שרשור הודעות לאחר הצ'אט

שני ממן

New member
רועי?!...מה קורה כפרה?

אמרת לי לדבר איתך בהמשך... והנה... חחח אתה לא פייר...אבל לא משנה! השגתי את הטלפונים של אדם ויונתן,אז אני ישיג גם את שלך! חכה ותראה...חחח כפרה עלייךך! ואל תדאג,אתה לא תצטרך להחליף פלא! כי אני לא מהמטרידות... תשאל אפילו את אדם ויונתן אם הטרדתי אותם מתי שהוא?! למרות שיונתן מרשה לי להתקשר חופשי!!!... חחח...חולה עלייך למרות הכל!!! ואתה מוווווושלם ויש מצב שהיית בפסטיגל 99 בשיר ביצת מקושקשת?!..או מה שזה לא יהיה?! יש מצב שאתה היית רן!??!

שני ממן

New member
../images/Emo41.gifוואייי נוסטלגיה...אתה היית רן?!

אתה יודע איך הייתי חייה על השיר הזה כשהייתי בת 9?!?! "ואז,הגיע ילד קטן וחיש קפץ לו על השולחן ואמר: בביצת העין...כלומר הביצה...לי רבותי,יש רעיון קצר!...במקום אותה...{לא זוכרת}...בוא נעשה ביצה מקושקשת,את הצהוב והלבן נערבב...ואז לשולחן בשלווה נתיישב!!!" והמשך...חחח נוסטלגיה!!!!!!! למה לא היית פה הרבה כפרה?!?!?

שני ממן

New member
כןןן ועם עוד ילד חמוד קטן כזה

שקפץ על השולחן! חחח... אהבתי את הקטע הזה ממש!!! ועד היום הוא חרוטט לי בזיכרון

talbloomcarter

New member
היי רועי!

היי מה המצב? רציתי להגיד לך שאתה מה זה מהמם ופליז תענה למסר ששלחתי לך! טל

לשני ממן

כפרה עלייך תביאי לי ת'פלאפון של אדם.. בבקשה!! 338685478 האייסי.. 0528225670 הפלאפון שלי.. תודה נשמה..!!

mamz doll

New member
לרועי..

רועי אני חולה עליך...אתה ]פשוט כוסון הורם מתוק חמוד..פשוט אין מילים כדי לתאר אותך... אני פשוט מאושפזת עליך..!!!!!!!!

mamz doll

New member
אופס...זתומרת הורס..../images/Emo4.gif

מרגישה קצת דיסלקטית...

ענת303

New member
רועי וספיר

רק שתדעו שאתם שחקנים מדהימים!!! ואני חולה על הסדר הזו.. ו-וואי.. רועי.. אתה היית רן? יו איך אני חולה על זה!! איזה חמוד! דיי.. וספיר, רציתי לשאול אותך.. איך הגעת לסדרה? וגם מה עשית לפני זה??

רועי חיים שליייי כנס!!

רועי נשמתי זאת ירדן.. כפרה אהבה שלייי אני אוהבתותך אתה לודע כמה באלוהים!! תעשה טובה תתקשר אליי תקדיש 2 דקות מזמנך הפנוי.. חחח =]] חיים שלי אתה באלוהיםם מואהההההה!! פלא-0508545471 אייסי-215990066 אוהבתותךךךךךךך.. ירדנו'ש!!

s0ng

New member
רועיייייי מאוהבת בךך!!!!!

רועיי איןן עליךךך דוגמן הורסססס אתהההה...חולה עליךךך אתה פשוט נמבר 1 אוהבת אותך הכי.......בן כמה אתהה???!? חיחיחי...תגיב לי חולהה עליךךך פשוט ח=ו=ל=ה!! ספירוששששששש

לספיר ורועי חולה עליכם!!!!!!!!

ספיר ורועי תוסיפוו אותי לאי סי קיו שלכםם מואהה חולה עליכםם ...!!! 265670637

תהילה15

New member
לרועי וינברג המושלם!!../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif

אתה מזה חתיך.... אתה משחק ממש יפה.. תמשיך ככה נשמה חולה עליך! אתה מהממ ומדהים קיצר אתה מושלם!!
תמשיך לשחק כל כך טוב....
בבעי!

ארבע שאלות לרועי החמוד..../images/Emo99.gif

1. אתה כזה בדרן גם במציאות?...?חח אני מקווה שכן.. 2.יש לך איסיקיו\מסנג'ר?...[אם אתה רוצה להביא לי שלח לי הודעה בפרטי] 3.ובן כמה אתה?.... 4.יש לך חברה בשם ענת קלמון?...? מקווה שתענה!!! ממני ענת
אנלא אוהבת לשלוח תמונת נשיקה כי היא מכוערת חח אז נשיקה כתובה

למעלה