** שרשור בוקר 🌞 היום ה-52 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

_אלכסה

Well-known member
עיני מטעות אותי או שראיתי שהגיעו קניות....

אז למה לא מפרקים,
מה הם מתעסקים עם קופסאות ?
ינקי נהיה בוס...
שואלים איפה זה, ואיפה זה....

האם זה קידום ההפקה לזכיה ?
הם נותנים למי שאחראי על המטבח והתקציב לוודא שהכל הגיע ולעשות סדר ראשוני (ספיר, יענקי ואורי 1) אחר כך הם מסדרים ביחד, זה ככה מההתחלה.

KAPSULA1

Well-known member
עיני מטעות אותי או שראיתי שהגיעו קניות....

אז למה לא מפרקים,
מה הם מתעסקים עם קופסאות ?
ינקי נהיה בוס...
שואלים איפה זה, ואיפה זה....

האם זה קידום ההפקה לזכיה ?
אף אחד לא מתנדב לסדר, כולם עסוקים באיפור בחדר ההלבשה. יענקי מתמצא במטבח ושני האורי עוזרים לו לסדר.
השאר כאילו לא חיים בבית.

KAPSULA1

Well-known member
יש יותר סיכוי שהוא נפרד מספיר, יוצא מהארון ומתחיל זוגיות עם ליאל.
בזה אני מסכימה, בלי הקטע של היציאה מהארון וזוגיות עם ליאל. וגם בלי להפרד מספיר אבל בטוח שלא פורש.

פאף פה

Well-known member
אמנם ציפורניי קצרות כי אני מנגנת, אבל בא לי לק שחור עם פרחים קטנים לבנים ואבקן אדום.
אני חברה של סתיו בפייסבוק כבר חודש🤣 וכשהיא תצא מהבית אחכה כמה חודשים שתשכך ההמולה ואקבע אצלה תור.
איך אני הולכת להנות! נרכל על כולם😂

sashalola

Well-known member
הבעיה, כולם אותו הדבר, מאותו הכפר/עדר/קבוצה, (היחידה שיוצאת מכלל זה -סתיו)
גם אלו עם הפוטנציאל לייחודיות עושים ככל יכולתם להתמוסס ולהיעלם בתוך ה"קבוצה"
מספיק לראות איך כולם מתכופפים לתכתיב של לשבת כולם ליד השולחן, לאכול עם כולם, לקבל קצבה לצלחת, לא לקום,
ואם בא למישהו לאכול לבד? לאכול אחר כך, לקחת לבד? אין דבר כזה... כולם ממושמעים לעריצות החלטות הקבוצה.
החלוקה לזוגות הכי מאוסה בעיני,
ועוז ברוב כשרונו רק מעודד את העדריות והאחידות, ומעודד את החלוקה לזוגות,
זה בא לידי ביטוי בחלוקת התפקידים במשימות המפוארות. מבודד את סתיו בטירה, נותן לה לשרת, משאיר את ספיר ואברהם ביחד, וכו'
לא רק שמשאיר את ה"קבוצה" כגוף לוחץ לאחדות, הוא מונע מאינדיבידואלים לבוא לידי ביטוי. כאמור, מלבד סתיו.
ולמרבה האבסורד, היחידים בקבוצה פוחדים להיבדל,
והבדלנית היחידה רק רוצה להתקבל ולהיות שייכת.
כמה נפלא היה לראות את שניר מדגים את כלל הברזל הקומפורמיסטי: לא האני, אלא המה יגידו עלי ואיך אצטייר בעיני אחרים.

אני שוקוו

Well-known member
מספיק לראות איך כולם מתכופפים לתכתיב של לשבת כולם ליד השולחן, לאכול עם כולם, לקבל קצבה לצלחת, לא לקום,
ואם בא למישהו לאכול לבד? לאכול אחר כך, לקחת לבד? אין דבר כזה... כולם ממושמעים לעריצות החלטות הקבוצה.
זה בא לידי ביטוי בחלוקת התפקידים במשימות המפוארות. מבודד את סתיו בטירה, נותן לה לשרת, משאיר את ספיר ואברהם ביחד, וכו'
לא רק שמשאיר את ה"קבוצה" כגוף לוחץ לאחדות, הוא מונע מאינדיבידואלים לבוא לידי ביטוי. כאמור, מלבד סתיו.
כמה נפלא היה לראות את שניר מדגים את כלל הברזל הקומפורמיסטי: לא האני, אלא המה יגידו עלי ואיך אצטייר בעיני אחרים.
וואווו סשה כתבת כ"כ נכון!!

Psy Bear

Well-known member

זה מה שקורה כשעושים קאסטינג מאותו בית קפה בתל אביב, ואז בכניסה השניה מכניסים את החברים של האלו מאותו בית קפה.

רובם שם בעלי חינוך דומה, חיים פרטיים דומים, עולם ערכים דומה, חוויות חיים דומות, עולם תוכן דומה וסדר עדיפויות דומה.
בגלל זה הם כולם כמעט מתמזגים לישות אחת משעממת ובינונית שפשוט קיימת.

זו חרפה לדעתי שרוב הדיירים שנכנסים מכירים דיירים אחרים או דיירים מעונות קודמות ברמה האישית.
הליהוק בעונות של רשת עצלני ומשעמם.

KAPSULA1

Well-known member
זה מה שקורה כשעושים קאסטינג מאותו בית קפה בתל אביב, ואז בכניסה השניה מכניסים את החברים של האלו מאותו בית קפה.

רובם שם בעלי חינוך דומה, חיים פרטיים דומים, עולם ערכים דומה, חוויות חיים דומות, עולם תוכן דומה וסדר עדיפויות דומה.

זו חרפה לדעתי שרוב הדיירים שנכנסים מכירים דיירים אחרים או דיירים מעונות קודמות ברמה האישית.
בדיוק. כולם חברים או מקורבים של משתתפים מעונה קודמת. פעם היו מחפשים בפייסבוק, באודישנים אמיתיים עם דינמיקה ואפילו ברחוב.
היום המלהק מכניס מקורב וזהו.
את אלירז מצאו בפייסבוק, את עינב בקניון, את שי חי בדינמיקה קבוצתית שהיתה יוצאת דופן.
ואולי כבר ראינו הכל מהכל וכלום לא מחדש, מרגש או מפתיע.
אני זוכרת שעמיר גולגברג היה מקורב של אליאב אוזן שהוכנס אחריו ומעיין אשכנזי בעקבותיו וכו וכו, היו לפחות 10 אנשים מאותה קליקה שהוכנסו בעונות.

Goneril 4444

Well-known member

אני מניחה שגם אלו האנשים שמוכנים להיכנס....

KAPSULA1

Well-known member
אני מניחה שגם אלו האנשים שמוכנים להיכנס....
די נכון, אדם ממוצע ומיושב לא יסכים להכנס. אחד שיש לו מה להפסיד.
אבל הרבה נכנסים לקידום עסק, קידום עצמי ובעיקר פרסום. כמובן שהמילון קורץ אבל יש כאלה כמו טליה שהיו באיזה פרק בחיים והחליטו שזאת חוויה כזאת לפני שעוברים לדאגה חדשה בחיים

ziniozi

Well-known member
11:17 ספיר לאורי1 אחרי שאמר לה שהגיעו הקניות:
"תגיד להם שלא ייגעו"

מ י
א ת
? ? ?
תודה גל, אני גם תמיד כותבת שעה מדויקת, שכל אחד יוכל לחזור ולראות בעצמו
ככה פחות קל להאשים בפייק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה