שרשור היכרות

lavendula

New member
הייתי עם הבת שלי בהופעה שלהם בהאנגר 11

בחורף האחרון, ובעוד 3 שבועות הם מתארחים בהופעה של יזהר בשוני, שגם אליה אני מתכוונת להגיע (פעם רביעית השנה
. בעלי כבר יורד עליי שאני מתנהגת כמו תיכוניסטית
).

Loud Radio

New member
תיסלם אדירים בהופעות

למעשה, ההופעה הישראלית הרצינית הראשונה שהייתי בה - הייתה של תיסלם. 31.7.11 באמפי עומר. רק מאז התחלתי ללכת להופעות של אמנים ישראלים. זה היה אחלה סיפתח!

lavendula

New member
מקבלים פה גם "זקנים"?

אזור בארץ: השרון

סגנונות מוזיקליים מועדפים: רוק ישראלי ומיינסטרים. לפעמים נגיעות ים-תיכוניות.

אמנים ישראלים מועדפים: אביב גפן, אברהם טל, יזהר אשדות, ברי סחרוף, אמיר דדון, בית הבובות, כפיר אפשטיין, עידן רייכל, מיכה שטרית, יהודה פוליקר.

האלבום האחרון שקנית: פסיפס של אביב גפן

ההופעה האחרונה שהייתם בה: אביב גפן ובמוצ"ש אני בהופעה של ברי סחרוף בשוני.

הופעה שאתם חולמים להיות בה: הייתי שמחה ללכת לאביב גפן בקיסריה, וחבל שלא יצא לי ללכת לשלומי שבן עם הפילהרמונית.

אמן אורח בפורום? אמיר דדון, יזהר אשדות, אברהם טל.

מאיפה אתם שואבים את הידע שלכם במוזיקה ישראלית? רדיו ואינטרנט.

מה הייתי אומרת לו פגשתי אמן ישראלי אהוב ברחוב? כמה אני אוהבת את המוזיקה שלו, מאחלת לו שימשיך להצליח... זה בערך מה שאמרתי לאברהם טל במפגש מאחורי הקלעים
, אחרי אחת ההופעות שלו. אני גם כותבת לחלקם מה דעתי על ההופעה בעמוד הפייסבוק שלהם, אבל רק לכאלה שאני מרגישה שהם בעצמם קוראים בעמוד ומגיבים, ולא יחצ"נים.

lavendula

New member
אני רואה ששכחתי כמה שאלות

ההופעה הכי טובה שהייתם בה? היו לא מעט טובות לאחרונה:
אביב גפן והתעויוט בשוני השנה
יזהר אשדות בשוני לפני שנה
אברהם טל בשוני לפני שנה

שיר שריגש אתכם במיוחד לאחרונה?
אהבת חינם של אתניקס:
http://www.youtube.com/watch?v=Lf1vsV7_12Q
שמע של קובי אפללו
http://www.youtube.com/watch?v=w0lIpt0yWKc
אריק אינשטיין - קשה לכתוב דמעות:
http://www.youtube.com/watch?v=4U4OHQgh-ZI

Tehila Cohen

New member
היי איזה כיף של פורום!! בהצלחה!! זאת אני

שם: תהילה
אזור בארץ: השרון
סגנונות מוזיקליים מועדפים: רוק ישראלי בעיקר אבל כל מה שעושה שמייח בלב
אמנים ישראלים מועדפים: ברי סחרוף, יהודה פוליקר, בלקן ביט בוקס, אהובה עוזרי, אמיר דדון, גבע אלון, ארקדי דוכין, ירדנה ארזי, שלומי שבת, יהודית רביץ, אתניX, ריטה
האלבום האחרון שקנית:תיסלם- האוסף
ההופעה האחרונה שהייתם בה: בלקן ביט בוקס בהופעה בגן העצמאות בירושלים. יולי האחרון..
ההופעה הכי טובה שהייתם בה: יהודה פוליקר בקיסריה- עיניים שלי
הופעה שאתם חולמים להיות בה: אמיר דדון מתארח אצל ברי סחרוף או שלמה בר מארח את שלום חנוך
שיר שריגש אתכם במיוחד לאחרונה: אמיר דדון- אור גדול
אם הייתם יכולים לבקש שאמן כלשהו יתארח בפורום - מי זה יהיה?(תחשבו טוב, כי יש לתשובות שלכם השפעה גדולה) ברי!!!! תעשה לי סנדביץ'!!!!
הצעה לפינות יומיות/שבועיות/חודשיות בפורום: שיר שבועי כייפי
מאיפה אתם שואבים את מרבית הידע שלכם במוזיקה הישראלית? שומעת שיר טוב ברדיו (גלצ, גלגלצ) ומשם חופרת באינטרנט
אם הייתם פוגשים את האמן הישראלי האהוב עליכם באופן אקראי ברחוב, מה הייתם אומרים לו? לא יודעת אבל בטוח הייתי יוצאת אהבלה
יש לכם איזשהו עיסוק מוזיקלי אחר, כמו נגינה/שירה/הלחנה וכיוצ"ב? שירה במקלחת :))

שלומלום לכולם

גם אני קשישה (44).
אני רוצה להגיד לכם שבחרתי את השם שלי (אשת השירים) עוד הרבה לפני פתיחת הפורום הזה.

כנראה חזיתי את הנולד.

אני אוהבת את מירי מסיקה, שלמה ארצי, אביב גפן, סיון שביט, גלעד שגב, הפרוייקט של עידן רייכל, לירן דנינו, אהוד בנאי ועוד ועוד ועוד.
בטוח פיספסתי כמה כשרונות גדולים.
אני מתה ללכת להופעה של סיון שביט, אבל לצערי היא לא מופיעה. אם מישהו יודע אחרת, אשמח לדעת.
כמובן שהייתי שמחה אם היא היתה מתארחת בפורום הזה.
אני לא כל כך הולכת להופעות.
מאחלת בהצלחה לאתר ולמנהלת האתר
.
אשמח אם יהיו בפורום משחקים וחידונים הקשורים במוסיקה ישראלית.
קבלו שיר מקסים לדעתי - מקדישה אותו לכל הנשים שצריכות חיזוק
http://www.youtube.com/watch?v=ZA6PR8J0dXU
לילה טוב

היי

עונה!

שם: נוי
אזור בארץ: מרכז
סגנונות מוזיקליים מועדפים: לא משהו מוגדר יותר מידי, אבל ספציפית מחבבת יותר ראפ-היפהופ ורוק ישראלי

אמנים ישראלים מועדפים: שבק ס' (ומוקי כמובן), הדג נחש, מופע הארנבות, אריק ברמן ולהקה צעירה ולא ממש ידועה שאני דיי מחבבת בשם וויסאק
האלבום האחרון שקנית: פרה פרה \ שבק"ס
ההופעה האחרונה שהייתם בה: שבק...

ההופעה הכי טובה שהייתם בה: ההופעה האחרונה בשוני של שבק+הדג+רד בנד! בחיי שהיה מטורף
הופעה שאתם חולמים להיות בה: צריכה לחשוב על זה...
שיר שריגש אתכם במיוחד לאחרונה: קצת קיטשי אבל צועק מול עולם שקט \ מופע הארנבות
אם הייתם יכולים לבקש שאמן כלשהו יתארח בפורום - מי זה יהיה?(תחשבו טוב, כי יש לתשובות שלכם השפעה גדולה) מוק\שבק"ס! (חח תודיעו לי כשאני מתחילה לשעמם
)
הצעה לפינות יומיות/שבועיות/חודשיות בפורום: המלצה שבועית על להקה\אמן ישראלי כלשהו. בין אם מוכר או לא, יכול להיות מעניין ולפתוח לנו קצת את הראש

מאיפה אתם שואבים את מרבית הידע שלכם במוזיקה הישראלית? חברות, הופעות, אינטרנט...
אם הייתם פוגשים את האמן הישראלי האהוב עליכם באופן אקראי ברחוב, מה הייתם אומרים לו? בבקשההההההה תעשו הופעה שלא נופלת על שישי
יש לכם איזשהו עיסוק מוזיקלי אחר, כמו נגינה/שירה/הלחנה וכיוצ"ב? לצערי לא התברכתי בשום כישרון מועיל

Or Amit

New member
בהצלחה

שם: אור
אזור בארץ: כרגע רחובות, בכללי הרצליה
סגנונות מוזיקליים מועדפים: היפ הופ, רגאיי, רוק
אמנים ישראלים מועדפים: שמות שבינתיים לא יגידו הרבה להרבה חבר'ה - נצ'י נצ', פלד, אורטגה, סול ג'יי, אקסום, קאשי... ואני יכול להמשיך עוד הרבה
האלבום האחרון שקנית: האחרון של לינקין פארק והחדש של יו לאורי (שמוכר יותר בתור ד"ר האוס)
ההופעה האחרונה שהייתם בה: וואלה, לא זוכר
ההופעה הכי טובה שהייתם בה: מופע ההשקה של פרודוקס, הרכב הארדקור היפ הופ שהפסיק את העבודה
הופעה שאתם חולמים להיות בה: כנראה שג'יי זי
שיר שריגש אתכם במיוחד לאחרונה: לא אוהב את המילה ריגש. נעבור הלאה
אם הייתם יכולים לבקש שאמן כלשהו יתארח בפורום - מי זה יהיה?(תחשבו טוב, כי יש לתשובות שלכם השפעה גדולה)
הצעה לפינות יומיות/שבועיות/חודשיות בפורום:
מאיפה אתם שואבים את מרבית הידע שלכם במוזיקה הישראלית? פייסבוקקק, בעיקר
אם הייתם פוגשים את האמן הישראלי האהוב עליכם באופן אקראי ברחוב, מה הייתם אומרים לו?
יש לכם איזשהו עיסוק מוזיקלי אחר, כמו נגינה/שירה/הלחנה וכיוצ"ב? אני מנחה תוכנית רדיו בשם 'קולות מהפרקט' ברדיו מאד מאן FM, מעבר לזה יש לי בלוג באותו השם (בחתימה) שלצערי לא התעדכן בתקופה האחרונה. יש לי טור שבועי באתר המוזיקה מיוזיקפייג' שעוסק בהיפ-הופ בעברית, בשנה האחרונה הוצאתי 3.5 מיקסטייפים של מאש אפים של היפ-הופ ישראלי על ביטים של היפ-הופ מוכר יותר או פחות מחו"ל ובתקופה האחרונה אני גם עורך פעם בחודש אוסף של מיטב ההיפ-הופ הישראלי ומעלה לרשת להורדה חינם (באופן חוקי ועם אישור האמנים, כמובן) במסגרת פרוייקט 'מיין סטריט' ששם לעצמו מטרה לקדם את מוזיקת ההיפ-הופ והרגאיי בעברית בארץ (כאן: http://mainstreet-il.bandcamp.com/)

שלום! :)

שם:תום

אזור בארץ:תל אביב

סגנונות מוזיקליים מועדפים:וואו! נתחיל מזה שאני מכורה למוזיקה ישראלית (מכורה מכורה מכורה) והמוזיקה שאני אוהבת היא מאוד מגוונת (הכל חוץ ממזרחית אפשר להגיד...) אני אוהבת מלא מלא..בעיקר פופ ישראלי ורוק ישראלי.

אמנים ישראלים מועדפים:המון!!!!!!!! אבל הכי הכי הכי, אביב גפן,מירי מסיקה,עידן רייכל,קרן פלס,מוש בן ארי,עיברי לידר, ויש עוד המוןןןןןןןןןןן.... <זה לא יגמר אז אני אפסיק פה>

האלבום האחרון שקנית: מלך-של מירי מסיקה וספיחס-החדש של אביב גפן.

ההופעה האחרונה שהייתם בה:אני מלא בהופעות! איזה 2 הופעות בחודש,האחרונה הייתה קיסריה של אביב גפן ולפני זה הייתי בקיסריה של מירי מסיקה,עוד שבועיים יש לי זאפה של מירי מסיקה ועוד חודש יש לי עוד קיסריה של אביב גפן....

ההופעה הכי טובה שהייתם בה:20 שנה לעכשיו מעונן, אבל אני מחכה ל20 שנה להמכתב שיודעת שהיא תהיה ההופעה שאני הכי יהנה בה עוד בלי שזה קורה בכלל :p

הופעה שאתם חולמים להיות בה:20 שנה להמכתב של אביב גפן..

שיר שריגש אתכם במיוחד לאחרונה:וואי יש הרבה, לגבי שירים חדשים- אישה חרסינה ואני לא שם של מירי מסיקה מרגש אותי עד דמעות,קוצים של אביב גפן מאוד מרגש אותי כי זה חלום שמתגשם ש2 אומנים שאני מאוד אוהבת יעבדו ביחד רק חבל שזה לא ממשיך.... ואני מתה על טיפות, ויש מלא מלא מלא מלא מלא שירים ישנים שמרגשים אותי עד דמעות,בכלל אני מתרגשת משירים שאני אוהבת בקלות!

אם הייתם יכולים לבקש שאמן כלשהו יתארח בפורום - מי זה יהיה?(תחשבו טוב, כי יש לתשובות שלכם השפעה גדולה)-אביב גפן,ברור!!!!

הצעה לפינות יומיות/שבועיות/חודשיות בפורום:סיכום שבוע זה נחמד יש במלא פורומים אחרים,אבל בגלל שמדובר בפורום מוזיקה,אז אפשר לעשות סיכום השבוע שלנו במוזיקה, איזה שירים שמענו השבוע מה ריגש אותנו אם היינו בהופעות השבוע וכו :p

מאיפה אתם שואבים את מרבית הידע שלכם במוזיקה הישראלית? לגבי אביב גפן אני נמצאת בפורומים ומכירה אנשים שהולכים להופעות עוד מהתקופה ההיא
אז אני לומדת מהם הרבה, אני התחלתי ללכת להופעות של אביב רק לפני איזה 4-5 שנים, ותמיד שמעתי אותו בבית בתור ילדה קטנה,אבל לא הייתי ילדה שהולכת להופעות...

אם הייתם פוגשים את האמן הישראלי האהוב עליכם באופן אקראי ברחוב, מה הייתם אומרים לו? את מירי מסיקה יצא לי כמה פעמים לפגוש אחרי הופעות (אנחנו נכנסים אליה) אז בהתחלה הייתי רועדת ולא ממש מדברת אבל עכשיו אני מדברת קצת אבל לא אומרת יותר מידי, לגבי אביב אף פעם לא פגשתי אותו אישית, ואני מתה שזה יקרה,ואני מאמינה שזה יקרה יש לי הרבה דברים להגיד לו אבל אני לא אצליח לדבר נראה לי...אני רוצה להגיד לו שהוא מאוד השפיע על החיים שלי, ולדעת גם מה הוא חושב על מישיהי שאוהבת את המוזיקה שלו אבל אוהבת גם סגנונות מאוד שונים ממנו, כי אני אישית מכירה אנשים שחושבים שאני קצת לא נורמלית בגלל זה,אז נכון אני לא נורמלית,אז מה?!

יש לכם איזשהו עיסוק מוזיקלי אחר, כמו נגינה/שירה/הלחנה וכיוצ"ב?אני מתה לדעת לנגן בגיטרה ויש לי גיטרה בבית, שאני ממש משועממת אני מנגנת בלי לדעת , סוג של אילתורים, בזה אני טובה

אריה31

Member
מנהל
אביב גפן לא אוהב מעריצים

ואל תצפי ממנו ליחס כמו ממירי מסיקה

איי נואו!!!!! אבל תדע שמאנשים שכן דיברו איתו.

הוא לא כזה נוראי כמו שחשבתי...אבל אני יודעת שאין בו את החום הזה שיש במירי...

מירי היא אחת ויחידה ,אבל אביב הוא המלך...אין מה לעשות

למעלה