שרשור ההיכרות

• פותח הנושא PeehD
  • פורסם בתאריך

klavtulit

New member
נעים מאד

אונ' ת"א הנושא שלי קשור לשילוב של שפה - ניהול - מגדר. כרגע בסטטוס מועמדת ללימודי מחקר. במקביל לכל זה לומדת לימודי תעודה שמוציאים לי את הנשמה. נשואה, אמא לילד, כלבה, וחתול. עדיין מנסה להבין איך משלבים בין לימודים, וילד שנדבק בגן כל שני וחמישי (אצלנו זה לא רק ביטוי) במחלה אחרת.... יצאה לי הודעת היכרות קצת פולניה, לא ?

מעיןבר

New member
"מתקמבנים"

בכורתי (בת 7 מחרתיים) נולדה בתחילת התואר השני, באחד הימים הראשונים אחרי חופשת הלידה, בדרכי אל המעבדה, דיברתי עם חברה שהיא אמא מנוסה והיא ברכה אותי באילו המילים: "ברוכה הבאה לעולם הקומבינות של ההורות". היא ממש לא היתה באקדמיה, אז הבעיות שלנו משותפות, לא משנה מה עושים למחייתנו. איך מתקמבנים? סבתות, דודות, בייביסיטר, גם אבא צריך לזכור שלפעמים יש לו מחוייבות לילד... חוצמזה, זה שלב שעובר (אחרי שהם היו חולים כבר בהכל
) ואח"כ מגיעים ימים של שלווה ושגרת פיזור לגן ולהמשיך לעבודה. כל זה ממרומי הורות לתאומות בנות שנתיים שבשנת הגן הראשונה שלהן היה לנו איתן חופשי-שבועי לרופאה וחופשי-חודשי למיון ילדים
.

klavtulit

New member
גם אני ילדתי במהלך התואר השני

והאמת שגם זה היה סיוט. הייתי מניקה ותוך כדי קוראת מאמרים. סוריאליסטי משהו. האבא בהחלט עושה חלק נכבד, רק שאני מעדיפה שיחסיר כמה שפחות מהעבודה בתור מפרנס יחיד כרגע... באמת מקווה שבשנה הבאה ניכנס לשגרת גן יותר מאשר שגרת בית-גן. בהקשר לחתימה שלך - יצא שהתלוננתי הרבה, אבל באמת אני מאושרת מהמקום בו אני נמצאת בחיים מכל הבחינות. תודה על טיפ הקומבינות

מעיןבר

New member
להתלונן זה חלק מהאושר ../images/Emo6.gif

אני ממש לא נגד קיטורים |פולניה טהורה שכמותי|. ומכירה לגמרי את שיקול המפרנס היחיד אז שלא יפסיד, אני לגמרי שם. יחד עם זאת, לפעמים הפתרון היה שעות לא שגרתיות - הוא יוצא השכם וחוזר מוקדם כדי שאני אוכל לעבוד/ללמוד אחה"צ או שמחלקים יום של מחלה ביננו כדי שאפסיד רק חצי יום וכאלה מן. אם הוא שותף אמיתי לדרך (ונשמע שהוא לגמרי כן) אז את במקום טוב
.

מעיןבר

New member
ושוב, גם אני ../images/Emo13.gif

1. העברית - הפקולטה לחקלאות. 2. ביוכימיה. 3. השפעות של תזונה על השעון הביולוגי. 4. הלכנו השבוע לראות את המופע לכבוד ג'וזי כץ ובשבוע שעבר את נבוקו במצדה ופתאום, בתוך שבוע אנחנו אנשים נורא מתורבתים
... וזה בשיא ההכנות לסוף השנה

למרות שאני בעיקר צופה פאסיבי בפורום...

1. ת"א. 2. פסיכולוגיה קוגניטיבית. 3. השפעת רגשות על קשב חזותי. 4. עוד מעט קצת מסיים.

the new L

New member
מצטרף

1. בן גוריון 2. מתמטיקה 3. Grothendieck duality over adic rings (או בקיצור - שילוב של הרבה אלגברה וקצת גאומטריה)

John the Savage

New member
הי

אני אמנם לא משתתף כאן הרבה, אבל מציץ מידי פעם. 1. אוניברסיטת פנסילבניה 2. מדעי המחשב 3. אימות פורמאלי ו-weak memory models 4. סנאי מסוגל לזכור מאות או אף אלפי מקומות בהם הוא החביא את המזון שלו

comm2

New member
היי ../images/Emo13.gif

1. חיפה 2. תקשורת 3. מגדר ומדיה 4. שלשום הצגתי בפני החוג את הצעת התזה שלי והלך חלק מהצפוי (!).

Gunslinger

New member
אמנם אני בקושי נכנס לפורום אבל...

1. בן-גוריון 2. תואר שני במדעי המחשב 3. Termination of Monotonicity Constaints model 4. רוצה כבר לסיים ולחזור לעבוד בתעשיה

טוב אז גם אני

1. NCAD בדבלין, אירלנד 2. תרבות חזותית ואמנות (מדיה) 3. ההשפעה ההדדית של הפרקטיקות והתיאוריות פוליטיות ואלו האסטתיות. 4. אם זה לא היה עולה לי כל כך הרבה כסף, הייתי נשארת דוקטורנטית לעוד 10 שנים, ממשיכה לגור פה ומתעמקת כמו שצריך במחקר. על פניו, נראה שנותרה לי בערך שנה.

משוש30

New member
אז אני אקח את תואר הקשישה...

עברית דוקטורט לגיאוגרפיה (קיבלתי את הדוקטורט בטקס האחרון בשבוע שעבר...) כנסייה קתולית בארץ אמא לשניים מקסימים מתחילה עוד מעט פוסט בפתוחה

מממאיה35

New member
מזל טוב דר'! ../images/Emo106.gif

אני זוכרת שהדדליין שלי היה סוף דצמבר כדי שאוכל להכנס לטקס שהיה השבוע.. אז הדדליין נדחה אבל הטקס לא זז
אז איך היה הטקס?

למעלה