שרשור בוקר היום ה98 בבית עדכונים

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
מי חשב שהיא תגיע כל כך גבוה ?
"מאכזב אך לא מפתיע" . לא חשבתי שהיא תגיע רחוק, אך מצד שני היא הייתה בפוליטיקה, אולי יש לה כל מיני מצביעי ליכוד וכל מיני רשימות שמציעות לה. אבל זה מאכזב אותי ברמות קשות שמיכל בבית ועידן, עינב ואמילי הודחו. יש לי אנטי חזק למיכל. דווקא בגלל הסלידה שלי מיכל זה לא מפתיע אותי שהיא נשארת. קיצור על התקדמות של מיכל:
"מאכזב ולא מפתיע"

svtar25

Well-known member
אם גאיה עפה לפני מיכל, דיג'יי ושילה

אני מצפה לחרם צרכנים
אני חושבת שזה בין די.ג'י לשילה , אם רוצים שפרידה תזכה אולי זה די.ג'י. למרות שמלאני אין לה שום תועלת, שום עלילה. הבחורה מיותרת שם, כבר מזמן. היא בעצמה סובלת.

svtar25

Well-known member
העלילה בבית היא אציטון.
זה נכון! העליה בבית אצטון או אין עלילה. פרידה ודיג'י זה פשוט לא עלילה.
את העלילה היחידה בבית הרסו, וזה היה שילה ואמילי. בכלל ויתרו על השיחה שלהם. אז עכשיו העלילה היחידה אמת או חובה , בנים בבגד ים חוטיני.

yalian

Well-known member
זה נכון! העליה בבית אצטון או אין עלילה. פרידה ודיג'י זה פשוט לא עלילה.
את העלילה היחידה בבית הרסו, וזה היה שילה ואמילי. בכלל ויתרו על השיחה שלהם. אז עכשיו העלילה היחידה אמת או חובה , בנים בבגד ים חוטיני.
אם שילה ואמילי היתה עלילה מעניינת, האח לא היה מוציא את אמילי.
ואני ממש מקווה שכאשר שילה יודח אמילי תתעלם ממנו בחוץ, לטובתה.

גליה 1211

Well-known member
אני חושבת שזה בין די.ג'י לשילה , אם רוצים שפרידה תזכה אולי זה די.ג'י. למרות שמלאני אין לה שום תועלת, שום עלילה. הבחורה מיותרת שם, כבר מזמן. היא בעצמה סובלת.
אני חושבת שהיא הכי פחות משמעותית בבית

svtar25

Well-known member
היום גבר יודח
יש 4 בנות ו6 בנים
אני מתה ששילה יעוף
אבל זה יהיה די ג'יי
על פי הראיונות של אמילי ומנגד הפודקסט של של שילה ומיכל. אמילי מעוניינת בכך ששילה ישאר כמה שיותר בבית אח הגדול על מנת להיות רחוק ממנה😆 כל עוד הוא בבית היא לא בסכנה😉

פאף פה

Well-known member
על פי הראיונות של אמילי ומנגד הפודקסט של של שילה ומיכל. אמילי מעוניינת בכך ששילה ישאר כמה שיותר בבית אח הגדול על מנת להיות רחוק ממנה😆 כל עוד הוא בבית היא לא בסכנה😉
מה הבעיה לנפנף אותו מחוץ לבית?
אני בטוחה שהיא יודעת לסנן

מצב
הנושא נעול.
למעלה