** שרשור בוקר ☀️ היום ה-32 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

שווארמה555

Well-known member
כל הזמן מחלקים להם דברים לפרסומת אחרת .
איפה זה היה בקשת, ברשת כל דבר הכי קטן ג המשימות זה פרסומת.

פאף פה

Well-known member
אופוש
מאוד אוהבת את כחול וירוק
וגם יש לי עיניים כאלו:)

רות 1234

Well-known member
אני אוהבת ציפורניים מטופחות, ולק ג'ל זה חלק מהשיגרה שלי, אבל מכאן ועד הציפורניים הארוכות והמתעקלות של אתי - תהום פעורה. איזה אורך, איזה גועל, לא הגייני, מירבץ של חיידקים וזוהמה, כל כך לא נוח להתנהלות יום יומית. אני פשוט לא מצליחה להבין את זה

עדגיל

Well-known member
אני אוהבת ציפורניים מטופחות, ולק ג'ל זה חלק מהשיגרה שלי, אבל מכאן ועד הציפורניים הארוכות והמתעקלות של אתי - תהום פעורה. איזה אורך, איזה גועל, לא הגייני, מירבץ של חיידקים וזוהמה, כל כך לא נוח להתנהלות יום יומית. אני פשוט לא מצליחה להבין את זה​
ועם כל הצמידים האלה על הידיים. לארוכות הצוואר יש פחות מזה....

haya sol

Well-known member
אם כל הכבוד לסתיו מזלה (אפשר להגיד ככה) שנפלה בעונה של חדלי אישים, אינטרסנטים אגואיסטים, בריונים ובגלל זה האייקון שלה מנצנץ ומגיע להם אחת כמו סתיו, לחלקם לפחות. בגלל זה אני איתה פה ושם.

אבל לרגע לרגע לא הייתי רוצה חברה כמוה, נקמנית, סוחטת מידע אפילו מהחבר שלה שמעט אולי טעה בדרך, במקום לברר מולו מה קרה עם היחסים בניהם היא מעמיקה את המצב והולכת לספר לחבר'ה המשותפים. האימפלסוביות שלה והיצר של להיות "האחת והיחידה" גובר על מה שהיא באמת הייתה רוצה להיות.
היא נוקמת בכל האנשים בהווה ובעתיד שלה על כל מי שפגע בה בעבר וזה הכי לא נכון, אפשר לתקן את זה גם בצורה אחרת. מאחלת לה שהחוויה הזו תלמד אותה ולא תעמיק בה את היצר הזה!

שווארמה555

Well-known member
ברור לך שבמציאות היא אדם שונה חחחחחחח
כשנמצאים בבית זה אחרת לגמרי , יש לה את הילדים שלה לא והתעסקיות אחרות ככה שזה בטח פחות היה מעניין אותה. הפחד מלהיות לבד+ בית סגור הופך אותה לכזאת

haya sol

Well-known member
ברור לך שבמציאות היא אדם שונה חחחחחחח
כשנמצאים בבית זה אחרת לגמרי , יש לה את הילדים שלה לא והתעסקיות אחרות ככה שזה בטח פחות היה מעניין אותה. הפחד מלהיות לבד+ בית סגור הופך אותה לכזאת
אין ספק בכלל, בכולם שם לא רק היא.
אבל אצלה רואים שכך גם היא בחיי היום יום היא גם אומרת את זה.

svtar25

Well-known member
מה זה, הם קיבלו סנדוויצ׳ים? למה? מה פתאום?
או
אם כל הכבוד לסתיו מזלה (אפשר להגיד ככה) שנפלה בעונה של חדלי אישים, אינטרסנטים אגואיסטים, בריונים ובגלל זה האייקון שלה מנצנץ ומגיע להם אחת כמו סתיו, לחלקם לפחות. בגלל זה אני איתה פה ושם.

אבל לרגע לרגע לא הייתי רוצה חברה כמוה, נקמנית, סוחטת מידע אפילו מהחבר שלה שמעט אולי טעה בדרך, במקום לברר מולו מה קרה עם היחסים בניהם היא מעמיקה את המצב והולכת לספר לחבר'ה המשותפים. האימפלסוביות שלה והיצר של להיות "האחת והיחידה" גובר על מה שהיא באמת הייתה רוצה להיות.
היא נוקמת בכל האנשים בהווה ובעתיד שלה על כל מי שפגע בה בעבר וזה הכי לא נכון, אפשר לתקן את זה גם בצורה אחרת. מאחלת לה שהחוויה הזו תלמד אותה ולא תעמיק בה את היצר הזה!
סתיו היא גימיק, סתיו היא לא חברה ולא יכולה להיות חברה. זאת דמות!

מיק83

Well-known member
מה אמרה סתיו על אברם? הוא לא ילך מחר או כן יילך?

רות 1234

Well-known member
לאורך העונות, אני חסידה מוחלטת של רומנטיקה באח הגדול, גם רומנטיקה בשקל, גם רומנטיקה מזוייפת.... לא נעים להודות שאני פתי, אבל זה קונה אותי. אבל אם רועי עוז חושב שה"רומנטיקה", המיזמוזים והנשיקות של האחים בורגיל עם שי/אברהם משכנעים אותי - טעות בידו. אפילו גרגר 1 של ענין אין לי בהם, ובנישוקים שלהם מעל ומתחת לשמיכה. אני נשארת באדישות מוחלטת כלפי זה

katy2022

Well-known member
לאורך העונות, אני חסידה מוחלטת של רומנטיקה באח הגדול, גם רומנטיקה בשקל, גם רומנטיקה מזוייפת.... לא נעים להודות שאני פתי, אבל זה קונה אותי. אבל אם רועי עוז חושב שה"רומנטיקה", המיזמוזים והנשיקות של האחים בורגיל עם שי/אברהם משכנעים אותי - טעות בידו. אפילו גרגר 1 של ענין אין לי בהם, ובנישוקים שלהם מעל ומתחת לשמיכה. אני נשארת באדישות מוחלטת כלפי זה
אני גם בעד רומנטיקה קסומה😍 אין את זה העונה

mariamma 86

Well-known member
ברור. יש לי הרבה יותר תשוקה לסושי מתשוקה של ספיר לאברהם

מצב
הנושא נעול.
למעלה