שרשור דיוני חומריו האפלים עונה 2 🌑

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ועכשיו סוף סוף אני יכול להתפנות לכתוב על פרק 6 למרות שראיתי אותו כבר לפני כמה פרקים ועכשיו זה לחלוטין מבולבל לי מה בעצם קורה בו.
(אני אעזר בסיכום הפרק שבויקי כדי להזכיר לי
זוכרים שהיינו ב3 עולמות שונים. אז תשכחו מזה כי כמעט כולם עוברים לעולם של הסכין. קודם כבר הפיזיקאית והמכשפות, עכשיו גם קולטר ולאסטרום (נחשון), לי וגרומן (הכומר) וגם ספינות אוויר של המג'יסטריום.

בכל זאת בעולם של ליירה - הקרדינל של המג'יסטריום מגלה מהכומר שאחראי על האלתיומטר שקולטר מחפשת את ליירה שקשורה לנבואה.

קולטר שולטת הספקטרס באופן מוזר. אני חשבתי שהיא תעבור לעולם הזה ללא הדמון שלה וככה תהיה חסינה לספקטרס, אבל זה יותר מגניב. ומוזר.
היא גם הורגת את לאסטרום (נחשון). אני לא זוכר אם היא אמרה למה, אבל נראה לי שפשוט לא בא לה מישהו שהוא לא עזר בשבילה והוא כבר עזר ככל שהוא יכול.

גרומן בכלל לא מודע לכך שהבן שלו נמצא באותו עולם כמוהו עכשיו. זאת בטח תהיה הפתעה נחמדה.
בנתיים הוא משתמש בכוחות השאמאניות שלו כדי להפיל ספינות אוויר. די מגניב. (אבל מסכנות הציפורים)

אז המכשפות עכשיו בעולם של הסכין. והן רואות מלאכים בשמיים. ואני מניח שבשלב הזה כבר ידענו שיש מלאכים, אבל זה עדיין מוזר שהן רואות מלאכים.
הילדות המעצבנות האלה בעולם של הסכין ממש מיותרות. וכך גם כל הסצינה הלא דרמטית בעליל כשהן בוכות על הילד ההוא ו"מאיימות" על וויל וליירה. כאילו, אחרי שראינו מה שראינו ואחרי שאנחנו יודעים מה שאנחנו יודעים, האיום הזה ממש לא משכנע אותי.
רואה שהילדות הן כן איום אמיתי על וויל וליירה. מזל שהמכשפו הצילו אותם. (כלומר לא שהם באמת היו נפגעים בכל מקרה, אבל עדיין)
חוץ מזה שמסתבר שחתך מסכין סופר חדה זה מסוכן יותר לבריאות ממה שחשבנו. האמת שהייתי חושב שהדרך לפתור את זה זה לכרות את האצבעות נמוך יותר עם סכין נורמלית ואז תהיה לזה החלמה נורמלית.
אבל אני לא רופא. או שאמאן. או מכשפה. או קולטר. (אני בסך הכל דוב עם שיריון של הומור)

מילי08

Well-known member
איך כבר יצרת שיפ בין שתי דמויות שלא רק שלא חלקו סצנה, אלא נמצאים בעולמות שונים.
אממ, נראה לי הגיוני סך הכך :-D
(אפשר לדמיין אותם יחד בסל הקטן של הכדור פורח וקר נורא והם צריכים להצמד אחד לשני כדי לשמור על חום גוף, וזה עובד טוב יותר אם מורידים את הבגדים ודבר מוביל לדבר...)
:-D. יאללה, אני בעניין
גאונים תמיד לא מובנים בזמנם
אכן B-)B-)
מה שתסכל אותי זה שלמרות השימוש בסכין והתכנון היפה שלהם הם עדיין הסתבכו בקרב עם לאסטרום וקולטר. וזה תכלס פשוט בגלל שהם לא ידעו שיהיה מישהו נוסף עם לאסטרום.
אה, אוקיי. אבל ברור. אי אפשר לעשות את זה קל מידי
היא לא קשורה למכשפות, אבל היכולת הזאת שלה דומה ליכולת שלהם והיא כנראה נרכשה בדרך דומה. נאמר שהמכשפות לומדות ליצור מרחק מהדמון שלהם על ידי כך שהן הולכות למקום מיוחד שבו הדמון שלהם לא יכול לעקוב. ככה הן בעצם יוצרות מרחק בכוח ומרגילות את עצמן לזה. זה כנראה מה שקולטר עשתה, אבל בדרך אחרת. אולי כמו שראינו בפרק הזה, על ידי נעילת הדמון שלה בחדר.
תודה. לא זכרתי/ ידעתי
זה מאוד מעצבן אם זה היה ולא הראו לנו. [אם המדענית קיבלה תשובות מהמלאכים]
אני מאמינה שכן, ויראו לנו את זה בפלאשבק או משהו
זה לא ברור אם המלאכים יכולים להגן מפני הספקטרס
אני מאמינה שכן. הם כיוונו את המדענית ללכת לשם כי הם יודעים לא רק מי נמצא שם אלא גם מה הסכנות
לדמיין את קולטר שמה את חגורת הבטיחות עליו זה מצחיק
כשחושבים על זה, מוזר שקולטר דאגה ככה לדמון שלה. מצד שני, היא דואגת ככה לעצמה
אגב דמונים - מעניין לראות שאצל אנשי הכמורה כולל לאסטרום, הדמונים הם חרקים או זוחלים. הנחש מעיד לדעתי על עורמה ונחשיות וכל מה שאנחנו חושבים על נחשים משלל משלים. החרקים האחרים אולי מסמלים את המחשבה שאנשי הכמורה הם זניחים, אבל כמו חרקים הם נחוצים מבחינה אקולוגית. זה השנקל שלי בנושא.
העניין הוא שזה לא שהם חברים קרובים מלידה. הוא חלק ממנה. הוא לא יכול להיות לא נאמן אליה. וזה הזוי שהיא יכולה להיות רעה אליו. אבל אני מניח שזה כמו אנשים שפוגעים בעצמם. וזה נראה לי חלק מהעניין - כשאנחנו רואים שהקוף עצוב, זה חלק ממנה שעצוב על כך שהוא ננטש.
נכון... מעניין
כן זה היה גדול. ונקמה נהדרת על כך שעונה שעברה הדמון של קולטר תקף את הדמון של ליירה. מראה אולי כמה היא התחזקה נפשית.
וואלה, נכון!
אבל זה דווקא מעניין אם הסיבה שהוא לא מדבר היא כי אז יהיה אפשר לזהות שזאת כן נקבה. ובגלל שזה נחשב מוזר שלמישהו יש דמון מאותו מין אז הם שומרים את זה סוד.
או שהדמון א-מיני.
לגבי הדיבור, אני חושבת שהדמון שלה לא מדברת כי קולטר לא מאפשרת לה לבטא את עצמה. כלומר קולטר משפיטה אותה ומדכאת אותה.
אני מצטער, אבל אני חושב שאני צריך לאסור על דיבור שכזה בפורום... ;-)
:-D
זה גורם לי לחשוב על כך שבעצם כבר יש פתחים סגורים ואם וויל יכול לסגור את הפתחים שהוא יוצר אז הגיוני שהוא יכול לסגור גם אותם.
לא חושבת. לדעתי הוסבר שרק מי שפותח יכול לסגור את הפתח.

תודה שחיכית עם פרק 6. עכשיו אנחנו יותר מתואמים.
איפה ליאורה?

didalf

Well-known member
אגב דמונים - מעניין לראות שאצל אנשי הכמורה כולל לאסטרום, הדמונים הם חרקים או זוחלים. הנחש מעיד לדעתי על עורמה ונחשיות וכל מה שאנחנו חושבים על נחשים משלל משלים. החרקים האחרים אולי מסמלים את המחשבה שאנשי הכמורה הם זניחים, אבל כמו חרקים הם נחוצים מבחינה אקולוגית. זה השנקל שלי בנושא.
לגבי הדיבור, אני חושבת שהדמון שלה לא מדברת כי קולטר לא מאפשרת לה לבטא את עצמה. כלומר קולטר משפיטה אותה ומדכאת אותה.
הא, רעיונות מעניינים|תוהה|

איפה ליאורה?
עסוקה במעבר דירה.

didalf

Well-known member
יוווווווו איזה פרק מחרפן שכולם באותו מקום ולא נפגשים אעההעהההה
וואי במיוחד זה שלין וכומר סקסי מרחפים כל הפרק ממש מעל וויל וליירה, ומדברים על למצוא את נושא הסכין ולהגן על ליירה שהם ליטרלי ביחד כברררר ונושא הסכין הוא הבן שלו!!! ואעהאההה שיפגשו כבר!! ואז כשהכדור פורח נפל הייתי בטוחה שהם הולכים לנחות לליירה על הראש ונגמר הפרק גאדדמיט:-[ נשבעת אם העונה מסתיימת בלי שהם נפגשים אני תובעת!!

גם הפרופסורית שם ומשומה הרפאים לא תופסים אותה8-* והיא פוגשת רק בילדות המעצבנות ולוקחת עליהן חסות. זה היה קצת עצוב כשהילדה ההיא רצתה חיבוק.

גברת קולטר מנצחת את הרפאים:-0 מה איך?? זה קשור איכשהו לזה שהיא מתנתקת מהקוף המסכן שלה? בהתחלה בכלל חשבתי שהיא לא לקחה אותו.
והיא רצחה את נחשון:-0 מסכן פתטי מה חשבת שאתה שווה לה? שהיא אוהבת אותך? שהיא לא מנצלת אותך למה שהיא רוצה וזהו?

מילי אני חושבת שהבנתי למה המכשפה מזכירה לך את לקסה, זה פשוט כי גם האיפור שלה נמרח:-D

בכל זאת בעולם של ליירה - הקרדינל של המג'יסטריום מגלה מהכומר שאחראי על האלתיומטר שקולטר מחפשת את ליירה שקשורה לנבואה.
אבל מה השם שלה בנבואה למה לא מספרים??????

בנתיים הוא משתמש בכוחות השאמאניות שלו כדי להפיל ספינות אוויר. די מגניב. (אבל מסכנות הציפורים)
לא הבנתי מאיפה יש לו כוחות, הוא בא מהעולם שלנו8-*

אז המכשפות עכשיו בעולם של הסכין. והן רואות מלאכים בשמיים. ואני מניח שבשלב הזה כבר ידענו שיש מלאכים, אבל זה עדיין מוזר שהן רואות מלאכים.
אה חשבתי שאלה הרפאים|תוהה| שכאילו הן יודעות שהרפאים הם מלאכים. חשבתי שהכל קשור. לא?

אבל אני לא רופא. או שאמאן. או מכשפה. או קולטר. (אני בסך הכל דוב עם שיריון של הומור)
:-D:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואי במיוחד זה שלין וכומר סקסי מרחפים כל הפרק ממש מעל וויל וליירה, ומדברים על למצוא את נושא הסכין ולהגן על ליירה שהם ליטרלי ביחד כברררר ונושא הסכין הוא הבן שלו!!! ואעהאההה שיפגשו כבר!! ואז כשהכדור פורח נפל הייתי בטוחה שהם הולכים לנחות לליירה על הראש ונגמר הפרק גאדדמיט:-[ נשבעת אם העונה מסתיימת בלי שהם נפגשים אני תובעת!!

גם הפרופסורית שם ומשומה הרפאים לא תופסים אותה8-* והיא פוגשת רק בילדות המעצבנות ולוקחת עליהן חסות. זה היה קצת עצוב כשהילדה ההיא רצתה חיבוק.

גברת קולטר מנצחת את הרפאים:-0 מה איך?? זה קשור איכשהו לזה שהיא מתנתקת מהקוף המסכן שלה? בהתחלה בכלל חשבתי שהיא לא לקחה אותו.
והיא רצחה את נחשון:-0 מסכן פתטי מה חשבת שאתה שווה לה? שהיא אוהבת אותך? שהיא לא מנצלת אותך למה שהיא רוצה וזהו?

מילי אני חושבת שהבנתי למה המכשפה מזכירה לך את לקסה, זה פשוט כי גם האיפור שלה נמרח:-D

לא הבנתי מאיפה יש לו כוחות, הוא בא מהעולם שלנו8-*

אה חשבתי שאלה הרפאים|תוהה| שכאילו הן יודעות שהרפאים הם מלאכים. חשבתי שהכל קשור. לא?

סוף סוף ראית.
אני חיכיתי עם לראות את פרק 7 כדי שאני אוכל להגיב בלי להתבלבל.
ובסוף אין לי כמעט מה להגיב. למעשה גם לא כתבתי כל כך הרבה מלכתחילה.

אה, וואלה המכשפה באמת מזכירה את לקסה מהבחינה הזאת של המראה.

השם שלה בנבואה זה משהו שאני בעצם זוכר.

נראה לי שהכומר הסקסי הסביר בפרק שעבר (או לפניו) שהוא למד כדי להשיג את כוחות השאמניות שלו.
זה לא נשמע בלתי סביר שבעולם של ליירה אפשר ללמוד דברים כאלו אם מוצאים את המורים המתאימים.

didalf

Well-known member
אני חיכיתי עם לראות את פרק 7 כדי שאני אוכל להגיב בלי להתבלבל.
ילד טוב! עכשיו תחכה עוד קצת ותראה איתנו במקום לחכות שבוע לתגובה.

זה לא נשמע בלתי סביר שבעולם של ליירה אפשר ללמוד דברים כאלו אם מוצאים את המורים המתאימים.
ממ טוב, שיהיה.

מילי08

Well-known member
פרק פחות מותח הפעם, למרות שהיו בו את כל המאפיינים הנכונים.
ליירה לא פגשה בעבר את המכשפות? חשבתי שכן.
לאסטרום מוכיח שהוא פחדן אמיתי כשהלך להתחבא בזמן שקולטר, שהיא כנראה מכשפה בעצמה (אבל המכשפה הרעה מהמערב), הצליחה להשליט סדר בספקטרס. המוות שלו היה צפוי אבל דווקא היה לי קצת חבל. הוא הוביל את קולטר לאן שהיא רצתה ועכשיו היא זרקה אותו. על זה אשכרה נאמר- הכושי עשה את שלו, הכושי יכול ללכת :-P:
והדמון של קולטר |מאוהב| - עשו אותו מדהים! הבעות הפנים שלו נהדרות.
הסיפור עם הילדות היתומות שוב היה מיותר. ראינו את כל הילדים מתכנסים כדי לנסות לפגוע בוויל וליירה, למרות שברור שזה לא יקרה. ואז פתאום אנחנו מגלים ששאר הילדים עזבו ורק שתי האחיות נשארו. ממש סתמי. אבל זה כן היה רגע נחמד כשהן פגשו את המדענית וביקשו ממנה להיות המבוגר האחראי.
והיתה סצינה מאוד יפה כשהמדענית יושבת בחוף ואנחנו רואים את הכנפיים של המלאכים. ידעתי שהם יגנו עליה מפני הספקטרס.
הכומר הסקסי, כלומר גרומן, לא עובד לי כל כך.. לא יודעת אם זה הדמות או השחקן, אבל הוא פשוט לא עובד לי...
המגיסטריום ממשיכים במזימות האיומות שלהם. תיכף אקרא את התגובות שלכם, אבל אני אציין מראש שלי הם לא מפריעים, גם לא הקצב השונה כשהעלילה מתמקדת בהם.

אה! נראה לי שרמזו שהשם הנוסף של ליירה הוא Eve חווה. היו שם כל מיני רמזים שאני לא זוכרת.
(אבל מסכנות הציפורים) [שמפילות את הצפלינים]
ממש ;-(
:-D
נכון!!
חח, בדיוק
לא הבנתי מאיפה יש לו (גרומן) כוחות, הוא בא מהעולם שלנו8-*
אמר שהוא למד כדי למצוא דרך לחזור לעולם שלו. כמו ב hotel california כנראה. אתה יכול להיכנס, אבל אתה אף פעם לא יכול לצאת.
ילד טוב! עכשיו תחכה עוד קצת ותראה איתנו במקום לחכות שבוע לתגובה.
בדיוק! תתאים את עצמך לקהל, חבוב B-|

didalf

Well-known member
שקולטר, שהיא כנראה מכשפה בעצמה (אבל המכשפה הרעה מהמערב)
אחרי שראיתי וויקד אני טים המכשפה הרעה מהמערב בכלל. היא לא רעה היא מיסאנדרסטוד:-P:

על זה אשכרה נאמר- הכושי עשה את שלו, הכושי יכול ללכת :-P:
:-D:-D:-D מזלך שאת לא כותבת דברים כאלה בפייסבוק:-D

והיתה סצינה מאוד יפה כשהמדענית יושבת בחוף ואנחנו רואים את הכנפיים של המלאכים. ידעתי שהם יגנו עליה מפני הספקטרס.
אהה כן?:-0 ווי פספסתי את זה נראה לי כי התעסקתי בתה שלי או משהו.

אה! נראה לי שרמזו שהשם הנוסף של ליירה הוא Eve חווה. היו שם כל מיני רמזים שאני לא זוכרת.
וואלה? לא שמתי לב. מעניין אם את צודקת.

מילי08

Well-known member

מילי08

Well-known member
זה היה בסצינה הזאת. צריך ממש לשים לב. בתמונה לא רואים
1608812531655.png

מילי08

Well-known member
שש לכי תשמעי את הפסקול של וויקד (זה מחזמר מהמם שעוסק בחייה של המכשפה הרעה מהמערב. זה מבוסס על ספר אבל הספר נוראי אז אל תקראי אותו).
את רצינית שאת נותנת לי עוד משהו לראות?
טוב, נו.. נכנס לרשימה כרגיל
|בוכה|

למעלה