שרשור בוקר היום ה111 בבית עדכונים

tarimulu

Well-known member
הדר כבר שעה מנסה לשכנע את הצופים שאם נופל עליה פרארי זה מהשמיים בטעות והיא לא ביקשה את זה

KAPSULA1

Well-known member
כשיש 2, מקום שני זה מקום א ח ר ו ן.
אין פה מקום שני ושלישי אמיתי. בגלל שההצבעות נפתחות שוב אחרי כל מודח זאת יותר הצבעת נגד מאשר בעד.
ההצבעות האמיתיות הם כמה כל אחד קיבל בסגירת ההצבעות הראשונה.
אבל זאת השיטה ומלבד המקום הראשון שירוויח אין הבדל אם יצאת חמישי או שני. שורה תחתונה לא זכית

KAPSULA1

Well-known member
היו צריכים לענות על שאלות, לוותר על דברים למען הקבוצה. לקלוע לאמת בשאלות מסויימות.
יענקי ומעתוק ויתרו כמעט על כל דבר אישי וניצחו. היה תיקו והתחלקו בזכיה הזאת. אגב, שניהם רצו לוותר אחד לשני

Moiya_1

Well-known member
היו צריכים לענות על שאלות, לוותר על דברים למען הקבוצה. לקלוע לאמת בשאלות מסויימות.
יענקי ומעתוק ויתרו כמעט על כל דבר אישי וניצחו. היה תיקו והתחלקו בזכיה הזאת. אגב, שניהם רצו לוותר אחד לשני
מעניין שלא זכור לי, האמת שמחצית השניה של העונה הפסקתי לצפות משום שהיה לי קשה לצפות במסכת ההטרלות של אברם כלפי סתיו. היה שלב שהוא חצה כל קו אדום. מה גם היה לי קשה לשמוע את הצעקות הבוטות של שי המזעזעת.

KAPSULA1

Well-known member
התכוונת "יגידו דברים מעניינים",
לא שהאנשים עצמם מעניינים.
או, ששוב לא הבנתי.

די, לא אציק יותר....
את לא מציקה. התכוונתי שכאשר הם כבר לא בתוכנית יפסיקו להיות פוליטיקלי קורקט ויחשבנו מה חושבים עליהם ויפתחו את הדברים והכעסים שבאמת יש להם בלב

KAPSULA1

Well-known member
מסכנים. אמצע היום. עוד מעט הם מתחילים להתכונן לאריזה ולגמר וכולם ישנים במיטות.
שהיה נותן להם לצפות במערכונים מצחיקים או משהו

KAPSULA1

Well-known member
אני שומעת את כולם כותבים על אור שהוא אלים.
אני חושבת שהגזמתם.

בניגוד לשנים קודמות אור לא שבר ואזה ולא שום דבר אחר.
אור לא דחף קציצות בגלל כעס למישהו אחר.
הוא לא אמר שבא לו לפתוח למישהו אחר את הראש בגלל כעס.

הוא אגרסיבי, לא מתקפל, בוטה ויעמוד מול בחורה או גבר שלדעתו באים עליו כמו עם קורלי וכמו שהיה עם יהב.

אלימות לא ראיתי פה, הרבה דברים לא נחמדים ולא נעימים כן.

לפרידה יש לב טוב. אבל היא פינקסנית ונקמנית לא קטנה. גם התסכול שהוציאה על אחרים נובע מהריג.י שהוא סוחבת והחוסר בטחון שלה.

הדר בחורה חזקה, לא פראייארית, גאוותנית מדי, משוחרת מדי לטעמי. לא חברת אמת, שקרנית וחיה בעולם משלה.

נועם קנאי, חופר, מטריל ולטעמי בילתי נסבל.

יוסי, לא יודעת עד היום מי זה הבנאדם. מה הוא מייצג, מה הוא מרגיש. רכלן מאחורי הגב, קצת פחדן ומצטדק.

לאף אחד מהם לא מגיע לזכות!
בעקרון כל זכיה היום תהיה ברירת מחדל אבל אף אחד לא יוכל לזכות ולהרים ראש בגאווה ולומר הגיע לי לזכות.

זה הגמר (וכל עונה אומרים) הכי גרוע שהיה..

מה כן, יהיה מותח ולא בגלל הדדחות אלא בגלל שנדע לפי כל מודח למי עוז מייעד את הנצחון. ובטח יהיה משדר מתיש וארוך

נערך לאחרונה ב:

KAPSULA1

Well-known member
ונניח, שמשחררים את החטופים ביום ג' |הלוואי|

ישנו את שם הפרק מ"פגישת מחזןר" ל"חוזרים הביתה"?

תן לפנטז....
הלוואי והחטופים יחזרו ולא ישדרו כלום חוץ מזה. שיחזרו למשפחותיהם בשלום. שום דבר אחר מזה לא מעניין.
אחרי זה נצטרך לעשות חשבון נפש איך קרה כל המחדל הזה ששנה אחרי עדיין יש חטופים שהם במרחק שעה מכל איזור בארץ ושאנחנו עדיין במלחמה

למעלה