שרשור ההיכרות

• פותח הנושא PeehD
  • פורסם בתאריך

משוש30

New member
באמת הגשתי בסוף דצמבר אבל זה תלוי קבלת

אישור ולא הגשה. אצלי בגלל שהאישור הגיע חודש לפני הטקס הם לא הספיקו להעלות את הד"ר לוועדת מעולה ובטקס לא היה לי מעולה (אדע בסוף החודש מה המצב) הטקס היה משעמם וארוך ודורית בייניש ייבשה את הקהל עם נאום של חצי שעה על מערכת המשפט
חוץ מזה טוב שהיה כי הבת שלי (רבע לארבע) אמרה לגננת שלה למחרת כשהגננת אמרה לה משהו על "אמא משוש", "אמא לא משוש! אמא היא ד"ר משוש X! היא קיבלה תעודה!"
אז הנה הייתי דוגמה חיובית לרגע

מממאיה35

New member
עוד פרטים ../images/Emo13.gif

אאלט ראיתי מודעה שסיימו 300+ דוק'? קראו לכל אחד לבמה? והאם לבשתם גלימות או שזה רק בסרטים/תמונות?

משוש30

New member
348 ליתר דיוק! ולא היו גלימות!!! אני באתי

בשביל הגלימות וקיבלנו קסקט! בהתחלה העניקו תואר דוקטורט של כבוד לעשרה איש (שעה) אחר כך נאום תודה של ביניש (חצי שעה), שירים ונאומים בין לבין (עוד חצי שעה) ואז הריצו את כולנו בחצי שעה לקבל את התעודות...ישבנו על הבמה כל הטקס. בהתחלה התבשלנו מחום, אחר כך רצינו פיפי ולא יכלנו לרדת מהבמה. בקיצור, טוב שנגמר!

מממאיה35

New member
באמת סיוט! ../images/Emo178.gif

בדיוק היום אמא שלי אמרה לי "כמובן שכל המשפחה תבוא לטקס שלך"... ואני אמרתי לה - אמא יש עוד שנה שלמה, תרגיעי
איזה ייבוש! טוב העיקר שעכשיו את דוק'! מזל טוב!

אהלן

1. אוניברסיטת Warwick, אנגליה 2. בין-תחומי: תורת התרגום + לימודי תאטרון 3. תאוריות של משחק תאטרוני והרלבנטיות שלהן לפרקטיקה תרגומית (המתרגם כשחקן) 4. מאחר את זמני מבחינה אקדמית, עם תפיסה מחקרית שמתאימה למאה ה-19 ומתודולוגיה סכולאסטית שמתאימה לימי הביניים

colibri

New member
היכרות

1. בן גוריון 2. מדעי הבריאות - המחלקה לסוציולוגיה של הבריאות 3. בגדול, תקווה 4. לקראת דוקטורט - עובדת על הצעת המחקר

W12X

New member
הי

1. האונ' העברית - גבעת רם 2. מדעי המחשב/הנדסה רפואית 3. רשתות חיישנים וטלרפואה 4. עברתי מבחן מסטר!!!

helene

New member
מצטרפת

1. מישיגן, אן ארבור ( עוד חודשיים מתחילה דוקטורט) 2.ספרות (למרות שאני מכחישה את זה רוב הזמן.. אני חוקרת ספרות? מה פתאום! אני עושה היסטוריה תרבותית) 3. אין לי מושג 4. שיגיע כבר אוגוסט!

מממאיה35

New member
אני גם ../images/Emo13.gif

1. אוניברסיטה - עברית, פקולטה לחלקאות ברחובות <עבודה בשלב שיפוט ואני ממתינה בכיף ולא אכפת לי כמה זמן זה יקח..> 2. תחום - קרקע ומים 3. נושא -מממ בואו נגיד בגדול - התנהגות / גורל של מזהמים בקרקע 4. כל מידע שמתחשק לי למסור? - החיים יפים בלי דוק' על הראש
ביום יום אני עובדת ב"עבודה של גדולים" בחברה פרטית בתחום המחקר שלי. 3 ימי םבשבוע שם, יומיים בשבוע בפקולטה - עובדת בהכנת מצגות לכנסים

מרחף1

New member
טוב נו...

1. UC Berkeley ו-Lawrence Berkeley National Lab 2. פוסטדוק בפיזיקה גרעינית (הדוק' מאת"א) 3. פיזיקה גרעינית (בכמה תחומים שונים). 4. ....

אוקיי, למה לא

סיימתי לפני כמה שנים את חובות השמיעה לתואר שני בפילוסופיה באוניברסיטת ת"א, הגשתי הצעת מחקר לתיזה ומאז נעלמו עקבותיי.. :) , תואר ראשון יש לי בפסיכולוגיה דווקא. בגדול הנושא בו אני רוצה לעסוק בתיזה הוא התפתחות התודעה ע"י האבולוציה בלבד והגנה על הגישה המטריאליסטית בנוגע להתפתחות התודעה אל מול גישות מתחרות ובסוף גם להוסיף דיון קצר בשאלת חופש הרצון מול הדטרמיניזם (ולנסות להגן על הרצון החופשי).

winterfell

New member
גם אני

בד"כ אני סמויה... 1. את"א 2. הנדסת חומרים 3. גבישים פוטוניים 4. איך זה שכל הזמן אמרתי שאני לא אתעסק באופטיקה או בתכנות וזה כל מה שאני עושה עכשיו?

rayas

New member
טוב, אז גם אני

(גם קוראת סמויה מדי פעם) 1. אוניברסיטת אמורי באטלנטה ארה"ב (למרות שאני פיזית גרה בניו-יורק עכשיו) 2. מתמטיקה שימושית (מחלקה למתמטיקה ומדעי המחשב - רשמית במדעי המחשב, בפועל עומדת על הגבול עם הנטייה למתמטיקה) 3. אנליזה נומרית, אופטימיזציה, inverse problems (איך קוראים לזה בעברית?) וכל מה שקשור לזה 4. אוטוטו מסיימת את הדוקטורט, עוד חודש ההגנה על התזה (תחזיקו אצבעות) וזה כבר יוצא לי מכל החורים!!! עוד חודשיים וחצי מתחילה פוסט של שנתיים

למעלה