שרשור בוקר היום ה111 בבית עדכונים

KAPSULA1

Well-known member
אני כתבתי פה לפני חודש וחצי שזה מכור ליוסי.

אני עדיין עומד על זה
אבל מריצים אופציות על כל מקרה.
אתה באמת רואה שיש מצב שפרידה או הדר מודחות היום לפני יוסי? הרי זה התרחיש היחיד שיכול להביא את יוסי לשניים האחרונים.
מילא יעקוף את נועם, זה עדיין לא יספיק לו בכדי לעקוף את הדר או פרידה או אפילו את אור

yoni564712

Well-known member
אתה באמת רואה שיש מצב שפרידה או הדר מודחות היום לפני יוסי? הרי זה התרחיש היחיד שיכול להביא את יוסי לשניים האחרונים.
מילא יעקוף את נועם, זה עדיין לא יספיק לו בכדי לעקוף את הדר או פרידה או אפילו את אור
כן, הדר תצא 4.

KAPSULA1

Well-known member
כולם פה בטוחים שפרידה זוכה ורק אני חושבת שההפקה מכוונת ליוסי? חחח
יוסי יכול לזכות רק אם נועם והדר יוצאים לפניו בגמר. במצב כזה הוא במקום השלישי ועוז צריך להנדס יציאה של פרידה לפני אור ויוסי. זה ברור שאם יוסי ואור יהיו אחרונים יוסי זוכה. כל מי שיישב מול אור בשניים האחרונים יזכה כי הוא זוכה בקולות המצביעים של שאר מודחי הגמר.
יהיה קשה להאמין שיוסי גבר על קולות ופרידה והדר ואחת מהן תצא לפניו.
אפילו עם נועם הוא בתיקו.

KAPSULA1

Well-known member
אני זוכרת שבערב הגמר של השנה שעברה היינו בטוחים שסתיו לוקחת.
אחרי שהבנו שההצבעות נפתחות שוב היה הרהור לגביי יענקי ושניר.
אף אחד לא חשב והאמין שמעתוק זוכה ושהיא תגבר על יענקי ואפילו על שניר ותהיה ראש בראש עם סתיו.
אבל לעוז היו מחשבות ופעולות משלו, להוציא את שניר לפני יענקי ומעתוק הביא לה את הזכיה הבטוחה לפני שמלמלנו מה קורה פה.

הגמר פתוח, כל תרחיש אפשרי.

לדעתי בסוף אור יהיה שלישי או רביעי.

אם עוז לא יחליט אחרת זה אמור להיות הדר ופרידה כאשר מכורח הנסיבות וההצבעות פרידה תזכה.

אז יום מייאש וכבד יש להם, כולם רק רוצים לישון ולהיות אחרי זה. המתח הורג אותם, ההבנה שכבר כלום לא בידיים שלהם ולא בשליטה שלהם.

למעלה