** שרשור בוקר ☀️ היום ה-71 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Lotarica

Well-known member
בוקר טוב....אני רואה את השיחה על מרינה מאתמול בלילה.....סוף סוף עולים על מרינה"הנייטרלית"מקוה שתעוף כמה שיותר מהר...בחורה דוחה

mariamma 86

Well-known member
אני רק כמה מילים. אתמול פשוט התייאשתי מלצפות בחבורה במיוט כי לולי פופ כבר יצא מכל החורים שלי. מטליה לא התאכזבתי כי לא ציפיתי ממנה כלום. כבר יודעת מה הצד הבא שלה. להדיח את מרינה שסיימה להיות חיילת מושבעת. ואני לא מחובבי מרינה. אבל עדיין... יש דבר חיובי אחד שעליו אני מודה לטליה. השלמתי שעות שינה. ובגלל שאין למה לצפות אלך לישון מוקדם כל יום לצלילים המושלמים של לולי פופ

ariela1612

Well-known member
אני רק כמה מילים. אתמול פשוט התייאשתי מלצפות בחבורה במיוט כי לולי פופ כבר יצא מכל החורים שלי. מטליה לא התאכזבתי כי לא ציפיתי ממנה כלום. כבר יודעת מה הצד הבא שלה. להדיח את מרינה שסיימה להיות חיילת מושבעת. ואני לא מחובבי מרינה. אבל עדיין... יש דבר חיובי אחד שעליו אני מודה לטליה. השלמתי שעות שינה. ובגלל שאין למה לצפות אלך לישון מוקדם כל יום לצלילים המושלמים של לולי פופ
מילא השירים שלהם בקולי קולות, אבל הטימטום מה איתו?!
הרסו את הלייב בלילות

ariela1612

Well-known member
כשטליה יוצאת על החברה הכי טובה שלה בבית, זה נקרא ל״עלות״ על מרינה ואיזה כיף וכפיים יאללה, שכחנו שהיא ישנה איתה באותה מיטה כל לילה ומספרת לה על הכל. אבל זאת טליה היא לא מרכלת ולא מסכסכת ;)
העיקר שדינה סכסכנית :love:

mariamma 86

Well-known member
ממליצה בחום לכל האנשים שאוהבים את דיירים אחרים לא אלה שבחבורת יפים ומזמרים תעשו הפוגה של יום לפחות מלצפות ב26. גם ככה לא תראו את האהובים שלכם חוץ מלרגע וגם זה דרך החלון. ככה תמנעו מאכזבה מיותרת ומטיפול התמידי בפראמין ופניסטיל. כמובן תמיד אפשר להתעדכן בפורום ולהבין שלא פספסנו כלום...

Yuli90ya

Well-known member
בוקר טוב
האם גם דרור ומשה לקחו חלק בריכולי הלילה?
וקראתי שאבא של טליה היא מרביץ למי שהיה חותך אותו בכביש או משהו כזה?
אלה הערכים אליהם אמא של טליה התכוונה בניגוד לאמא של בר?

ניצנץ63

Well-known member
בוקר טוב
האם גם דרור ומשה לקחו חלק בריכולי הלילה?
וקראתי שאבא של טליה היא מרביץ למי שהיה חותך אותו בכביש או משהו כזה?
אלה הערכים אליהם אמא של טליה התכוונה בניגוד לאמא של בר?
גועל נפש ממש. מעבר לזה שלטליה יש מוח של ציפור והיא לא מבינה איך היא מעמידה את אבא שלה באור שלילי, אמרה בלייב שאבא שלה היה אלים והיה מרביץ לאנשים שהיו חותכים אותו בכביש, משמע - היה בריון לא קטן, ולטענתה התמתן בגלל הדת. אחרי אמירה כזו, לא מפתיע אותי שהיא היתה מסוגלת לסלוח די מהר לשחף על תקרית הבריונות עם הקציצות, או איך שהיא מגמדת את הבריונות של נתנאל לאורך העונה והפכה לבסטי שלו עכשיו, או איך שהיא לקחה דווקא את הצד של קאזם במריבה עם אופק למרות המילים המגעילות שהוציא מהפה.
ככל שהזמן עובר, עושה רושם שסולם הערכים של טליה לא מתיישב מי יודע מה עם סולם הערכים של סולם הערכים של האדם הנורמטיבי, וחבל מאד שהיא תפסה תאוצה מוגברת עוד לפני שנחשפנו לכל הצדדים שלה.

איבונה3

Well-known member
גועל נפש ממש. מעבר לזה שלטליה יש מוח של ציפור. אמרה בלייב שאבא שלה היה אלים והיה מרביץ לאנשים שהיו חותכים אותו בכביש, משמע - היה בריון לא קטן, ולטענתה התמתן בגלל הדת. אחרי אמירה כזו, לא מפתיע אותי שהיא היתה מסוגלת לסלוח די מהר לשחף על תקרית הבריונות עם הקציצות, או איך שהיא מגמדת את הבריונות של נתנאל לאורך העונה והפכה לבסטי שלו עכשיו, או איך שהיא לקחה דווקא את הצד של קאזם במריבה עם אופק למרות המילים המגעילות שהוציא מהפה.
ככל שהזמן עובר, עושה רושם שסולם הערכים של טליה לא מתיישב מי יודע מה עם סולם הערכים של סולם הערכים של האדם הנורמטיבי, וחבל מאד שהיא תפסה תאוצה מוגברת עוד לפני שנחשפנו לכל הצדדים שלה.
הבחורה (טליה) סתומה לגמרי רצוי מאוד שתצא לפני שתגלה עוד כמה סודות משפחתיים לא נעימים :oops:

loooooooo

Member
גועל נפש ממש. מעבר לזה שלטליה יש מוח של ציפור והיא לא מבינה איך היא מעמידה את אבא שלה באור שלילי, אמרה בלייב שאבא שלה היה אלים והיה מרביץ לאנשים שהיו חותכים אותו בכביש, משמע - היה בריון לא קטן, ולטענתה התמתן בגלל הדת. אחרי אמירה כזו, לא מפתיע אותי שהיא היתה מסוגלת לסלוח די מהר לשחף על תקרית הבריונות עם הקציצות, או איך שהיא מגמדת את הבריונות של נתנאל לאורך העונה והפכה לבסטי שלו עכשיו, או איך שהיא לקחה דווקא את הצד של קאזם במריבה עם אופק למרות המילים המגעילות שהוציא מהפה.
זה בדיוק חלק מהטקטיקה שלה, לא לשתף מעולמה הפנימי יותר מדי, רק לזרוק משפטים מדי פעם כדי לצאת ידי חובה ושלל סיסמאות קדושות ואז יוצא שמעטה הסודיות הזו והערפל סביבה יוצר לה דמות מסתורית שכנראה מסקרנת ומדליקה הרבה אנשים כי בדמות כזו תמיד אתה יכול לדמיין שיש שם מעבר משהו קסום ומופלא אבל ישנם אנשים פיקחים שזיהו את הכלום כבר מזמן.

UNICORN LOVER

Well-known member
בוקר. טוב לכולם!
השיר של שחף על טליה זה אחת היציאות הטובות של העונה
איך הוא המציא אותו ככ מהר חחחח

ק ו ל י ת

Well-known member
אבקש הסבר קצרצר במה שונה היה הלילה משאר הלילות? מה גרם לכל ההתפכחות לכאורה?? מה מרינה עשתה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה