שרשור הודעות לאחר הצ'אט

yochay 2

New member
ספירו'ששששש

מה נישמעע?... איך היה בשישי בערב? יצאת?... וואי איזה חמודה ענית לי על השאלותת חיח :).... עוד לא הלכת לישון??. חח את בטח עייפה.. וצריכה לענות לאנשים מסרים.... חח. לא נורא.. אז איך היה שישי?...איך הסעודה חח? יצאת בערב עם חברים? חברים שלך מפרגנים לך על זה שאת מישתתפת? או מקנאים?.... אממ גם אני כיתה י'... נכון שזאת שנה קשה??. אוףף זה ניראה כל רגע שאני רוצה לפרוש......אבל נעבור את זה בעזרת ה'! והשנה בגרויות ראשונות לשנינו.. אז שיהיה לנו בהצלחההה!! חיחי..

יוחאי!

אממ שישי בערב היה מצוין... הפעם לא יצאתי.. העדפתי להישאר קצת בבית ולנוח.. אממ הסעודה היתה מאוד טעימה... וחברים שלי מאוד מפרגנים לי...הם מאוד מפרגנים ומעודדים.. אני באמת זכיתי בחברים הכי טובים בעולם! חח אממ ובקשר ללימודים, אל תפרוש!! חח תיקח בקלות.. זה מה שאני עושה.. וזה עובר מהר.. ! ואכן כן! בהצלחה לכולם בבגרויות השנה!! חח

דיי איזה חמודה אתתת..!!

אני לא רושמת כאן תגובות.. אני רק קוראת אותן.. והיתי חייבת לרשום לך משווו.. קראתי את כל התגובות שרשמת לאנשים..! ואני רוצה להגיד שאת פשוט ילדה נפלאהה..!!!! את מהממת! שחקנית מעולה!חמודה! דיי אני מתרגשת..! זאת באמת אתתתת..!!! חחח טוב יאללה דיי. לא הרבה מפורסמים מתנהגים ככה למעריצים שלהם..:) שמחה שיש כאלה בכלל..!! חולה על כל שחקני ראש גדול!!!!! כרמליטה:)

מיטלילי

New member
ספיר המ-ו-ש-ל-מ-ת!!!

ספיר את ילדה פשוט מושלמת.. את חמודה יפה מוכשת מתודה מדהימה אין עלייך!!! אומרים שאנחנו דומות.. החברים שלי והמשפחה.. יאווו אני מתרגשת!!!

מיטלילי

New member
איזה צ'אט?? איפה??

אל תצחקו אבל אני קצת (מאוד) חדשה.. ואני לא הכי יודעת מה מי מו.. בבקשה תעני איפה הצ'אט? איפה? ומתי? תודה..

שני ממן

New member
מה זה?! רועי מתקשר לכולם חוץ ממני!!

חחחח למרות שלא פירסמתי פה את הפלא שלי אף פעם!... אז הנה... 0525792100 חולה עלייך הכי בעולם!!! ותתקשר מתי שהוא פליזזזזזזזזז אהה...ואנשים תשמרו את זה טוב טוב...כי כשאני יהיה מפורסמת,אתם תצטרכו את זה!!... תזכרו אותי: שני ממן!!! אתם עוד תשמעו עליי הרבה!!! חחח מואה לכולם

inbar222

New member
רועי אני חייבת להגיד לך...

שאתה הכי מתוק בעולםםם

לרועיי כנס דחוףף

שלום רועי קוראים לי ליהי ואני מתה על הסדרה במיוחד עליך ועל אדם אני רוצה שניהיה בקשרר אז זה האיסי שלי 349472203 מתה עליךך תחזיר תגובהה בבקשהההההה

naziro300

New member
לכולםםם

אתם יודעים איך קוראים לרועי? כאילו אני לא יודע מזה בסדרה... על תצחקו....

למעלה