שרשור דיוני חומריו האפלים עונה 2 🌑

didalf

Well-known member
חומריו האפלים 2X07 סוף עונה

מה זה למה אני ראשונה ניק????

אומייגאדדדד אעהאהההה מה עכשיו לחכות שנה שאני שוב אשכח הכל?? סעמק.

כולם עדיין מחפשים את כולם בעיר/יער.

לי וגרומן נוחתים עם צבא המג'סטריום אחריהם. שמרחוק הם נראים כמו חיילי צעעצוע ומקרוב קצת כמו חיילים נאצים8-* הנשר של המפקד מאתר אותם והצבא יורה עליהם לאא!!! לי נפגע ברגל! הוא מבקש מגרומן שימשיך בלעדיו וימצא את נושא הסכין ויציל את ליירה, בזמן שהוא מעכב את הצבא. אבל רגע תתנשקו קודם! בווו!
הוא צלף טוב ומוריד הרבה מהם אבל זה לא מספיק. הוא והארנבת שלו כאלה חמודים|לב| אבל מישהו פוגע בו פגיעה קטלנית לאאאאאאאא!!! והוא גוסס שם!! וול, הוא דמיין את המוות כל כך הרבה שזה מרגיש כמו זיכרון:-P:. הוא מנסה לקרוא למכשפה אבל הארנבת מתפוגגת והוא מת לאאאאאאאא הוא לא הספיק לפגוש שוב את ליירה;-( הקרב שלו נגמר:-(|נר|

גברת קולטר הסייקו הורגת את המכשפה שבאה לבדוק מה קורה בעיר, לא לפני שהמכשפה נשברת ומספרת לה שליירה היא איב/חווה. מילי צדקת. אבל מה זה אומר??? גברת קולטר נחושה בדעתה להציל את ליירה עכשיו כדי שחווה לא תיפול שנית, מה שזה לא אומר. בדרך היא ממשיכה להתעלל בקוף המסכן שלה ועוד אומרת לו להפסיק להתבכיין. יאוו איזה מערכת יחסים מתעללת מסכן;-( שמישהו יקרא לשירותי הרווחה. למעשה הדמונים זה הנשמה שלהם, אז אני מניחה שזה אומר שהיא אכולת שנאה עצמית?

לפאן בהתחלה יש שיחה עם וויל שכאילו נעשית כשליירה ישנה, בה וויל מודה שהיא החברה הכי טובה שלו, ופאן אומר שגם הוא החבר הכי טוב שלה. אבל ליירה ערה. בהתחלה חשבתי שהיא בכוונה שלחה את פאן להגיד את הדברים שאין לה אומץ להגיד אבל למחרת היא מספרת לו שהיא שמעה אותם אז לא בטוחה|תוהה| אחכ היא מספרת לפאן שהיא חושבת שהיא מתחילה להשתנות, והוא שואל אם זה בגלל וויל והיא אומרת שקצת. האם זה אומר שיש לה רגשות רומנטיים אליו? בזה הכוונה להשתנות? בכל מקרה חמודים|לב|

הפרופוסרית החמודה מלווה את הילדות המעצבנות למחנה של המבוגרים ואז ממשיכה בדרכה ועוקבת אחרי עלים כחולים ובינתיים היא לא פגשה אף אחד וזה קצת מתסכל.

וואי ככל שהפרק התמשך חששתי שהולכים להתעלל בי ממש ושויל ואבא שלו יפגשו רק בעונה הבאה. לא בטוחה אם זה היה יותר טוב|תוהה|
וויל מרגיש שמישהו קורא לו ויוצא לסיבוב, גרומן מוצא את נושא הסכין. הם נפגשים יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא|לב| אבל תתחבקו שני אהבלים!!!!!! וויל כועס עליו שהוא נטש אותם. גרומן מסביר לוויל שיש לו חלק חשוב עכשיו במלחמה הגדולה. אבל הם בקושי מספיקים להתאחד כשחייל יורה לכיוונם וגרומן מחבק את וויל כדי להציל אותו ונורה בעצמו. לאאאאאאאאאאאאאאאאאא הוא הרגע מצא את אבא שלו למההההה;-( גם הדמונית שלו מתפוגגת! גם כומר סקסי מת;-( גם הקרב שלו נגמר;-(|נר| יאוו איזה פרק אכזרי!!
ורגע הם בכלל לא דיברו על ליירה8-* מה עם להגן על ליירה זה מה שהשיפ שלך ביקש ממך!! מזלך שזה קורה במילא. אוף חשבתי שיהיה משעשע כשגרומן יזכיר את ליירה ו-וויל יגיד שהוא איתה כבר מזמן.

במקביל גברת קולטר שולטת ברפאים שמובילים אותה לליירה. והיא חוטפת אותה בתיבה:-0 אוי לא!!!

ואז יש וויסאובר על המלחמה הגדולה. לא הייתי בטוחה במאה אחוז שזה ג'יימס מקאבוי ואני קצת מתביישת בעצמי. אבל זה כן!!!! הנה ג'יימס אעהאהההההההההההההההההההההההההה|מאוהב| פריטי ליטל ט'ינג התגעגעתייייייי|מאוהב| עכשיו זה כבר לא ספוילר להגיד שהיה אמור להיות פרק נוסף שעוסק במסעות עזריאל שלא הספיקו לצלם בגלל הקורונה אז כבר הייתי מוכנה נפשית שלא נראה אותו בכלל והנה הואאאא איזה הפתעה יפהה|מאוהב| והוא מגייס את המלאכים למלחמה במגיסטריום והסמכות. (הוא מודיע להם שהם עזריאלקרו או האויב של עזריאלקרו. אישית אני איפה שג'יימס מקאבוי רוצה אותי)

וכשניהיה מעניין הכל נגמר ועכשיו צריך לחכות שנה שבה הזכרון שלי ימחק לחלוטין:-/ אני מקווה שהסיכום הזה מספיק מפורט להזכיר לעצמי בעוד שנה מה קרה:-D

חמודים:

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
אוף! שוב שכחתי. בראש שלי הפרק החדש עולה ביום רביעי :-/
טוב, היום! סורי עדי...

מילי08

Well-known member
אמא!!
איזה פרק!
בכיתי וכעסתי ונבהלתי
ראיתם את הקטע אחרי הכתוביות? נתתי לכתוביות לרוץ ובינתיים שמתי אוכל לחתולה שלי, כשפתאום שמעתי קול מהטלוויזיה. רצתי להחזיר אחורה ו
רוג'ר בחיים! או סוג של חיים שנגלה בהמשך. לא שאני מתגעגעת אליו, ילד מעצבן, אבל לא הגיע לו למות.
ואגב למות - ליייייייייייי ;-( ;-( ;-( שבר לי את הלב. והארנבת שלו ;-( איזה רגע עצוב.
קולטר היא אחת המרשעות הכי מרושעות אי פעם. מסכנה ליירה שזו אמא שלה. היא כמעט נתנה לספקטרס להרוג/ לאכול/ להשתלט על הדמון שלה!! מרשעת. אני ממש עצרתי את הנשימה שלי בקטע הזה. אני מקווה שבסוף היא תסבול כמו שהיא גורמת לאחרים לסבול. כזאת רעה ומפחידה. כשהיא התקרבה אליו לראשונה בחייו והוא כל כך חשש ממנה... |לב-ש||לב-ש| הייתי בטוחה שהיא תכאיב לו. מזל שלא, כי הלב שלי לא היה עומד בזה.
גם אבא של וויל מת, אבל זה לא עשה לי כלום. רק וויל מסכן. מעניין שלדמונים יש מוח עצמאי. כאילו זה שפאן דיבר עם וויל באופן עצמאי, בלי לדעת אם ליירה שומעת או לא, ומסביר דברים. אותו דבר היה בין לי והארנבת שלו. אני לא מבינה בדיוק איך הדמונים עובדים. אני אקרא בהזדמנות את הספר ואולי יהיה שם הסבר נוסף.
וקיוויתי שליירה תקרא לוויל בקול והוא יבוא להציל אותה עם הסכין, אבל היא לא קראה לו וקולטר לקחה אותה ;-( אוף! איזה פרק מתסכל.
לא הבנתי אבל איך גם אבא של וויל וגם החייל מתו ביחד. החייל ירה באבא של וויל, ומי הרג את החייל? הדמון? זה היה ממש לא ברור.
אוף, ליירה חטופה ולי מת! אולי הוא יחזור באמצעות סרפינה (חסר להם שלא), אבל בלי הדמון שלו.
אגב דמונים - ה CGI שם פשוט נ ה ד ר. הבעות הפנים, הפרווה, השפם, ההליכה - חשבו על הכל ועשו עבודה מדהימה.

היי, ולפחות ידעתי איך קוראים לליירה! נראה לי שזו החידה הראשונה שאני מצליחה לפתור :-D
|למטה||למטה|
אה! נראה לי שרמזו שהשם הנוסף של ליירה הוא Eve חווה. היו שם כל מיני רמזים שאני לא זוכרת.

וראינו קצת את לורד עזריאל, והמלאכים באים לעזור לו, והדוב (ברח לי השם.. עומד לי על קצה הלשון) |מאוהב|
אבל המדענית בכלל לא בכיוון לפגוש אותם. העיקר שהיא נהנית מהטיול שלה :-D
זה קצת היה לי מוזר. וויל וליירה הקדימו את קולטר בהרבה, גם עם העיכובים שלהם. איך בדיוק היא הצליחה להגיע לשם כל כך מהר? אולי הספקטרס נשאו אותה לשם? (ושוב- מסכן הדמון שלה, מה שהיא עשתה לו איתם).
ומצד שני, המדענית התחילה גם היא את המשא שלה לפני קולטר אבל היא בכלל בכיוון אחר ואפילו לא נפגשו, אז מה קורה כאן?
אני מקווה שכיסיתי את האירועים העיקריים.
זהו הולכת לקרוא מה כתבתם

מילי08

Well-known member
אוי, נכון :-[:-[:-[
מרחוק הם נראים כמו חיילי צעעצוע ומקרוב קצת כמו חיילים נאצים
יואו! נכון! על שניהם
הוא דמיין את המוות כל כך הרבה שזה מרגיש כמו זיכרון
וואלה? לא זכור לי
אוף, עדי! בכלל לא התרגשת מזה כמוני. חסרת לב שכמוך
לא לפני שהמכשפה נשברת
אה, שכחתי מזה. מכשפות אמורות להיות אמיצות וזו נשברה מיד, אפילו לא התאמצה להילחם בעצמה. בוז לה
בדרך היא ממשיכה להתעלל בקוף המסכן שלה ועוד אומרת לו להפסיק להתבכיין. יאוו איזה מערכת יחסים מתעללת מסכן;-( שמישהו יקרא לשירותי הרווחה
ממש. אולי הדמון שלה מתישהו יפגע בה בחזרה? אמן!
למעשה הדמונים זה הנשמה שלהם, אז אני מניחה שזה אומר שהיא אכולת שנאה עצמית?
הממ. מעניין!
האם זה אומר שיש לה רגשות רומנטיים אליו? בזה הכוונה להשתנות? בכל מקרה חמודים
נראה לי שכן. הם ממש חמודים
הם נפגשים יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא|לב| אבל תתחבקו שני אהבלים!!!!!!
דווקא הבנתי את זה שלא מתחבקים. וויל חי כבר שנים עם ההבנה שאבא שלו מת, ורק בשנה האחרונה הוא הבין שאולי הוא לא מת. קשה לעשות את הסוויץ כל כך מהר, מה גם שיש לו סיבה מאוד מאוד טובה לכעוס על אבא שלו שהפסיק לתפקד כאבא
וואלה, יש כאן רעיון חוזר - הורים גרועים שאוהבים את הילדים שלהם אבל לא יודעים לתפקד כהורים..
יאוו איזה פרק אכזרי!!
מאוד
ורגע הם בכלל לא דיברו על ליירה8-* מה עם להגן על ליירה זה מה שהשיפ שלך ביקש ממך!! מזלך שזה קורה במילא. אוף חשבתי שיהיה משעשע כשגרומן יזכיר את ליירה ו-וויל יגיד שהוא איתה כבר מזמן.
אוי, נכון!
השיפ שלו :-D |מאוהב|
עכשיו זה כבר לא ספוילר להגיד שהיה אמור להיות פרק נוסף שעוסק במסעות עזריאל שלא הספיקו לצלם בגלל הקורונה אז כבר הייתי מוכנה נפשית שלא נראה אותו בכלל והנה הואאאא איזה הפתעה יפהה
יא, באמת? אבל לא צילמו את העונה הזאת לפני הקורונה?
הייתי ממש שמחה לראות את זה.
וא מודיע להם שהם עזריאלקרו או האויב של עזריאלקרו. אישית אני איפה שג'יימס מקאבוי רוצה אותי
:-D :-D גם אני |מאוהב|
יואו ממש!!

didalf

Well-known member
ראיתם את הקטע אחרי הכתוביות? נתתי לכתוביות לרוץ ובינתיים שמתי אוכל לחתולה שלי, כשפתאום שמעתי קול מהטלוויזיה. רצתי להחזיר אחורה ו
לאאא מה:-0 הולכת שניה לבדוק

עכשיו ראיתי
ו-
רוג'ר בחיים! או סוג של חיים שנגלה בהמשך
ווואטטט:-0 וואי טוב שאמרת:-D

קולטר היא אחת המרשעות הכי מרושעות אי פעם. מסכנה ליירה שזו אמא שלה. היא כמעט נתנה לספקטרס להרוג/ לאכול/ להשתלט על הדמון שלה!! מרשעת. אני ממש עצרתי את הנשימה שלי בקטע הזה. אני מקווה שבסוף היא תסבול כמו שהיא גורמת לאחרים לסבול. כזאת רעה ומפחידה. כשהיא התקרבה אליו לראשונה בחייו והוא כל כך חשש ממנה... |לב-ש||לב-ש| הייתי בטוחה שהיא תכאיב לו. מזל שלא, כי הלב שלי לא היה עומד בזה.
יאוו ממש!

לא הבנתי אבל איך גם אבא של וויל וגם החייל מתו ביחד. החייל ירה באבא של וויל, ומי הרג את החייל? הדמון? זה היה ממש לא ברור.
לא בטוחה שהבנתי כי זה היה מהיר אבל נראה לי שגרומן ירה בו גם תוך כדי שהוא מסובב את וויל?

היי, ולפחות ידעתי איך קוראים לליירה! נראה לי שזו החידה הראשונה שאני מצליחה לפתור :-D
כל הכבוד, קבלי עוגיה.

זה קצת היה לי מוזר. וויל וליירה הקדימו את קולטר בהרבה, גם עם העיכובים שלהם. איך בדיוק היא הצליחה להגיע לשם כל כך מהר? אולי הספקטרס נשאו אותה לשם? (ושוב- מסכן הדמון שלה, מה שהיא עשתה לו איתם).
ומצד שני, המדענית התחילה גם היא את המשא שלה לפני קולטר אבל היא בכלל בכיוון אחר ואפילו לא נפגשו, אז מה קורה כאן?
לגבי קולטר לעומת המדענית זה ברור כי הרפאים הדריכו אותה בעוד המדענית סתם הולכת לאיבוד. לגבי בכלל איך היא הגיעה כ"כ מהר לא יודעת.

והדוב (ברח לי השם.. עומד לי על קצה הלשון) |מאוהב|
יוריק ברנסון:-D

וול, הוא דמיין את המוות כל כך הרבה שזה מרגיש כמו זיכרון:-P:.
וואלה? לא זכור לי
:-D:-D זה מהמילטון
(זה חוזר בעוד כמה שירים המשפט הזה)

אוף, עדי! בכלל לא התרגשת מזה כמוני. חסרת לב שכמוך
חחח לא נכון! אולי לא כמוך אבל כן התעצבתי וכעסתי על המסך.

אה, שכחתי מזה. מכשפות אמורות להיות אמיצות וזו נשברה מיד, אפילו לא התאמצה להילחם בעצמה. בוז לה
נכון??? בוו. ואז מתה בכל זאת|שפם|

דווקא הבנתי את זה שלא מתחבקים. וויל חי כבר שנים עם ההבנה שאבא שלו מת, ורק בשנה האחרונה הוא הבין שאולי הוא לא מת. קשה לעשות את הסוויץ כל כך מהר, מה גם שיש לו סיבה מאוד מאוד טובה לכעוס על אבא שלו שהפסיק לתפקד כאבא
לאדעת הייתי מצפה שקודם יתחבקו בהתרגשות באינסטינקט, ואחכ יכעס עליו שנטש אותו.

יא, באמת? אבל לא צילמו את העונה הזאת לפני הקורונה?
כן, אבל גבולי יחסית. בגלל זה רק את הפרק של עזריאל לא הספיקו.

מילי08

Well-known member
ווואטטט:-0 וואי טוב שאמרת:-D
במקרה ממש
לא בטוחה שהבנתי כי זה היה מהיר אבל נראה לי שגרומן ירה בו גם תוך כדי שהוא מסובב את וויל?
לא נראה לי שהוא הספיק לירות בו ובגלל זה כל הסצינה לא ברורה בכלל
יוריק ברנסון:-D
ט'נקס
:-D:-D זה מהמילטון
אהההההה :-D
זה היה אמין בעיני. זה מצב מביך. האבא לא מצפה לראות את הבן והבן לא מצפה לראות את האב. כל אחד חשב שיראה מישהו אחר ולכן הם המומים מהסיטואציה

ומה עם אדון ניק וגברת ליאורה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה זה למה אני ראשונה ניק????
אני אמרתי:
למקרה שאתן תוהות אם אני מחכה לכן, אז לא.
אני ראיתי את פרק 7 אתמול.
אני פשוט קצת at a loss for words
ועד שמצאתי זמן גם הרגשתי שאני כבר לא זוכר מספיק כדי לכתוב באופן טוב אז החלטתי לחכות כדי להגיב.
לחלוטין בטוח שאני לא אזכור מספיק טוב.
ובגלל שעונה 3 גם תהיה עונה אחרונה אז הכי טוב יהיה לעשות צפיה חוזרת בשתי העונות הראשונות.
כולם עדיין מחפשים את כולם בעיר/יער.
כן, זה מרגיש כאילו הם בטוח קרובים זה לזה ביער/הרים ואני כזה צועק על המסך: "יאללה תפגשו כבר!"
הנשר של המפקד מאתר אותם
רק קצת הטריד אותי שהדמון של אנשים רגילים לא יכול להתרחק מהאדם הרבה. אז או שהם שכחו את זה או שהם בעצם היו קרובים ואז זה לא כזה אמור לעזור.
הוא צלף טוב ומוריד הרבה מהם אבל זה לא מספיק. הוא והארנבת שלו כאלה חמודים|לב| אבל מישהו פוגע בו פגיעה קטלנית לאאאאאאאא!!! והוא גוסס שם!! וול, הוא דמיין את המוות כל כך הרבה שזה מרגיש כמו זיכרון:-P:. הוא מנסה לקרוא למכשפה אבל הארנבת מתפוגגת והוא מת לאאאאאאאא הוא לא הספיק לפגוש שוב את ליירה;-( הקרב שלו נגמר:-(|נר|
*"קרב שלו נגמר" אני מניח שלפחות לא כתבת את זה בטריג...
זה היה כל כך עצוב. וממש לא זכרתי אם הוא מת או לא בספר אז כל כך כל כך קיוויתי שהוא לא ימות.

אגב, קשה לראות אבל החייל שפוגע בו - משחק אותו לזלי אודום ג'וניור :-P:
בדרך היא ממשיכה להתעלל בקוף המסכן שלה ועוד אומרת לו להפסיק להתבכיין. יאוו איזה מערכת יחסים מתעללת מסכן;-( שמישהו יקרא לשירותי הרווחה. למעשה הדמונים זה הנשמה שלהם, אז אני מניחה שזה אומר שהיא אכולת שנאה עצמית?
כן זה שנאה עצמית ברמה נוראית.
לפאן בהתחלה יש שיחה עם וויל שכאילו נעשית כשליירה ישנה, בה וויל מודה שהיא החברה הכי טובה שלו, ופאן אומר שגם הוא החבר הכי טוב שלה. אבל ליירה ערה. בהתחלה חשבתי שהיא בכוונה שלחה את פאן להגיד את הדברים שאין לה אומץ להגיד אבל למחרת היא מספרת לו שהיא שמעה אותם אז לא בטוחה|תוהה| אחכ היא מספרת לפאן שהיא חושבת שהיא מתחילה להשתנות, והוא שואל אם זה בגלל וויל והיא אומרת שקצת. האם זה אומר שיש לה רגשות רומנטיים אליו? בזה הכוונה להשתנות? בכל מקרה חמודים|לב|
הם כל כך חמודים.
וההשתנות זה ההתבגרות שקשורה לרגשות אליו.
וואי ככל שהפרק התמשך חששתי שהולכים להתעלל בי ממש ושויל ואבא שלו יפגשו רק בעונה הבאה. לא בטוחה אם זה היה יותר טוב|תוהה|
וויל מרגיש שמישהו קורא לו ויוצא לסיבוב, גרומן מוצא את נושא הסכין. הם נפגשים יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא|לב| אבל תתחבקו שני אהבלים!!!!!! וויל כועס עליו שהוא נטש אותם. גרומן מסביר לוויל שיש לו חלק חשוב עכשיו במלחמה הגדולה. אבל הם בקושי מספיקים להתאחד כשחייל יורה לכיוונם וגרומן מחבק את וויל כדי להציל אותו ונורה בעצמו. לאאאאאאאאאאאאאאאאאא הוא הרגע מצא את אבא שלו למההההה;-( גם הדמונית שלו מתפוגגת! גם כומר סקסי מת;-( גם הקרב שלו נגמר;-(|נר| יאוו איזה פרק אכזרי!!
כן זה היה נוראי. אבל גם היה לי ברור לחלוטין שהוא הולך למות (לא שזכרתי, אבל זה היה ברור שזה הולך לשם)
שלא כמו עם לי מוקדם יותר שהייתה לי תקווה שהוא ישרוד.
(הולי שיט, קראת לגרומן בשמו ולא רק כומר סקסי)
לא חשבתי על זה אבל באמת גרומן היה צריך לציין את ליירה ואז וויל היה אומר לו שיש לו רגשות כלפיה ואז גרומן היה נותן לו שיחת אב על נשים בזמן שהוא גוסס...
במקביל גברת קולטר שולטת ברפאים שמובילים אותה לליירה. והיא חוטפת אותה בתיבה:-0 אוי לא!!!
כן וזה קרה נורא מהר כזה.
קודם כל מה בכלל הקטע שהיא יכולה לשלוח את הרפאים לעשות שליחויות?
ואיך בדיוק היא סחבה את ליירה (שהיא די גדולה) במורד הר ולתוך ארגז בספינה?
הפרופוסרית החמודה מלווה את הילדות המעצבנות למחנה של המבוגרים ואז ממשיכה בדרכה ועוקבת אחרי עלים כחולים ובינתיים היא לא פגשה אף אחד וזה קצת מתסכל.
כן זה מרגיש שלא קורה שם כלום. אבל לפחות היא עדיין בחיים וברור שיהיה לה תפקיד בעונה הבאה.
ואז יש וויסאובר על המלחמה הגדולה. לא הייתי בטוחה במאה אחוז שזה ג'יימס מקאבוי ואני קצת מתביישת בעצמי. אבל זה כן!!!! הנה ג'יימס אעהאהההההההההההההההההההההההההה|מאוהב| פריטי ליטל ט'ינג התגעגעתייייייי|מאוהב| עכשיו זה כבר לא ספוילר להגיד שהיה אמור להיות פרק נוסף שעוסק במסעות עזריאל שלא הספיקו לצלם בגלל הקורונה אז כבר הייתי מוכנה נפשית שלא נראה אותו בכלל והנה הואאאא איזה הפתעה יפהה|מאוהב| והוא מגייס את המלאכים למלחמה במגיסטריום והסמכות.
יאיי ג'יימס מקאבוי ויאיי הכניסו את עזריאל בכל זאת.
אם כי אני מקווה שיהיה את הפרק שמתמקד בעזריאל פשוט בתחילת העונה הבאה.
כי אני רוצה לדעת מה זה המקום שהוא הולך אליו כדי לדבר עם מלאכים.
ומה בכלל הקטע של המלאכים? (ועניין עם הנקמה שדובר על הפיזיקאית)
(הוא מודיע להם שהם עזריאלקרו או האויב של עזריאלקרו.
אוקי זה היה טוב :-D
רוג'ר בחיים! או סוג של חיים שנגלה בהמשך. לא שאני מתגעגעת אליו, ילד מעצבן, אבל לא הגיע לו למות.
אני דווקא זוכר מה הקטע עם זה (עצוב כמה מעט אני בעצם זוכר)
כשהיא התקרבה אליו לראשונה בחייו והוא כל כך חשש ממנה... |לב-ש||לב-ש| הייתי בטוחה שהיא תכאיב לו. מזל שלא, כי הלב שלי לא היה עומד בזה.
את מדברת על הדמון שלה הקוף... ובלשון זכר?!?
מעניין שלדמונים יש מוח עצמאי. כאילו זה שפאן דיבר עם וויל באופן עצמאי, בלי לדעת אם ליירה שומעת או לא, ומסביר דברים. אותו דבר היה בין לי והארנבת שלו. אני לא מבינה בדיוק איך הדמונים עובדים. אני אקרא בהזדמנות את הספר ואולי יהיה שם הסבר נוסף.
איך שאני מבין את זה יש להם באמת מוח נפרד. כלומר הם פועלים באופן נפרד למרות שהם כן חלק מהאדם.
הדמון של גרומן הרגה את הדמון של החייל לפני שגרומן מת מהפציעה שלו.
זה כמו שראינו שהדמון של קולטר יכול לפגוע בדמון של מישהו אחר ובכך להכאיב לאדם. אז כנראה אם דמון הורג דמון של אדם אחר זה הורג אותו.
אגב דמונים - ה CGI שם פשוט נ ה ד ר. הבעות הפנים, הפרווה, השפם, ההליכה - חשבו על הכל ועשו עבודה מדהימה.
כן זה נעשה באמת מעולה. ראיתי סרטון מאחורי הקלעים של עונה 1 שבו רואים שאחד הדברים שעושים זה שעל הסט תמיד יש בובות מורכבות שמגלמות את הדמונים. וזה בעצם גורם לכך שהשחקנים לא משחקים עם האוויר, אלא ממש מגיבים למשהו שמרגיש חי.
וול, הוא דמיין את המוות כל כך הרבה שזה מרגיש כמו זיכרון:-P:.
וואלה? לא זכור לי
רק כשקראתי את זה בתגובה של מילי קלטתי את הבדיחה של עדי :-D (עוזר שאפילו שמעתי את השיר הזה היום)
מכשפות אמורות להיות אמיצות וזו נשברה מיד, אפילו לא התאמצה להילחם בעצמה. בוז לה
מי אמר שמכשפות אמורות להיות אמיצות. אני מזכיר לך שעד כמה שראינו זה לא דבר רגיל שמענים את הדמון של מישהו וזה כנראה נורא כואב.
בקיצור את עושה כאן victim shaming
זה כנראה הקורונה, אבל לא להתחבק נראה לי הדבר הטבעי ביותר לעשות.

המכשפה נשברת ומספרת לה שליירה היא איב/חווה. מילי צדקת. אבל מה זה אומר??? גברת קולטר נחושה בדעתה להציל את ליירה עכשיו כדי שחווה לא תיפול שנית, מה שזה לא אומר.
זה אחד הדברים שכן זכרתי, אבל זה באמת מאוד הרשים אותי שבוע שעבר שעלית על זה. (באמת מגיעה לך עוגיה)

לגבי מה זה אומר צריך להבין כיצד נתפסת חווה בנצרות: היא זאת שפותתה על ידי הנחש לאכול את הפרי האסור ואז פיתתה את אדם. וזה החטא הראשון - original sin.
יש דיבורים קשורים לאורך כל הסדרה, למשל זה שהעיסוק של קולטר בDust הוא מתוך הנחה של המג'יסטריום שDust הוא חטא.
יש קטע לפני כמה פרקים שמישהו קורא את סיפור חווה מהתנ"ך שלהם ושם מצוין הדמון של חווה.

didalf

Well-known member
ועד שמצאתי זמן גם הרגשתי שאני כבר לא זוכר מספיק כדי לכתוב באופן טוב אז החלטתי לחכות כדי להגיב.
תירוצים פויה|פטיש|

ובגלל שעונה 3 גם תהיה עונה אחרונה אז הכי טוב יהיה לעשות צפיה חוזרת בשתי העונות הראשונות.
כן אבל אין לי סבלנות לצפיות חוזרות (ה100 זה מקרה נדיר)
רק קצת הטריד אותי שהדמון של אנשים רגילים לא יכול להתרחק מהאדם הרבה. אז או שהם שכחו את זה או שהם בעצם היו קרובים ואז זה לא כזה אמור לעזור.
כן אני גם חשבתי. כנראה היו די קרובים. ואולי דמונים שעפים יכולים טיפה יותר להתרחק כי הם עפים?|תוהה|

*"קרב שלו נגמר" אני מניח שלפחות לא כתבת את זה בטריג...
מה זה "קרב שלו נגמר" זה תחביר לקוי. "הקרב שלו נגמר".

אגב, קשה לראות אבל החייל שפוגע בו - משחק אותו לזלי אודום ג'וניור :-P:
:-D:-D
ועדיין לא קלטת את הבדיחה שלי כשכתבת את זה:-D

(הולי שיט, קראת לגרומן בשמו ולא רק כומר סקסי)
כן נו מה לעשות הזכרתי אותו הרבה היום כומר סקסי זה ארוך יותר. אפילו קראתי ללי לי ולא לין או המילטון!!

יש קטע לפני כמה פרקים שמישהו קורא את סיפור חווה מהתנ"ך שלהם ושם מצוין הדמון של חווה.
מי הדמון שלה? הנחש????? זה אומר שפאן יהפוך לנחש??
וכשהיא אומרת "חוה לא תיפול שנית" הכוונה לחווה המקורית מהתורה?

למעלה