה קשורה חברה של אור. היא לא העמידה את עצמה לשיפוט הקהל, ולכן זה לא משנה למה היא תומכת באור.ובכל מקרה, זכותה לתמוך באור ולרצות בהצלחתו רק מהטעם "הפשוט " שהוא בן הזוג שלה..
החברה לא קשורה
האמירה שלי היא על אור.
את בהחלט צודקת לגביי זכותה והכל...

sashalola

Well-known member
בהרהור מפרגן להפקה, ( :-P: ) , אני תוהה אם אין כאן ניסיון
להביא תמונת גמר עם אמירה המשקפת את הלך הרוח בעמינו, לא רק בשנה הנוראית האחרונה,
אלא בהתפתחויות החברתיות והתרבותיות ותהליך השינויים שלפחות אני, מרגישה בשנים האחרונות.
אם כך, אם חמישיית הגמר משקפת את הדינמיקה החברתית שאנו חווים ביומיום שלנו
העונה, כולם מנצחים, כולם/כולנו ראויים.
כאמור, אם זה הסבטקסט של רועי,
ההליכה לגמר אומרת שגם אם יש חיכוכים ואף שנאה בין הדיירים/בינינו,
גם אם אנחנו אלימים, מעליבים, פוסלים, מוחקים זה את זה,
אנחנו גם חברים, יודעים ליישר הדורים, סולחים ואוהבים, שנאמר, יחד ננצח!
כולנו שמנו לב שהעונה הייתה כולה דינמיקה טוטלית של הידברות.
אולי זה הסבטקסט שרועי מעביר בעונה זו.
אין אחד ראוי מהשני, כולנו שונים אך שווים, כל אחד נותן ותורם בדרכו,
ולכולנו יש מקום. באחדות וקבלה יחד ננצח
סתם, סתם...
רועי לא מוכשר, ואין לו הרבה מה לומר לנו,
הוא מייצר זוגות, מקסימום, ועושה הדחות מותחות גם אם לא היגיוניות ומקוממות.
אז בכל זאת מי מנצח? יוסי. כי הוא איש טוב. יציב. מעמד הביניים. עובד, משרת. לוחם צנוע שאינו מתהדר ולא מבקש הילה, אחד מני רבים.(אחלה שכן)
מי מנצח? אור. כי הוא אחד משלנו וגם משלנו. אנחנו מכירים אותו ופוגשים אותו, אחלה בחור בפאב, ועצבן ברמזור. בשכונה וודאי אומרים שהוא כבר השתכנז, אבל הוא פשוט יושב על התפר. רואה עולם, יוצר, דאגות פרנסה, אמא, מזרחי לייט כמו שאומרים, שבחיי היומיום שלו אין לו נגיעה כנראה במשנתו של אבישי בן חיים. סך הכל בחור טוב שעשה הצגות של בחור רע. (יהיה כיף לפגוש את אור באיזה פאב בברלין)
מי מנצח? פרידה. כי היא ססגונית כמו ביקור בפלורנטין ויש לה מחשבות של רובצת חושות בסיני.
(הייתי מושיבה אותה ללמוד משהו בתחום היצירה ואז היא הייתה באמת אחלה, ודי ג'י הרחק ממנה)
מי מנצח? הדר. ילדה טובה מחונכת. אנחנו צריכים רופאים, מהנדסים, ואזרחים פרודוקטיביים.
מי מנצח? נועם. כי הוא רק בקע מהביצה. ובעיקר מסמל את הבלבול הנורא של כולנו, את היציאות ההזויות, את ההצקות, את האין כבר כוח לשמוע להתמודד לתת תשובות...
אז מי יקבל את הכסף? לא יודעת ולא משנה לי.

tarimulu

Well-known member
מי מנצח? הדר. ילדה טובה מחונכת. אנחנו צריכים רופאים, מהנדסים, ואזרחים פרודוקטיביים.
פעם ראשונה שצחקתי בקול רם ב-48 שעות האחרונות
במקסימום היא תהנדס את הפאנל של אח לילה שנה הבאה ותהיה ד"ר לראיונות עם מודחים
ואזרחית פרודוקטיבית בנתינת טיפ על הסושי ומחמאות לאופר

נערך לאחרונה ב:

דפניה34

Well-known member
אני דווקא לא אוהבת כל כך את המשתמע מהמושג "אזרח פרודוקטיבי"... מי שמטאטא את הרחוב או אוסף זבל הוא לא אזרח פרודוקטיבי? כל עבודה שעושה אדם, שאינה פוגעת באדם אחר , היא עבודה פרודוקטיבית...

גליה 1211

Well-known member
עכשיו כשאני חושבת על זה
איזה אשכנזים זכו?
בהרהור מפרגן להפקה, ( :-P: ) , אני תוהה אם אין כאן ניסיון
להביא תמונת גמר עם אמירה המשקפת את הלך הרוח בעמינו, לא רק בשנה הנוראית האחרונה,
אלא בהתפתחויות החברתיות והתרבותיות ותהליך השינויים שלפחות אני, מרגישה בשנים האחרונות.
אם כך, אם חמישיית הגמר משקפת את הדינמיקה החברתית שאנו חווים ביומיום שלנו
העונה, כולם מנצחים, כולם/כולנו ראויים.
כאמור, אם זה הסבטקסט של רועי,
ההליכה לגמר אומרת שגם אם יש חיכוכים ואף שנאה בין הדיירים/בינינו,
גם אם אנחנו אלימים, מעליבים, פוסלים, מוחקים זה את זה,
אנחנו גם חברים, יודעים ליישר הדורים, סולחים ואוהבים, שנאמר, יחד ננצח!
כולנו שמנו לב שהעונה הייתה כולה דינמיקה טוטלית של הידברות.
אולי זה הסבטקסט שרועי מעביר בעונה זו.
אין אחד ראוי מהשני, כולנו שונים אך שווים, כל אחד נותן ותורם בדרכו,
ולכולנו יש מקום. באחדות וקבלה יחד ננצח
סתם, סתם...
רועי לא מוכשר, ואין לו הרבה מה לומר לנו,
הוא מייצר זוגות, מקסימום, ועושה הדחות מותחות גם אם לא היגיוניות ומקוממות.
אז בכל זאת מי מנצח? יוסי. כי הוא איש טוב. יציב. מעמד הביניים. עובד, משרת. לוחם צנוע שאינו מתהדר ולא מבקש הילה, אחד מני רבים.(אחלה שכן)
מי מנצח? אור. כי הוא אחד משלנו וגם משלנו. אנחנו מכירים אותו ופוגשים אותו, אחלה בחור בפאב, ועצבן ברמזור. בשכונה וודאי אומרים שהוא כבר השתכנז, אבל הוא פשוט יושב על התפר. רואה עולם, יוצר, דאגות פרנסה, אמא, מזרחי לייט כמו שאומרים, שבחיי היומיום שלו אין לו נגיעה כנראה במשנתו של אבישי בן חיים. סך הכל בחור טוב שעשה הצגות של בחור רע. (יהיה כיף לפגוש את אור באיזה פאב בברלין)
מי מנצח? פרידה. כי היא ססגונית כמו ביקור בפלורנטין ויש לה מחשבות של רובצת חושות בסיני.
(הייתי מושיבה אותה ללמוד משהו בתחום היצירה ואז היא הייתה באמת אחלה, ודי ג'י הרחק ממנה)
מי מנצח? נועם. כי הוא רק בקע מהביצה. ובעיקר מסמל את הבלבול הנורא של כולנו, את היציאות ההזויות, את ההצקות, את האין כבר כוח לשמוע להתמודד לתת תשובות...
אז מי יקבל את הכסף? לא יודעת ולא משנה לי.
פאב? ברלין? שישאר בארץ. תודה
בחו"ל לא בא לי על ערסים.

yoni564712

Well-known member
לאור שיטת הצבעת מעתוק,
צריך להגיד את האמת:

אור מקום 1 בהצבעות האמת
וההפקה תעשה לו סתיו.

למעלה