** שרשור בוקר 🌞 היום ה-52 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

KAPSULA1

Well-known member
זה נכון שלספיר יש קבוצה בפייסבוק עם 20,000 חברים? במקרה נתקלתי בזה. קבוצה סגורה. עדיין יש דבר כזה ״צבאות״?

KAPSULA1

Well-known member
זו הקבוצה שתמכה בשנה שעברה בטליה.. איך עברו מטליה אליה אין לי מושג.. ממש הפכים.. טליה הטובה ספיר ה :mad::sick:
ספיר לא רעה, ממש לא. היא אולי עצורה וקצת אסטרטגית אבל לא תככנית.
זאת אלה המנהלת שם?
קבוצה גדולה של אנשים, לא יודעת לגבי רמת הפעילות שם. אני לא חברה שם.
מוזר שזאת אותה קבוצה וספיר לא ממוקמת גבוה יותר בסקרים. עונה שעברה הם ממש היו באטרף בסקרים.
אם כי זאת לא אינדיקציה, אני אצביע לספיר אם יהיה לה סיכון בהדחה אבל לא מצביעה באף סקר כך שזה לא תמיד משקף

mimes17

Well-known member
זאת אלה המנהלת שם?
מוזר שזאת אותה קבוצה וספיר לא ממוקמת גבוה יותר בסקרים. עונה שעברה הם ממש היו באטרף בסקרים.
אם כי זאת לא אינדיקציה, אני אצביע לספיר אם יהיה לה סיכון בהדחה אבל לא מצביעה באף סקר כך שזה לא תמיד משקף
לא מסכימה בכלל!.. היא הדיירת הכי תככנית שתלטנית אסטרטגית וקרה שהייתה אבר בתכנית! בטופ רועה של כל העונות.. בעייני היא הכי מזוייפת שיש

ליהוק מטורף

Well-known member
זאת אלה המנהלת שם?
אנשים נשארו בקבוצה הזאת, אבל זה לא אומר שהם בעד ספיר. רבים עוזבים את הקבוצה, כמוני, הייתי בקבוצה כשפעלה עבור טליה. גם לא נראה לי שאלה נלחמת עבור ספיר כמו שנלחמה עבור טליה.

KAPSULA1

Well-known member
השיר הזאת חסרת מודעות, חושבת שהיא באה להצגה. במקום לדבר ספונטנית עם אנשים ולהתחבר ולהכיר מציקה בשאלות בתוכנית אירוח שאימצה לעצמה. רואים שהיא קצת מציקה לעדן וקצת כופה עליה להשתתף. היא הכי באה לי רע מכולם. כזאת לא טבעית, מחושבת ומתאמצת מדי

KAPSULA1

Well-known member
אברהם בחדר האח מדבר ומגנה את אורי 2, מחומם כנראה על ידי האח ומעצבן את עצמו עוד יותר תוך כדי. לאחר מכן יוצא לחדר ומתחיל במריבה עם אורי, נראה שנאמרו שם חילופי מילים לא נעימות ואז אורי בתורו בחדר האח סוג של בוכה/כאוב

KAPSULA1

Well-known member
עוד פרק על הצמד אברהם וספיר.. אוףף!
יותר קשור לאברהם והתגובות, הקנאה וההאדרה העצמית שלו. הוא לגמרי עושה שואו על הגב שלה. כמו שאמר על אורי שחגג כניסה על התחת שלה.
ספיר מתנהגת בצורה יפה ושקולה ובעיקר הגיונית לכל הסיטואציה. שני הגברים, ביוזמה של אברהם והגררות של אורי הביאו את עצמם לזה.

ziniozi

Well-known member
זה קצר מדי אבל יפה, עוד שבועיים שייערך קצת זה יעשה לה בצורה מתאימה יותר לפנים שלה
שיער גודל בממוצע 1 ס"מ בחודש.
עוד שבועיים זה יארך ב-5 מ''מ. זה לא ישנה כלום.
הספר הרס לה את התסרוקת המהממת שהיתה לה קודם, לא ברור לי איך עוז הרשה את זה.

אופה קטנטנה

Well-known member
שמאלנים, עורו,
לכו לשרשור פוליטיקה,
והתעדכנו.

נא לא לענות להודעה זו, מכל צד.
תודה.

מיק83

Well-known member
ליאל אוהב לשחק בשיער של ספיר חח

יש לו ייעוד בבית 😅

מצב