** שרשור בוקר ☀️ היום ה-71 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

נטשונת1234

Well-known member
אבקש הסבר קצרצר במה שונה היה הלילה משאר הלילות? מה גרם לכל ההתפכחות לכאורה?? מה מרינה עשתה?
לא ראיתי את השיחה, אבל ניחוש שלי- היא לא התחיילה מספיק טוב. הם מאוד חזק כרגע בקבוצות ומרינה סיימה את הערב בשיחות עם שרין וחיבוק עם אופק, אז בגדול האופי שלה של כל העונה -זגזגנות- פתאום מפריע עכשיו כשהתגבשו לקבוצה אחת מלאת בטחון. שיעמידו אותה בכיף, אבל זה ש"עלו עליה" סמוך לשיחה עם אופק זה משעשע ועצוב כאחד. בהתחשב בזה שתחושה רעה של דייר לא נותנת לחלקם את השקט להרדם בלילה, מצחיק שפיוס של 2 דיירים גורם לכל כך הרבה מירמור.

ziniozi

Well-known member
לא ראיתי את השיחה, אבל ניחוש שלי- היא לא התחיילה מספיק טוב. הם מאוד חזק כרגע בקבוצות ומרינה סיימה את הערב בשיחות עם שרין וחיבוק עם אופק, אז בגדול האופי שלה של כל העונה- פתאום זה מפריע עכשיו כשהתגבשו לקבוצה אחת מלאת בטחון. שיעמידו אותה בכיף, אבל זה ש"עלו עליה" סמוך לשיחה עם אופק זה משעשע ועצוב כאחד. בהתחשב בזה שתחושה רעה של דייר לא נותנת לחלקם את השקט להרדם בלילה, מצחיק שפיוס של 2 דיירים גורם לכל כך הרבה מירמור.
לא התחיילה מספיק טוב - זה אחד הדברים המדוייקים שקראתי 🔥

ziniozi

Well-known member
אחד הסממנים הכי חזקים של חבורת זבל, בחתך של כל העונות - זה הבטחון הגמור שלהם שהצד השני לא מפסיק לטנף עליהם.
ובפועל זה לא ככה - אתמול הצד השני צחקו, שרו, השתטו, עשו חיקויים וכן כמובן גם ריכלו לא מעט, אבל חבורת הזבל משוכנעת שמשחירים אותם ללא הרף,
וזה פשוט לא נכון.

נטשונת1234

Well-known member
אחד הסממנים הכי חזקים של חבורת זבל, בחתך של כל העונות - זה הבטחון הגמור שלהם שהצד השני לא מפסיק לטנף עליהם.
ובפועל זה לא ככה - אתמול הצד השני צחקו, שרו, השתטו, עשו חיקויים וכן כמובן גם ריכלו לא מעט, אבל חבורת הזבל משוכנעת שמשחירים אותם ללא הרף,
וזה פשוט לא נכון.
הם מוזמנים לטנף, יש להם גם יותר סיבות כשמדובר בחברה כמו נתנאל ודניאל. אם כבר יש ענייני מוסר כפול שמצדיקים את ההתנהלות כרגע בבית, אז יאללה, שיעמדו בסטנדרטים ויתחילו להתניע גם.

יונתנסקי

Well-known member
וזה פשוט לא נכון.
אם הייתי יודעת את מי אתה מכנה "חבורת הזבל".
הרי כל אחד בעיני מתנגדיו הוא זיבלון שמרכיב את חבורת הזבל.
אני אומרת את זה בכל הכנות.

ק ו ל י ת

Well-known member
לא ראיתי את השיחה, אבל ניחוש שלי- היא לא התחיילה מספיק טוב. הם מאוד חזק כרגע בקבוצות ומרינה סיימה את הערב בשיחות עם שרין וחיבוק עם אופק, אז בגדול האופי שלה של כל העונה -זגזגנות- פתאום מפריע עכשיו כשהתגבשו לקבוצה אחת מלאת בטחון. שיעמידו אותה בכיף, אבל זה ש"עלו עליה" סמוך לשיחה עם אופק זה משעשע ועצוב כאחד. בהתחשב בזה שתחושה רעה של דייר לא נותנת לחלקם את השקט להרדם בלילה, מצחיק שפיוס של 2 דיירים גורם לכל כך הרבה מירמור.
נהדר. מה הכוונה בעלו עליה? החברות עם טליה??

ziniozi

Well-known member
אני לא ראית השאופק התחייל באחת מהקבוצות . לדעתי אין ממש קבוצות. יש רק את קבוצת הפרלמנט ללא דינה שמעמידים את שחף קבוע.
לדעתי - יש חלוקה וסלע המחלוקת הוא - נתנאל.
יש את מי שמתעב אותו: שרין, קאזם, ריוואה, בר, אופק
ויש את מי שיושב שעות וצוחק איתו: טליה, דניאל, דרור, משה, שחף
מרינה מלקקת לשני הצדדים שווה בשווה
אילנה וליה לא באמת קיימות.

נטשונת1234

Well-known member
נהדר. מה הכוונה בעלו עליה? החברות עם טליה??
אני חוששת שלא ראיתי את השיחה ואין לי את הכוחות לחזור ולהאזין לה, אבל הדבר היחיד שעולה בדעתי שקרה ביום יומיים האחרונים ויכול לשנות את הגישה אליה, בעיקר מצד טליה, זה ההתנהלות של מרינה אחרי פרסום ההעמדות והעובדה שאת אתמול היא העבירה בעיקר עם ה"חבורה" השנייה ואת הערב סיימה בשיחת הבהרה וחיבוק עם אופק. הייתי אומרת שלא מראים לנו הכל, אבל טליה הייתה כל היום במצב מאוזן אז קשה לי להאמין שהיה משהו ספציפי בינהן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה