שרשור היכרות

Loud Radio

New member
שרשור היכרות

חשבתי שיהיה נחמד אם נכיר קצת אחד את השני כבר בהתחלה, את הסגנונות המוזיקליים שלכם, תחביבים וכו'.
הכנתי שאלון קצר, אתם מוזמנים לכתוב שאלות נוספות.

שם:
סגנונות מוזיקליים מועדפים:
אמנים ישראלים מועדפים:
האלבום האחרון שקנית:
ההופעה האחרונה שהייתם בה:
ההופעה הכי טובה שהייתם בה:
הופעה שאתם חולמים להיות בה
:
שיר שריגש אתכם במיוחד לאחרונה:
אם הייתם יכולים לבקש שאמן כלשהו יתארח בפורום - מי זה יהיה?(תחשבו טוב, כי יש לתשובות שלכם השפעה גדולה)
הצעה לפינות יומיות/שבועיות/חודשיות בפורום:
מאיפה אתם שואבים את מרבית הידע שלכם במוזיקה הישראלית?
אם הייתם פוגשים את האמן הישראלי האהוב עליכם באופן אקראי ברחוב, מה הייתם אומרים לו?

יש לכם איזשהו עיסוק מוזיקלי אחר, כמו נגינה/שירה/הלחנה וכיוצ"ב?

יאללה, לכו על זה

Raigki

New member
יפה לך כחול ^^

היי ,

קוראים לי עידן, בן 17 מאיזור הדרום.

שמח שסוף סוף פתחו פורום כזה, מקווה שהוא ישגשג ויצליח בגדול!

גיא חזק

New member
יאאלההה

שם:גיא
אזור בארץ:השרון
סגנונות מוזיקליים מועדפים:רוק ישראלי
אמנים ישראלים מועדפים:היהודים,מוניקה,קספר,ברי,שבקס,הדג נחש,אביב גפן וכו' וכו'
האלבום האחרון שקנית:יותר נכון קיבלתי,קול ישראל של התקווה 6
ההופעה האחרונה שהייתם בה:שבקס מארחים את רד בנד והדג נחש
ההופעה הכי טובה שהייתם בה:וואו היו הרבה,אני מתלבט בין היהודים עם האופרה לאביב גפן 20 שנה לעכשיו מעונן
הופעה שאתם חולמים להיות בה:לא חולמים,יותר רוצה,עדיין לא הייתי בהופעות של ברי ושל כנסיית השכל ואני אשמח להיות
שיר שריגש אתכם במיוחד לאחרונה:היהודים-מקום אחר
אם הייתם יכולים לבקש שאמן כלשהו יתארח בפורום - מי זה יהיה?(תחשבו טוב, כי יש לתשובות שלכם השפעה גדולה)-מהלהקות שהזכרתי עד עכשיו
הצעה לפינות יומיות/שבועיות/חודשיות בפורום:אין לי מושג חחחחח
מאיפה אתם שואבים את מרבית הידע שלכם במוזיקה הישראלית?אבא/אינטרנט/ידע אישי שנצבר
אם הייתם פוגשים את האמן הישראלי האהוב עליכם באופן אקראי ברחוב, מה הייתם אומרים לו?בוא להתראיין אצלי

יש לכם איזשהו עיסוק מוזיקלי אחר, כמו נגינה/שירה/הלחנה וכיוצ"ב?אני משדר תוכנית העוסקת במוזיקה ישראלית בשם MADE IN ISRAEL ברדיו קול רמת השרון 106FM (רדיו חינוכי קהילתי, בשיתוף קול ישראל)

Loud Radio

New member
וואו, היית ב20 שנה לעכשיו מעונן?

איזה טירוף!
זאת בטח הייתה הופעה אדירה.

אני הייתי בהופעה של אביב גפן בקיסריה שהייתה לפני חודש וקצת. ובהופעה שהייתה לו יום לפני כן בחוף הרצליה. ולפני זה הייתי בהופעה של בחולון LIVE. ולפני זה ביום הסטודנט באוניברסיטת ת"א. כן, הייתי קצת בהופעות שלו

הוא פרפורמר מעולה

זה ממש מגניב שיש לך תוכנית רדיו! אתה מארח שם אמנים מדי פעם?

גיא חזק

New member
אין על אביב

הייתי במספר הופעות שלו גם (פסטיבל התמר עם היהודים ב2007,עכשיו מעונן 20 שנה ויום הסטודנט בתל אביב)
שכן של דודים שלי

ולגבי הרדיו,התחלתי את התוכנית לא מזמן,עד עכשיו יצא לי לראיין בפלאפון את עמרי גליקמן (התקווה 6) נימי נים (שבקס) וקובי מנדלבאום (קוקי לבנה) וגם התקווה 6 היו ביום ראשון אצלי באולפן לספיישל מיוחד על האלבום החדש שלהם,היה מגניב

http://www.facebook.com/photo.php?f...37233787576.124958.29671917576&type=1&theater

גם אני הייתי ב20 שנה לעכשיו מעונן...

והייתי גם בקיסריה לפני חודש וחצי, ואני הולכת לקיסריה השניה..

אני יודעת אני לא נורמלית

אבל אני אוהבת את אביב!!!

Mr Magpie

New member
20 שנה לעכשיו מעונן

גם אני הייתי, האמת סתם הלכתי כי חבר ארגן כרטיסים חינם לVIP, מה, נגיד לא? ;)
אבל בכל מקרה מאוד לא נהניתי, כנראה כי אנלא סובל את אביב גפן :p אפילו התייאשתי כלכך שהלכתי לפני שברי עלה... ורק לזה חיכיתי

מה שכן, הקטע עם עידן רייכל היה מעולה

Loud Radio

New member
עונה

שם:נתנאלה
אזור בארץ:מרכז
סגנונות מוזיקליים מועדפים: בעיקר רוק ישראלי, פולק רוק ופופ מיינסטרימי
אמנים ישראלים מועדפים: יזהר אשדות, ברי סחרוף, קרולינה, דודו טסה, עברי לידר, אביב גפן, חמי רודנר, איפה הילד, דניאל סלומון.
האלבום האחרון שקנית: וואו, זה היה מזמן
בטח משהו של הביטלס..
ההופעה האחרונה שהייתם בה:אביב גפן בקיסריה

ההופעה הכי טובה שהייתם בה: של אמנים מחו"ל - פול מקרטני. של ישראלים - אביב גפן בחוף הרצליה.
הופעה שאתם חולמים להיות בה:היה ממש מגניב (והזוי גם יחד) אם ברי סחרוף, אביב גפן ודודו טסה היו משתפים פעולה ומעלים מופע משותף.
שיר שריגש אתכם במיוחד לאחרונה:יוסי בבליקי - יש לך מקום
אם הייתם יכולים לבקש שאמן כלשהו יתארח בפורום - מי זה יהיה?(תחשבו טוב, כי יש לתשובות שלכם השפעה גדולה) אביב גפן או יזהר אשדות.
הצעה לפינות יומיות/שבועיות/חודשיות בפורום:יומיות: שיר יומי. שבועיות:סיכום שבוע, חדשות המוזיקה. חודשיות: צריכה עוד לחשוב על זה..
מאיפה אתם שואבים את מרבית הידע שלכם במוזיקה הישראלית? הבלוג של יואב קוטנר, ויקיפדיה, גלגלצ ותוכניות ברדיו (בעיקר בגל"צ).
אם הייתם פוגשים את האמן הישראלי האהוב עליכם באופן אקראי ברחוב, מה הייתם אומרים לו?אין לי מושג אם בסיטואציה כזו הייתי אומרת משהו בכלל, אבל בטוח הייתי יוצאת גרופית. אם כן הייתי אומרת משהו, בטח זה היה "אמג!!! היוש!!!!111@#%$"

יש לכם איזשהו עיסוק מוזיקלי אחר, כמו נגינה/שירה/הלחנה וכיוצ"ב? אממ שירה ונגינה בגיטרה :)

אריה31

Member
מנהל
אני אריה

בן 42 מתל אביב
סגנונות מוזיקליים מועדפים: פופ וקצת רוק
אמנים ישראלים מועדפים (עכשווים): אפרת גוש, מוריה אור, סמדר אקראי, מירי מסיקה
האלבום האחרון שקנית: סיפור לא סגור - מוריה אור
ההופעה האחרונה שהייתם בה: גלית מור במסגרת "בוגרימון"
ההופעה הכי טובה שהייתם בה: מירי מסיקה בתיאטרון היהלום ב-19 באפריל 2007
הופעה שאתם חולמים להיות בה: Alizee הצרפתייה
שיר שריגש אתכם במיוחד לאחרונה: פלורנטין - מוריה אור
אם הייתם יכולים לבקש שאמן כלשהו יתארח בפורום - מי זה יהיה? מוריה אור
הצעה לפינות יומיות/שבועיות/חודשיות בפורום: -
מאיפה אתם שואבים את מרבית הידע שלכם במוזיקה הישראלית? מצעדים של רשת ג' וגלגל"צ
אם הייתם פוגשים את האמן הישראלי האהוב עליכם באופן אקראי ברחוב, מה הייתם אומרים לו? שאני ממש אוהב את המוזיקה שלך!
יש לכם איזשהו עיסוק מוזיקלי אחר, כמו נגינה/שירה/הלחנה וכיוצ"ב? לא

חחחח החלפתי כינוי,התחלתי לעבוד עם תינוקות...

אז עבדתי עם ילדים אם אתה זוכר..

הקיצר נחמד שיש לנו סוף סוף פורום מוזיקה כללי!!! אחרי שסגרו לנו את פורום מירי

STEVE NASH

New member
שלום, אני סטיב

שם: סטיב
אזור בארץ: ירושלים
סגנונות מוזיקליים מועדפים: מזרחית, רוק, רוק מזרחי
. הכל הולך כל עוד זה יפה.
אמנים ישראלים מועדפים: עמיר בניון, ברי סחרוף, דודו טסה, רמי פורטיס, יהודה פוליקר, קובי אפללו, אביתר בנאי ועוד.
האלבום האחרון שקנית: עמיר בניון - אותו מקום אותה הרוח, ממש אתמול קניתי אותו

ההופעה האחרונה שהייתם בה: ברי סחרוף, עמיר בניון, שירי מימון ושמעון בוסקילה. כל ההופעות בהפרש של כמה ימים, היה ממש כיף.
ההופעה הכי טובה שהייתם בה: הייתי ב6-7 הופעות מצוינות של עמיר, אבל שום דבר לא משתווה למה שברי סחרוף עשה לי באחת ההופעות בירושלים. ההופעה הכי טובה שהייתי בה בחיי.
הופעה שאתם חולמים להיות בה: הזוי משהו אבל שילוב של ברי סחרוף ועמיר בניון, כמה שיישמע מוזר, זה החלום שלי. לשמוע את עמיר שר את "ככה זה", יא אללה...
שיר שריגש אתכם במיוחד לאחרונה: שלמה ארצי ודודו טסה - לתת ולקחת.
אם הייתם יכולים לבקש שאמן כלשהו יתארח בפורום - מי זה יהיה?(תחשבו טוב, כי יש לתשובות שלכם השפעה גדולה)
את עמיר שמעתי באלף ראיונות. אביתר בנאי ודודו טסה נשמעים לי אנשים מעניינים במיוחד!
הצעה לפינות יומיות/שבועיות/חודשיות בפורום: עדיין אין לי משהו, מבטיח לחשוב.
מאיפה אתם שואבים את מרבית הידע שלכם במוזיקה הישראלית? רדיו, טלוויזיה, אלבומים, הופעות, ויקיפדיה פה ושם, אתר מומה הישן של קוטנר, הפורום השכן המצוין של ביקורת מוזיקה
אם הייתם פוגשים את האמן הישראלי האהוב עליכם באופן אקראי ברחוב, מה הייתם אומרים לו? כפרה עליך יא מלך.
יש לכם איזשהו עיסוק מוזיקלי אחר, כמו נגינה/שירה/הלחנה וכיוצ"ב? מנגן משמיעה בזמני הפנוי, שר במקלחת וכותב פה ושם. חולם לעשות מזה קריירה ביום מן הימים.

גיא חזק

New member
רוק מזרחי?

ממליץ לך מאוד לשמוע את השילוב של התזמורת האנדלוסית עם כנסיית השכל
יש להם עוד כמה הופעות בקרוב ביחד,ממליץ לך לבדוק

STEVE NASH

New member
שמעתי את הסינגל האחרון שלהם

אבל עדיין לא יצא לי ממש להתעמק בו.

האלבום של דודו טסה הוא אחד השילובים המדהימים ששמעתי בין רוק למוזיקה מזרחית. גם ברי סחרוף משלב בין הסגנונות בצורה יפה.

Puskas

New member
האמת נשמע טוב

שם: גיל
אזור בארץ: שפלה
סגנונות מוזיקליים מועדפים: ים תיכוני ומזרחית עם דגש על ערבית, טורקית ויוונית.
אמנים ישראלים מועדפים: אייל גולן, זוהר ארגוב, ישי לוי, עמיר בניון, חיים משה, זהבה בן, יואב יצחק ומושיק עפיה בעיקר.
האלבום האחרון שקנית: אייל גולן-חלק מחיי נדמה לי.
ההופעה האחרונה שהייתי בה: וואי האמת שלא הייתי שנים.. פעם אחרונה הייתה בהיכל התרבות אצל אייל גולן לפני 4 שנים אני חושב.
ההופעה הכי טובה: אותה הופעה של אייל.
הופעה שאתם חולמים להיות בה: זהבה בן בהופעה מלאה בהיכל רציני.
שיר שריגש אתכם לאחרונה: אוריאל שלומי-פנים התמימות (שיר לציון 25 שנים לזוהר ארגוב).
אירוח של אמן מסוים: עמיר בניון.
הצעה לפינות יומיות: סיקור סינגלים חדשים כולל דעה על כל אחד מהם וביקורת ואפשר שרשור הופעות חיות שבו כל אחד יוסיף את ההופעות שהוא יודע שמתקיימות בתקופת הזמן הרלוונטית שתוגדר בשרשור.
שאיבת ידע: אינטרנט, עיתונים, מכרים, סרטי תעודה וניסיון אישי.
פגישה עם האמן האהוב: שהוא עושה אחלה מוזיקה, שימשיך ככה ושיעשה יותר מוזיקה אסלית :)
עיסוק מוזיקלי: לצערי לא, פעם כתבתי קצת אבל אין לי זמן.

Mr Magpie

New member
אהלן אהלן

שם: יוני
אזור בארץ: תא
סגנונות מוזיקליים מועדפים: רוק ישראלי, פולק, פרוג, אינדי
אמנים ישראלים מועדפים: ברי סחרוף (!!), פורטיס, אהוד בנאי, אלג'יר ושלוחותיה, הבילויים (26.10 בבארבי!), שלומי שבן, הפה והטלפיים
האלבום האחרון שקנית: צליל מכוון - צליל מכוון
ההופעה האחרונה שהייתם בה: ברי סחרוף בבארבי 11.8
ההופעה הכי טובה שהייתם בה: ברי סחרוף בבארבי 13.9.11. וואו, פשוט עפתי באוויר
הופעה שאתם חולמים להיות בה: רדיוהד, פרל ג'אם. פורטיסחרוף
שיר שריגש אתכם במיוחד לאחרונה: גבריאל בלחסן - עתיד. כל פעם שאני שומע את השיר, ואת האלבום בכלל, פשוט מתהפכת לי הבטן
אם הייתם יכולים לבקש שאמן כלשהו יתארח בפורום - מי זה יהיה?(תחשבו טוב, כי יש לתשובות שלכם השפעה גדולה) אביב גדג'. איפה האלבום החדש איפה
מאיפה אתם שואבים את מרבית הידע שלכם במוזיקה הישראלית? אינטרנט
אם הייתם פוגשים את האמן הישראלי האהוב עליכם באופן אקראי ברחוב, מה הייתם אומרים לו? הייתי די ספיצ'לס אני חושב
יש לכם איזשהו עיסוק מוזיקלי אחר, כמו נגינה/שירה/הלחנה וכיוצ"ב? מנגן קצת במפוחית... לצערי כבר אין לי יותר מדי זמן

Loud Radio

New member
אביב גדג'

ואלג'יר בכלל היו להקה מדהימה!

את אביב גדג' שמעתי לראשונה בגלגלצ עם השיר "עיר בלי זיכרון". "תפילה ליחיד" הוא אחד האלבומים המשובחים שיצאו בשנים האחרונות לדעתי.

למעלה