שרשור דיוני חומריו האפלים עונה 2 🌑

didalf

Well-known member
אפשר להפסיק לדבר על עזריאל כללל הפרק בלי להראות לי אותו?? קקות:-[

סופסוף אנדרו סקוט חמודייי|מאוהב| אוקי לין ואנדרו איכשלא קוראים לדמויות שלהם - I SHIP IT! |זורו||לב|
ממש צעקתי עליהם בשלב מסויים שהילדים שלהם ביחד ושליירה כבר מוגנת ע"י הסכין. ואפשר לשמוע יותר מהדמונה שלו פליבאג?
אוף היו פעם טווטים מצחיקים של לין על אנדרו מהצילומים איך אני אמצא את זה עכשיו??

חחח הלכתי לחפש והנה אחד חדש:-D
(טוויטר אתה מרשה ואינסטגרם לא??תפוזבל)

אההה מצאתי צילום מסך בגוגל יאיי (משומה זכרתי שיר של המילטון אבל לא, לא נורא, עדיין חמוד)

ראינו סופסוף את הכומר הסקסי (קוראת לו ככה כי היה ביקוש שאקרא לו ככה, אישית הוא פחות הטעם שלי),
זה לא אני אמרתי זה הסדרהB-|

יאוו מסכן וויל עם האצבעות:-( אבל מגניב הקטע עם הסכין שחותך עולמות.
*ואפילו יותר מטורף מזה - הפיזיקאית מצליחה ליצור ממש שיחה עם החומר האפל (Dust) ולא רק שהיא מגלה שהחומר הזה הוא מלאכים (או שמלאכים מורכבים ממנו) אלא שהמלאכים השפיעו על התפתחות בני אדם.
והדבר הכי הזוי זה הסיבה לכך - נקמה! :-0
כן זה היה מגניב ואז נקמה:-0 מה??
הבנאדם היחיד שמצליח לתקשר עם חומר אפל שממש במקרה ברח ממסגרת נוצרית נוקשה ומגלה שהוא הגיע למה שהוא ברח ממנו? נשמע חשוד.
הא, מעניין|תוהה| ואגב השותף שלה אכן הוא זה שפנה לנחשון והסגיר את ליירה, אבל כנראה לא מכוונה רעה.

*גברת קולטר נפגשת עם נחשון (אני לא אוהב את השם, אבל מילא).
או שמישהו איכשהו עלה על הסיפור שם (נחשון? גברת קולטר)
חחחחחחחחחח אני שמחה שזה תפס:-D:-D וואי כן הסצנה הזאת שהוא מלטף לה את הידיים במסעדה הייתה קריפית ברמות. ואוי אוי להביא את גברת קולטר לשם נשמע צרות.

(ואנחנו מגלים בהקשר לשאלה של עדי שבאמת הוא משתמש בקרע בין העולם שלו לעולם של העיר וקרע אחר מהעיר לעולם של וויל)
כן!! איזה נחמד מצידם לענות לי.

אוקיי, אז גילינו איך קוראים לגברת קולטר, אפשר לסגור את העסק.
את מתכוונת לשם הפרטי שלה? אני לא חושב שזה מידע חדש
כן אמרו את זה כבר כמה פעמים בעבר. גם העונה הזאת לפני כמה פרקים, והופתעתי ואז נזכרתי שבעצם אמרו את זה גם בעונה הקודמת.

*אחרי שהמכשפות גילו מהדובים שליירה עברה לעולם אחר דרך הקרע בין העולמות הן יוצאות למתקפה בכוחות המג'סטריום ששומרים על הקרע ועוברות דרכו.
הקטעים עם המכשפות תמיד מרגישים לי לא קשורים והן אוברדרמטיות מידי, לא אוהבת.

מילי08

Well-known member
הייתי כל כך שקועה אתמול בסיכום החודשי ששכחתי בכלל לכתוב על הפרק...
כמו שכתבתם, באמת פרק עם הרבה התרחשויות.
האצבעות של וויל ;-( מסכני.. הייתי בטוחה אבל שהסכין הזאת תהיה יותר חרב, משהו ארוך ומפחיד.
גם שומר הלהב/ סכין (שכחתי איך הם כינו את התפקיד) הישן - בהתחלה חשבתי שהוא דווקא מהרעים, בעיקר לאחר ההקדמה שנתנו לנו על איך השתמשו בסכין לרעה.
מר-רשע (שכחתי שוב איך קוראים לו) - ממש רשע! לא ייאמן שהוא הצליח להיכנס לתוך המערה של הפיזיקאית. והשותף שלה בכלל אידיוט. ככה אתה מכניס כל אחד, בלי לדבר קודם עם מי שבנתה את זה?
אבל הפיזיקאית שיחקה אותה כשהיא העיפה אותו, גם אם זה מסיבות אחרות. נראה היא הולכת לשחק תפקיד חשוב, בעיקר לאחר הגילוי שלה על האבק=חומר אפל= מלאכים! זה היה סוג של וואו. לא ציפיתי לזה. אני מקווה שזה לא אומר שהסדרה תלך לכיוונים דתיים- נוצריים (ישר חשבתי על OA). וגם המלאכים האלה - ממתי הם יצורים נקמניים?! אם אני מכירה מלאכים (אזיראפאל |מאוהב|) אז הם בכלל לא כאלה.
מוזר לי שפאן מחליף את הדמות שלו לפרפר. מכל הדמויות האחרות, פרפר זה דבר שנורא קל להרוג, אפילו בטעות. כזה יצור עדין ופריך.. בחירה לא טובה. ממש דאגתי לו כל הפרק :-D .
סקורסבי פגש סוף סוף את גרומן! בשעה טובה.
אני חייבת לומר משהו, עדי סליחה, אבל אני חושבת שאולי את דווקא תסכימי איתי... נראה לי שלין מנואל היה צריך להיות לורד עזריאל, וג'יימס מקאבוי היה צריך להיות לי סקורסבי. כי הדמות של לי אמורה להיות קלילה יותר ובראש מגניב כזה, אבל מרגיש לי שלין מנואל קצת רציני מידי בשביל זה ולכן הוא היה יכול להיות עזריאל מצוין. ולעומת זאת מקאבוי |מאוהב| רודף להציל את ליירה... חבל שלא דיברו איתי לפני הליהוק B-|.
גברת קולטר עוברת למימד אחר! אחרי ההתנגדויות שלה והשמרנות כביכול שלה. נראה לי שלאט לאט היא תשתנה ותלך נגד המגיסטריום (|הלוואי|). אני לא מבינה אבל איך המעבר הזה הוביל אותם לעולם של ליירה וויל ולא לעולם הרגיל.

ועכשיו לתגובות:
נחשון (אני לא אוהב את השם, אבל מילא)
אני מציעה את מר-רשע.. גם לא להיט
[הכומר] אישית הוא פחות הטעם שלי
כנ"ל. גם בפליבאג לא נפלתי ממנו כסקסי, אבל אהבתי אותו כי פליבאג אהבה אותו
שמענו את פיבי וולר ברידג'
האם בהמשך נגלה שהיא מכשפה שמקריינת את מה שקורה כשהיא מביטה למצלמה והכומר הסקסי הוא היחיד ששם לב שהיא עושה משהו מוזר?
:-D
פיבי הייתה הציפור של אנדרו!
:-0:-0 וואלה! המידע הזה ממש עושה לי טוב. עכשיו אני מתבאסת שלא הקשבתי לה יותר טוב :-D
הרגשנו מוטרדים להבליא (לפחות אני) כשנחשון דיבר על גברת קולטר וליטף לה את האצבעות
כן.. איו 8-{
ומשתמש ברקע הנזירי שלה כדי לנסות לדפוק לה את הראש ולגרום לה לנטוש את המחקר שלה. הבנאדם היחיד שמצליח לתקשר עם חומר אפל שממש במקרה ברח ממסגרת נוצרית נוקשה ומגלה שהוא הגיע למה שהוא ברח ממנו? נשמע חשוד.
וואלה! מעניין. לא חשבתי על זה. אבל זה שוב גורם לי לקוות שלא מדובר כאן בעוד אלגוריה נוצרית על משהו.

את מתכוונת לשם הפרטי שלה? אני לא חושב שזה מידע חדש
כן אמרו את זה כבר כמה פעמים בעבר. גם העונה הזאת לפני כמה פרקים, והופתעתי ואז נזכרתי שבעצם אמרו את זה גם בעונה הקודמת.
מידע חדש לזכרון שלי |טמבל|. כשמר רשע אמר את השם שלה זה אפילו לא נשמע לי מוכר, כמו שנופל אסימון.. תפס אותי לא מוכנה :-D
אפשר להפסיק לדבר על עזריאל כללל הפרק בלי להראות לי אותו?? קקות:-[
|כן||כן|
:-D
מגניב הקטע עם הסכין שחותך עולמות.
ממש! פותח הזדמנויות חדשות, תרתי משמע
הקטעים עם המכשפות תמיד מרגישים לי לא קשורים והן אוברדרמטיות מידי, לא אוהבת.
יש בזה משהו, אבל אני כן אוהבת אותן. אולי באמת צריך למתן את אופן ההצגה שלהן.
אגב, בשיחה של המכשפות ישר חשבתי על לקסה.. :-D |מאוהב|

didalf

Well-known member
גם שומר הלהב/ סכין (שכחתי איך הם כינו את התפקיד) הישן - בהתחלה חשבתי שהוא דווקא מהרעים, בעיקר לאחר ההקדמה שנתנו לנו על איך השתמשו בסכין לרעה.
כן אני גם ציפיתי שהוא יהיה רע בגלל ההקדמה הזאת.

מר-רשע (שכחתי שוב איך קוראים לו)
נחשון!!!

אם אני מכירה מלאכים (אזיראפאל |מאוהב|)
חחח תכלס|מאוהב|
וכן אני גם מקווה שלא ילכו לכיוונים נוצרים. אלא אם זה נגד הדת.

אני חייבת לומר משהו, עדי סליחה, אבל אני חושבת שאולי את דווקא תסכימי איתי... נראה לי שלין מנואל היה צריך להיות לורד עזריאל, וג'יימס מקאבוי היה צריך להיות לי סקורסבי. כי הדמות של לי אמורה להיות קלילה יותר ובראש מגניב כזה, אבל מרגיש לי שלין מנואל קצת רציני מידי בשביל זה ולכן הוא היה יכול להיות עזריאל מצוין. ולעומת זאת מקאבוי |מאוהב| רודף להציל את ליירה... חבל שלא דיברו איתי לפני הליהוק B-|.
מממ לאדעת דווקא הליהוק בסדר בעיני. כלומר ג'יימס בהחלט יכול להיות סילי כזה וקליל אבל לין לא מרגיש לי רציני מידי בכלל, הוא מרגיש לי מתאים לתפקיד. מצד שני אני בכלל רואה בו את המילטון לא משנה מה הוא עושה אז מה אני יודעת?:-D

גברת קולטר עוברת למימד אחר! אחרי ההתנגדויות שלה והשמרנות כביכול שלה. נראה לי שלאט לאט היא תשתנה ותלך נגד המגיסטריום (|הלוואי|).
אף פעם לא באמת הרגשתי שהיא שמרנית או באמת מרגישה חלק מהמג'יסטריום. היא סופר אינטרסטית ומתמרנת את כולם לצרכיה, אבל מרגיש לי שהיא לא באמת מאמינה בכלום חוץ מהמטרות שלה, מה שהן לא יהיו.

כנ"ל. גם בפליבאג לא נפלתי ממנו כסקסי, אבל אהבתי אותו כי פליבאג אהבה אותו
:-0:-0 וואלה! המידע הזה ממש עושה לי טוב. עכשיו אני מתבאסת שלא הקשבתי לה יותר טוב :-D
שתדעי לך זה חלק מהסיבה ששלחתי אותך לראות פליבאג:-D ידעתי שאנחנו הולכים להזכיר את זה בדיונים על הסדרה הזאת, אז שתהיי חלק|מלאך| (וגם כמובן כי זאת סדרה נהדרת).

אגב, בשיחה של המכשפות ישר חשבתי על לקסה.. :-D |מאוהב|
באמת? באיזה הקשר?

מילי08

Well-known member
אמא'לה, טוב
אף פעם לא באמת הרגשתי שהיא שמרנית או באמת מרגישה חלק מהמג'יסטריום. היא סופר אינטרסטית ומתמרנת את כולם לצרכיה, אבל מרגיש לי שהיא לא באמת מאמינה בכלום חוץ מהמטרות שלה, מה שהן לא יהיו.
כן, את צודקת. ובמחשבה שניה היא לא תשנה את הדרך שלה בדיוק מהסיבה הזאת
שתדעי לך זה חלק מהסיבה ששלחתי אותך לראות פליבאג:-D ידעתי שאנחנו הולכים להזכיר את זה בדיונים על הסדרה הזאת, אז שתהיי חלק|מלאך| (וגם כמובן כי זאת סדרה נהדרת).
וואלה! נהדרת. הראו את הכומר בכלל בעונה הקודמת?
באמת? באיזה הקשר?
לאדעת.. נראו לי דומות עם הסימנים/ קעקועים והפרצוף העצבני. בגדול נראה לי שהן היו מסתדרות לא רע :-P:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מציעה את מר-רשע.. גם לא להיט
אמא'לה, טוב
טכנית קוראים לו קרלו בוריל. אם כי בעולם של וויל הוא משתמש בשם צארלס לאסטרום.
מה לגבי נחשקרלוטרום?
הייתי בטוחה אבל שהסכין הזאת תהיה יותר חרב, משהו ארוך ומפחיד.
אם זה היה כמו חרב אז היה מוזר שלא קוראים לזה חרב.
חוץ מזה הרבה יותר מתאים סכין. כשרוצים לחתוך חתך בנייר או בד משתמשים בסכין.
אבק=חומר אפל= מלאכים!
בהחלט וואו.
ישר חשבתי על OA
דווקא לא חשבתי על זה, אבל באמת מזכיר
עשו טעות נוראית שלא דיברו איתך לפני הליהוק.
אם כי אני דווקא אוהב את הליהוק כמו שהוא. חוץ מזה שנראה לי שהיו חייבים ללהק את לין לתפקיד לי בגלל הדמיון בשמות.
גברת קולטר עוברת למימד אחר! אחרי ההתנגדויות שלה והשמרנות כביכול שלה. נראה לי שלאט לאט היא תשתנה ותלך נגד המגיסטריום (|הלוואי|).
איך שזה נראה היא הרבה יותר פתוחה לתגליות מדעיות מאשר המג'יסטריום באופן בסיסי. אבל היא כן שמרנית כמוהם מבחינת הדעה שלה על חטא. זה מה שהיה בבסיס הניסויים שלה לכריתת דמונים מילדים. אין לה משהו נגד מימדים אחרים כי היא מקבלת את זה כעובדה ולא עסוקה כמו המג'יסטריום בלהחזיק את הדת.
אני לא מבינה אבל איך המעבר הזה הוביל אותם לעולם של ליירה וויל ולא לעולם הרגיל.
*קודם כל הבהרת מושגים - יש את העולם של ליירה (כלומר העולם שבו ליירה נולדה ובו יש לאנשים דמונים), העולם של וויל (כלומר העולם שבו וויל נולד, שזה מה שאת מנכה העולם הרגיל) והעולם של הסכין (העולם עם העיר הזאת שבה כרגע וויל וליירה גרים).
בעצם תמיד המעבר של נחשקרלוטרום אל העולם וויל היה דרך העולם של הסכין, פשוט לא עקבנו אחריו ממש.
זה בעצם מאוד הגיוני שהמעבר יהיה דרך העולם של הסכין. הרי בעולם של הסכין יש את הסכין (ולכן אני קורא לו העולם של הסכין) שהשתמשו בו כדי ליצור פתחים לעולמות אחרים. אז בשלב מסוים מחזיק קודם של הסכין יצר פתחים לעולם של וויל ולעולם של ליירה ולא סגר אותם.
וואלה! נהדרת. הראו את הכומר בכלל בעונה הקודמת?
נראה לי שלא, אולי בתמונות בבית של וויל.
גם ראו אותו בתמונות בבית של וויל, אבל גם ראו אותו כשוויל צפה בראיון טלוויזיוני שעשו עם אבא שלו לפני שהוא עזב.

אני מקווה שזה לא אומר שהסדרה תלך לכיוונים דתיים- נוצריים
וכן אני גם מקווה שלא ילכו לכיוונים נוצרים. אלא אם זה נגד הדת.
בעניין הזה יש לי דברים לומר שיכולים להחשב כספוילר להמשך הסדרה, אם כי אני לא אכתוב שום דבר ממש מפורט על העלילה של ההמשך.
עדיין זה עונה לפחות חלקית על השאלה אז תחליטו אם בא לכם להציץ:
אז קודם כל זה דבר שהיה ידוע לגבי סדרת הספרים הזאת ודובר עליו לא מעט כשיצא הסרט שבוסס על הספר הראשון ב2007 - הספרים נחשבו לאנטי קאתוליים. לפחות מבחינת קאתולים. ובמידה רחבה יותר אנטי-נצרות ואנטי דת ממוסדת.
זה נראה לי כבר די ברור מעצם כך שהגוף הרע הראשי בעונה 1 של הסדרה הוא גוף שמזכיר מאוד את הכנסייה הקאתולית. וחלק מזה הוא שהרעה הראשית לפחות עד כה היא גברת קולטר שעובדת עבור הארגון הזה. אבל זה גם יותר מזה.
חוץ מזה כן, ברגע שמגלים שהDust הוא החומר האפל (שם הסדרה) והוא מלאכים (או לפחות טוען להיות מלאכים). כבר די ברור שיהיה כאן הקשר דתי מעבר.

מילי08

Well-known member
מה לגבי נחשקרלוטרום?
אולי פשוט לאסטרום, אם אני אזכור שזה השם..
חוץ מזה הרבה יותר מתאים סכין. כשרוצים לחתוך חתך בנייר או בד משתמשים בסכין.
תכל'ס
איך שזה נראה היא הרבה יותר פתוחה לתגליות מדעיות מאשר המג'יסטריום באופן בסיסי. אבל היא כן שמרנית כמוהם מבחינת הדעה שלה על חטא. זה מה שהיה בבסיס הניסויים שלה לכריתת דמונים מילדים. אין לה משהו נגד מימדים אחרים כי היא מקבלת את זה כעובדה ולא עסוקה כמו המג'יסטריום בלהחזיק את הדת.
מקבלת
בעצם תמיד המעבר של נחשקרלוטרום אל העולם וויל היה דרך העולם של הסכין, פשוט לא עקבנו אחריו ממש.
זה בעצם מאוד הגיוני שהמעבר יהיה דרך העולם של הסכין. הרי בעולם של הסכין יש את הסכין (ולכן אני קורא לו העולם של הסכין) שהשתמשו בו כדי ליצור פתחים לעולמות אחרים. אז בשלב מסוים מחזיק קודם של הסכין יצר פתחים לעולם של וויל ולעולם של ליירה ולא סגר אותם.
אוקיי, אני מניחה שזה הגיוני שלסטרום עבר לעולם אחד ואז לעולם אחר, אבל זה מרגיש לי קצת חור בעלילה שלא הראו לנו שהוא חוצה למעשה שני עולמות. בעונה הראשונה ראינו אותו נכנס לפתח ומיד יוצא בעולם של וויל (אתה רואה, למדתי!) ולא הראו לנו שלב ביניים. גם אם מדובר על דמות משנית, הוא אמור להיות מספיק חשוב כדי שנראה משהו, גם אם לא יציגו לנו את התמונה המלאה. אני מניחה שיהיה לזה הסבר בהמשך.
גם ראו אותו בתמונות בבית של וויל, אבל גם ראו אותו כשוויל צפה בראיון טלוויזיוני שעשו עם אבא שלו לפני שהוא עזב.
אוקיי, אבל אז לא הכרתי את השחקן אז לא יכולתי להתרגש מספיק

קראתי את הספוילר הנוסף :-] תודה לגבי ההסבר, זה מרגיע אותי. וזה נכון לגבי אופן ההצגה של המגיסטריום, אבל חששתי שזה יהיה מין הפוך על הפוך

מילי08

Well-known member
פרק מצוין וממש מותח. בגדול היו בו פחות התרחשויות, אבל קרה לא מעט, והמתח.....! ישבתי על קצה הספה פחות או יותר.
סצינת המאבק בין שני הדמונים של ליירה וקולטר ובמקביל וויל עם לסטרום (נחשון) היתה מורטת עצבים. מצד אחד ידעתי שאין סיכוי שלטרום יצליח לקחת את הסכין, אבל עדיין נילחצתי.
אבל אחורה רגע. קולטר נמצאת בבית של לטרום. מסתבר שלטרום באמת עובר דרך העולם האמצעי אל שני העולמות האחרים של ליירה ושל וויל. בינתיים גם ברור שהוא לגמרי מאוהב בה ואפילו רוצה שהיא תישאר איתו בעולם של וויל.
קולטר מצידה חדורת מטרה. לטרום הוא בסך הכל חוליה בשרשרת שנועדה לעזור לה עצמה. גם ראינו שוב שבדרכה העקומה, קולטר באמת אוהבת את ליירה.
הקופה הדמונית של קולטר ממשיכה לשבור לי את הלב. איפה צער בעלי חיים כשצריך אותם? היא כל כך קשורה לקולטר, אבל קולטר הצליחה להפריד את עצמה לגמרי מהדמון שלה. בשיא הרצינות, זה שובר לי את הלב יותר מאשר המוות של רוג'ר.
הפיזיקאית קיבלה מסר ברור מהאבק ללכת בעקבות ליירה. נראה לי שהשומר איבד את העבודה שלו. ואולי גם את חייו... מעניין אם הפיזיקאית תהיה המבוגר האחראי עכשיו... ומעניין אם בינה לבין לי סקורסבי יהיה משהו :-D .
הילדות המעצבנות האלה בעולם של הסכין ממש מיותרות. וכך גם כל הסצינה הלא דרמטית בעליל כשהן בוכות על הילד ההוא ו"מאיימות" על וויל וליירה. כאילו, אחרי שראינו מה שראינו ואחרי שאנחנו יודעים מה שאנחנו יודעים, האיום הזה ממש לא משכנע אותי.

מילי08

Well-known member
לא היה את לי סקורסבי ואת אבא של וויל. גם לא היו המכשפות או הדובים. אני רוצה לדעת מה קורה עם הדמויות השונות האלו, אבל אני לא מרגיש שיש צורך בהם כל פרק.
מי שלא מעניין אותי מה קורה איתם זה האנשים במג'יסטריום. לא אכפת לי שאיכשקוראים לו החליט לזרוק את איכשקוראים לו לכלא. אבל לא נורא כי היה רק קטע אחד לא ארוך מידי איתם. תכלס החשיבות של זה היא בעיקר שהכומר עם האלתיומטר קיבל שאלה לגלות מה גברת קולטר מחפשת. זה יכול להוביל אותם אל ליירה.
מסכימה עם החלק הראשון. אבל אין לי בעיה עם המגיסטריום. גם לא הרגשתי שזו סצינה ארוכה מידי.
מה שכן, השילוב שלהם ביחד עם הפיזיקאית קוראת בתנ"ך אחר כך, שוב החזיר לי חשש מסוים שהסדרה לא תהפוך תיאולוגית. כי אפשר להיות נגד ה"תרבות" הדתית, נגד המאפיינים הקתולים וכו', ועדיין להיות מאוד דתי. כלומר להסית את הפוקוס לכיוון אחר של הדת. אני לא מצליחה להסביר את עצמי כמו שצריך, אבל זה מטריד אותי...
קצת מתסכל שאפילו עם זה הם די הסתבכו.
דווקא אהבתי את תהליך הלמידה שלהם
אבל הוא בפירוש לא מבין אותה והיא צודקת כשהיא אומרת לו שהוא לא היה יודע מה לעשות איתה.
|כן|
תהיתי כיצד היא תוכל להסביר את הקוף שמסתובב איתה
גם אני תהיתי לגבי זה. בדיעבד, הראו לנו כבר בעונה הקודמת שהדמון של קולטר יכול להתנתק ממנה (או להיפך. קולטר יכולה להתנתק מהדמון שלה. אין שם תחושה הדדית), אבל כנראה לא הבנו עד כמה היא חזקה ביכולת הזאת.
כמו שנאמר בעבר - בני אדם בעולם שלהם לא יכולים להתרחק פיזית מהדמון שלהם, כשהמכשפות הן יוצאות הדופן בעניין הזה.
אני צריכה תזכורת. אמרו על זה משהו בעונה הקודמת אבל אני לא זוכרת.. האם קולטר קשורה למכשפות? גם היא רמזה את זה ללסטרום עכשיו
בסוף כשנחשון מדבר איתה על הבעייה של הספקטרס בעולם המעבר וזה שהם הורגים רק מבוגרים נראה לי שזה רומז שהיא תוכל ללכת לשם אם היא לא תקח איתה את הדמון שלה.
זה לא מה שאני הבנתי (כי לא הבנתי מה התוכנית שלה...) אבל זה נשמע הגיוני. מה יעשה לסטרום בלי הנחש שלו?
קצת חבל לי שהיא סמכה יחסית כל כך מהר על קולטר ופשוט האמינה שהיא אמא שלה
נכון?! חשבתי שבשלב הזה היא תהיה יותר חשדנית. מצד שני, היא חיה בעולם שונה כל כך, שבו הקשר בין הורים לילדים הוא הרבה יותר בסיסי ואין לה סיבה לחשוב שילדה תתרוצץ לבד בלי אמא שלה ככה..
מה שמעצבן זה שכאילו לא היה שום המשך לכך שפרק קודם החומר האפל אמר לה שהוא מלאכים ושהם רוצים נקמה. לא נראה לי הגיוני שלא יהיו לה שאלות המשך. אולי היא שאלה ולא קיבלה תשובות, אבל מוזר שלא ראינו אותה אפילו שואלת את זה. או מתייחסת לכך שהיא לא קיבלה תשובות.
לא חשבתי על זה. אבל אני מניחה שבכוונה לא הראו לנו את זה. אולי היא שאלה את המערה אוף-סקרין וקיבלה כמה תשובות.
היא מחברת את זה לנחש מהסיפור של אדם וחוה.
ואני ישר חשבתי על נחשון שלנו :-D
הבעיה הקטנה היא שהיא מגיעה לעולם המעבר שבו יש ספקטרס שהורגים מבוגרים, אז אני מקווה שאו שהיא תעבור מהר לעולם אחר או שתמצא את וויל שיוכל להגן עליה.
המלאכים כבר אמרו לה שהם יגנו עליה. בקטע הזה אני פחות דואגת. אני מניחה שהספקטרס יבחנו אותה אבל יברחו כמו שהם עשו עם המחזיק הקודם של הסכין.

didalf

Well-known member
אוקי בהתחלה הקוף של גברת קולטר היה חגור באוטו וזה ממש הצחיק אותי:-D
יאוו אבל מסכן למה היא כ"כ רעה אליו??;-( איך הוא היה עצוב כשהיא נטשה אותו!!! והוא עדיין נאמן לה המסכן.
וגם איך היא מצליחה להתנתק ממנו? היא כן מכשפה???:-0 או שאולי כשהיא עינתה את המכשפה ההיא וגנבה לה את העלה היא משתמשת בו בשביל עצמה?
יאוו נחשון כזה קריפ עם האובססיה שלו לגברת קולטר.
היה מעניין אבל הביקור שלה אצל הד"ר וזה שזה כאב לה שאישה בעולם הזה יכולה להיות ד"ר ולה לא נתנו דוקטורט ולפרסם מאמרים רק כי היא אישה.
הפרופסור החמודה נכנסה לעיר הביניים. שלא יקחו אותה הרפאים:-0

איפה המילטון וכומר סקסי היום???|פטיש|

מי שלא מעניין אותי מה קורה איתם זה האנשים במג'יסטריום. לא אכפת לי שאיכשקוראים לו החליט לזרוק את איכשקוראים לו לכלא. אבל לא נורא כי היה רק קטע אחד לא ארוך מידי איתם. תכלס החשיבות של זה היא בעיקר שהכומר עם האלתיומטר קיבל שאלה לגלות מה גברת קולטר מחפשת. זה יכול להוביל אותם אל ליירה.
כן באמת זה היה לא מעניין גם לא הבנתי מה הפואנטה. תודה שהסברת.

אני זוכר שגם בספר התלהבתי מזה שהסכין מאפשר לוויל וליירה דרך לעבור מכשולים על ידי כך שהם יכולים לנווט בעולם אחד כדי להחליט איפה הם פותחים חלון בעולם אחר.
זה באמת מגניב. וואי וכל הזמן חשבתי איזה קטע אם הם יפתחו חלון באמצע הסלון וליירה תראה את אמא שלה בום.

רציתי שוויל יהרוג את הדמון הנחש של נחשון.
אני גם!!! יכל לחתוך אותו בשניה דאמט!
אני אוהבת שאתה קורא לו נחשון לאורך כל ההודעה:-D

סצינת המאבק בין שני הדמונים של ליירה וקולטר ובמקביל וויל עם לסטרום (נחשון) היתה מורטת עצבים. מצד אחד ידעתי שאין סיכוי שלטרום יצליח לקחת את הסכין, אבל עדיין נילחצתי.
וואי כן. וזה שליירה תקפה את הדמון של אמא שלה מדהים ונוראי באותה מידה.

הקופה הדמונית של קולטר ממשיכה לשבור לי את הלב. איפה צער בעלי חיים כשצריך אותם? היא כל כך קשורה לקולטר, אבל קולטר הצליחה להפריד את עצמה לגמרי מהדמון שלה. בשיא הרצינות, זה שובר לי את הלב יותר מאשר המוות של רוג'ר.
וואי ממש;-( ולפי ניק זה קוף כי הדמון הוא תמיד מהמין השני.

ומעניין אם בינה לבין לי סקורסבי יהיה משהו :-D .
לאאאא לי עם כומר סקסי!! ככה החלטתי!! מאץ' בטר שיפ!

הילדות המעצבנות האלה בעולם של הסכין ממש מיותרות. וכך גם כל הסצינה הלא דרמטית בעליל כשהן בוכות על הילד ההוא ו"מאיימות" על וויל וליירה. כאילו, אחרי שראינו מה שראינו ואחרי שאנחנו יודעים מה שאנחנו יודעים, האיום הזה ממש לא משכנע אותי.
וואי ממש|בוקס|

|כן|
ואני ישר חשבתי על נחשון שלנו :-D
אני גם. אבל זה התחבר יפה. גם היא פיתתה את השומר כמו הנחש מגן עדן וגם הגיעה למעבר של נחשון.

מילי08

Well-known member
יאוו אבל מסכן למה היא כ"כ רעה אליו??;-( איך הוא היה עצוב כשהיא נטשה אותו!!! והוא עדיין נאמן לה המסכן.
וגם איך היא מצליחה להתנתק ממנו? היא כן מכשפה???:-0 או שאולי כשהיא עינתה את המכשפה ההיא וגנבה לה את העלה היא משתמשת בו בשביל עצמה?
יאוו נחשון כזה קריפ עם האובססיה שלו לגברת קולטר.
היה מעניין אבל הביקור שלה אצל הד"ר וזה שזה כאב לה שאישה בעולם הזה יכולה להיות ד"ר ולה לא נתנו דוקטורט ולפרסם מאמרים רק כי היא אישה.
נכון לגבי הדמון |מאוהב| ;-(. אבל לא נראה לי שזה קשור לעלה של המכשפה. אני חושבת שרמזו לזה עוד בעונה הקודמת.
ולגבי הביקור שלה אצל המדענית - זו פעם ראשונה שהיה לי קצת עצוב בשביל קולטר. כנראה אם היא היתה מקבלת הכרה אמיתית, היא לא היתה צריכה להתנהג ככה.
זה באמת מגניב. וואי וכל הזמן חשבתי איזה קטע אם הם יפתחו חלון באמצע הסלון וליירה תראה את אמא שלה בום.
גם אני חשבתי על זה. אבל ליירה כזאת חכמה. מזל שהיא הציעה לעשות חור קטן.
אגב, כל הזמן מזכירים לנו שוויל צריך לסגור אחריו את הפתח. מעניין אם הוא ישכח מתישהו ואז יהיה בלאגן.
פי ניק זה קוף כי הדמון הוא תמיד מהמין השני.
וואלה? לא ידעתי וגם לא לכמרי שמתי לב לזה עד שאמרת.
אבל סליחה, היא נראית לי נקבה והיא תישאר כזו עד שיוכח אחרת B-|. היא אפילו לא מדברת כדי שננחש.
אוו, עכשיו אני תוהה אם הדמון של קולטר לא מדבר בגלל פחד מקולטר, ואולי נשמע אותה בהפתעה מתישהו
לא, אבל את לא מבינה! המדענית ולי יוכלו לשחק אמאבא עם ליירה! הכומר הסקסי לא קשור כאן. שיילך לכמור איפשהו.

didalf

Well-known member
אבל לא נראה לי שזה קשור לעלה של המכשפה. אני חושבת שרמזו לזה עוד בעונה הקודמת.
נכון!! וכבר אז שאלתי אם היא מכשפה וניק אמר מאיפה הבאתי את זה. או שהוא שיקר לי או שלא יודעת|תוהה|

ולגבי הביקור שלה אצל המדענית - זו פעם ראשונה שהיה לי קצת עצוב בשביל קולטר. כנראה אם היא היתה מקבלת הכרה אמיתית, היא לא היתה צריכה להתנהג ככה.
יש מצב אני גם חשבתי.

מזל שהיא הציעה לעשות חור קטן.
ואז עצבן אותי שקולטר הייתה מאחורי החור ולא ראו אותה:-D

אגב, כל הזמן מזכירים לנו שוויל צריך לסגור אחריו את הפתח. מעניין אם הוא ישכח מתישהו ואז יהיה בלאגן.
אני גם!!! מזכירים את זה ככ הרבה בטוח מתישהו הוא ישכח וזה יגרום למלא צרות. הייתי בטוחה כל הפרק שהוא הולך לשכוח.

לא, אבל את לא מבינה! המדענית ולי יוכלו לשחק אמאבא עם ליירה! הכומר הסקסי לא קשור כאן. שיילך לכמור איפשהו.
חחחחח זה חמוד אבל לי וכומר יכולים לשחק אבא ואבא עם וויל וליירה!!:-P:

מילי08

Well-known member
נכון!! וכבר אז שאלתי אם היא מכשפה וניק אמר מאיפה הבאתי את זה. או שהוא שיקר לי או שלא יודעת|תוהה|
ניק מסתיר מאיתנו מידע
חחחחח זה חמוד אבל לי וכומר יכולים לשחק אבא ואבא עם וויל וליירה!!:-P:
חח, אוקיי מקבלת. אבל אז יהיה מגעיל אם ליירה וויל פתאום יתאהבו

מילי08

Well-known member
כי באמת אתמול חשבתי שאני דווקא כן קצת בעד שיהיה ביחד רומנטית.
נראה לי שמכוונים לשם את הסיפור, לא? הם קרובים בגיל, חיים ביחד, לומדים להכיר טוב אחת את השני.. לדעתי מתישהו זה יקרה

didalf

Well-known member
נראה לי שמכוונים לשם את הסיפור, לא? הם קרובים בגיל, חיים ביחד, לומדים להכיר טוב אחת את השני.. לדעתי מתישהו זה יקרה
אני גם חושבת.
אני זוכרת שמישהו מכם התנגד לזה ונטיתי להסכים ועכשיו אני דווקא חושבת שזה יכול להיות חמוד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אולי פשוט לאסטרום, אם אני אזכור שזה השם..
...ובמקביל וויל עם לסטרום (נחשון)...
כמעט זכרת
הקופה הדמונית של קולטר
זה קוף זכר (הסברתי בעבר שברוב המקרים מין הדמון הוא הפוך למין האדם)
מעניין אם הפיזיקאית תהיה המבוגר האחראי עכשיו... ומעניין אם בינה לבין לי סקורסבי יהיה משהו :-D .
איך כבר יצרת שיפ בין שתי דמויות שלא רק שלא חלקו סצנה, אלא נמצאים בעולמות שונים.
בהחלט
(אפשר לדמיין אותם יחד בסל הקטן של הכדור פורח וקר נורא והם צריכים להצמד אחד לשני כדי לשמור על חום גוף, וזה עובד טוב יותר אם מורידים את הבגדים ודבר מוביל לדבר...) (חוץ מזה שיש להם הרבה במשותף כי הכומר הסקסי מפחד משועלים ושועלים גם טורפים ארנבות)

אני לא מצליחה להסביר את עצמי כמו שצריך, אבל זה מטריד אותי...
גאונים תמיד לא מובנים בזמנם
אני זוכר שגם בספר התלהבתי מזה שהסכין מאפשר לוויל וליירה דרך לעבור מכשולים על ידי כך שהם יכולים לנווט בעולם אחד כדי להחליט איפה הם פותחים חלון בעולם אחר. קצת מתסכל שאפילו עם זה הם די הסתבכו. רציתי שוויל יהרוג את הדמון הנחש של נחשון. לפחו קיבלתי את זה שליירה מכאיבה לאמא שלה ולא סת נכנעת לה. אבל היא הייתה כל כך קפואה שהיא אפילו לא יכלה לקחת את האלתיומטר בעצמה או לעזור לוויל.
הגבת רק למשפט אחד מתוך פסקה ובלי הקונטקסט לא הצלחתי להבין על מה מדובר.
וכשהבנתי אז הבנתי שאת לא הבנת את הכוונה שלי.
לא תסכל אותי שהיה להם תהליך למידה קצת מסובך לגבי כיצד להשתמש בסכין וכיצד להשתמש בו כדי לגנוב חזרה את האלתיומטר.
מה שתסכל אותי זה שלמרות השימוש בסכין והתכנון היפה שלהם הם עדיין הסתבכו בקרב עם לאסטרום וקולטר. וזה תכלס פשוט בגלל שהם לא ידעו שיהיה מישהו נוסף עם לאסטרום.
אני צריכה תזכורת. אמרו על זה משהו בעונה הקודמת אבל אני לא זוכרת.. האם קולטר קשורה למכשפות? גם היא רמזה את זה ללסטרום עכשיו
היא לא קשורה למכשפות, אבל היכולת הזאת שלה דומה ליכולת שלהם והיא כנראה נרכשה בדרך דומה. נאמר שהמכשפות לומדות ליצור מרחק מהדמון שלהם על ידי כך שהן הולכות למקום מיוחד שבו הדמון שלהם לא יכול לעקוב. ככה הן בעצם יוצרות מרחק בכוח ומרגילות את עצמן לזה. זה כנראה מה שקולטר עשתה, אבל בדרך אחרת. אולי כמו שראינו בפרק הזה, על ידי נעילת הדמון שלה בחדר.
לא חשבתי על זה. אבל אני מניחה שבכוונה לא הראו לנו את זה. אולי היא שאלה את המערה אוף-סקרין [בנושא המלאכים וזה שהם רוצים נקמה] וקיבלה כמה תשובות.
זה מאוד מעצבן אם זה היה ולא הראו לנו.
המלאכים כבר אמרו לה שהם יגנו עליה. בקטע הזה אני פחות דואגת. אני מניחה שהספקטרס יבחנו אותה אבל יברחו כמו שהם עשו עם המחזיק הקודם של הסכין.
זה לא ברור אם המלאכים יכולים להגן מפני הספקטרס. הסיבה שההספקטרס ברחו מהמחזיק הקודם של הסכין היא בגלל שהסכין הוא הדבר היחיד שיכול להרוג את הספקטרס (אני זוכר שאמרו).
לא שאני באמת מודאג לגביה, אבל מה שיגן עליה מבחינתי זה המגן העלילתי (כלומר שהיא דמות חשובה מידי כבר בסדרה בשביל שתמות פתאום עכשיו).
ולא ברור, אבל אולי יש למלאכים יכולת כלשהי לראות את העתיד (הם רואים את הגורל של אנשים מסויימים).
כן, זה היה נורא מצחיק. :-D
הכל בזה מצחיק. לדמיין את קולטר שמה את חגורת הבטיחות עליו זה מצחיק. ולדמיין מישהו מביט פנימה ורואה קוף בחגורה כזאת זה מצחיק.
העניין הוא שזה לא שהם חברים קרובים מלידה. הוא חלק ממנה. הוא לא יכול להיות לא נאמן אליה. וזה הזוי שהיא יכולה להיות רעה אליו. אבל אני מניח שזה כמו אנשים שפוגעים בעצמם. וזה נראה לי חלק מהעניין - כשאנחנו רואים שהקוף עצוב, זה חלק ממנה שעצוב על כך שהוא ננטש.
זה מה שאני אמרתי
וזה מה שאני אמרתי.
bow chicka wow wow 01.gif
אני אוהבת שאתה קורא לו נחשון לאורך כל ההודעה:-D
אבל זהו, מעכשיו לאסטרום.
וואי כן. וזה שליירה תקפה את הדמון של אמא שלה מדהים ונוראי באותה מידה.
כן זה היה גדול. ונקמה נהדרת על כך שעונה שעברה הדמון של קולטר תקף את הדמון של ליירה. מראה אולי כמה היא התחזקה נפשית.
אבל סליחה, היא נראית לי נקבה והיא תישאר כזו עד שיוכח אחרת B-|. היא אפילו לא מדברת כדי שננחש.
אוו, עכשיו אני תוהה אם הדמון של קולטר לא מדבר בגלל פחד מקולטר, ואולי נשמע אותה בהפתעה מתישהו
אני הולך לעבור על כל הסדרה מחדש כי אני בטוח שאיפשהו נמצא שמתייחסים לקוף של קולטר בלשון זכר.
בעצם, בסוגים מסויימים של קופים אפשר לזהות אם זה זכר או נקבה לפי המראה. אז יכול להיות שאפשר להוכיח גם בלי זה.
אבל זה דווקא מעניין אם הסיבה שהוא לא מדבר היא כי אז יהיה אפשר לזהות שזאת כן נקבה. ובגלל שזה נחשב מוזר שלמישהו יש דמון מאותו מין אז הם שומרים את זה סוד.
מזל שהיא הציעה לעשות חור קטן.
ואז עצבן אותי שקולטר הייתה מאחורי החור ולא ראו אותה:-D
אני מצטער, אבל אני חושב שאני צריך לאסור על דיבור שכזה בפורום... ;-)
זה גורם לי לחשוב על כך שבעצם כבר יש פתחים סגורים ואם וויל יכול לסגור את הפתחים שהוא יוצר אז הגיוני שהוא יכול לסגור גם אותם.
ואם הוא היה סוגר את הפתח שבו הם השתמשו עד עכשיו אז הוא בעצם היה תוקע את לאסטרום וקולטר בעולם של וויל. (אבל אז הפיזיקאית לא הייתה יכולה לעבור אז טוב שהוא לא עשה את זה)

didalf

Well-known member
בהחלט
(אפשר לדמיין אותם יחד בסל הקטן של הכדור פורח וקר נורא והם צריכים להצמד אחד לשני כדי לשמור על חום גוף, וזה עובד טוב יותר אם מורידים את הבגדים ודבר מוביל לדבר...) (חוץ מזה שיש להם הרבה במשותף כי הכומר הסקסי מפחד משועלים ושועלים גם טורפים ארנבות)
אני שמחה שאתה בצד הנכון הפעם:-P::-D

:-D:-D:-D

היא לא קשורה למכשפות, אבל היכולת הזאת שלה דומה ליכולת שלהם והיא כנראה נרכשה בדרך דומה. נאמר שהמכשפות לומדות ליצור מרחק מהדמון שלהם על ידי כך שהן הולכות למקום מיוחד שבו הדמון שלהם לא יכול לעקוב. ככה הן בעצם יוצרות מרחק בכוח ומרגילות את עצמן לזה. זה כנראה מה שקולטר עשתה, אבל בדרך אחרת. אולי כמו שראינו בפרק הזה, על ידי נעילת הדמון שלה בחדר.
אהא אוקי.

הכל בזה מצחיק. לדמיין את קולטר שמה את חגורת הבטיחות עליו זה מצחיק. ולדמיין מישהו מביט פנימה ורואה קוף בחגורה כזאת זה מצחיק.
:-D:-D:-D:-D

אבל אני מניח שזה כמו אנשים שפוגעים בעצמם. וזה נראה לי חלק מהעניין - כשאנחנו רואים שהקוף עצוב, זה חלק ממנה שעצוב על כך שהוא ננטש.
הא דרך מעניינת לחשוב על זה.

למעלה