שרשור הודעות לאחר הצ'אט

m a y a 12

New member
לרועיי

רועיי אני חולה עלייךךךךךךךךךך ואני מכירה אותך טוב טובב שתדעע וההורים שלך מכירים טוב טוב את אמא שלי.. אז בבקשה תענה לי למסרר אוהבת מאיה תודה שהתקשרתת אליי אני מאושרת

m a y a 12

New member
לספירוש

ספירושש.. את יודעת שראיתי אותך כבררר?!?!? בשמלת השבת של חנהלהההה חחח!!! את זוכרתת?!? תודה שהתקשרת אליי אני מאיה קורן שהיה לי בת מצוה לפני שלושה ימיםם אני ממש ממש אוהבת אותך ויש לך עיינים מדהימות תודה מאיה

לספיר ../images/Emo70.gif

ממצב
אה יש לי שאלה, התקשרת מפלאפון או מטלפון
ואיך עשית שיהיה לך מספר חסום

ספיר למה את לא מיתיחסת אלי?...

ראיתי שאת עונה פה לכולם חוץ מימני את פוגעת קצאת אבל אני עדיין מעריץ גדול שלך אני רוצה שתתקשרי אלי מי צידי עכשיו 0505458555 בבקשה את לא יודעת איך אני מרגיש... דיברתי איתך בצט שלחתי לך הודעות ועד שענית לי לכך לך חצי שעה אבל לא נורה אני לא האמנתי שזה את אבל איזה ילדה אמרה שאת דיברת איתה והיא מארה שהאי סי שלך לא עובד אז עכשיו אני מעמין וכל פעם שאת תיכנסי לצט לפחות תתיחסי אלי אבל לא כל חצי שעה חחחח... אוקי אני מחכה לתשובה מי מך את יש לך מסנגר גם טוב!!! [email protected] רוצה מאוד לדבר איתך!!! אביב שרוף על...

לאביב....

אמא'לה... יש לך המון במון שגיאות כתיב... ויש לי הרגשה שספיר כבר הלכה... זה לא שהיא לא עונה רק לך, גם אני רשמתי לה משהו, והיא לא ענתה... אז תרשום לה משהו, והיא תענה לך מחר (היום אבל בבוקר/צהריים/ערב)

אהלן אביב

יווו אני ממש מצטערת אם לא עניתי לך.. פשוט לא שמתי לב.. זה באמת לא היה בכוונה... אבל בצ'אט זה באמת נורא מהיר וקצת קשה לענות לכולם... ..: אני אשתדל הפעם לענות יותר...

ספיר תגידי לי שזה...

שזה לא חלום כי אני עומד להתעלף איך זה ליהיות כוכבת וכולם אוהבים אותך מושלמת את הילדה הכי יפה הכי פצצה שיש במדינת ישראל ומישהו צריך להחזיק אותי ליפני שאני יפיל עלי עציץ חחחח...

לספירוש ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

חחח לא בדיוק הבנתי למה את עושה כל הזמן הפסקות... כאילו, רשמת משהו, ואז נעלמת... עכשיו את פה
יש לי שאלה, התקשרת מפלאפון או מטלפון
ואיך עשית שיהיה לך מספר חסום

זה לא בעיה את...

מתקשרת מי טלפון ולוחצאת *13 או משהו כזה אני לא זוחר חחח..פדיחות ואז יש לך חסוי ורואה שהיא נעלמת אבל אני הייתי רוצה לדבר איתה בטלפון/פלאפון לא משנה לדבר איתה כל הגוף שלי רועד

חחחח

אני פשוט עונה למסרים הפרטיים.. ומידי פעם אני בודקת גם כאן ועונה גם בפורום, ואביב.. חח רק אל תזרוק עליך עציץ.. באמת שלא צריך...:)

חחחח....

תאמת שראיתי תפרק הזה הייתי בשוק חשבתי את הולכת לסיים שם תפרק אבל רררראני לא יחול להמשיך זה עושה לי צמרמורת

ספירושלה יש לי שאלה קטנה!!

אם אני רוצה לדבר איתך בפרטי איך אני עושה את זה? כל פעם שאת שולחת הודעה את צוחקת אז גיליתי עליך עוד משהו את ילדה מלאת צחוק שהיית קטנה היית בישנית ומחבדת אנשים מבוגרים אני אומר את זה מארוש אבל אני לא ממציא את זה

למעלה