** שרשור בוקר ☀️ היום ה-71 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

katy2022

Well-known member
צעיר ילדיי (בן 10) הבוקר: ״אני לא מבין מה מעניין אותך לראות אנשים שחיים את החיים שלהם בבית מפונפן״ 😂 (שני המתבגרים נדבקו השנה בחיידק)
אתמול עברנו דירה היה קצת הרבה בלאגן וטראומטי למדי 😵‍ אחה״צ באו הוט נבלות וחיברו לי את חמצן ההתמכרות

*השיר של שחף- מצד אחד התרגשתי כי היו משפטים יפים אבל הקטע עם העעעעעווובדייהההה זרק אותי למגרש כדורגל😄
*אני קצת לא אוהבת את המשחק חם-קר של שחף עם שרין וטליה, נראה שעובר עליו משהו רגשי עם טליה אבל נראה לי הוא אוטוטו ייבהל מעצמו וייקח שני צעדים אחורה (לא ארבע😜)
* לגבי אופק וטליה… לא מבינה למה אין התערבות הפקתית במצב בניהם כי שניהם לא בוגרים ואפויים מספיק כדי להגיע למצב של שלום ורוגע…זה ברור שיש בניהם מלחמה מתחת לפני השטח ושניהם לא רגועים( לדוג׳ פתאום אופק התחיל והכין עוגות ומתוקים…מנסה להשתלט לה על הנישה ) …נראה שהפקה מעוניינת להעמיק את הקרע ( אותי אישית זה מעציב- כי זה החיבור שהכי אהבתי כשהיו בטוב)
יאללה הולכת לפרוק ארגזים📦📦

ziniozi

Well-known member
צעיר ילדיי (בן 10) הבוקר: ״אני לא מבין מה מעניין אותך לראות אנשים שחיים את החיים שלהם בבית מפונפן״ 😂 (שני המתבגרים נדבקו השנה בחיידק)
אתמול עברנו דירה היה קצת הרבה בלאגן וטראומטי למדי 😵‍ אחה״צ באו הוט נבלות וחיברו לי את חמצן ההתמכרות

*השיר של שחף- מצד אחד התרגשתי כי היו משפטים יפים אבל הקטע עם העעעעעווובדייהההה זרק אותי למגרש כדורגל😄
*אני קצת לא אוהבת את המשחק חם-קר של שחף עם שרין וטליה, נראה שעובר עליו משהו רגשי עם טליה אבל נראה לי הוא אוטוטו ייבהל מעצמו וייקח שני צעדים אחורה (לא ארבע😜)
* לגבי אופק וטליה… לא מבינה למה אין התערבות הפקתית במצב בניהם כי שניהם לא בוגרים ואפויים מספיק כדי להגיע למצב של שלום ורוגע…זה ברור שיש בניהם מלחמה מתחת לפני השטח ושניהם לא רגועים( לדוג׳ פתאום אופק התחיל והכין עוגות ומתוקים…מנסה להשתלט לה על הנישה ) …נראה שהפקה מעוניינת להעמיק את הקרע ( אותי אישית זה מעציב- כי זה החיבור שהכי אהבתי כשהיו בטוב)
יאללה הולכת לפרוק ארגזים📦📦
רק אציין שאופק ממש לא ''פתאום'' במטבח - הוא היה אחד הראשונים שהכין אוכל לאנשים בעונה הזאת - עשה טורטיות, ירקות בתנור וכד'
ואז התחילו לבוא יותר לידי ביטוי במטבח טליה ושחף
ואז דוד השתלט, ואופק עדיין ניסה מדי פעם להכנס לבשל
ועכשיו אופק קצת חוזר יותר ואני אישית אשמח לראות אותו במטבח יותר - הוא עובד נקי ומסודר ומייצר דברים טעימים ואסתטיים בהרבה מאחרים שם!

נטשונת1234

Well-known member
רק אציין שאופק ממש לא ''פתאום'' במטבח - הוא היה אחד הראשונים שהכין אוכל לאנשים בעונה הזאת - עשה טורטיות, ירקות בתנור וכד'
ואז התחילו לבוא יותר לידי ביטוי במטבח טליה ושחף
ואז דוד השתלט, ואופק עדיין ניסה מדי פעם להכנס לבשל
ועכשיו אופק קצת חוזר יותר ואני אישית אשמח לראות אותו במטבח יותר - הוא עובד נקי ומסודר ומייצר דברים טעימים ואסתטיים בהרבה מאחרים שם!
זה גם נראה שהם פשוט בזזו את השלל של דינה עם כל הפקאנים והעוגות ללא גלוטן שהכין אתמול ולא מתוך איזו הצהרה קולינרית והשתלטות על המטבח. לא אומר שהולך להכין עכשיו כל יום עוגות.

ziniozi

Well-known member
אופק הבין לפני די הרבה זמן שהוא חייב לעשות קאט מוחלט מטליה
כי הוא מרגיש שאין לו עמוד שדרה כשהוא כל פעם נופל חזרה לדפוסים איתה
ודעו לכם שזה קשה נורא לחתוך התאהבות בצורה כזאת, זה שקול לגמילה מסם, בייחוד במקום סגור שמושא האהבה מול העיניים שלך נון סטופ
ואני גאה בו שהצליח

REUT91

Well-known member
אופק הבין לפני די הרבה זמן שהוא חייב לעשות קאט מוחלט מטליה
כי הוא מרגיש שאין לו עמוד שדרה כשהוא כל פעם נופל חזרה לדפוסים איתה
ודעו לכם שזה קשה נורא לחתוך התאהבות בצורה כזאת, זה שקול לגמילה מסם, בייחוד במקום סגור שמושא האהבה מול העיניים שלך נון סטופ
ואני גאה בו שהצליח
התאהבות??? הוא מאוהב רק בעצמו.

Iakar

Well-known member
ראיתי את הקטע של השיחה אתמול שמרינה אומרת לאופק שלטליה יש אנטי אליו ודברים לא סגורים מולו.

1. זה ממש לא ממקומה של מרינה להגיד את זה לאופק.

2. אופק השיב שמבחינתו אצלו הכל סגור מול טליה. אני נוטה להאמין לו באופן מוזר הפעם, בעיקר כי זה גם מעיד המון על האופי שלו וזה מסתדר לי שהוא מסוגל לעשות קאטים כאלה. אני רק מקווה שטליה תשחרר מהר מהאנטי אליו כי זה סתם מבאס בשבילה.

סטיריקון9

Well-known member
ראיתי את הקטע של השיחה אתמול שמרינה אומרת לאופק שלטליה יש אנטי אליו ודברים לא סגורים מולו.

2. אופק השיב שמבחינתו אצלו הכל סגור מול טליה. אני נוטה להאמין לו באופן מוזר הפעם, בעיקר כי זה גם מעיד המון על האופי שלו וזה מסתדר לי שהוא מסוגל לעשות קאטים כאלה. אני רק מקווה שטליה תשחרר מהר מהאנטי אליו כי זה סתם מבאס בשבילה.
חשוב לעשות קאטים כאלה, ובמקום הזה עוד יותר במיוחד שהצד השני לא משחרר. זה לא מעיד במקרה הזה דבר למרות שנוח להגיד שזה מתאים לאופי של אופק. אף אחד לא צריך לאפשר שיצעקו עליו יעקבו אחריו ויטנפו. טליה לא תשחרר, היא מזינה את הבאסה שלה גם בטוב לה, זה מניע אותה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

הקאט שאופק עושה,הניתוק שלו,זה שהוא רובוט קר ומחושב נובע מהבעיה הנפשית שלו
הוא מסוגל לנתק את הרגשות (יאאא עלתה לי הסדרה "יומני הערפד" לראש...יש להם מתג שבו הם יכולים לכבות את האנושית שלהם כמו אופק:) )
הרוע והארס זה כבר הוא לגמרי הוא.

טליה תשחרר,כרגע היא כועסת
ואחרי שבועיים שלמים שבהם הוא עשה לה את זה...יש לה עוד קצת זמן
אני עושה חישובים :)

TyPooN

Active member
לא אמר דברים רעים
תיאר מציאות לא נעימה מבחינתו
כחבר שלה אבל אמר שזאת מרינה
והוא אוהב אותה כמו שהיא.
היא כל כך תומכת בו ומקשיבה לו, אתמול שלקחו לו את הטבק הביאה לו סיגריות

הייתי מאוד מתבאסת אם היה מלכלך עליה

Rave n

Well-known member
שוק רמי לוי נפתח בחצר
נתנאל ודניאל ממלאים בשר לעל האש

יונתנסקי

Well-known member
שוק רמי לוי נפתח בחצר
נתנאל ודניאל ממלאים בשר לעל האש
אפרופו רמי לוי - חזרתי עכשיו מקניות.
בא לי לצאת קצת מהבית.
זה כבר לא רמי לוי של הבזול.

תשמעו - הוא יקר אש.
אני אחזור לשופרסל.
הם לפחות עושים מישלוחה עד הבית (באיזור שלנו - רמי לא מביא הביתה).

זהו.
עשיתי לו פירסומת רעה.

Rave n

Well-known member
לא שזה יזיז לו,
פעם הזמנתי משלוח והוא נחת אצלי ב-4 לפנות בוקר.
השליח התנהג כאלו מדובר בשעה רגילה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה